FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Anja powinna odejsc ?
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 13-01-2005, 15:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

To i tak tylko czas pokaże czy to rzeczywiście koniec. A jeśli tak, a Anja tego nie zrozumie to samam publika jej da do zrozumienia. Może byc jeszcze tak (chociaż to dosyć absurdalne) że będzie nagrywać nowe płyty a koncertować tylko ze starym materiałem. A moje zdanie jest takie, że powinna przestać nagrywać jako Closterkeller i założyć jakiś projekt electroniczny, skoro tak ją to kręci.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 13-01-2005, 16:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

A ja wlasnie trzymam w reku paczke chusteczek higenicznych o dzwiecznej nazwie "Regina" a na nich narysowana myszka mickey :P buhaha
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 13-01-2005, 18:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

PePe wrote:
A ja wlasnie trzymam w reku paczke chusteczek higenicznych o dzwiecznej nazwie "Regina" a na nich narysowana myszka mickey :P buhaha


Czyżbyś płakał nad tym co się w Closterkeller dzieje? :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 13-01-2005, 19:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

Szkoda na to moich cennych lez :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MordoR


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Nov 2004
Posts: 12
Location: Namysłów / Poznań

PostPosted: 15-01-2005, 15:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja jestem zdani1a że starzy powinni umierać a młodzi pokazywać na ich miejscu. Niestety nie słyszalem ostatnich wydawnictw closterceller'a ( i nie chcę słuchać ) ale już grafit mi się nie podobał. Closterceller się już wypalił i umarł podobanie jak kat i wiele innych kapel które sie przyczyniły dla polskiej sceny. Chociażby taki artrosis, przecież ich dwa pierwsze albumy wbijały w ziemię a potem... pozostawiam to bez komentaża.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Skype Name
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 16-01-2005, 09:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

E tam, Graphite byl swietny!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Carmilla


Offline 



Joined: 02 Feb 2005
Posts: 3

PostPosted: 11-02-2005, 16:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

MordoR wrote:
Niestety nie słyszalem ostatnich wydawnictw closterceller'a ( i nie chcę słuchać ) ale już grafit mi się nie podobał. Closterceller się już wypalił i umarł podobanie jak kat i wiele innych kapel które sie przyczyniły dla polskiej sceny.

Krytykujesz zespół,a nawet nie potrafisz napisać poprawnie jego nazwy...
Back to top
View user's profile Send private message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 11-02-2005, 20:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

literówka w nazwie nie ma większego znaczenia, ważne, że zespół faktycznie albo sie wypala albo juz wypalił - wystarczy posłuchać tych ostatnich kawałków :|
Back to top
View user's profile Send private message
Globetrotter


Offline 



Joined: 24 Feb 2005
Posts: 5
Location: Zdunia

PostPosted: 24-02-2005, 16:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

To wszystko kwestia gustu.Mnie ogólnie Closterkeller sie podoba,ten nowy i ten stary.Zalezy tez to od tzw.szerokosci horyzontu muz.Jedni trawią to,inni tamto...Ale Ćmo droga,nie odwazyłbym się napisać Munlajgt albo Munszpil (wybacz za przykład).Widać MordoR nie bardzo wiedział,czego słucha...
Back to top
View user's profile Send private message
Grom 333x2


Offline 



Joined: 14 Feb 2005
Posts: 11
Location: Rybnik

PostPosted: 27-02-2005, 22:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niestety gdy słucham dwóch ostatnich wydawnictw Closterkellera zauważam niebezpieczną tendencję Anji do zwracania sie w stronę elektroniki, która moim zdaniem nie pasuje do wizerunku grupy, jak i jej stylu.
Na Nero ta elektronika wprowadzana delikatnie, dodawała sporo mroku, budziła niepokój, momentami efekt końcowy był całkiem ciekawy, ale to nie był już ten dawny Closterkeller. Na otwarcie Reghiny jest umieszczony całkiem ciekawy utworek "Lunar" który pomimo sporej ilości efektów przypomina tego dawnego Clostera, głównie tekstem. Kolejny utwór "Neo" jest już znacznie bardziej przesycony elektroniką która (szczególnie na początku) zupełnie psuje klimat tej piosenki. Kolejne trzy covery zupełnie nie są w stylu Closterkellera (który tak uwielbiam) i nie wiem czy powinny znaleźć sie na tym wydawnictwie. Zupełnym nieporozumieniem są natomiast dwa ostatnie remixy. Nie wiem kto i dlaczego umieścił je na płycie ale to jest największa porażka w całej historii grupy. Myślę że Anja powinna jak najszybciej zapomnieć o tym krążku, odpocząć jakiś rok (w międzyczasie słuchając swoich wcześniejszych płyt) i zabrać sie za pisanie nowego materiału, równie smutnego jak Graphite i przełomowego jak Violet. Na pewno nie powinniśmy stawiać na Anji krzyżyka (odwróconego oczywiście). Mam nadzieję że Reghina była tylko chwilą słabości tej najbardziej zasłużone,j dla sceny gotyckiej, polskiej wokalistki.[/scroll]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 01-03-2005, 19:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Grom 333x2 wrote:
Myślę że Anja powinna jak najszybciej zapomnieć o tym krążku, odpocząć jakiś rok (w międzyczasie słuchając swoich wcześniejszych płyt) i zabrać sie za pisanie nowego materiału, równie smutnego jak Graphite i przełomowego jak Violet. Na pewno nie powinniśmy stawiać na Anji krzyżyka


Możesz mieć wiele racji w tym co mówisz, chociaż mnie osobiście Closterkeller obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. Ja jednak mam przykład CoF - po wydaniu "Damnation and a Day" postawiłem na nich krzyż, stwierdziłem, że ten gówniany album dowiódł końca tego zespołu. "Nymphetamine" pokazała jednak, jak bardzo się myliłem :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Paweł Otrowski


Offline 



Joined: 06 Jul 2004
Posts: 6

PostPosted: 02-03-2005, 12:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

WON OD ANJI I CLOSTERKELLER!!!!!!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 02-03-2005, 15:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Paweł Otrowski wrote:
WON OD ANJI I CLOSTERKELLER!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na poziomie 10 latka a nie 15 latka...
Masz w nagrode warninga :], jeszcze 2 i juz nic nie napiszesz na zadnym z for strefy.
Jak masz jakies argumenty to czekamy, jak ja nie lubie slepo zapatrzonych w idola fanow...
Zastanow sie nad soba czasem, juz sama anja napewno by podeszla z wiekszym dystansem do tego co piszemy.

[ Dodano: 02-03-05, 15:51 ]
zeby nie bylo zludzen drugie konto tez ci zablokuje :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
?DidYouKillMe?


Offline 



Joined: 02 Feb 2005
Posts: 50
Location: Tułowice Siti

PostPosted: 04-03-2005, 00:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Anja powoli zaczyna zaczyna byc parodia anji z dawnych lat, chodzi mi w tej chwili o osobe. A co sie tyczy muzyki, to ida dalej, nie mozna tkwic w jednym miejscu przez cale zycie, przopomina mi to troche droge Paradise Lost...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Navia


Offline 



Joined: 05 Mar 2005
Posts: 4

PostPosted: 05-03-2005, 17:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

byłam na Dark Stars Festival 2004 w Zielonej Górze...to co Anja tam z siebie zrobiła....porażka...jakaś lateksowa kiecka.....ehhh...i w jednej piosence odstawiła taki fałsz, że mnie stojącej zaraz przy głośniku bębenki się z rozpaczy popłakały.... dlatego uważam, że dla zachowania twarzy i legendy zespołu CLOSTERKELLER...Anja powinna "odejść"....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Anja powinna odejsc ?

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group