FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Muzyka teraz.. muzyka kiedys....
Goto page 1, 2  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 08-09-2004, 13:50    Post subject: Muzyka teraz.. muzyka kiedys.... Quote selected Reply with quote

tak sie zastanawiam... co usłyszymy za pare lat w radiu, na imprezach... :P muzyka idzie z postępem.. dawniej jak się szło poszaleć na imprezach .. leciały zespoły typu Bee Gees, Queen... i inne... a teraz.. idąc na impreze można usłyszeć co innego... wszsytko idzie w kierunku elektroniki... a co będzie za parę lat ?? ciekawa jestem co Wy o tym sądzicie...

Poza tym jeszcze mnie interesuje.. Czy Waszym rodzicom odpowiada to, czego słuchacie? :-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rucok-San


Offline 



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 150
Location: Danzig

PostPosted: 08-09-2004, 13:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

hmmm czy ja wiem ja lubie lata 80-te i wydaje mi sie ze bedzie wymieszanie tego typu muzyki z tym co mamy teraz a potem kto wie?? zobaczymy.....

P.S. nie przeszkadza im do czasu.... potem jest: "scisz to bo mnie juz leb peka..."
Back to top
View user's profile Send private message
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 08-09-2004, 16:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Poza tym jeszcze mnie interesuje.. Czy Waszym rodzicom odpowiada to, czego słuchacie? :-)

niestety tylko ojcu bo on sam kiedys byl heavy metalowcem, moze nie az tak bardzo podobaja sie mu moje zespoly ale to bardziej trawi niz inni czlonkowie mej rodziny

wydaje mi sie ze choc muzyka ciagle ewoluje to "muzyka kiedys" nigdy nie zgasnie zawsze ludzie z checia czegos posluchaja za swoich czasow czy jeszcze dalej
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 08-09-2004, 16:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Za parę lat metal i gotyk będą modne a undegroundowe stanie się techno, disco, i hip hop ;D

A tak serio - muzyka raczej nie zmierza w jakimś konkrentym kierunku, pojawia się coraz więcej nowych styli muzycznych, niektóre zespoły coraz trudniej gdzieś zakwalifkować. Muzyka będzie się rozwijać ale myślę że w jakąś konkretną strone pójść nie może. Każda pójdzie swoimi drogami :)
Back to top
View user's profile Send private message
ebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 27 Jun 2004
Posts: 7
Location: Wrocław

PostPosted: 08-09-2004, 17:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

moi rodzice mało mnie z domu nie wyrzucili za muzykę, zwłaszcza w okresie kiedy na okrągło leciały naprawdę ciężkie kapele:) teraz trochę mi się złagodniało, a i rodzice się przyzwyczaili nieco i czasem nawet coś im się podoba. za to babcia... :) babcia wciąż żyje w błogiej nieświadomości, myśląc, że 'te gotyki wszystkie to taka muzyka kościelna, prawda?':)
Back to top
View user's profile Send private message
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 08-09-2004, 19:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
babcia wciąż żyje w błogiej nieświadomości, myśląc, że 'te gotyki wszystkie to taka muzyka kościelna, prawda?':)

witaj w klubie moja babcia mysli podobnie :]
i nie mam zamiaru wytlumaczyc dokladnie co to jest tak naprawde ten caly gotyk :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
Rucok-San


Offline 



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 150
Location: Danzig

PostPosted: 09-09-2004, 13:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

lol z dziadkami to ja mam bekowo bo im nie przeszkadza ze chodze na czarno ze slucham ciezkiej muzyki itp. jedynie babcia mowi ogol sie i zetnij te piora wiem ze je lubisz ale dziewczyna bedziesz sie bardziej podobal bez nich heheheheh no a raz bylo do mego brata gadka ze jacys satanisci moga go zbic a on na to oni swoich nie tykaja a babcia acha to ok:]]]]
Back to top
View user's profile Send private message
ebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 27 Jun 2004
Posts: 7
Location: Wrocław

PostPosted: 11-09-2004, 09:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

no to pozazdroscic:)
z zycia wziete:
babcia: bylas dzis w kosciele?
taaak babciuuuu
na stronie: pozwiedzac:P bo koscioly we wroclawiu to bardzo ladne sa;)
Back to top
View user's profile Send private message
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 11-09-2004, 10:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ładne, ale ja oglądam tylko z zewnątrz ;D
Back to top
View user's profile Send private message
ebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 27 Jun 2004
Posts: 7
Location: Wrocław

PostPosted: 11-09-2004, 10:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja sie jakos przemoglam, od kiedy odkrylam, ze w srodku tez jest ladnie;) i nawet nie gryza czasami;)
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 11-09-2004, 11:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

a u mnie jest oki :) w domu juz nic na moja muze nie mówią :) moze kiedys cos im przeszkadzało... ale teraz moja babcia np jak widzi cos w telewizji tak jak ostatnio LACRIMOSE :D:D:D to mnie wola... a ostatnio było tak ... Agnieszka bo Lacrimosa leci no szybko bo przegapisz :)

A co ja myślę na temat muzyki... myślę ze moze nie wszystko ale ... duzo zmierza do tego by za pare lat zawładnela nami elektronika ... :-) Electro, i te sprawy ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 11-09-2004, 13:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
moja babcia np jak widzi cos w telewizji tak jak ostatnio LACRIMOSE :D:D:D to mnie wola...

to masz fajnie, bo u mnie by odrazu przelaczyli kanal i nic nie mowili, najwyzej ze satanistycznych zespolow nie beda sluchac :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
ebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 27 Jun 2004
Posts: 7
Location: Wrocław

PostPosted: 11-09-2004, 14:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

woow:) a gdzie w tv leci lacrimosa?:> moze ja mam po prostu jakies niefajne programy muzyczne, ale jeszcze chyba nie udalo mi sie trafic na cokolwiek bardziej 'mrocznego' od mansona....:/
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 11-09-2004, 22:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

ebris wrote:
woow:) a gdzie w tv leci lacrimosa?:> moze ja mam po prostu jakies niefajne programy muzyczne, ale jeszcze chyba nie udalo mi sie trafic na cokolwiek bardziej 'mrocznego' od mansona....:/


ano czasami leci :) niestety nie na polskich stacjach... a szkoda... no moze kiedys to sie zmieni....

Wracając do rodzinki... są bardzo wyrozumiali i powiem jedo nienawidzą tego calego HH ... gardzą nim... denerwuje ich to jak ludzie wulgarnie się w tekstach odnoszą... wolą jednak moją muze :D:D:D .... ( tak dla ciekawości moja babcia zna utwór master of puppets metallicy :D:D hehhe nie zla jest co nie :P) :P hehehe

[ Dodano: 11-09-04, 22:38 ]
a przypomniało mi sie cos zwiazanego z utworem Master Of Puppets.. jak kiedys dziadek siedzial u mnie w domu.... oglądał tv... razem ze mna gdy leciał kocert Metallicy to chyba było z 6 lat temu... i nale zaczął śpiewać Master... master.. a potem powiedział... zajebiste to jest :D heheh
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rucok-San


Offline 



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 150
Location: Danzig

PostPosted: 12-09-2004, 10:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
i nale zaczął śpiewać Master... master.. a potem powiedział... zajebiste to jest :D heheh


heh moj ojciec tez lubi metallice qrde szkoda ze go nie dalo sie wyciagnac z shogunem z nami na too ostatnio, no coz musial sie wyspac:P

P.S. pozostaje tylko pogratulowac dziadka :-)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Muzyka teraz.. muzyka kiedys....

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group