FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Jakich imprez Wam najbardziej brakuje ??
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 02-09-2004, 12:55    Post subject: Jakich imprez Wam najbardziej brakuje ?? Quote selected Reply with quote

No właśnie... jakich ?? Każdy narzeka ze w jego mieście jest mało imprez... ze nie ma co robić, a jak się cos zrobi to przychodzi zaledwie garstka osób... a najśmieszniejsze jest to ze osoby które narzekają na to ze nic się nie dzieje wtedy nie przychodzą... wiec jakich imprez Wam potrzeba ?? Pytam się bo sama robię imprezy i chciałabym co nieco dowiedzieć się na ten temat
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 02-09-2004, 16:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mi brakuje po prostu szeroko pojetych imprez "gotyckich" a moim zacofanym miescie, wystarczylo by nawet zwykle electro party :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
AkkA


Offline 



Joined: 18 Aug 2004
Posts: 20
Location: Myślenice

PostPosted: 02-09-2004, 16:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

najbardziej w mojej miejscowości brakuje mi rockotek...... no i oczywiście koncertów kapel metalowych , w ogóle oprócz dni myślenic nie ma nic ciekawego !! :(
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
JaspinQ


Offline 



Joined: 08 May 2004
Posts: 32
Location: Warszawa

PostPosted: 03-09-2004, 18:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ha! a u nas w stolicy takich gotyckich i electro baletow dostatek ;] I ludzie fajni...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 03-09-2004, 18:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

JaspinQ wrote:
Ha! a u nas w stolicy takich gotyckich i electro baletow dostatek ;] I ludzie fajni...
no to masz szczescie.... wiesz u mnie tez sa imprezy nawet sama robiłam... moze znow zaczne.. tak samo moi znajomi... ale chodzi o to ze cokolwiek sie zrobi to ludziom i tak sie niedogodzi... a czemu ??? bo kazdy mowi ze pprzyda sie taka albo taka impreza.... a jak juz jest ta impreza to nie przychodzi na nia .... nie wiem od czego to zalezy...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 03-09-2004, 20:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

hmm u mnie bylo raz na dniu jeza 4 kapele metalowe, ale mnie brakuje gotyku tutaj nigdy nie bylo czegos takiego
przez wiele lat co sobote w wakacje w miecie obok (15km dalej) byly nawet fajne koncerty jak np: tsa, kazik, raz dwa trzy, drzem itp, zawsze cos. ale w tym roku byl brak funduszy :(
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
Anima Vilis


Offline 



Joined: 03 Jun 2004
Posts: 22
Location: Łódź

PostPosted: 04-09-2004, 09:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Brakuje mi imprez na których można poskakać przy muzyce trochę mniej plastikowej.....i takich, na które nie wpuszcza się narąbanych 15-latków co to leżą i rzygają gdzie popadnie......i takich na których można dostać piwo bez wody za mniej niż 7zł.....to byłoby na tyle ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 04-09-2004, 21:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Brakuje mi imprez, na których można potańczyć na nieco większej niż 4 m2 przestrzeni, do muzyki, która nie zagłusza wszystkiego wokół... I żeby nie było wyżej wymienionych nawalonych małolatów...
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 04-09-2004, 21:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

W lodzie jak ktos juz powiedzial.... jest najwiecej pubow w polsce i nie ma gdzie isc... W tej chwili nie ma absolutnie zadnego miejsca gdzie mozna zrobic fajna imprezke i sie pobawic... chyba zeby liczyc na dekompresje na ktora ciagle muzycy narzekaja.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 04-09-2004, 21:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo - zapomnij o Deko - to kicha jest, nie pytaj o więcej...
Osobiście zaś muszę sprawdzić te elektrowe party w Punkcie, na razie ominąłem kolejne :/
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 04-09-2004, 22:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
W tej chwili nie ma absolutnie zadnego miejsca gdzie mozna zrobic fajna imprezke i sie pobawic... chyba zeby liczyc na dekompresje na ktora ciagle muzycy narzekaja.

hmmm cos w tym jest bo w cz-wie tez jest duzo pubów.. ale nie ma gdzie robic imprez... w sumie sa tu moze z 3 knajpki takie co mozna zrobic impreze... ale co z tego... ak i tak ludzie nie przychodza... nie wiem od czego to zalezy... wola siedziec w domu... plaszczyc dupska na kanapie... i obrastac w tłuszczyk :P ....
Co do narzekania... :-) ludziom sie nie sogodzi.. jest impreza - źle bo nie taka jak powinna być... nie spełnia ich oczekiwań.... nie ma imprezy - źle... bo nie ma gdzie się pobawić :P Nie rozumiem tego :p
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 05-09-2004, 00:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nocturna tak już jest na tym dziwnym świecie hehe...a ja tam nie narzekam na imprezy :), we Wrocku just sporo fajnych miejsc gdzie można albo sobie posiedzieć przy piwku i pogaworzyć albo popląsać przy dziękach muzyczki :]
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 05-09-2004, 08:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ćma wrote:
Nocturna tak już jest na tym dziwnym świecie hehe...a ja tam nie narzekam na imprezy :), we Wrocku just sporo fajnych miejsc gdzie można albo sobie posiedzieć przy piwku i pogaworzyć albo popląsać przy dziękach muzyczki :]

w cz-wie tez tak było... a imprezy we wrocku macie dzięki moim kolegom z cz-wy :P bo oni pierwsi zaczeli cos tam robic :p no i sie rozwinelo :P mam nadzieje ze u mnie w końcu ludzie sie przełamia... i zaczna znow przychodzic na imprezy tak jak to dawniej było... a wracajac do imprez... zauwazyłam ze ludzie lubia stare przeboje.... lata '80 - przy tym sie fajnie bawią :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 06-09-2004, 12:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

ale ja nie mówie o imprezach elektro, tylko o zwyczajnych rockotekach które były organizowane już daaawno kiedy większość z nas pionowo pod stół wchodziła...
...a co do kawałków z lat '80-tych to naprawde fajna muzyczka do zabawy :]

[ Dodano: 06-09-04, 13:17 ]
a tak na marginesie to ostatnio brakuje mi wypadu za miasto z kumplami np. na ognsko z gitarką i browarkiem :)
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 06-09-2004, 12:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ćma wrote:
a tak na marginesie to ostatnio brakuje mi wypadu za miasto z kumplami np. na ognsko z gitarką i browarkiem :)

każdemu tego brakuje..
A co do lat 80... to ostatnio zauwazylam ze wiekszosc osob woli przy takim czyms sie pobawic :P stare electro.. poczatki.. i te sprawy :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Forum Index » Rozmowy » Jakich imprez Wam najbardziej brakuje ??

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group