FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Sztuka » Film » Kontynuacje
Goto page « Previous  1, 2
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SeeMoon


Offline 



Joined: 22 Sep 2004
Posts: 31
Location: W-Wa

PostPosted: 21-10-2004, 12:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

x- man 2
Aliens
Ojciec Chrzesny 2
Terminator 2
Matrix 2
Evil Dead 2
IMO lepsze od cz. pierwszych (Może za wyjądkiem Aliens - jedynka jest inna)
Back to top
View user's profile Send private message
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 22-10-2004, 00:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Matrix 2


Co to Matrixa to sie nie zgadzam. Reaktywacje da sie ogladac chodz duzo gorsza od pierwszej czesci, a Rewolucje lepiej zostawie bez komentarza...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SeeMoon


Offline 



Joined: 22 Sep 2004
Posts: 31
Location: W-Wa

PostPosted: 22-10-2004, 13:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

PePe wrote:

Co to Matrixa to sie nie zgadzam. Reaktywacje da sie ogladac chodz duzo gorsza od pierwszej czesci, a Rewolucje lepiej zostawie bez komentarza...


IMO matrix 2 wniósł coś nowego do gatunku (może za młody jestem), - nie ma wolnej woli - fajna teza.

Matrix jako całość jest anime zagranym przez aktorów, IMO całkiem całkiem (GITS jest lepszy :) ).
Co do cz. 3. to żeczywiście są momenty (właściwie jakieś 50% filmu) że tylko płakać można - fajna teoria Boga.
Back to top
View user's profile Send private message
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 24-10-2004, 17:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Co do cz. 3. to żeczywiście są momenty (właściwie jakieś 50% filmu) że tylko płakać można


Tylko 50%? To jeden z nielicznych filmow na ktorym chcialo mi sie wyjsc z kina przy ogladaniu, ale sobie myslalem "moze sie w koncu rozkreci". A sceny dramatyczne wywolywaly smiech na sali - np smierc Trinity ... :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Centurion


Offline 



Joined: 13 Apr 2004
Posts: 210

PostPosted: 24-10-2004, 18:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

imo, masmix powinien sie skonczyc na pierwszej czesci, ktora byla czyms nowym i jakby nie dokrecili tych 2 do niej pozostalaby na zawsze kultowa, a tak.. kasa jak zwykle wygrala pojedynek ze sztuka. szkoda
Back to top
View user's profile Send private message
SeeMoon


Offline 



Joined: 22 Sep 2004
Posts: 31
Location: W-Wa

PostPosted: 25-10-2004, 11:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Centurion wrote:
imo, masmix powinien sie skonczyc na pierwszej czesci, ktora byla czyms nowym i jakby nie dokrecili tych 2 do niej pozostalaby na zawsze kultowa, a tak.. kasa jak zwykle wygrala pojedynek ze sztuka. szkoda


w cz. 1 nie było nic nowego.
Back to top
View user's profile Send private message
gandalf220


Offline 



Joined: 21 Jul 2004
Posts: 20
Location: Łódź

PostPosted: 04-12-2004, 12:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niech no ja sie zastanowie - druga czesc pierwsza od lepszej ;( nie ma takiego filmu, poza tym że chyba w drugiej cześci Władcy Pierścionków mniej nudzą ale tak poza tym raczej mi sie nie zdarzyło spotkać lepszej cześci od pierwowzoru.

Co do GayTrixa - druga czesc jest do bani, a trzecia ....... dla wielbiciei S-F może byc lepsza bo się więcej dzieje i więcej efektów specjalnych
Back to top
View user's profile Send private message
Douvena


Offline 



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 139

PostPosted: 11-02-2005, 10:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie przypominam sobie, abym widziała jakikolwiek film, którego druga część byłaby lepsza. Zazwyczaj stosuje się "pójście za ciosem"- skoro pierwsza część się spodobała, to zróbmy następne. Wole raczej odczuwać pewnien głód kontynuacji niż przesyt spowodowany kiepskim remake'iem.
Jeszcze w miarę podobała mi się pierwsza część "Final Destination", natomiast po drugiej chciało mi się krzyczeć, i to bynajmniej nie ze strachu..
Ponadto nie lubię ani jednej części z tych wielkich produkcji typu "Matrix", "LOTR", "Krzyk" czy "Harry Porter" i zauważam, że raczej jestem w tym odosobniona :]
Przypomniałam sobie właśnie, że podobał mi się "Scary Movie 3".
Jestem przeciwna także temu, co zrobiono z "The Crow". Mam na myśli kolejne części i serial. Uważam, że Brandon Lee był niesamowity w tej roli i nie powinni kręcić dlaszych części, skoro już bez niego. Poza tym wskrzeszanie poraz kolejny Dravena mijało się z celem. Zginął, pomścił swoją ukochaną i siebie, po czym odszedl. Nie widzę powodu, dla którego znowu mieli ściągać go na ziemię..
Back to top
View user's profile Send private message
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 29-03-2005, 21:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Są filmy, które po prostu nie powinny mieć kolejnych części bo nie ma co już w nich wymyślać. Niestety często zdarza się, że takowe powstają ("Matrix", "Jak ugryźć 10 milionów" itp.). Filmem, którego kolejne części są coraz lepsze w porównaniu do części pierwszej jest "Harry Potter" :) Poza tym dobrze mi się oglądało całą serię "Obcego", oczywiście "Gwiezdnych Wojen", "Władcy Pierścieni" i "Koszmaru z ulicy Wiązów". Kolejne części są dobre, jeśli jest jakieś uzasadnienie do ich nakręcenia. Uważam, że np. "Matrix" nie miał być z założenia trylogią, ale skoro pierwsza część przyniosła kasę...Dwie kolejne części "Matrixa" to dla mnie kompletna porażka, wymyślanie na siłę fabuły, która w efekcie jest benzadziejna.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 30-03-2005, 13:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Athe wrote:
Są filmy, które po prostu nie powinny mieć kolejnych części bo nie ma co już w nich wymyślać


Swoją drogą ciekaw jestem, czy "Piła" (SAW) będzie miała swój sequel. Mam nadzieję, że nie. Film jest genialny sam w sobie i taki powinien pozostać. Wszystkie rozmowy na jego temat z moimi znajomymi zaczynają sie wykrzyknikiem: "tylko mam nadzieję, że nie zrobią sequela!"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Aventya


Offline 



Joined: 16 Nov 2004
Posts: 71
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 30-03-2005, 14:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Saw obejrzałam kilka dni temu i jestem pod wrażeniem. Genialny! Choć troche przypominał mi Cube ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 30-03-2005, 14:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cholerka muszę ten film obejrzeć :D Kumpela mi go ostatnio reklamowała mówiąc, że był to jedyny film w historii, na którym chciało się jej wymiotować ;P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 30-03-2005, 15:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie wiem coprawda przy czym tam wymiotować, ale film jest naprawdę wart obejrzenia - jest mocny i dobrze zrobiony.

Acha, mam też nadzieję, że nigdy nie zrobią sequela "Klątwy" (The Grudge, nie mylić z japońską wersją "Ju-On The Grudge"). Słyszałem różne opinie na temat tego filmu, jednak na mnie zrobił on ogromne wrażenie. Może ja juz stary jestem i mam zryty berecik, ale bałem się na tym filmie jak cholera. Mam też wrażenie, że sequel by go popsuł tylko...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 30-03-2005, 15:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hehe no to mam mila wiadomosc, Klatwa 2 powstanie:P A co to "Piły" to na mnie ten film nie zrobil wrazenia. Owszem poprawnie zrobiony ale nic w nim nowego ani strasznego. Taki film do obejrzenia z qmplami przy piwie.

A jesli chodzi o kontynuacje to zdecydowanie "Ojciec Chrzestny 2" jest lepszy od pierwszej czesci.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 09-05-2005, 20:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Właśnie wczoraj...a właściwie dziś w nocy obejrzałam "Piłę". Gra aktorska do bani (oprócz Glovera), a w środku filmu wynudziłam się jak mops, ale za to końcówka rekompensuje wszystko...za nic bym się tego nie spdziewała (a teorii miałam dużo ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2
Forum Index » Sztuka » Film » Kontynuacje

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group