FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » "Prawdziwy Fan"
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Phantasos


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Pisces
Joined: 09 Jun 2004
Posts: 21
Location: lodz

PostPosted: 21-09-2004, 14:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
i nie bije innych prawdziwych fanów jeśli mają inne zdanie :)))


dokladnie oraz nie probuje "nawrocic" kogos na sluchanie takiego czy innego zespolu poprzez godzinne gadanie jaki ten zespol jest super itp.
Fan nie szpanuje otoczeniu naszywkami czy biografia calego zespolu on to wie poniewaz ta wiedza sprawia mu przyjemnosc samym tym ze ja posiada a nie tym ze moze nia zaszpanowac.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 03-10-2004, 20:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

a co powiecie na osoby ktore natretnie chca wciagnac druga osobe w ten sam klimat co one, np ktos namietnie kocha Iron Maiden albo co innego i namawia innych do tego samego ale w taki sposob ze jak sie widzi ta osobe to chce sie ja zabic na wejsciu :P ?? (zaznaczam ze ta osoba np gada w kolko jakim to jest idealnym fanem :P)
Szczerze powiem ze ja takich osob nie rozumiem i mnie męczą ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
letiah


Offline 



Joined: 28 Aug 2004
Posts: 11

PostPosted: 04-10-2004, 16:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

chyba zostalo powiedziane wszystko...wazne zeby nie mylic bycia fanem z byciem opetanym. Takie slepe uwielbienie do zespolu zdarzylo mi sie w podstawiowce, gdzies kolo 5, 6 klasy- obiektem byl zespol....uwaga...kelly family! :-) to bylo chore, wiem,prosze mi wybaczyc- bylam dzieckiem! :-) ale wspominam ten czas z nostalgia. teraz liczy sie dla mnie muzyka, jezeli jest naprawde porywajaca, doceniam tworce, jako tego, komu przyszla do glowy tak wspaniala mysl muzyczna i to wszystko!
ehhh- czlowiek dorasta i nie ma juz takich jazd, jak w dziecinstwie...
Back to top
View user's profile Send private message
n4ncy


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 23 Jun 2004
Posts: 49
Location: rzeszow

PostPosted: 19-10-2004, 14:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

coz..... prawdziwy fan...napewno nie idzie ulicą w koszulce slayera z sluchwakami na uszach w ktorych dudni ich troje, bo to sie mija z celem. prawdziwy fan.... mysle ze zyje muzyka, czuje ja, ale nei koniecznie musi miec dwa stosy naszywek i znac na pamiec wszystkie teksty piosenek, bo to nikomu do szczescia nie jest potrzebne.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mabh


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 35
Zodiac: Aquarius
Joined: 01 Aug 2004
Posts: 112
Location: Poznań

PostPosted: 21-01-2005, 16:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mam takiego kumpla w klasie, który zna daty urodzin członków swoich ulubionych zespołów i bardzo często gada o tych zespołach. Tak jak napisała NocturnalGirl, gdy widze tego kolesia to mam ochote albo spieprzać gdzie piperz rośnie, albo go zabić. Kiedyś też spytał się czy ja znam daty urodzin członków moich ulubionych zespołów. Powiedziałam mu, że nie bo mi jest to niepotrzebne do szczęścia, na co on odpowiedział że w takim razie nie mam prawa chodzić w ich koszulkach i nosić ich naszywek. TO JEST CHORE!!!!!!! Chodze w koszulkach zespołów i nosze naszywki, bo mi się to podoba. Nie twierdzę natomiast, że żeby być prawdziwym fanem to trzeba tak robić. Żeby być prawdziwym fanem należy po prostu słuchać ulubionych zespołów, należy je kochać, szanować i cienić za to jaką muzę tworzą. Takie jest moje zdanie, a jak się ktoś ze mną nie zgadza, no to cóz... Ma do tego prawo :-) AVE wszystkim
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ice


Offline 



Joined: 08 Nov 2004
Posts: 10
Location: Wrocław

PostPosted: 21-01-2005, 18:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

No to rzeczywiście koleś ma coś nie tak w głowie. Ja przyznam się, że kiedyś tam sprawdziłem sobie daty urodzin kilku wokalistek, ale jak to już ktoś wcześniej powiedział - z czystej ciekawości, a nie żeby je zaznaczać w kalendarzu, no bo po co? Generalnie to chyba wszystko już zostało powiedziane, więc ja się pod tym podpisuję:)
Back to top
View user's profile Send private message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 21-01-2005, 19:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

A z drugiej strony co z datami śmierci wielkich artystów? Czy też nie należy się tym interesować? - Zmarli i nie ma i olać temat? Wydaje mi się, że jednak prawdziwy fan zespołu, w którym ktoś zmarł jest winien pamięć tej kapeli i temu muzykowi za to co zrobili, za muzykę, którą człowiek się bedzie cieszył jeszcze długo po ich śmierci. Ja na przykład włączając płytę Death czy Control Denied zawsze myślę o Chucku Shuldinerze, tak jak słysząc w knajpie Queen wychylę z kumplami za pamięć Mercury'ego. To chyba nie jest pozerstwo, prawda?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ice


Offline 



Joined: 08 Nov 2004
Posts: 10
Location: Wrocław

PostPosted: 21-01-2005, 20:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie no jasne, że tutaj masz rację. Szacunek dla tych co odeszli musi być. Jak widać temat trochę dwuznaczny...
Back to top
View user's profile Send private message
Mabh


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 35
Zodiac: Aquarius
Joined: 01 Aug 2004
Posts: 112
Location: Poznań

PostPosted: 21-01-2005, 22:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myst nie chodzi mi o zapominanie o muzykach którzy odeszli. Ja zawsze będę pamiętać np. datę śmierci Jacka Kaczmarskiego czy Kurta Cobaina. Nie należy zapominać o tych którzy odeszli. Ale pamiętanie dat urodzin około 20-25 muzyków, calutkiej dyskografii i na dotatek biografii kilkunastu zepsołow, no to jest lekka przesada. Nie powiem, żebym nie czytała biografii itp. robię to, ponieważ lubię wiedzieć. Ale przeczytam i zapamiętuje najażniejsze rzeczy, które mnie interesują, a nie że jak ktoś mnie zapyta to potrafię całą biografię na pamięć powiedzieć. To nie o to tu chodzi. A o tych którzy odeszli będę zawsze pamiętać i założę się że każdy fan będzie pamiętał datę śmierci i urodziń swoich ulubionych muzyków. Ale bez przesady. Nie około 20-25 muzyków. A jak już pamięta to niech zatrzyma to dla siebie, a nie zaudza ludzi których to nie interesuje. Np. nie słucham ani ACDC ani Led Zeppelin, bo po prostu interesujęsię inną muzą, a tu mi koleś wymienia wszystkie ich płyty, daty urodzin i śmierci poszczególnych muzyków, cała dyskografię i jeszcze nowe skład tych zespołów. To jest troszeczkę irytujące.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 24-01-2005, 14:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mabh - rozumiem doskonale o co Ci chodzi i popieram Cię w 100%. Mi chodziło tylko o postawienie pytania o pamięć o muzykach, którzy odeszli. Nie miałem nic innego na myśli :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mila


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 23 Jan 2005
Posts: 5
Location: Częstochowa

PostPosted: 24-01-2005, 20:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja jestem prawdziwa fanka... mam szalik z nazwa mojej ulubionej kapeli, plakaty, ksiazka w drodze... mp3, kasety, teksty w glowie, checi na koncert..... itd... Autografy pozniej :)
Back to top
View user's profile Send private message
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 30-01-2005, 09:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wszystko OK, ale powiedzcie, ze w szkole sredniej nie mieliscie odrobine innego zdania. Ja mialem, koszulki, naszywki, max afisz. Dopiero teraz widze jakie to bylo smieszne, ale cóż. Do pewnych rzeczy trza dorosnąć. A wczoraj sciągnąłem sobie pare niesmiertelnych densowych hitów z lat 90-tych, min. Music Instructor, Scatman John, Captain Jack - kupa radochy!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
neo geisha


Offline 



Joined: 15 Dec 2004
Posts: 120
Location: 'here in my room'

PostPosted: 30-01-2005, 12:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

kyaaa, mam te numerki na starych plytach - faktycznie milo posluchac od czasu do czasu, szczesliwe lata szczeniece sie przypominaja :D
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mila


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 23 Jan 2005
Posts: 5
Location: Częstochowa

PostPosted: 30-01-2005, 19:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lata szczeniece powiadasz? A ja lubie "Kolorowe kredki" :P
Back to top
View user's profile Send private message
neo geisha


Offline 



Joined: 15 Dec 2004
Posts: 120
Location: 'here in my room'

PostPosted: 30-01-2005, 20:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

a 'co powie tata' tez ? ;p
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next »
Forum Index » Rozmowy » "Prawdziwy Fan"

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group