FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Tattoo, piercing itp.
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 21, 22, 23  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 12-07-2005, 21:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak...to się chyba nazywa biotatuaż czy jakoś tak...ale podobno jak schodzi to paskudnie wygląda :/ Takie coś robią na 2 - 3 lat czy coś koło tego. Ja myślę, że raczej w przyszłości, może nawet niedalekiej, upowszechnią się jakieś proste, nieoperacyjne metody usuwania tatuażu...może coś co rozpuszcza tusz albo inne rzeczy...dużo możnaby gdybać. W każdym razie podjęcie decyzji o zrobieniu tatuażu może nie być decyzją tak radykalną jak jest teraz.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 12-07-2005, 21:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Właśnie tak myślałem i za pewne taki rodzaj tatuaży będzie bardziej modny niż tradycyjne rzemiosło spod struny Stefana Dziarkowicza. :) I wszystko będzie ok. Może na taki się skuszę? Ale nie wiem na razie po co. Aby się komuś przypodobać? Zrobić z siebie gwiazdora? Nie lubię się jakoś uzewnętrzniać w ten sposób.
respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 12-07-2005, 21:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zgadza się zostają brzydkie plamy , lekko jaśniejsze od naturalnego koloru skóry , widziałam to u mojej koleżanki
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 12-07-2005, 21:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

W końcu może się to wszystko jedynie oszpeceniem. Chociaż w sumie tatuaż może zamaskować pewne defekty na skórze typu blizny po ranach szarpanych, postrzałowych.
Może jednak się zdecyduję?! :)
respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 13-07-2005, 08:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirella wrote:
a ja myślę że ładny , lekko skryty tatuaż to nawet fajna sprawa , oczywiście decyzja powinna być dobrze przemyślana ....toż to na całe życie !....ale i na to nie ma problemu , można to wywabić...


ładny, skryty tatuaż owszem... czasami ładnie to wygląda... jednak czasami naprawdę ohydnie... moja kumpela ostatnio zrobiła sobie tatuaż... niby na kości ogonowej... ale po prostu ohydnie to wygląda.. teraz biedna płacze i żałuje ze w ogóle zrobiła ten tatuaż...

Jeśli chodzi o wybawienie tatuażu.... to niby można ale ślad zawsze zostaje... no chyba ze się pokryje tatuaż czymś i na nowo inny się zrobi...

Jeśli chodzi o mnie to ja bym sobie już nie zrobiła tatuażu.. kiedyś chciałam... ale stwierdziłam ze u kobiety na starość to naprawdę ohydnie wygląda... Byłam ostatnio nad jeziorkiem i były tam 3 panie w wieku 40-60 lat... z tatuażami... nie mowie nawet jak to ohydnie wygląda na skórze która się starzeje... (szczególnie u kobiet)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 13-07-2005, 09:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Na starość do kitu z takim wyglądem. Dla mnie tacy ludzie nie mają wielkiego szacunku. Chodzi tu tylko o to by być jakoś przebojowym dla młodszego pokolenia, ale nie dla mnie.
respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 13-07-2005, 09:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

No patrz a ja mysałem że w życiu to chodzi oto żeby byc sobą bez względu na to co o nas mówią...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 13-07-2005, 10:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Masz racje, ale po co się uzewnętrzniać?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 13-07-2005, 10:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

No jeśli w ten sposób jest się sobą to chyba oczywiste...natomiast jeśli się boisz zwyczajnie pokazać to co masz tam w środku światu albo co gorsza boisz się świata no to ja na to nic nie poradze
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 13-07-2005, 10:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Słyszałem, że od jedej dziary się zaczyna a potem ciągnie na więcej, czy też zmiana gustów i td?
Koleś kiedyś zaczął dosyć niewinnie, ale potem wpadł na pomysł rozbudowania dekoracji ramienia i skończył na przedramieniu. Pewnie druga ręka też jest w planach.

[ Dodano: 13-07-05, 11:14 ]
najgorzej chyba jest przełamać pierwsze lody
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 13-07-2005, 10:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

To już inna sprawa ...bo nie można nałogów czy swoich zachcianek które szpeca i niszczą nam życie tłumaczyć swoimi chęciami które nie zawsze sa przemyslane....dziare mamy na całe życie dlatego musi ona być w 100% przemyślana
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 13-07-2005, 12:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Można juz dziarę wywabic laserowo, ale kosztuje to w cholerę kasy i zostawia białe ślady w kształcie tatuażu. Co do biotatuaży to ja widziałem jak to wygląda u koleżanki na ramieniu... rozkłada się jak gnijące zwłoki i wygląda cokolwiek niewyjściowo.

Z tych powodów należy sie 154 razy zastanowić, czy naprawdę chce się mieć tatuaż... ja chcę :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 13-07-2005, 18:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja generalnie nie lubię zwracać na siebie uwagi powłoką zewnętrzną.:) ale jeśli bym się skusiła na tatuaż to musialy być bardzo malutki :)

To fakt , okropnie wygląda taka 60 ka ( choć 60 sześćdziesiątce jest nierówna ) jest to nieestetyczne , widziałam też starszą panią w eleganckiej kiecce i tatuażem :]] mogła mieć nawet miłą buzię ale z tym malunkiem traciła całą swoją kobiecosć

Mnie jak narazie , w zupełności wystarczają moje kolczyki ( choć już tu i ówdzie je powyjmowałam..)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Lux in Tenebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 05 Feb 2005
Posts: 164
Location: la France

PostPosted: 23-07-2005, 08:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Athe wrote:
...pierwszy problem to chroniczny brak kasy, a drugi - nie mam nikogo kto by mi polecił jakieś dobre studio.

w Poznaniu to co prawda nie wiem czy jest dobre jakies studio tatuazu. ja znam tylko Bullet Tatoo, to jest gdzies w okolicach Ratajczaka chyba:] jak znajde dokladniejszy adres to moge Ci podac:P


a tak poza tym, to w ostatnim czasie (2 dni temu) zrobilam sobie kolejne 2 kolczyki w uchu:) czekam az sie zagoja i robie nastepne:P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Izis


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 45
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Apr 2005
Posts: 90
Location: Polska

PostPosted: 23-07-2005, 15:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Robiąc sobie tatuaż trzeba bardzo mocno przemyśleć, co się chce, czy się chce a przede wszystkim poznać tatuatora, który będzie nas dziarał, aby nie mieć później problemów i nie płakać. Ja osobiście robiłam u bardzo dobrego tatuatora, który robił tatuaże Chylińskiej czy Nergalowi a także moim znajomym i widząc efekty jego pracy mogłam zdecydować się bez strachu. A co do tego, że tatuaże mogą stać się nałogiem hmm wszystko kwestia, jak kto jest podatny na nałogi, to jak z innymi uzależnieniami, jeden nie może się powstrzymać inny pozostanie przy jednym czy tam założonej liczbie, którą sobie obmyślił na początku. Poza tym jak dla mnie tatuaż to dość intymna sprawa i w sumie jestem zwolenniczką niepowtarzalności wzorów, więc wzory, które znaleźć można w studiach według mnie odpadają. Tatuaż z reguły jest na całe życie, więc trzeba do wzoru podejść bardzo osobiście. No a przede wszystkim nie ulegać modzie, jak to niestety robi wiele osób. Nie podobają mi się tatuaże - nie robię, nie mam do nich przekonania - również nie robię. Przy każdym najmniejszym wahaniu najlepiej dziary nie robić.:)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 21, 22, 23  Next »
Forum Index » Rozmowy » Tattoo, piercing itp.

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group