FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Sztuka » Wasza twórczość » [wiersz]Wypalanie
Goto page 1, 2  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lakajen


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 28 Aug 2005
Posts: 22
Location: Czestochowa

PostPosted: 28-08-2005, 19:37    Post subject: [wiersz]Wypalanie Quote selected Reply with quote

Palący ból w mózgu
setki szlejących myśli
i ta miłość co wygasa
a nie powinna
boję się boję się samotności
straty ciebie
i koszmarów które wracają
tej pustki w sercu co zostanie
niechcę jej zapełniać
ona jest jak swięta relikwia
tylko ona jest przymnie gdy ciebie niema
będę się onią troszczył i pielęgnował
pustka pustka gorycz coś jescze ...
Back to top
View user's profile Send private message
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 28-08-2005, 19:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Właśnie o tym mówiłem wszytko czarno na białym, bez jak dla mnie niepotrzebnych ozdobników słoewm dla mnie bardzo dobre i wyraziste bez przeintelektualizowania. Treść się liczy jak dla mnie nie forma.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 29-08-2005, 13:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bardzo prawdziwy wiersz jak dla mnie - nie znam osoby która nie bałaby się samotności.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 29-08-2005, 17:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

no a kto lubi samotność?? chyba nikt .... samotność jest straszna
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 29-08-2005, 17:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dla mnie od samotności gorsza jest pustka po stracie osoby która stała sie sensem życia... Samotność przy tej próżni dla mnie jest niczym bo będąc samotnym nie czułem się jakbym już nie zył natomiast pozostawiaony z tą pustką którą tylko ta jedyna może wypełnić czułem się jak bym gnił jakby każdy kolejny dzień tylko przybliżał mnie do smierci...samotność sama w sobie nie sprawia że życie już nie ma sensu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lakajen


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 28 Aug 2005
Posts: 22
Location: Czestochowa

PostPosted: 29-08-2005, 20:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

No i znów muszę się z tobą Robercie zgodzić czuje to samo czasem nie wiem co gorsze strata kogoś ,lęk przed samotnością a może właśnie ta pustka. Czasem siedze i zastanawiam się nad tym wszystkim i ogarnia mnie nieraz takie okropne uczucie lęku,lęku przed czymś?-że chce ryczeć ,krzyczeć i oderwać się od tego wszystkiego.Gdy pisałem te kilka linijek właśnie coś takiego czułem:(
Back to top
View user's profile Send private message
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 29-08-2005, 20:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wiem Lakajenie dobrze co czujesz. Ja na szczescie znalazłem już ale niestety to dopiero początek drogi do życia ale bardzo dobry początek .
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 29-08-2005, 20:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Robert.M. wrote:
Dla mnie od samotności gorsza jest pustka po stracie osoby która stała sie sensem życia

Dlatego właśnie, choć zabrzmi to okropnie i pewnie na moją głowę spadną gromy od Was , forumowicze , nie wolno dopuścić do sytuacji by druga osoba stała się sensem naszego życia. To chore , nienormalne, abberacja.... Osoba , tak ulotne istnienie , jak i zarazem tak płocha i nieprzewidywalna, nie moze stanowić sensu naszego istnienia.I nie piszcie proszę ile Wam ta osoba przynosi ( lub przynosiła) radosci , miłości i zrozumienia i ze nie rozumiem wogóle o co chodzi...Rozumiem, piszę tylko z perspektywy 30-sto latki.... i z tego doświadczenia jakie się ma ( lub powinno mieć) w tym wieku :).
Jesli kogoś uraziłam tą wypowiedzią to przepraszam, but that's life....
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Lakajen


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 28 Aug 2005
Posts: 22
Location: Czestochowa

PostPosted: 29-08-2005, 20:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

LOVE WILL TEAR US APART (miłość nas rozdzieli)
Gdy rutyna boleśnie kąsa, a ambicje są małe
Uraz się zwiększa, lecz emocje nie rosną
A my się zmieniamy i wybieramy różne ścieżki
Miłość, miłość ponownie nas rozdzieli

Czemu w sypialni panuje chłód, a ty się odwracasz?
Czy źle to zrobiłem, a może straciliśmy do siebie szacunek?
Jednak pozostał nam jeszcze urok, który chroniliśmy przez całe życie
Miłość, miłość ponownie nas rozdzieli

Czy wołasz przez sen i obnażasz moje wady?
Czuję w ustach smak ogarniającej mnie desperacji[/b]
Jak to jest, że coś dobrego nie może już dłużej trwać?
Kiedy miłość, miłość ponownie nas rozdzieli


To wiersz mojkego ukochanego poety Iana Curtisa wokalisty Joy Division i jeśli chciałbym wyrazić wszystko co czuje to właśnie tymi słowami
Back to top
View user's profile Send private message
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 29-08-2005, 20:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricio nie mam zamiaru tutaj piorunami rzucać za bardzo Cię lubie :) ale nie byłbym sobą gdybym nie przedstawił Ci mojego zdania ;) :

Quote:
To chore , nienormalne, abberacja.... Osoba , tak ulotne istnienie , jak i zarazem tak płocha i nieprzewidywalna, nie moze stanowić sensu naszego istnienia


Otórz każdy jest inny każdy szuka innego celu w życiu i każdy inny właśnie ten cel ma więc nie możesz mi Aaricio zabronić zupełnie niczego podobnie jak nakazać niczego jeśli nie naruszam Twojej wolności. Może i jestem chory i nienormalny (nigdy nie twierdizłem że nie jestem ) ale właśnie tak myśle bo zwykła beznadziejna i bezsensowna egzystencja tylko po to żeby przeżyć kolejny dzień i patrzeć na ten zepsuty świat to dla mnie zamało a właśnie w Niej znalazłem sens to Ona jest mi światłem to dla Niej chce być silny to dla Niej jestem silny by jej pomagać i służyć ramieniem i choć długa droga przede mną to jeśli tylko Ona będzie chciała to przejde dla Niej te droge by być z Nią
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 29-08-2005, 21:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

2Robert : w porządku :), choć nie rozumiem , pewnie dlategoze tak wiele we mnie jest egoizmu :P, to potrafię uszanować taki wybór.Mam tylko kilka zapytań, interesują mnie takie abberacje :P. Nie boisz się ,że tak wiele wiary i pokładanych uczuć , poświęcenia dla tej Jednej Jej moze w pewnej chwili przestać ją interesować ? tak zwyczajnie i niewzniośle.....po prostu.Nie bierzesz takiej opcji pod uwagę ? Czy ktoś będzie w stanie dorównać temu ideałowi,zniesć Twoje poświęcenie, docenić należycie, nie tak zwyczajnie docenić,ale nalezycie ,czyli tak jak Ty sobie to wyobrazasz.Zadaję takie pytania stąd ,ze sama kiedyś stałamsię taką Oną dla kogoś , wcale tego nie chciałam , ot ,stało się. Moglabym w kazdej chwili wrócić i być tą Jedyną ,ale nie chcę i nigdy ni będę.Myslisz ,ze mam jakieś poczucie winy , chocby malutkiej? Nie , jedynie zakłopotana jestem , bo wydaje misię ,ze ta osoba adoruje , kocha ? jakies tam wyobrazenie związane z moją osobą. czy to nie straszne ???? Namotałam,ale chciałam zapytać czy w pewnym momencie nie staje się sensem życia nie osoba własnie a pewne wyobrazenie ????
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 29-08-2005, 21:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie Aaricio bo nie kocham wyobrażenia nie kocham ideału kocham Ją z wszytkimi wadami bo nie ma ideałów. Nie oczekuje że w pełni doceni moje uczucie jeśli tylko mnie będzie kochać ja będe szczęśliwy . Stoje zawsze twardo na ziemi dlatego nie oczekuje innego cudu jak tego że mnie pokocha reszta o ile się zdarzy będzie tylko moje szczęście dopełniać. Sumując... niczego sobie nie wyobrażam a ona nie musi dorównywać mojemu ideałowi bo kocham ją a nie ideał ona jest ważna a nie wyobrażenie o niej nie oczekuje również niczego ponad to co będzie mi chciała dać dlatego nie zawiode się jeśli nawet rzuci mną o ziemie i kopnie , kocham ją zwyczajnie i jestem na wiele gotów nie oczekując nic i nie chcąc wywierać presji
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 29-08-2005, 21:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

To piękne , powodzenia. Ja już nie wierzę w takie rzeczy.... i stad mój sceptyzm.... nie da się kochac ,dawać , nie oczekując za wiele w zamian, to takie małe cheating:). Choć przykład mego wielbiciela mogłby swiadczyć włąśnie o tym co mowisz, to ja uważam ze on adoruje wyobrażenie.Ale widocznie tak juz musi być.Naprawdę , życzę wszystkiego dobrego.
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 29-08-2005, 22:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
nie da się kochac ,dawać , nie oczekując za wiele w zamian, to takie małe cheating:).


-_- nie zgodze się ze to cheat z mojej strony dla mnie na tym właśnie polega miłość ja chce jedynie by i Ona mnie kochała a wiedz że w poprzednim związku tej miłości dla mnie było jak na lekarstwo(czyli wcale) a 3 lata w nim trwałem. Jesli ta jedyna będzie mnie chcieć i będzie mnie kochać to ja wypruje dla niej żyły bo jest warta nie tylko tego ale i całego mojego marnego życia
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 29-08-2005, 22:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Staram się Robercie wobec tego mieć pozytywny stosunek do 'rzeczy' o których piszesz, staram się ,ale raczej nie zrozumiem. Co nie znaczy ze nie wierzę ,ze Tobie się uda.:)W sumie chodzi o to byś był szczęsliwy , a jak to osiągniesz to mało dla innych wazne jest.:)( mam na mysli siebie na przykład).
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next »
Forum Index » Sztuka » Wasza twórczość » [wiersz]Wypalanie

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group