FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Wrażenia po Castle Party 2005
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 14-12-2005, 22:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

No to -więcej luzu :) , Panie i Panowie ;) , nie wspołczujmy sobie bo jestesmy
mlodzi ,piekni,zdrowi i inteligentni, kazdy jest czymś kształtowany i jest pod jakims wpływem i to nie podlega dyskusji . Niektórzy nazywają to fazą , inni mrocznością , ale zawsze jest w tym 'własnym " stylu część kopiowana, nie da się od tego uciec.

:))
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
v-anity


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 18 Sep 2005
Posts: 55

PostPosted: 14-12-2005, 22:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Oczywiście, że tak :) Jednak trzeba umieć odnaleść siebie w tym całym zamieszaniu. I wtedy będzie wszystko ok :]
Back to top
View user's profile Send private message
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 15-12-2005, 13:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Na tegorocznym CP zafascynowal mnie Grendel, naprawde jestem pod wrazeniem. na scenie wygladal troche jak by co go dopiero z klatki wypuscili i czekalam, az spadnie z tej sceny (kto byl to chyba wie o co chodzi, wiec nie bede tlumaczyc) po koncercie mozna bylo z nim porozmawiac i jest to bardzo mily czlowiek i napewno nie jest trzymanyb w klatce :>. Nie tylko Grendel mi sie podobal, ale chyba jako jedyny w moim odczuciu zasluguje na wyroznienie. Jesli chodzi o innych uczestnikow CP, to musze powiedziec, ze nie na wszystkich milo sie patrzylo. smieszy mnie takie ubieranie sie tylko na czas imprezy i to nadodatek z jak najwieksza starannoscia wyroznienia sie, no chyba, ze tak caly czas podobnie sie ubieraja to ja juz nic nie mowie bo nie robia wszytko na pokaz tylko lubia tak wygladac.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-12-2005, 14:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

ciagle dochodze do wniosku ze nie potraficie sie jednak an tyle zmobilizowac zeby doszlo do skutku jakeis wieksze spotkanie portalowe... wychodzi ze sporo uzytkownikow bywa na tych samych imprezach a i tak nie potraficie sie zlapac nawzajem... szkoda
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 15-12-2005, 15:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie prawda, spotkalam Mysta. wiec prosze na mnie nie narzekac :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-12-2005, 15:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
nie prawda, spotkalam Mysta. wiec prosze na mnie nie narzekac :P

faktycznie to sukces .. znalezc kogos kogo sie zna :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 15-12-2005, 15:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myst mowil, ze jestes z Saga. Tylko jak mialam was znalezc, jak nie wiem zabradzo jak wygladacie (zdjecia nie zawsze wystarczaja). no i pozatym, dlaczego wy nie szukaliscie kogos ze strefy? no, a potem wszytko na innych :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
Severus


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 10 Dec 2005
Posts: 53

PostPosted: 15-12-2005, 16:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricia_de_Goth wrote:
Panowie ,mówicie o CP a ja takie scenki jak wymienia Severus oglądam w wawie często..... a jesli juz warszawska mroczna gotka nie ma gabarytów ani wdzięku słoniątka to typowymzestawem są podarte rajtuzy na ramionach ,czarny topik i najnowsza moda - wygolone boki głowy..... Znów sztampowo ,przeciętnie albo mało zachęcająco ( np do wygolonych boków trzeba mieć naprawdę ładne rysy twarzy ,ale to tylko moja opinia...) Woggóle mam poglad ze mężczyzni są lepiej ubrani ,przynajjmniej ja tak to widzę....
Jak Dakkon mówi,moze trzeba się zainteresować stylem batcave albo jakimś glam'em ,bo naprawdę , kopiowanie panieniek z niemiec nie wszytskim wychodzi na dobre...... Ale jeszcze zauważyłam ,rozwijasię styl japońskich lolitek ,wchłaniany przez gotki ,więc moze naCP 06 zobaczymy tłumy lolicich gotek :)) I can't wait...:)


z cala pewnoscia beda to LOLitki w wieku pod 30ke, ktore sie niestety zatrzymaly w swym rozowoju... nie chce kogos obrazic.


a styl batcave czy death-rockowy jest najfajniejszy w gothyku, ale tez oczywiscie nie trzeba przesadzac. To co normalnie wyglada w czasie koncertu Cinema Strange na ulicy srednio sie sprawdzi.
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-12-2005, 16:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
dlaczego wy nie szukaliscie kogos ze strefy? no, a potem wszytko na innych :P


dlatego ze ja juz poznalem czesc ciekawych osobistosci na portalu, rowniez dlatego ze zawsze ja wychodzilem z propozycjami...
moze tym razem czas zeby ktos inny sprobowac cos zorganizowac ?

jak dalo sie zauwazyc nikt nie wyszedl z taka propozycja, rozumiem wiec ze wszyscy maja to gdzies...wiec czemu zawsze ja mam myslec za innych ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
DakKon


Offline 



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 137
Location: Łódź

PostPosted: 15-12-2005, 18:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

po za tym ergo jest dosc rozpoznawalna osoba i jego foty latwo wylapac ;), chyba oczywiste, ze lepiej jak kilka osob zapamieta jedna twarz niz jedna osoba kilka twarzy ;]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 15-12-2005, 18:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
z cala pewnoscia beda to LOLitki w wieku pod 30ke, ktore sie niestety zatrzymaly w swym rozowoju... nie chce kogos obrazic.


Hmmmm, mnie nie obrażasz :P ,nigdy nie przejmuję stylów dosłownie ,stara juz jestem i tym bardziej za lolitkę się nie przebiorę...wogóle ostatnimi laty mało się przebieram .:)) Tym własnie się wyróżniam :) Ale popatrzeć na innych lubię i jestemzdania ze CP czy podobna impreza jestdobra by się przebrać. Niektóre osoby narzekają ,ze to pozerstwo,bo albosię chodzi tak na codzień i jest OK,albo nie. Owszem,zapewne jest w przebieraniu duza doza pozerstwa ale przecież nie każdy przebrany to pozer. Większosc- a i owszem ,wiekszosć- tandetnie zubierana z konotacjami sado-maso - cyber- nie -wiadomo-co ,ale samo przebieranie się jest OK.:)

Quote:
moze tym razem czas zeby ktos inny sprobowac cos zorganizowac ?


Jesl iktoś chce przyjechać do wawy i pojśc z nami ( ze mną i Markizem ) na Sylwka do Wieżycy to zapraszamy!!!! ( tylko 30zł koszt) Mozemy dac schronienie i co nieco do jedzenia 2 osobom (mamy tylko kawalerkę :) ) ....
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-12-2005, 20:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

z dakkonem sie mozecie spotkac, ja w tym roku spedzam sylwka z ukochana razem :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 16-12-2005, 15:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
z dakkonem sie mozecie spotkac, ja w tym roku spedzam sylwka z ukochana razem :]


co sie dzieje, zeby Ergus juz offtopikowal i to jeszcze temat sylwestra jest gdzie indziej! :P

wracajac do CP, jesli by mialo tam byc zorganizowane jaies spotkanie to ja o tym bym nie wiedziala, z racji tego, ze przez cale lato nie bylo mnie w domu. jak Myst mowil, ze jestescie to chcialam sie z wami spotkac, tylko jak juz na CP was wylapac, zreszta widzac po zdjeciach to jakos was nie widzialam. no ale checi ze spotkaniem sie zwami chyba sie licza? :)

i wtakim razie aby nie bylo jakis niedomowien, na CP'06 o jakies tam godzinie (kwestia dogadania sie) w drugi dzien (no bo w pierwszy nie wszyscy maga byc, lub beda pozniej) proponuje spotkac sie na laweczkach, na rynku tam gdzie gral ten dziadek na arkordeonie. obiecuje, ze jakos w czerwcu rzuce jeszcze raz ten temat by dokladniej omowic plan spotkania sie strefowiczow
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 16-12-2005, 23:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
co sie dzieje, zeby Ergus juz offtopikowal i to jeszcze temat sylwestra jest gdzie indziej! :P


poniewaz zamierzam ten temat poslac do piachu niedlugo :]

Quote:
proponuje spotkac sie na laweczkach, na rynku tam gdzie gral ten dziadek na arkordeonie.

zobaczymy , jeszcze sporo czasu do imprezy, tylko ja nie bardzo mam jak sie spotkac z ludzmi w trakcie festiwalu, bo po prostu mam obowiazki wtedy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 17-12-2005, 00:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
ylko ja nie bardzo mam jak sie spotkac z ludzmi w trakcie festiwalu, bo po prostu mam obowiazki wtedy


O ROTFL, no przestań, nawet 5 minut nie znajdziesz? :D
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Wrażenia po Castle Party 2005

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group