FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Ostatnia płyta Closterkellera
Goto page 1, 2  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Centurion


Offline 



Joined: 13 Apr 2004
Posts: 210

PostPosted: 15-05-2004, 22:01    Post subject: Re: Jaką płytę ostatnio kupiłaś(eś) ? Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
Ostata płytka w moim posiadaniu to Nero - Closterkellera.
Nie będę się rozpisywał na jej temat. Powiem krótko, oprócz kilku kawałków dla mnie rozczarowanie ogromne. Jednak żeby być szczerym, powiem że dużo lepiej się tego materiału słucha na konceratach.


wlasnie jestem po ich koncercie.. kawalki z nowej plyty wypadlo slabo przy np "Wladzy" czy "W moim kraju", bardzo slabo
Back to top
View user's profile Send private message
DakKon


Offline 



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 137
Location: Łódź

PostPosted: 15-05-2004, 22:09    Post subject: Re: Jaką płytę ostatnio kupiłaś(eś) ? Quote selected Reply with quote

Centurion wrote:

wlasnie jestem po ich koncercie.. kawalki z nowej plyty wypadlo slabo przy np "Wladzy" czy "W moim kraju", bardzo slabo


ja nie wiem... ma byc znowusz klotnia jak na starym forum?? Ogolnie ja tez bylem na ich koncercie( jakies miech temu) i nie narzekam na kawalki z nowej plytki:P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-05-2004, 22:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Tak właśnie mówią twardogłowi zwolennicy starego stylu,który przy nowym brzmi małomiasteczkowo...

Twardoglowa to jestes ty, ale w stylu swoich wypowiedzi. Nie wszystkim sie musi wszytko podobac. Kloster umarl.... Taka prawda, i cent ma racje bo kawalkow na miare "wladzy" czy "w moim kraju" po prostu nie stworza.... jednak kazda legenda musi z czasem przeminac...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-05-2004, 22:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Twardogłowy to jest kolo,który pieje nad muzyką sprzed dziesięciu ponad lat-a nowe brzmienie Clostere opluwa.

Twardoglowa jest osoba ktora nazywa opluwaniem stan rzeczy w ktorym ktos woli "stare od nowego". Nikt tutaj niczego nie oplul. Jedyna osoba rzucajaca jadem bez zadnego powodu to ty. jestes meczaca w tym co robisz, zeby chociaz to co piszesz bylo na podstawie tego co piszemy... eh......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Centurion


Offline 



Joined: 13 Apr 2004
Posts: 210

PostPosted: 15-05-2004, 22:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

opluwa bo ma do tego prawo i wyraza swoja opinie,
nowe kawalki schlodzily atmosfere koncertu, ktory sie bardzo fajnie zaczal tymi starymi 'malomiasteczkowymi' szlagierami, skadinad swietnymi

ja nie jestem fanem robienia muzyki na siłe, a te nowe kawalki wlasnie tak brzmialy
nuda ogolnie, przez to koncert byl tylko sredni
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-05-2004, 22:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
a nie wynika?

wiesz
słucham tego zespołu od ponad 10 lat i jestem naprawdę kompetentna w tym temacie-jak ktoś się zachwyca władzą,znaczy,że do trudniejszej muzyki nie dorósł...ale rozumiem,że Nero nie może oczarować fanów przaśnych brzmień...


ja tez go slucham od dluzszego czasu ,jak pewnie kazdy z nas bo to zespol legenda. Tylko widzisz .... ja siemoge zgodzic ze ich brzmienie jest nowoczesniejsze i lepsze.

Moje konkretne zarzuty to :

1. Zbyt slabo spiewane utwory , zza malo wyeksponowany glos anji ( na koncertach mi sie tego napiej duzo slucha i bardziej trafia do mnie material z tej plyty na zywo )

2. Brakuje mi tutaj porywajacego tekstu w stylu wladzy.

Nowa plyta nie jest jakos szczegolnie zla.... po prostu MOJE nadzieje nie zostaly spelnione...

Ty sie skupiasz na brzmieniu bardziej widze ( ktore jest lepsze ) a my na warstwie tresciowej.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-05-2004, 22:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
kawalki z nowej plyty wypadlo slabo przy np "Wladzy" czy "W moim kraju",

Jestem pewien ze tutaj mial na mysli akurat tekst....

Quote:
oczywiscie trudno wymagac od faceta,aby teksty z Nero go poruszyly

Wyobraz sobie ze byly momenty ktore mnie ruszyly a jestem facetem...
Ale to nie to co kiedys.

[ Dodano: 15-05-04, 23:58 ]
plays "Closterkeller - Ktokolwiek Wie" - from "Nero"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Centurion


Offline 



Joined: 13 Apr 2004
Posts: 210

PostPosted: 15-05-2004, 23:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Sanguine de'Viant wrote:
Nie zauważyłam,zeby cent pisal cos o tekstach
tylko o brzmieniu koncertu

oczywiscie trudno wymagac od faceta,aby teksty z Nero go poruszyly-ale dla Mnie to szczyt poetyckiej formy Anki,to co zaspiewala i napisala


ja nie jestem fanem Closterkellera, po prostu lubie pare ich piosenek z sentymentu, sluchalem ich jak bylem mlodszy i nie mialem jeszcze zbytnio pojecia o muzyce ktorej teraz slucham i mi sie wtedy podobaly, podobna sprawa byla z Heyem ktory gral wczoraj mimo iz to duze roznice muzyczne... nie sledze kariery Closterkeller bo juz 'Graphite' mi sie nie podobalo, a 'szlagiery' mlodosci zawsze beda mialy u mnie dozywotni szacunek, a to wlasnie one najlepiej wypadaja na koncertach

jak chce sobie posluchac czegos ambitniejszego to wlaczam sobie cos z mojej prywatnej plytoteki ktora Closterkellera nie obejmuje... teraz na przyklad leci arcygenialne:
deutsch nepal & moon lay hidden beneath a cloud - a night in fear - 1996 - 01. Untitled
i kto to zna?

[ Dodano: 16-05-04, 00:13 ]
teksty "wladzy" (i teledysk!) czy "w moim kraju" sa swietne i inteligentne... wole to niz jakies smuty o uczuciach, chociaz akurat nowej plyty nie znam od tej strony a na koncercie sie specjalnie nie wsluchiwalem wiec prosze mnie za to nie bic :P
Back to top
View user's profile Send private message
DakKon


Offline 



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 137
Location: Łódź

PostPosted: 16-05-2004, 09:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jakie drametralne roznice w wypowiedzi. ja jestem zdania, ze dopiero teraz closter pokazal pelnie klasy. Mnie jak bylem mlody urzekla wlasnie wladza, ale teraz juz po prawie 7-8 latach sluchania Closterkellera nie rusza ten kawalek. czuje sentyment, ale to nie to... A nowa plyta mnie urzeka w pelni.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mhethalh


Offline 



Joined: 14 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 16-05-2004, 17:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja tez nigdy fanem clostera nie bylem, mimo ze znam kazda ich plytke .a co do koncertu, to mimo ze sie troche spoznilem, (zabic bramkarzy co z piwem nie wpuszczaja!!!) to wydaje mi sie ze cent ma racje, ze nowa plyta jest taka, hmm przecietna :P moze po prostu nie pasuje zbytnio do koncertow na powietrzu, moze jest przekombinowana, moze po prostu jest denna???starsze plyty, tez raz lepsze , raz gorsze, jakos bardziej potrafily przykloc uwage a nie powodowaly sennosci.. mi tam z jej plyty sie tylko tytul podoba, bo sie kojarzy z mym psem :P a zrestza i tak closter jest beznadziejny ,a darkthrone wydaje nowa plyte i pamietajcie , sluchac i deptac krzyze hyhyhy
Back to top
View user's profile Send private message
Red Water


Offline 



Joined: 24 May 2004
Posts: 12
Location: uć

PostPosted: 26-05-2004, 07:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

A ja jestem pod duzym wrażeniem Nero, a po koncercie strasznie brakuje w "krolowej" męskiego wokalu, strasznie...
Back to top
View user's profile Send private message
Nonni


Offline 



Joined: 12 Apr 2004
Posts: 4
Location: HINDENBURG

PostPosted: 27-05-2004, 17:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Maniakalnie słucham Clostera od kilku lat i to Nero jest płytą co do której nie mam żadnych zarzutów(w przeciwieństwnie do ich poprzednich dokonań)!!!
Mało tego uważam, że te kawałki grane na koncertach wypadają równie dobrze jak te stare (już strasznie oklepane).


Co do stwierdzenia,że Closter umarł to chyba nie można się z tym zgodzić.
Patrząc od chocby na ilość ludzisków śpiewających razem z nimi na koncertach (i to nie tylko te stare hiciory!!!)
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 11-06-2004, 07:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Co do stwierdzenia,że Closter umarł to chyba nie można się z tym zgodzić.
Patrząc od chocby na ilość ludzisków śpiewających razem z nimi na koncertach (i to nie tylko te stare hiciory!!!)

Coz... wszystko zalezy od tego kto patrzy i jakie ma oczekiwania. Ja kiedys bylem fanem clostera. Moge sie zgodzic ze ten material to krok do przodu, ale ja osobiscie oczekiwalem zupelnie czego innego i dla mnie ta plyta jest ogromnym rozczarowaniem.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
chrzanek


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2004
Posts: 42
Location: Środa Śląska / Wrocław

PostPosted: 20-06-2004, 16:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dla mnie Nero to najlepsza płyta Clostera i jestem z niej bardzo zadowolony ....Angielską wersję bardziej lubię.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 05-07-2004, 11:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

W gruncie rzeczy niegdy nie byłam zapaloną fanką Clostera ale to i owo słyszałam, pare płytek sie tego uzbiera, a kiedy przesłuchałam Nero to mi jednak mina nieco zrzedła. Moim zdaniem jest monotona, nie ma w niej zróżnicowania w melodii (jak to mówią - wszystko na jedno kopyto). Nie mogę sie wypowiadać co do tekstów bo się w nie nie wsłuchiwałam (nie chciało mi sie przez ogólną monotonię, a to może błąd). Z tego co pamiętam koncert wywarł na mnie podobne wrażenie, chociaż na żywo brzmiało to lepiej :)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Ostatnia płyta Closterkellera

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group