FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » ! Dark Stars Festival 2004
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 18-10-2004, 23:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

oj to miałeś potwornego pecha...no i ja również miałam potwornego pecha, bo na każdej imprezie na której sie zjawiłam leciało elektro :( ...a tak bajdełej to faktycznie zbaczamy z tematu...;)
jak więc mówiłam - nie moge sie już doczekać (w zeszłym roku było smerfastycznie, ale mam nadzieje, że tym razem Closter nie bedzie tak smęcił bo to męczące)
Back to top
View user's profile Send private message
Rucok-San


Offline 



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 150
Location: Danzig

PostPosted: 18-10-2004, 23:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie wiem czy pecha... zwal jak zwal ale jest jedno drobne ale... zle sie zwrocilem do tematu, elektro nie elektro mam dosyc clostersellera, artrosis itp. smutow i mrocznych dzieci nieznajacych innych kapel niz wyzej wymienione a organizatorzy imprezy zamiast stawiac na jakos imprezy wola postawic na kase, bo wiadomo ze dzieciaki z zyletkami w ustach napewno sie zjawia i wydadza te 40 zlotych zeby posluchac kapelki a potem to w szkolce naopowiadac jacy to oni nie sa....

Wlasnie dlatego nie podoba mi sie dark stars i mam andzieje ze chyba antemat odpowiedzialem....
Back to top
View user's profile Send private message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 18-10-2004, 23:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja tak po prawdzie to ide gł. ze względu na Moonlight...byłam na tylko 1 ich koncercie właśnie w zeszłym roku i badzio mi sie podobał...z chęcią posłucham też tych dwuch zespołów, których rok temu nie było...a co do Clostera to nie ty jeden masz ich dosyć :)
poza tym (jeśli chodzi o organizacje) to większość z teraźniejszych organizatorów stawia na kase bo oni też ludzie i z czegoś muszą żyć, a przy tak dużej konkurencji lepiej postawić na coś sprawdzonego :|
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 18-10-2004, 23:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

;] kazdy najezdza na Closterkeller... a bedzie tak ze i tak kazdy sie bedzie na nich bawić... widze co sie dzieje na koncertach .... najpierw ludzie najezdzaja a potem sie swietnie bawia...

[ Dodano: 18-10-04, 23:16 ]
tak samo bedzie na Dark Stars.....

[ Dodano: 18-10-04, 23:16 ]
no oczywiscie male wyjatki pewnie beda... ale pewnie takie nieliczne... ze nikt tego nie zauwazy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 18-10-2004, 23:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

hmm...w zeszłym roku we Wrocku właśnie na Closterze jakoś sie drętwo zrobiło jak odśpiewała kilka nowych kawałków...ogólnie ucichło, ludzie stali jak słupy soli z łapami załozonymi na klacie i rzoruszali sie dopiero przy starej dobrej Władzy - stare ale jare hehe
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 18-10-2004, 23:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ćmo zauważ sobie ze prawie zawsze jak zespół na koncercie ma nowe utworki...to zadko kiedy kto sie bawi...bo ich nie zna...ja nikogo tu nie bronie...ale wiele razy tak było... Closterkeller tez byl w Cz-wie i jak grali nowe utworki tak samo ludzie troche sie nie bawili... ale to nie tylko tu sie tak dzieje... takie zjawisko mozna zauwazyc wszedzie...
Poza tym skad wiesz jak bedzie na Dark Stars...moze akurat na tym zespole najlepiej sie pobawisz.... nigdy nic nie wiadomo...pozostaje tylko isc i sie pobawic :) - tym bardziej jak jest okazja
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 18-10-2004, 23:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

wiem wiem...jednakowoż jakoś dziwnie było tak w tej ciszy, która zapadła...
właśnie nie wiem jak bedzie - mam nadzieje, że fajnie bo ostatnio jakoś zadko mnie gdzieś wywiewa z domciu (jak na moje standardy zbyt żadko...bu)
Back to top
View user's profile Send private message
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 20-10-2004, 13:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
bestia napisał:
Cytat:
ehhh kiedy wreszcie usłyszymy elektro na gotyckich koncertach?

wydaje mi sie ze gotyckie imprezy to gotyckie :/
a jak by tam bylo elektro to by juz nie byly gotyckimi imprezami :/


Taaa bo Artrosis i Closter, to g(h)othic i kazdy "smutny" i "mroczny" fan tej muzyki musi to sluchac i jesli poleci jakas inna muzyka to juz nie nalezy do elity... w ogole nie powinien miec prawa sluchac takiej muzyki


jak slysze takie komentarze to az krew mnie zalewa :/
zacznijmy od tego ze mnie nie znasz, a z tego co sie wypowiadam na forum powinienes wiedziec, ze nie lubie artrosis i closter :/
a nawet jak bym lubila to i tak by nie zmienilo znaczenia, ze nie powinienes tak pisac, mam kolezanke ktora jest ich fanka i wcale nie uwaza sie za mroczna i smutna :/

powracajac do tematu to stwierdzam ze nie jade na DSF bo zabardzo nic ciekawego nie bedzie, a i tak kase wydaje na theriona
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 06-11-2004, 23:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
] kazdy najezdza na Closterkeller... a bedzie tak ze i tak kazdy sie bedzie na nich bawić... widze co sie dzieje na koncertach .... najpierw ludzie najezdzaja a potem sie swietnie bawia...

Znowu nie jestem czlowiekiem ktory bedzie siedzial jakby kijek polknal, na closterach tez sie bede bawil bo w koncu ide po to zeby sie bawic, co nie zmienia faktu ze chetnie bym zobaczyl cos zupelnie innego niz closter...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Rucok-San


Offline 



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 150
Location: Danzig

PostPosted: 06-11-2004, 23:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

popieram popieram ale i tak ostatnio nie mam juz ochoty na imprezy tego typu tylko wsrod zamknietej paczki wiem wiem starzeje sie ale jak mam chodzic z ta sama ekipa na impreze ttakie jak ta i sie bawic to jednak lepiej na domowce sie bawie, chyba z tego wzgledu ze nie musze gapic sie na ludzi ktorych nie lubie i sluchac ich durnowatych wywodow... :] a closterkeller jest juz nudny i ta impreza tez jest nudnaaaaaaa.......
Back to top
View user's profile Send private message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 17-11-2004, 20:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

czy ja wiem...w tym roku chociaż nie przepadam za Closterem to miło mnie zaskoczył bo koncert był o niebo lepszy niż w zeszłym roku...ale pomijając "gwiazge" wieczoru to było zajedwabiście !!!! :] (nawet można sie było troche pośmiać przy Desdemonie :)
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 17-11-2004, 20:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

a u mnie jest jutro :P i nie ide... chyba ze mi cos odwali :] ale szczerze powiem ze nie za badzo mi sie podoba klub w jakim graja :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
CHICKEN_LOVER


Offline 



Joined: 03 Dec 2004
Posts: 9
Location: Gryfice

PostPosted: 03-12-2004, 19:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

TROCHE PO PTAKACH JESTEM BO JA TU OD DZIŚ A DARK STRS JUZ BYŁO:/
ALE TA IMPREZA SIĘ CHYBA TROCHE PRZEJADŁA!NIC NIE JEST UROZMAICONE, WIADOMO JAKICH KAPEL SIĘ SPODZIEWAĆ I NIC NOWEGO!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 04-12-2004, 22:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja bylem w Katowicach i szczerze mowiac bardziej zainteresowała mnie blondynka stojaca obok niz koncerty, ale dodam ze to byla wyjatkowo urodziwa blondynka:P Zreszta wokalista Darzamatu tez niczego sobie :)))
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SHAPELESS


Offline 



Joined: 19 Aug 2004
Posts: 7
Location: białystok

PostPosted: 13-12-2004, 22:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

ww kapele już chyba same sie soba znudzily bo od dawna nic nowego nie zaproponowaly...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » ! Dark Stars Festival 2004

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group