FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Leczyć czy izolować?
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 29-10-2005, 11:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Morderców zabijać
Gwałcicieli zabijać powoli

reszta niech zdycha w więzieniach


dodałabym jeszcze .. morderców zabijać .... ale w taki sposób by cierpieli - łamanie kołem i obcinanie po kawałeczku częsci caiła

gwałcicieli - kastracja chemiczna ;]

jestem za karą śmeirci ;]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 29-10-2005, 15:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja nie jestem za kara smierci. Jesli chodzi o pedofilow to kastracja raczej nic tutaj nie da, bo przeciez pociag ma swoje ognisko w mozgu i taki czlowiek dalej moze krzywdzic. Znakowanie wydaje sie conajmniej smieszne, juz z waszych wypowiedzi wynika co byscie zrobili spotykajac takiego czlowieka na ulicy.
Jedynym sensownym rozwiazaniem wydaje sie leczenie. A co do obrozy to moze wcale nie jest to tak kosztowny pomysl w porownaniu z utrzymywaniem takiego czlowieka w zakladzie karnym.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lux in Tenebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 05 Feb 2005
Posts: 164
Location: la France

PostPosted: 29-10-2005, 19:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

NocturnalGirl wrote:
morderców zabijać .... ale w taki sposób by cierpieli - łamanie kołem i obcinanie po kawałeczku częsci caiła


no moze zaleznie od rodzaju morderstwa... jesli jakies zamierzone czy wyjatkowo okrutne to popieram Cie, ale jesli zbrodnia w afekcie to jakis lzejszy wymiar kary
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 29-10-2005, 22:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lux in Tenebris wrote:
no moze zaleznie od rodzaju morderstwa... jesli jakies zamierzone czy wyjatkowo okrutne to popieram Cie, ale jesli zbrodnia w afekcie to jakis lzejszy wymiar kary


wiadomo że zamierzone ... ;] Średniowiecze góra.... szkoda że nie praktykuje się tego co kiedyś było ;/ ... np dyby na rynku -- ktoś zgwałci.. jest pedofilem.. mordercą.. powinien zostać zakuty w dyby...przynajmniej na 3 dni... poza tym w wiezieiach powinno być tak ze dostaja tylko i wyłącznie chleb i wode .. nie powinno byc tak jak teraz... siłownie.. licea... biblioteczki...telewizorki.... w więzieniach ... moze jeszcze zrobia dostęp na baseny publiczne i wyjścia do teatru ....oni maja lepiej niz chorzy w szpitalach... kto był w szpitalu choc raz na okres dłuzszy niz 2tyg to wie o czym mowie ...

...leczyć czy izolować... leczyć powinno się geji -- z nich powstają pedofile... jak dla mnie to jest choroba... psychiczna.. nikt sie nie rodzi gejem - z biegiem czasu nabywa to wszystko... a co z ty idzie .. każdy wie... przestępstwa na tle seksualnym ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 30-10-2005, 01:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

NocturnalGirl wrote:
leczyć powinno się geji -- z nich powstają pedofile... jak dla mnie to jest choroba... psychiczna.. nikt sie nie rodzi gejem - z biegiem czasu nabywa to wszystko... a co z ty idzie .. każdy wie... przestępstwa na tle seksualnym ...


Jasne - a na koniec przyjdzie wielki gej i zgwałci wszystkich na rynku - sorry, ale takie pitulenie do mnie zupęlnie nie trafia. Poza tym dla Twojej wiadomości - homoseksualizm został skreślony z listy chorób WHO jakieś 30 lat temu - i nie ma widoków, żeby tam powrócił.
Ale lepiej nie róbmy tu dyskusji na ten akurat temat.
A wracając do głónego - widzę, ze zamarzyło wam się średniowiecze - jako prawnikowi włosy mi się jeżą na głowie, gdy słyszę coś takiego :/
A każdemu, kto piperzy o telewizorkach polecam wizytę w najbliższym areszcie śledczym (do którego może trafić każdy z nas, jeśli będzie podejrzanym - nie winnym) - jedna cela, w której siedzi 6 chłopa, w kącie wiadro na kupsko i umywalka z zimną wodą. Do tego komplet ciuchów na cały pobyt i prysznic raz w tygodniu. Taki luksus?
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 30-10-2005, 09:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gothycka Mucha wrote:
widzę, ze zamarzyło wam się średniowiecze


ano zamarzyło ;] - i tak wiem ze tego nie bedzie a SZKODA


Gothycka Mucha wrote:
A każdemu, kto piperzy o telewizorkach polecam wizytę w najbliższym areszcie śledczym (do którego może trafić każdy z nas, jeśli będzie podejrzanym - nie winnym) - jedna cela, w której siedzi 6 chłopa, w kącie wiadro na kupsko i umywalka z zimną wodą. Do tego komplet ciuchów na cały pobyt i prysznic raz w tygodniu. Taki luksus?

bez obrazy Muszko ... ale jak dla mnie oni i tak maja za dobrze.... powinni siedzieć w takich ''norach'' gdzie nic nie powinni mieć... to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.. Ty do tego inaczej podchodzisz a ja inaczej....areszt śledczy to jedno a więzienie to drugie.. powinni zaostrzyć kary do maksimum... i powinna być kara śmierci ...

... szkoda ze homoseksualizm został wykreślony z chorób... jak dla mnie to choroba psychiczna.... i powinno się ich leczyć [to też moje zdanie jeśli chcesz wiedzieć... i nie tylko moje... bo moi znajomi tak samo jak i ja uważaja]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 30-10-2005, 22:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nocturnal - sorry, nie przekonasz mnie, że to choroba. Za dużo znajomych gejów/lesbijek mam. Ale proszę, skończmy już ten off top...
Back to top
View user's profile Send private message
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 31-10-2005, 22:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hmm 2NocturnalGirl: nie chciałbym cie spotkać w ciemnym zaułku:P A co do więzień to rzeczywiście w zakładach karnych nie powinno być siłowni ani zbytnich udogodnien ale bez przesady... A zabijanie na sposób średniowieczny... uważam że owszem kara śmierci choć wzbudza kontrowersje powinna powrócić ale nie na wzór średniowieczny jestesmy cywilizowanym narodem nie...?? Dobra koniec tego offtopa
2PePe : Może masz i racje że takie oznakowanie to praktycznie kara śmierci ... może by więc humanitarniej byłoby poddać ich każe śmierci?
Back to top
View user's profile Send private message
Lux in Tenebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 05 Feb 2005
Posts: 164
Location: la France

PostPosted: 31-10-2005, 23:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

szary9 wrote:
zakładach karnych nie powinno być siłowni ani zbytnich udogodnien


jasne ze nie powinno! ja bym jeszcze dodala ze powinni tam w jakis sposob pracowac... taki sposob rehabilitacji i przynajmniej nie siedzieli by bezczynnie, tylko pracowali na siebie, a teraz reszta spoleczenstwa musi placic chociazby za zarcie dla nich...;/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 01-11-2005, 02:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jasne, ale czy nie byłoby głosów, że zabierają pracę innym przy 20% bezrobociu?
Back to top
View user's profile Send private message
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 01-11-2005, 06:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Jakie jest Wasze zdanie?
Czy pedofili należy leczyć, czy izolowac? a może w ogóle mordować?

Może temat nie jest zbytnio związany z 'tematyką' Strefy, ale to pytanie nurtuje mnie na tyle, że chyba o tym napiszę pracę ;-)
Niezbędne do tego są Wasze opinie!


Ja myślę że żadna z tych opcji nie zda roli... chociaż można by ich trochę odizolować , szczególnie od dzieci ( największej pokusy ) ale czemu zaraz mordować ???
mozna by w ten sposób pomordować wszystkie inne dewiacje wg niektórych gejów , les , a nawet i hetero .. bo dla tych innych hetero też może wydać się nienormalny ..nie jesteśmy w stanie tego zmienić to jest choroba nieuleczalna tego się nawet nie da leczyć , poprostu trzymać ich z dala od pokus i tyle

[ Dodano: 01-11-05, 06:48 ]
Quote:
... szkoda ze homoseksualizm został wykreślony z chorób... jak dla mnie to choroba psychiczna.... i powinno się ich leczyć [to też moje zdanie jeśli chcesz wiedzieć... i nie tylko moje... bo moi znajomi tak samo jak i ja uważaja]


Nie zgadzam się z tym zdaniem , nie da się ICH wyleczyć tak samo jak nie da się wyleczyć hetero z tego że jest hetero...dużo zależy od Nas samych , naszego podejścia i stosunku do homoseksualistów , mieszkam w kraju gdzie jest ich sporo , nie kryją się ze swoimi upodobaniami i ludzie ich akceptują , nawet się pzyjaźnią to że są inni nie znaczy że gorsi są takimi samymi osobami jak my wszyscy , czasem można nawet spotkać wśród nich więcej inteligentnych osób niż wśród hetero .Sama osobiście znam takie osoby , nawet w firmie gdzie pracuję są tacy .. czasami to wolę z nimi rozmawiać , przebywać bo są naprawdę miłymi osobami , nie przeszkadza mi ich dewiacja to ich priv dla mnie ważne kim oni są na codzień.
Może poprostu zamiast ICH szykanować , pozostawmy ich w spokoju samym sobie , niech żyją sobie jak chcą ( nie są szkodliwi dla Nas , my chyba bardziej dla nich ) lepiej może zająć się własnymi problemami , każdy je ma... a oni.. jeśli ich nie ruszać , będą sobie żyli obok niezauważalni..
Nie pisałabym w ten sposób gdybym nie znała osobiście takich osób , gdybym nie wiedziała jakimi są naprawdę miłymi osobami i ciężko jest im żyć bez akceptacji innych ludzi...szczególnie w takim kraju jak pl ;] żałosne..ale prawdziwe

ps tak sobie pomyślałam , skoro homo leczyć , to może i hetero??... bo dla nich też jesteśmy chyba chorzy ....;] ale to jest moje zdanie , bo ONI napewno tak nie myślą oni NAS ROZUMIEJĄ mają więcej szacunku i tolerancji , niż my wszyscy razem wzięci
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Lux in Tenebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 05 Feb 2005
Posts: 164
Location: la France

PostPosted: 01-11-2005, 09:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gothycka Mucha wrote:
Jasne, ale czy nie byłoby głosów, że zabierają pracę innym przy 20% bezrobociu?


głosy mogly by byc.. ale jesli np. przy [lub w] wiezieniach powstalyby miejsca pracy specjalnie dla nich...?lol takie samowystarczalne wiezienie...:P (troche nierealny pomysl ze wzgledu na srodki finansowe;), ale moglby byc uzyteczny;])
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 01-11-2005, 13:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Więźniowie mogliby robić rzeczy najcięższe i najpodlejsze, których niektórzy bezrobotni nie chca robić. (sa takie zeczy znajomy mojego starszego właśnie dlatego pracuje na czarno... mówi ze w pośredniaku musialby robić wszystko to co może...) ale dość tych offtopów mamy tu pisać o pedofili a nie o naszym stosunku do homo hetero , więźniów etc...
Back to top
View user's profile Send private message
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 01-11-2005, 13:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

NocturnalGirl wrote:
leczyć powinno się geji -- z nich powstają pedofile.


Takie stwierdzenie kojarzy mi sie z przeslaniem rozglosni ojca ryzyka. Pewnie wiekszosc spoleczenstwa podziela takie przekonanie (wynikajace glownie ze swojej niewiedzy), a to juz jest zalosne.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 01-11-2005, 18:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Takie stwierdzenie kojarzy mi sie z przeslaniem rozglosni ojca ryzyka. Pewnie wiekszosc spoleczenstwa podziela takie przekonanie (wynikajace glownie ze swojej niewiedzy), a to juz jest zalosne.


Dokładnie podzielam to zdanie nie żeby komuś osobiście ubliżyć ale żeby stwierdzić że taka jest polska społecznośc...większość przesądza o swoich racjach nie wiedząc tak naprawdę o co chodzi... myślę że to w jakimś sensie naszych babek które wpajały nam ciemnotę ,
Uważam że w niektórych kwestiach warto poczytać naukowe książki by dowiedzieć się prawdy by móc samemu coś bądź kogoś oceniać....gej , hetero , pedofil...czy złodziej z tym się rodzimy , to mamy w genach z czasem z wiekiem to się kształtuje i nigdy nie zgodzę się z stwierdzeniem że TO się nabywa .
Znam jedną panią która jest Les ( taka się urodziła) ale dla świętego spokoju sąsiadów czy znajomych , weszła w związek hetero..i co ma z tego??.. to że sobie zjebała swoje życe jest tym kim naprawdę być nie chciała a to tylko dla spokoju ogółu..
NAJWAŻNIEJSZA JEST W TYM WSZYSTKIM TOLERANCJA I TROCHĘ WIEDZY NA TEMAT bo skoro można tolerować niechcianą rodzinę , zlodzieji i innych to tym bardziej homo.. oni są w tym wszystkim najmniej szkodliwi....
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next »
Forum Index » Rozmowy » Leczyć czy izolować?

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group