FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Szpan
Goto page « Previous  1, 2, 3
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
neo geisha


Offline 



Joined: 15 Dec 2004
Posts: 120
Location: 'here in my room'

PostPosted: 26-02-2005, 19:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

haha - dokladnie, idiotyzm.
sytuacja podobna do takiej, ktorej bylam swiadkiem. dawna znajoma z klasy dosyc wczesnie zostala, ze tak powiem, obdarowana przez nature, przez co szybko zaczela to wykorzystywac w wiadomo jakich celach. pamietam taki jeden dosyc chlodny dzien w lecie. wszyscy w bluzach, spodniach, bo pizdzi, a ta wyskoczyla w obcislej przeswitujacej bluzce po to, zeby pokazac 'to i owo' kilku chlopakom z osiedla .. to jest dopiero glupota ;]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 27-02-2005, 11:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

może i głupota, ale jak ładnie to musiało wyglądać!! Taki szpan, to ja rozumiem!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
neo geisha


Offline 



Joined: 15 Dec 2004
Posts: 120
Location: 'here in my room'

PostPosted: 27-02-2005, 12:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

<lol> :D
niestety, akuratnie ta pani nie przedstawiala soba milego widoku (zdanie nie tylko stronnictwa plci zenskiej ;)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lady.macabre


Offline 



Joined: 17 Aug 2004
Posts: 19
Location: czestochowa

PostPosted: 05-03-2005, 22:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hehe a co powiecie na robienie pentagramów z agrafek na spodniach???(przypadek autentyczny).....po prostu masakra....szkoda słów(ale jest sie z czego pośmiać)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
?DidYouKillMe?


Offline 



Joined: 02 Feb 2005
Posts: 50
Location: Tułowice Siti

PostPosted: 16-03-2005, 21:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Akurat ja czesto slysze ze jestem "pozerem", poniewaz mam troche inny styl ubierania, zreszta wedruje po bardzo roznych gatunkach muzyki, w zwiazku z czym nie jestem w stanie skupic sie na jednym, wiec czesc zespolow poprostu nie znam, co powoduje smieszne sytuacje, np. znasz "to" i "to", ale nie znasz "tego" i "tego" i "tego" a to przeciez klasyka, wiec nie mow ze sluchasz takiej i takiej muzy. Jakis czas temu pewna dziewczyna (nazwijmy ja truu matalufkom) zabralem ja na przejazdzke. Gdy uslyszala ze w moim radiu leci z plyty Kosheen i ATB to nic nie powiedziala. Po pewnym czasie sie dowiedzialem ze w szkole nazwala mnie "pozerem" i bardzo sie na mnie zawiodla... ROTFL

P.S. Zreszta jak dla mnie, temat "pozerstwa" i "szpanu" jest baardzo naiwny i dziecinny, wynika troche z nietolerancji. W wieku "mlodzienczym" istnieje czasem tak silna potrzeba przynalezienia do czegos i pokazania sie, ze powoduje to smieszne sytuacje opisane powyzej, ale ja to uwazam za normalne wsrod nastolatkow.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Douvena


Offline 



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 139

PostPosted: 16-03-2005, 21:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gdy wraz z Ukochanym jechaliśmy z Tobą do Wrocka, to słowem nie wspomnieliśmy o "Nelly, I love you" za to za Twoimi plecami mówimy, że jesteś pozerem :P
Miałam dać kolor żółty, kiedy żartuję, ale takiego nie ma więc dam pomarańczowy ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 12-07-2005, 23:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Chciałem się odnieść do zdania Centuriona odnośnie szpanowania rzucaniem nazw zespołów.
Moim zdanie to nie bardzo trafne wyuczyć się w danym gatunku litanii zespołów nie mają zdania porównaczego na temat powyższych. niektórzy tak robią aby zaszczuć w sobie pewny błędny pogląd. Ale to już chyba gdzieś było. Nie będę się rozwodził. Nie czaję tych ludzi-chamówa, bez uznania samego kunsztu muzyków, bo to jest najwazniejsze moim skromnym zdaniem.
Respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3
Forum Index » Rozmowy » Szpan

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group