FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Gotyk
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DakKon


Offline 



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 137
Location: Łódź

PostPosted: 18-04-2004, 13:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tylko od siebie dodam, ze skoro wam sie nowy gotyk nie podoba to droga wolna do domu. Przeprowadzcie sie do mongolii moze tam ktos jeszcze gra tego typu muze. swiat idzie do przodu a kapele chca eksperymentowac z nowymi brzmieniami.

2mhethalh Nie potrafisz zauwazyc roznicy miedzy darkwavem i sythem a techno to sie nieodzywaj. ja sie nieznam na szydelkowaniu i sie nie wypowiadam w tym temacie, wiec ty zostaw temat gotyku.
2grr Jak mozna sluchac death metalu jesli sie zna death? jak mozna sluchac goa jesli zna sie punk? Jak mozna sluchac rocka jesli zna sie religijne piesni kaplanow etiopskich? Jak mozna sluchac dnb jesli sie zna reggae? Albo hip-hop jesli sie zna reggae? Muzyka ewoluuuuuuje
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 18-04-2004, 13:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Ja tylko od siebie dodam, ze skoro wam sie nowy gotyk nie podoba to droga wolna do domu.
- czyli ??

A swoja droga ten post "grr"... to przeciez jest jawna prowokacja... wiec nie widze sensu tej dyskusji :D

PS. OD ADMINA:
Prowokator niech nie bedzie taki cfany bo niektorzy widza wiecej niz by sie wydawalo. Zdjecia z gothbabes tez....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Lord_Licze


Offline 



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 13

PostPosted: 18-04-2004, 16:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przeto świat ten cały przepełniony kiczem, który co mnie boli najbardziej dosięga nawet swer muzy która w mym sercu ma szczególne miejsce. Co do tego, że rzekomo nowe kapele gotyckie o jakich była mowa są leprze od tych, które niegdyś wyznaczały drogi rozwoju tego zacnego i niegdyś elitarnego gatunku to musze stanowczo zaoponować przeciw temu. Na współczesnej scenie jest miejsce dla wszystkich, w mym odczuciu muzyka to ideologia i jako taka ma wielu interpretatorów i w wyniku ewolucji powstają jaj różne odłamy.
Back to top
View user's profile Send private message
Rucok-San


Offline 



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 150
Location: Danzig

PostPosted: 18-04-2004, 19:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Sanguine de'Viant wrote:
Tak panowie,taki gotyk,który lubicie -skończył się bez mała dwadzieścia lat temu,współczuję tym,którzy się boją wszelakich ewolucji...
Sami słuchacie legend,ale trupów,ta muzyka już nie rozbrzmiewa,nikt do tego nie wraca.
Prekursorzy okazują się być o wiele gorsi od swych następców,z całym szacunkiem dla Joy,Nephilim i całej tej bandy z Batcave.

Słyszałeś nowe Creatures?Zastanowiło cię,czemu nie brzmi wciąż tak samo?Czy Siouxie miała prawo zmienić styl?czujesz się tym rozczarowany?czy Smith gra goth-pop?A Sioux?

Muzyka Dark ostatniego dziesięciolecia to doskonały przykład na to,jak wieloma środkami można budować atmosferę,którą w gotyku cenimy najbardziej.Jak wiele stylów wywołuje to napięcie i wrażenie.
Gdybyśmy mieli pozostać przy postpunku,obawiam się,że to dopiero byłaby nuda...


[shadow=red:0a796e6471]Krew[/shadow:0a796e6471]

[ Dodano: 18-04-04, 10:46 ]
Rucok-San wrote:



Musze tobie powiedziec Sangi ze po tym co tu piszesz coraz bardziej ciebie podziwiam:] a co tam niech strace ze mnie zbluzgaja mowie to otwarcie i niech tak juz zostanie:P ale lubie ludzi ktorzy wala prosto z mostu:]


Uważaj,bo pomyślę,że skoro coraz bardziej mnie podziwiasz,to podziwiałeś mnie już wcześniej
:)=

Ja też lubię ludzi,którzy walą prosto z mostu.
Przejąłbyś się,gdyby ta banda metalków Cię zbluzgała za to,że mnie lubisz?


[shadow=red:0a796e6471]Krew[/shadow:0a796e6471]


Nie bardzo tylko ostatnio obserwuje w Polsce nasilajacy sie ruch "mocnych w gebie" a jak przychodzi co do czego to jest wielka znieczulica co mnie bardzo boli, ja to bym wzial miecz i chuzia na juzia... Ja sie malo czym przejmuje poprostu sa ludzie i ludzie:)

[ Dodano: Nie Kwi 18, 2004 8:02 pm ]
Lord_Licze wrote:
Przeto świat ten cały przepełniony kiczem, który co mnie boli najbardziej dosięga nawet swer muzy która w mym sercu ma szczególne miejsce. Co do tego, że rzekomo nowe kapele gotyckie o jakich była mowa są leprze od tych, które niegdyś wyznaczały drogi rozwoju tego zacnego i niegdyś elitarnego gatunku to musze stanowczo zaoponować przeciw temu. Na współczesnej scenie jest miejsce dla wszystkich, w mym odczuciu muzyka to ideologia i jako taka ma wielu interpretatorów i w wyniku ewolucji powstają jaj różne odłamy.


W 100% popieram, coraz bardziej ostatnio widze ze tylko ludzie marudzic potrafia i nic sensownego poza tym nie widze. Jesli ktos jest mocny w gebie, ze cos mu sie nie podoba niech sam zalozy zespol i niech sam sie sprzedaje zobaczymy "jakie to proste". Do tych co gderaja, pojdzcie wy i sie zacznijcie produkowac na scenie bo tylko za przeproszeniem gadacie od rzeczy, w glowach sie wam poprzewracalo. Nikt wam nie kaze ogladac www, a jesli juz to piszcie cos sensownego a nie zeby tylko wqrzyc, widac ze dres to nie musi miec 3 paskow:P A prowokatorom mowimy stanowcze NIE!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Lord_Licze


Offline 



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 13

PostPosted: 20-04-2004, 07:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Taki stan rzeczy zachodzi tedy, kiedy ktoś słucha a nie słyszy, kiedy ktoś patrzy a nie dostrzega, przeto jeżeli nie pojmujecie zagadnienia to zamilknijcie !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 20-04-2004, 08:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Taki stan rzeczy zachodzi tedy, kiedy ktoś słucha a nie słyszy, kiedy ktoś patrzy a nie dostrzega, przeto jeżeli nie pojmujecie zagadnienia to zamilknijcie !!!


Nie badz taki pewien ze my czegos nie rozumiemy, bo moze sie okazac ze to ty jestes jedyny "niewiedzacy"...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Lord_Licze


Offline 



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 13

PostPosted: 21-04-2004, 07:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bezosobowość tego postu zaiste świadczy o tym iż owym nie widzącym mogę być ja sam
Back to top
View user's profile Send private message
Lukas


Offline 



Joined: 22 Apr 2004
Posts: 1
Location: Gdańsk

PostPosted: 22-04-2004, 09:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tam Gotyku nie znam
Po prostu lubie Depeche Mode :P

P.S. Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
Lord_Licze


Offline 



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 13

PostPosted: 25-04-2004, 14:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeżeli skłamałem w swojej tezie to powiedzcie co było złe
Back to top
View user's profile Send private message
Deunomius


Offline 



Joined: 12 May 2004
Posts: 17

PostPosted: 13-05-2004, 06:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

A propos tematu to kiedy w gotyku napotkam porządny blast, jazdę na dwie stopy i co najmniej 10 dźwięków na sekundę w jakimś utworze to się chętnie przerzucę:>

Na razie to nuda do potegi n+1 w okresie :>
Back to top
View user's profile Send private message
DakKon


Offline 



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 137
Location: Łódź

PostPosted: 15-05-2004, 10:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Deunomius wrote:
A propos tematu to kiedy w gotyku napotkam porządny blast, jazdę na dwie stopy i co najmniej 10 dźwięków na sekundę w jakimś utworze to się chętnie przerzucę:>

Na razie to nuda do potegi n+1 w okresie :>


Czyli dla ciebie muza jest tym lepsza im ma wiecej dzwiekow na sekunde? To bierz sie za d'n'b to dopiero wymiata... Wiesz co to est bpm? Sa to bity na minute... Jeden bit to takei umc w techno lub jedno uderzenie w perke paleczka. W puritanii dimmusow wynosi okolo 110( wziolem black bo nie slucham deatha, a dlaczego ten kawalek? Wydaje mi sie, ze dosc popularny) srednia w d'n'b to 180 bpm... Wiec czyzbys sie bral za drummy??:>
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Devineresse


Offline 



Joined: 06 May 2004
Posts: 35
Location: Warszawa

PostPosted: 15-05-2004, 11:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Drum'n'bassy są zajekurwabiste. :] (przepraszam za wulgaryzm...)
Potrafią zrobić z mózgu niezłą sieczkę, wyciskają z człowieka wszystko, do ostatniej kropli potu...
Bosz, muszę się wybrać na jakąś drumową imprę... :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Deunomius


Offline 



Joined: 12 May 2004
Posts: 17

PostPosted: 16-05-2004, 17:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

"Wiesz co to est bpm?"

Prosze sobie wyobrazic, iz władam angielskim na niezłym poziomie a i cwierc inteligentem tez jakos chyba nie jestem :>

A szanowny pan zna pojecie gitarowego solo ? Bo zasadniczo o to mi chodziło.

Poza tym nie przeszkadza mi miazdzacy automat perkusujny na ten przykład Mortician'a :> czy taka jazde jaka prezentuje Besatt :> lub tez Anima Damnata :>

W kazdej z nich predkosci sa duze i o to chodzi! :>

"bierz sie za d'n'b "

A co do tego gatunku to niestety ja nic o nim nie wiem i nie chce wiedziec :>


"deatha"

To sie powinno odmieniac death'u jako ze to dopełniacz w deklinacji meskiej wyrazu obcego pochodzenia, jakim niewatpliwie jest death :>

alez ze mnie purysta jezykowy :> ARRRRRRG :>
Back to top
View user's profile Send private message
Devineresse


Offline 



Joined: 06 May 2004
Posts: 35
Location: Warszawa

PostPosted: 16-05-2004, 18:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Deu, u mnie kilka razy drumy słyszałeś. Nawet Ci się podobały :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
DakKon


Offline 



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 137
Location: Łódź

PostPosted: 16-05-2004, 18:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Devineresse wrote:
Deu, u mnie kilka razy drumy słyszałeś. Nawet Ci się podobały :P


to wiele wyjaśnia:]

Nie probuj byc sarkastyczny lub cos w tym stylu bo ci nie wychodzi.

Dodatkowo za duzo gitarowego solo to w death metalu nie ma:], ja bym powiedzial, ze raczje duzo szumu.:] Dodatkowo widze, ze nie pamietasz co piszesz.

Deunomius wrote:
A propos tematu to kiedy w gotyku napotkam porządny blast, jazdę na dwie stopy i co najmniej 10 dźwięków na sekundę w jakimś utworze to się chętnie przerzucę:>


na przyszlosc polecam uzycie suwaka i przesuniecie strony do gory, bo cos mi tu nie widac ani odrobinki o gitarowym solo

A i na koniec! Nie wiesz szto eta takoi drummy i wypowiadasz ise na temat muzy? Powodzenia.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next »
Forum Index » Rozmowy » Gotyk

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group