FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Gothic Festival
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 05-09-2005, 10:16    Post subject: Gothic Festival Quote selected Reply with quote

Wielkimi krokami zbliżamy się do następnego festivalu gotyckiego - Gothic. pl

Na scenie wystąpią między innymi -

DIARY OF DREAMS (D)
DIORAMA (D)
Rumours About Angels (PL)
SILENCE (Slovenia)
Eve Of Destiny(JP)
Painbastard(D)
Deathcamp Project(PL)
Miguel and The Living Dead(PL)
DHM(PL)
NoSignalDetected_(PL)
D'Archangel (PL)
The Act(PL)

Jak myślicie czy ludzie przybędą na festival ...

Czy wybieracie się może na to wydarzenie które będzie miało miejsce w dniach 2-3 października 2005 w klubie Proxima w Warszawie ? ?

Szczerze powiem ze mam wielka ochote tam pojechac - chociazby ze wzgledu na to ze wystapią Diary Of Dreams, Silence oraz Diorama. Mam nadzieje ze nic nie przeszkodzi mi w przybyciu na festival ;]

A tak w ogóle to co myślicie o tym festivalu ??
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 06-09-2005, 19:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mam w planach zajrzeć 2 pazdz, choć moze nie szaleję za zespołami ktore bedą się prezentować......
Nie wiem jednak czy ze wzgledu na cenę biletów kochana społeczność metalowo-gotycko-industrialna nie zawiedzie i nie będzie tak mało osob jak Cedeku....:(. Generalnie to każdy by chciał za 30zł ,najlepiej za 2 dni i juz z wejsciówką na aftery ...:)
Samo miejsce - Proxima - dowodzi ze organizatorzy nie spodziewają się tłumów...:) , no i ,jak zwykle, połowa warszawki będzie chciala wejść bo są 'znajomymi królika" , wiadomo o kogo chodzi...... Eh , zobaczymy :)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 06-09-2005, 22:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

jak dla mnie za mało szatana, sorry
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 07-09-2005, 00:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja jadę dla DoD przede wszystkim, ale też dlatego, ze zamierzam sobie odbić CP. Poza tym uwielbiam Miguela (TAK TAK TAK!!!!!!!) i chcę zobaczyć Japończyków z Eve of Destiny :]
DHM i Deathcamp Project też zachęcaja - a że kupiłem bilet dawno temu, jadę za nieco mniej :)

Ogólnie impreza wygląda dosć zachęcajaco, martwię się tylko, czy nie będzie braków frekwencyjnych - festiwal kończy się w poniedziałek i sporo studentów moze mieć z tym mały problem...
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 07-09-2005, 10:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gothycka Mucha wrote:
Ogólnie impreza wygląda dosć zachęcajaco, martwię się tylko, czy nie będzie braków frekwencyjnych - festiwal kończy się w poniedziałek i sporo studentów moze mieć z tym mały problem...


;] ale to dopiero początek roku będzie i moze jednak sie skusza ;] ja tam do szkolki nigdy przez pierwszy tydzen na studiach nie chodzilam bo nigdy nic nie bylo i nic sie nie dzialo



Ja bym chciała zobaczyć -
DIARY OF DREAMS (D) - mniam mniam ;D
DIORAMA (D) -MRRRRRRRRRR CZEKAM NA TO OD DAWNA
SILENCE (Slovenia)
NoSignalDetected_(PL)
D'Archangel (PL)


to najbardziej, a inne tez ;] ale na tych najbardziej mi chyba zalezy by nacieszyc oko
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 07-09-2005, 10:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja jestem bardzo ciekawy przede wszystkim projektów z Polski (a jest ich sporo), te zachodnie już znam (gwiazdy to w końcu). Jestem też ciekawy na ile się sprawdzi formuła dwudniowej zabawy w klubie i jak bedzie się ksztaltował stosunek ilościowy ludzi pierwszego dnia i drugiego.
I wreszcie ciekawi mnie ilosć krewnych i znajomych królika (nie mylić z kroolikiem :P) - żeby nie bylo ja na zeszłorocznym DEFie, gdzie było ich prawie połowa i impreza zdechła finansowo...
Back to top
View user's profile Send private message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 07-09-2005, 10:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gothycka Mucha wrote:
I wreszcie ciekawi mnie ilosć krewnych i znajomych królika (nie mylić z kroolikiem :P) - żeby nie bylo ja na zeszłorocznym DEFie, gdzie było ich prawie połowa i impreza zdechła finansowo...



jesli bedzie tak jak na DEF to impreza nie tylko finansowo zdechnie ;]


Gothycka Mucha wrote:
Ja jestem bardzo ciekawy przede wszystkim projektów z Polski (a jest ich sporo), te zachodnie już znam (gwiazdy to w końcu). Jestem też ciekawy na ile się sprawdzi formuła dwudniowej zabawy w klubie i jak bedzie się ksztaltował stosunek ilościowy ludzi pierwszego dnia i drugiego.


hmmm a mnie ciekawi atmosfera jaka bedzie na festivalu - mam nadzieje ze nie bedzie to wygladalo jak FAKOFF FESTIVAL gdzie na afterach nikt nie chcial sie bawic... a na koncertach malo kto ruszyl noga by pobawic sie w rytmach muzyki
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
rahela


Offline 



Joined: 15 Aug 2005
Posts: 35

PostPosted: 07-09-2005, 11:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

zapowiada się bardzo miły festival ... ciekawe czy dam rade na niego dotrzeć.
Back to top
View user's profile Send private message
DakKon


Offline 



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 137
Location: Łódź

PostPosted: 07-09-2005, 20:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

a wiecie, ze 1 jest juz before party?
01.10.2005 (Sobota) - Before Festival Party, No Mercy, Bema 65, godz. 20:00
wiec rozrasta sie festiwal i zaczynam powazniej rozwazac wyjazd, ale nie bede mial gdzie spac ;(
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 07-09-2005, 20:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

DakKon wrote:
a wiecie, ze 1 jest juz before party?

wiem i mam nadzieję ze dam radę pojechać... naprawdę podoba mi się ten festival
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 07-09-2005, 21:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja nie dotrę na beforka - mam rocznicę akurat i jakby to powiedzieć - wolę jaspędzić z żoną ;P
Back to top
View user's profile Send private message
Anya


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 20 Aug 2004
Posts: 59
Location: Poznań

PostPosted: 20-10-2005, 19:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

To może teraz niech ten kto był napisze jak mu się podobało (achja, jeśłi już był taki temat to przepraszam, ale widocznie musiał mi umknąć, tymbradziej, że rzadko na forum zaglądam).

Ja jestem po prostu zachwycona występem Diary Of Dreams! Diorama również dała świetny koncert, takie same odczucia mam po występach DeatchCamp Project, Miguel And The Living Death, Eve Of Destiny, Painbastard, Rumours About Angels (świetne wizualizacje). Pozostałe zespoły wypadły dobrze:)
Odnośnie before i after party - nic dodać nic ująć!!! Rzadko z parkietu shodziłam;)
Żałuję tylko, że Rakowski nie zagrał, no i że nie było niedzielnego afterka. Moje jedyne zastrzeżenia tyczą się kwesti organizacyjnej - duże obsówy z wystepami i teramin niezbyt szczęślwy - niedziela i poniedziałek. W zasadzie można było w przerwach między kapelami dać jakąs muzykę, ale niekoniecznie.
Byłam lekko zaskoczona frekwencją - myślałąm, że więcej osób przybędzie, ale cóż, impreza dośc droga, no i ten poniedziałek, więc nic dziwnego.
Ogólnie baaaardzo mi się podobało, nie żałuję tych pieniędzy, z chęcią bym raz jeszcze się wybrała, czekam na następną edycję festiwalu.
Back to top
View user's profile Send private message
Severus


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 10 Dec 2005
Posts: 53

PostPosted: 11-12-2005, 00:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

DoD jak wiadomo - klasa sama w sobie, bardzo dobry koncert (zagranie na dwie gitary to bardzo fajny pomysl, dodaje czadu i energii - oby tak dalej), Diorama to samo. Cała reszta (byłem jedynie na pierwszym dniu festiwalu i to nie na całym, z pewnego przykrego powodu) tak sobie, wyróznłbym jedynie Silence. Painbastard w ogóle mi sie nie podobal, typowe niemieckie umca umca. Niestety poprzez braki organizacyjne nie zobaczyłem Deathcamp Project :( bo przesunęli ch na koniec.

P.S. udało mi się i pogadałem przez chwile z Gauną pod autobusem :) zdjęcia z DoD i autografy też troche poprawiły beznadziejnie zepsuty humor....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Gothic Festival

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group