FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Kto to jest 'Tru '?
Goto page 1, 2, 3, 4  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 22-08-2005, 18:01    Post subject: Kto to jest 'Tru '? Quote selected Reply with quote

Słyszę zewsząd ze ten lub tamten jest 'tru', ale tak naprawdę co o tym decyduje,że dana osoba jest okreslana jako tru ? Czy to dobrze być tru czy jednak nie ?

Prosze jedynie o konstruktywne wypowiedzi , nie w stylu " a mnie to wisi czy jestem tru ,albo kto jest tru...". Jesli sprawia ci to kłopot i chcesz jedynie zaznaczyć ze ci to zwisa badż /i powiewa to przeczytaj dokładnie pytanie i starajsię odpowiedzieć na nie i tylko na nie. dziekuję. :)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 22-08-2005, 18:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moim całkowicie subiektywnym zdaniem popartym jednak jakimis tam obserwacjami tru jest osoba która utorzsamia się z muzyką bo o niej chyba tutaj mowa. Jest to w dodatku ten stopień utorzsamiania się oraz swoich mysli, że ta osoba tru przejmuje niejako ideologię muzyki której słucha czyniąc z niej jakby swoją wizytówke którą widac z kilkunastu metrów. Obajwia się to w sposobie bycia rozumowania jakotakiego na bardzo różne sprawy począwszy od kupowania bułek w sklepie skończywszy po czesto burzliwych dysputach na dane sprawy. Niestety bycie "tru" w niektórych przypadkach ogranicza i to bardzo osobę która się za tru uważa. Bycie tru wyznacza jasno granice tego, czy takiemu tru metalowi wolno robić to czy tamto np czy jazda na rowerze przez madafaka tru blak metala jest wogóle dozwolona!!? Zatem tru ogranicza wolność ogranicza również światopogląd oraz stopień tolerancji jaką ma dana osoba na inne postacie które nie są tru już nie wspominając o tych którzy stoją po drugiej stronie barykady niż ten tru bo zazwyczaj tak się to kończy i tutaj pojawia się kolejna sprawa jak dla mnie dość pozytywna. Otórz osoba tru jest bardzo wyrazista nie jest byle jakka przez co bardzo zdefiniowana i zarazem bardzo ciekawa jak dla mnie oczywiście. Czy dobrze być tru czy nie ? Moim zdaniem jeśli jest się sobą będąc tru bo do tego stopnia ideologia i wszytko co przekazjue źródło tego właśnie że jesteśmy tru to moim zdaniem bycie właśnie tru jest warte świeczki. NIestety większośc osób które obnoszą się z tym swoim tru jest bardzo fałszywa może nie tyle fałszywa co wręcz pozaerska w swym postępowaniu co od razu widać w takich chwilach lepiej nie być tru bo nie jest się sobą.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 23-08-2005, 19:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nawet ci, co twierdza usilnie ze sa tru wcale do konca tru nie sa.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vavrzyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 34
Zodiac: Cancer
Joined: 16 Aug 2005
Posts: 42

PostPosted: 23-08-2005, 21:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja mysle że prawdziwy tru metal..biega po lasach z toporem i corpse paintem na ryju ..wykrzykując piesni dla prawdawnych poganskich bogow...tak tak..o to jest true metal
!!:):)
Back to top
View user's profile Send private message
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 23-08-2005, 22:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

To raczej drwal ze skeczu Monty Pythona a nie tru metal, pomyliłeś seriale
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 24-08-2005, 18:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

tak, zeby byc tru trza wygladac jak lesny troll i biegac z siekiera po lesie, jesc koty i sprejowac groby. bic ludzi lancuchami i byc bardzo mhrocznym. szit na maxa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 24-08-2005, 19:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dziękuję Panowie za wypowiedzi, własnie chodziło mi o coś takiego jak mhrrroczność...bo chyba mroczność i 'bycie tru' trudno nam zdefiniować.No bo czy bycie tru wyklucza jazdę na rowerze ( metala ...:) ), ?Dla części zapewne tak.:D .Jak pewien młody pisarz sf podaje "metale to rasa zwyciezców" ,ale niestety ironicznie....
Zdaję sobie sprawę,ze pytanie nie jest łatwe ,ale zarówno w rozmowach jak i postach co rusz ktoś mówi lub pisze o tych tru.Zazwyczaj piszemy o nich z nutką ironii ( albo złosliwości) .Dochodzę do wniosku ze bardzo trudno by było dokladnie przestrzegać 'wymagań' bycia tru i stad ,osoby które to robią stają się w pewnym momencie smieszne,silly. :) Zresztą , chyba bycie tru ( jakiekolwiek tru -metalowe.gotyckie ,hiphopowe nawet) ogranicza bardzo daną tru osobę. (pomijam tu osoby jedynie podające się za tru ,czyli 20letnie bywalczynie mrocznych imprez ,upijające się 2 piwami , tanczące jedynie do najbardziej znanych kawałków ,ubrane w coś a la gorset + koronkowe rękawiczki).
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 24-08-2005, 19:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Najpiew nalezy być sobą, być człowiekiem do tego a potem można być metalem , gotem czy kim tam sobie człowiek chce ale trzeba być człowiekiem żeby mądrze kożystać z urozmaicenia i bogactwa jaką niesie ze sobą subkultura. Tak jak napisałęm jesli ktoś jest sobą i jest tru metalem na ten przykład to dla mnie ok ale tru metal to troche za szerokie pojęcie albo może wbrew przeciwnie bo jesli oto chodzi to tru metalem jestem ale juz tru madafaka death metalem to już raczej nie .... :D sądze po za tym wszystkim że takie tru cosie mnie osobiście za bardzo ograniczają jestem kim jestem fanem Deicide jestem ale to jednocześnie nie oznacza dla mnie ze nie wolno mi posłuchać czegoś Mudvayna chociażby na przykład albo Mayhem od queen tez mi się nic nie stanie a i pop lat 60-70-80 często nie jest zły. Muzyka jest dla ludzi podobnie jak wszytko a zamykanie się w ścisłych ramach sprawia że większośc tych tru np black metale tacy super tru to pozerzy owszem lubie polookac sobie na corpspainting ale bufonada mnie zabija nie lepiej być częścią metalowej społeczności zamiast się sadzić i robić z siebie nie wiadomo kogo ? Poprostu nie rozumiem :) może kiedys skapuje oco w tym chodzi ale na dziś to niebardzo :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Mabh


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 35
Zodiac: Aquarius
Joined: 01 Aug 2004
Posts: 112
Location: Poznań

PostPosted: 24-08-2005, 20:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zgadzam się z Robertem. Osoba chcąca być tru jest ograniczana. Np. jak ktoś zauważy, że ktoś uchodzący za tru metala podśpiewuje sobie jakieś piosenki wykonawców innych niż metalowych, to przestaje być tru. Po czym rozgłasza to wszem i wobec i ten tru metal przestaje być tym za kogo chciał uchodzić. Ja nie uważam siebie ani za tru metala, ani za kogokolwiek innego. Jestem po prostu sobą. A, że po moim ubiorze widać jakiej muzy słucham, to jest już kwestia gustu. Każdy ubiera się tak jak lubi. Dla mnie podział ludzi jako tru metali i nie tru :) jest głupie. Każdy jest sobą. A przynajmniej każdy powinien być sobą i nie powinien tańczyć jak mu zagrają inni. Ave wszystkim.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Vavrzyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 34
Zodiac: Cancer
Joined: 16 Aug 2005
Posts: 42

PostPosted: 24-08-2005, 21:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

ups:(!...to jezeli ja sobie pod prysznicem Majke Jezowską nuce to jestem pozer:P:P:P??!!
Back to top
View user's profile Send private message
Saga
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 42
Zodiac: Sagittarius
Joined: 04 May 2004
Posts: 231
Location: Łódź

PostPosted: 24-08-2005, 21:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moje kolczyki są tru metalami :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 24-08-2005, 22:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

grałem power metal, grałem heavy, teraz gram melodic death - czy to znaczy, ze nie jestem tru? ale przeciez bylem w szwecji na litosc boska!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vavrzyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 34
Zodiac: Cancer
Joined: 16 Aug 2005
Posts: 42

PostPosted: 25-08-2005, 00:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

No skoro bylesw szwecji to inna rozmowa..ale jakbys byl w Norwegii..hmm to jest
TRV PAGAAN KVLT OV DARKK NORSKK METAL!!!:D
Back to top
View user's profile Send private message
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 25-08-2005, 20:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

ta jasne FROZEN KVLT OV BLAKK SVETER
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 25-08-2005, 21:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:
BLAKK SVETER
mi się podoba :) .bardzo jest tru.:)
Gladwyn wrote:
jesc koty
i włąśnie to... dlaczego każdy tru ma jeść koty do cholery ...... :D
Koty są świetne ,ale mało smaczne :) ...Ale kisiel z nich dobry nawet :D :D
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next »
Forum Index » Rozmowy » Kto to jest 'Tru '?

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group