FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Gotycki/metalowy/... ymydż
Goto page 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 22-09-2004, 16:07    Post subject: Gotycki/metalowy/... ymydż Quote selected Reply with quote

Zauwazylem takie zabawne zjawisko w polsce ze "polski got" wyglada jak "polski metal" ( w duzym uproszczeniu ). Na zachodzie to wyglada inaczej z tego co wiem... No wlasnie jak wy do tego podchodzicie? I czy duza wage przywiazujecie do wygladu ?

[ Dodano: 22-09-04, 17:08 ]
ostatnio bylem na synth party i tylko jedna osoba tak wygladala ze od razu mozna bylo powiedziec "ten gość" slucha elektro
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 22-09-2004, 16:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

każdy wygląda tak jak chce wyglądać... ja na metala raczej nie wyglądam bo tak się nie ubieram... poza tym każdy nosi to co lubi i w czym mu lepiej...

Poza tym wszystkim jest jeszcze jedna kwestia.. Ergo zobacz jak ktos idzie do pracy... nie ubierze sie tak jak lubi... np jak got... bo chyba troche by sie na niego krzywo spogladali... np jak ja bym sie tak ubrala w moje ciuszki do pracy to hehe byłoby hardcorowo :p

[ Dodano: 22-09-04, 16:12 ]
do szkoły tez czasami nie moge... bo niestety mam takich wykladowcow ze dla nich wizerunek osoby bardzo się liczy...:((( głupota
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 22-09-2004, 16:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
każdy wygląda tak jak chce wyglądać... ja na metala raczej nie wyglądam bo tak się nie ubieram... poza tym każdy nosi to co lubi i w czym mu lepiej...

Dobra ale nie o to chodzi, precyzuje - Wiele szczególnie "młodszych" osob chce wyglądać "gotycko" hehehe bo slucha closterkellera i i nagle robia sie nam takie male metale ubrane na czarno :D A to z czyms zwanym bardzo zgrabie "moda gotycka" ( zabawne bo gotyk chyba powinien byc alternatywny , a od slowa moda niedaleko do komercja) jakos ma sie nijak do tego co ludzie w polsce nosza...

Quote:
Poza tym wszystkim jest jeszcze jedna kwestia.. Ergo zobacz jak ktos idzie do pracy... nie ubierze sie tak jak lubi... np jak got...

Nieprawda ja tak chodzilem do pracy, to ze juz nie pracuje to inna bajka hehehe... ( hm... ja sie nie czuje jakos szczegolnie gotem ale ubieram sie specyficznie w kazdym razie, od razu widac ze cos ze mna nie tak :P)

Quote:
bo chyba troche by sie na niego krzywo spogladali...

A co kogo obchodzi jak kto sie ubiera ? Ja nie mam nic przeciwko jak moje psiapsioly chodza na rozowo...
Quote:
np jak ja bym sie tak ubrala w moje ciuszki do pracy to hehe byłoby hardcorowo :p

Wstydzisz sie pokazac to co lubisz ? bo troche tak wynika z tego.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 22-09-2004, 16:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

Duza tez w tym wina braku goth shopow w Polsce. Wiadomo w Niemczech maja tego duzo, oczywiscie mozna zamawiac fajne ciuszki przed net od nich, ale ceny sa niestety zabojcze w przeliczeniu na zlotowki.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 22-09-2004, 16:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Duza tez w tym wina braku goth shopow w Polsce. Wiadomo w Niemczech maja tego duzo, oczywiscie mozna zamawiac fajne ciuszki przed net od nich, ale ceny sa niestety zabojcze w przeliczeniu na zlotowki.

To tez ma wplyw ale teraz wyobraz sobie ze wpuszczasz do takiego przybytku fanke clostera, artosos czy czegos z tych klimatow :P nie mow mi ze ona bedzie umiala sie ubrac heheh :P

PS.
moja osobe od gotyckiego imydzu odwodzi fakt ze nie lubie androgynicznego wygladu u ludzi :P sam tez nie bede sobie nic malowal ani nie bede staral wygladac "bezplciowo".
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 22-09-2004, 16:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

[quote="Ergo"]
Quote:
To tez ma wplyw ale teraz wyobraz sobie ze wpuszczasz do takiego przybytku fanke clostera, artosos czy czegos z tych klimatow :P nie mow mi ze ona bedzie umiala sie ubrac heheh

No tak ale to nie jest prawdziwa gotka.


Last edited by PePe on 22-09-2004, 16:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 22-09-2004, 16:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
No tak ale to nie jest prawdziwa gotka.

no tak... w takim wypadku nasuwa sie pytanie czy w polsce jest wiecej niz 1000 "gotow" ?? :P bo cala reszta chyba raczej pasuje do mojego opisu ... prawdaz ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 22-09-2004, 16:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
Dobra ale nie o to chodzi, precyzuje - Wiele szczególnie "młodszych" osob chce wyglądać "gotycko" hehehe bo slucha closterkellera i i nagle robia sie nam takie male metale ubrane na czarno :D A to z czyms zwanym bardzo zgrabie "moda gotycka" ( zabawne bo gotyk chyba powinien byc alternatywny , a od slowa moda niedaleko do komercja) jakos ma sie nijak do tego co ludzie w polsce nosza...


ja widze jak osoby sie ubieraja u mnie w Cz-wie.. chcą wyglądac gotycko... jak to one samo mówią.. więc zakłądają koszulki z zespołami... czarne spodnie i glany :P hehehe ale to raczej nie jest moda gotycka ;/ no ale coz ..

Quote:
Nieprawda ja tak chodzilem do pracy, to ze juz nie pracuje to inna bajka hehehe...

niestety nie do kazdej pracy mozesz tak chodzic ubrany chociazby do banku ... czy na poczte mam kolezanki ktore tam pracuja i niestety ale swoje stroje musza odkladac na gorna polke idac do pracy... zreszta sama wiem jak jest w banku czy gdzie indziej bo tam mialam praktyki i widzialam jaki rygor tam jest wprowadzany

Quote:
A co kogo obchodzi jak kto sie ubiera ? Ja nie mam nic przeciwko jak moje psiapsioly chodza na rozowo...

tu się mylisz.. przykład masz u góry... niestety niekorych to obchodzi jak sie ktos ubiera...takie spoleczenstwo

Quote:
Wstydzisz sie pokazac to co lubisz ? bo troche tak wynika z tego.

nie wstydze sie ubieram sie tak jak chce i tak jak lubie niestety czasami nie moge tak isc na egzamin.. tak samo nie moglam na praktyki bo niestety byly z gory zalozone kryteria stroju..... ale to inna bajka
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 22-09-2004, 16:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
no tak... w takim wypadku nasuwa sie pytanie czy w polsce jest wiecej niz 1000 "gotow" ?? :P bo cala reszta chyba raczej pasuje do mojego opisu ... prawdaz ?


Raczej jest wiecej tylko ze jak juz mowilem nie maja sie w co ubrac bo niema takich sklepow:P Np ja:P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 22-09-2004, 16:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

:] to ze nie ma sklepów to nie znaczy ze nie ma sie w co ubrac :p ja sobie sama ubrania szyje :P hehe poza tym jak zawsze cos sie znajdzie... i wcale nie musisz kupowac nic w konkretnych sklepach :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 22-09-2004, 16:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
to ze nie ma sklepów to nie znaczy ze nie ma sie w co ubrac :p ja sobie sama ubrania szyje :P hehe poza tym jak zawsze cos sie znajdzie...


Bo kobiety maja łatwiej :P A widzialas np gdzies polsce gotycka meska kiecke (mhhm marzy mi sie taka:) ). A szyc tez nie umie. Owszem ze cos sie znajdzie ale to nie to do czego maja dostep za wschodnia granica.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Nag


Offline 



Joined: 16 Sep 2004
Posts: 29

PostPosted: 22-09-2004, 17:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zauważyłem, ze temat ciuchów, jest poruszany na forum przy wielu okazjach. Zwykle w kontekście: jak się upozować. Myślę, że ważne pytanie to co zyskujemy, a co tracimy upodabniając się do innych ? ? i to dotyczy zarówno mainstream, jak i jakiejkolwiek subkultury.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 22-09-2004, 17:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

PePe wrote:
A widzialas np gdzies polsce gotycka meska kiecke (mhhm marzy mi sie taka:) ). .

A widzialam i to pare razy :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
9022_sigma


Offline 



Joined: 18 Sep 2004
Posts: 23
Location: szczecin

PostPosted: 23-09-2004, 13:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

To że ludzie ubierają sie jak metale kiedy są ,,niby'' gotami wynika z utartych schematów.Chcą byc oryginalni ale nie chcą ryzykowac, i w rzeczywistosci z jednego tłumu ludzi(w jeansach i adidasach )przychodzą do drugiego tłumu(i w t-shirtah i glanach) i wydaje im sie że sa udergroundowi.Na szczescie powoli sie zmienia takie podejscie.Coraz wiecej ludzi sie przestawia na indywidualizm a nie dopasowuje do jakiejs grupy.Mozna to zaobserwowac nawet w moim miescie.Kiedys był tylko metal ,grunge lub punk i kazdy sie pod czyms tam podpisywał a teraz są róznie ubrani ludzie,słuchający różnej muzyki i jest o wiele ciekawiej:)
Back to top
View user's profile Send private message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 23-09-2004, 15:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

hmmm...a mi sie szczerze mówiąc nie podoba to co "moda" gotycka zrobiła z facetów...owszem, bardzo mi sie podobają długie włosy u płci przeciwnej, ale żeby zakładać sukienki ("kiecki" jak to ktoś wyżej stwierdził) to już przesada - facet to facet, niech z siebie baby nie robi :/...
...co innego ubiory kobiece - bardzo przypadł mi do gustu taki styl ubioru :]
być może jestem taką "niby" gotką, ale mi to nie przeszkadza...no i mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie: dlaczego gotyk jest tak często mieszany z elektro...ilekroć chce pójść do jakiejś knajpy na imreze, która sie nazywa gotycką to od progu wita mnie dobitne "umc umc umc", do którego dołożyli gitakre i wokal
bardzo ładnie prosze - czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić ??
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Next »
Forum Index » Rozmowy » Gotycki/metalowy/... ymydż

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group