FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » perwersja a gotyk
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 24-07-2005, 10:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

ahhaahh to ja po jakies ścierwo grindowe na mój grindowo deathowy obiad skocze zwłoki dziadka powinny starczyć:D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 24-07-2005, 11:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:
Gotyk to dla mnie zwiewne suknie (niezle kiecki ma Sharon z Within Temptation), fiolety, czernie, bordo, naszyjniki, elegancja z jednej strony, z drugiej - sredniowieczna prostota. I oczywiscie nieodlacznosc z klimatem fantasy, tym jest gotyk

dokładnie tak samo uważam :) , dodałabym jeszcze zwiewną czerwoną kieckę do tego , śliczna jest , bo taką mam :D dłuuuugą do samej ziemi ...


Gladwyn wrote:
Nie łańcuchy, guma, latex to jest perwersja (zupełnie jak Mortiis - muzyczna perwersja)


...a te akcesoria zostawiłabym na inną okazję :)

Aaricia_de_Goth wrote:
Laska,żeby być goth laską musi mieć czarne włosy,porządny makijaż,zadbane paznokcie,gustowny piercing,cienkie brwi,musi używać dobrych perfum,mieć wystylizowane ubranie.Kobiece buty na obcasach bądź koturnach,dobrze skrojony płaszcz.To na codzień.


Hmmm ...myślę że ta otoczka nie jest wcale najważniejsza :]
bo jeśli gotka ma blond włosy to czy zaraz musi farbować włosy na black ? nie istotne to jak wygląda , ważne to kim jest i czy się naprawdę zna na tym co prezentuje
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 24-07-2005, 11:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirello , to nie ja napisałam, jedynie zacytowałam. taki tok myslenia pozostawiam bez komentarza...tylko cytowałam!

Co do gotyku w stylu Gladwyna to zgadzam się , aczkowliek trudno w takim ubraniu czuć się wygodnie na imprezie (kiedys mi tak zniszczono sukienkę), dlatego posiadam kilka łańcuchów sama :) ,ale bez przesady.Lateksu i gumy nie posiadam. Mozna mieć łąncuchy czy tam kolie z kolców( w końcu gotyk był w średniowieczu , te tortury ,studnia i wahadło ah..:P) ,ale jakoś oryginalnie upięte. a dziś byle got/gotka obwiesi się kolcami , łańcuchami u pasa i juz.:D Trochę inwencji i bedzie OK.:D Ja zniosę i lateks ,gumy itd ,ale w ciekawych zestawieniach.
A pani z WT - no tak,suknie ma ładne, tylko jak ona w tym oddycha ?:P to dlatego tak trzepocze się po scenie nan live concercie?:P
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 24-07-2005, 12:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricia_de_Goth :) wiem że nie Ty to napisałaś , tylko Gladwyn , źle skopiowałam , chciałam się tylko pod tym podpisać :)

Aaricia_de_Goth wrote:
A pani z WT - no tak,suknie ma ładne, tylko jak ona w tym oddycha ?:P to dlatego tak trzepocze się po scenie nan live concercie?:P


zaręczam że całkiem nieźle się nosi takie suknie :P..:D
Często zakładam swoją w weekendy :) jak gdzieś wychodzę i całkiem , całkiem się czuję :D

Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 30-07-2005, 08:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja postawiłbym na skromność, aczkolwiek kobiety w czerni z dodatkami czerwieni są bardzooo pociągające.
Respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 30-07-2005, 09:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja dodam tylko ze taka suknia zobowiązuje- śmiesznie to wygląda jak pani z WT ma piekną suknię z gorsetem na sobie i kreci głową jak metalowiec na koncercie....co najmniej smiesznie...
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 30-07-2005, 11:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

ahahahah tu racja wygląda to komicznie :D tutaj niby klasa powaga i honor a nagle moshujemy ostro i jest wypas :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 30-07-2005, 17:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Shamoth wrote:
Ja postawiłbym na skromność, aczkolwiek kobiety w czerni z dodatkami czerwieni są bardzooo pociągające.


Mi się też tak wydaje :P :D... cosik w tym jest


Quote:
ahahahah tu racja wygląda to komicznie :D tutaj niby klasa powaga i honor a nagle moshujemy ostro i jest wypas :D


śmiesznie , nie śmiesznie ale są popularni i ludzie chodzą na ich koncerty .. lubieją ich sluchać , co się czepiać szczegółów :] , czy to takie ważne?...
~~ Nikt nie jest doskonały ~~
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 31-07-2005, 09:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Chyba lepiej że paniz WT moshuje niżby miala stać jak kij od szczotki jak ta Helga z Theriona (ktow był na ich koncercie w Wa-wie w październiku 2004 wie o czym mówię hehe)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 31-07-2005, 10:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

i ja tak uważam , lepiej niech moshuje niż stoi jak kłoda :] ostatecznie ludzie przychodzący na koncert , nie zwracają uwagi na takie szczegóły , ONI się przychodzą zabawić , posłuchać swojego zespołu , swojej muzyki . Mi generalnie to nie przeszkadza co pani z WT robi lubię tą kapelkę , korzystam z każdej okazji by móc zobaczyć ich koncert

aha jeszcze jedno na koncertach WT bardzo dużo ludzi moshuje :) choć to jest takie " metalowe" :P
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Forum Index » Rozmowy » perwersja a gotyk

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group