FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Synchronizacja mózgowa
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 12-11-2005, 02:03    Post subject: Synchronizacja mózgowa Quote selected Reply with quote

Ostatnio pojawiły się w sieci programy do synchronizacji półkul mózgowych. Wiele ludzi rzuca się na to jak na ciepłe bułeczki. Juz słyszałam opinie mówiące o tym że ktoś próbuje sterować ludźmi przez wciskanie podprogowych przekazów. Co wy o tym myślicje?
Dla niezorientowanych link - http://www.psychlab.pl/Article2.html
Back to top
View user's profile Send private message
DakKon


Offline 



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 137
Location: Łódź

PostPosted: 12-11-2005, 10:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie polecam nic z tych rzeczy bo to glownie proramy o nie pewnym ze tak powiem pochodzeniu. Nie mowie o przekazach podprogowych bo to polega na emitowaniu szumu, ale na stopniowym puszczaniu coraz nizszych dzwiekow (roznica miedzy dzwiekami w obu uszach jest bardzo mala) dostosowujac np. fale mozgu czlowieka do fal pola elektromagnetycznego ziemi. Podobniesz moze to pomoc w skupieniu sie, relaksie, etc. W tak delikatnej sprawie zwalenie czegos moze spowodowac, ze efekt bedzie przeciwny dlatego radzilbym sie wczesniej zainteresowac ktory z programow jest sprawdzony, a nie na chybil trafil. Zreszta nie kazdy czlowiek reaguje identycznie, na mnie te programy dzialaja zgola inaczej niz jest w zamierzeniu, ale od znajomych wiem, ze dobry ejst brain wave, acz nie znam strony internetowej. Jak bedzie zainteresowanie to podam tu pelna i prawidlowa nazwe ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Lux in Tenebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 05 Feb 2005
Posts: 164
Location: la France

PostPosted: 13-11-2005, 22:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

bezpieczne jest,( chyba ze się ma np. arytmię serca, czy inne z wymienionych przeciwwskazań,) o ile sie przestrzega instrukcji. kiedys sprobowalam. sluchalam pewnego dzwieku na sluchawkach 2 godziny i praktycznie nic sie nie wydarzylo, wiec od tego czasu watpie w ich dzialanie.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Baby Grace


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Leo
Joined: 29 Aug 2005
Posts: 128
Location: Lublin

PostPosted: 13-11-2005, 23:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kiedyś też przetestowałem ale jakos nic się nadzwyczajnego nie wydarzyło więc powątpiewam w prawdziwośc i działanie tychże programów. No cóż, może się jeszcze przekonam ale tego nie wiem.

Tych programów było sporo, kiedyś miałem taki, który miał wyszczególniac fake mózgowe alfa czy beta, czyli zmieniac nasz stan świadomości na taki a nie inny... może gdzies jeszcze go odgrzebię...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 14-11-2005, 00:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z tego co wiem to trzeba powtarzać sesje, słucha się tego od 5 - 10min, ok 4 x dziennie. Jednorazowa sesja nic nie wnosi, jeśli już to zmiany nie są od razu zauważalne. Podobno cały system Sita się na tym opiera.
Musze powiedzieć że mnie to pomaga w nauce. Szybciej zapamiętuje, materiał z pierwszych sesji pamiętam do dziś (a było to jakiś czas temu).
Pojawiły się też płytki sprzedawane przez domorosłych "twórców" i myśle że one mogą być niebezpieczne. Jaką mamy gwarancje że taka osoba się na tym zna, programy (mam przynamniej taką nadzieje) są pisane przez profesjonalistów i mają już swoje optymalne ustawienia. Szumy na płytkach mają parametry takie jakie miał ochote ustawić sprzedający i jaką mamy gwarancje że nam się nie pogorszy zamiast polepszyć?
Back to top
View user's profile Send private message
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 14-11-2005, 12:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nigdy nie próbowałam czegoś takiego (nie licząc pokazowej prezentacji Sita) i szczerze powiedziawszy jestem nieco sceptycznie nastawiona do tego rodzaju eksperymentów. Mam własne, sprawdzone metody wkuwania i nie wymagają one ode mnie wprowadzania się w stan alfa, a jak na razie całkiem nieźle na nich wychodzę ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Rozmowy » Synchronizacja mózgowa

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group