FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Paranormalne sytuacje
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 22-01-2006, 00:10    Post subject: Paranormalne sytuacje Quote selected Reply with quote

Czy zdazyly sie Wam kiedys (lub zdazaja) sytuacje, ktore trudno racjonalnie wytlumaczyc? Jesli tak to opiszcie je. :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 22-01-2006, 10:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak. Potrafie złapać stopa nawet o 5 rano w jakiejś kompletnej wsi (a wygladam raczej mało spokojnie). Zjeździłem całą zachodnią Europę stopem i tylko raz miałem pecha (we Francji).

Kolejna to niebywała złośliwość przedmiotów martwych wobec mojej osoby. Np.: wieszający się komputer w ultraistotnych chwilach. Nie chcący zaburzyć samochód, padnięta bateria w komórce, czy - mój absolutny faworyt - normalnie działające kable, które siadają na scenie w środku utworu.

I najdziwniejsza - kawa (kiedyś jeszcze z fajką) podkręca moją perystaltykę.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 22-01-2006, 20:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moja starsza twierdzi, że pewnej nocy przyszła do niej prababka. Nawet dała za nią na msze po tym zdarzeniu. Ja sam kilka razy miałem dziwne uczucie, że ktoś mnie obserwuje, ale zwalam to raczej na karb zbyt dużej liczby obejrzanych horrorów.
Back to top
View user's profile Send private message
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 22-01-2006, 21:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja mam takie dziwne sytuacje ze pomysle o kims kogo nie widzialem kilka lat a tu nagle ten ktos mija mnie samochodem, albo spotykam go gdzies... :) Tak samo mam z piosenkami w radiu, filmami itp.
Czesto tez mi sie przytrafia popularne "de ja vu" :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 23-01-2006, 00:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Często, też, zdarza mi się powiedzieć coś równocześnie z kimś.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 23-01-2006, 13:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bardzo często mam deja vu polegające na tym, ze uczestniczę w sytuacjach, które jużkiedyś wyśniłem.
Z kolei mojej babci kiedyś przyśniła się jej nieżyjąca matka (znaczy sięmoja prababcia) i w tym śnie babcia mówiła jej, że ma sie spotkać ze swoim sąsiadem, na co prababcia sie zdziwiła, bo jak to ujęła "przecież ja dziś piłam z nim herbatę". Rano okazało się, że ten mężczyzna zmarł wieczorem.
Back to top
View user's profile Send private message
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 23-01-2006, 20:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

W sumie też miewam de ja vu i czasem zdarza mi się powiedzieć coś równocześnie z kimś innym, albo nawet nic nie mówiąc po prostu spojrzeć na sytuacje, potem na kumpla potem znów na sytuacje i brutalnie ją wyśmiać. Ale nie wiem czy są to jakieś zjawiska paranormalne. (Są ?)
Back to top
View user's profile Send private message
Kekkai


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 20 Jan 2006
Posts: 31

PostPosted: 29-01-2006, 01:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kiedyś u kumpeli w ciepłym pokoju poczułam jakby mnie coś zimną ręką głaskało po ramieniu. Ona sama utrzymywała, że ma w domu 3 demony, które kiedyś wywołała.
Chyba najgorsze uczucie jeżeli chodzi o jej mieszkanie miałam w łazience. Uczucie w stylu... coś tu bardzo nie gra w tym pomieszczeniu, szczególnie jak patrzę w to lustro. JA CHCĘ STĄD WYJŚĆ.
U mnie w domu nie choduję żadnych istot pozaziemskich. Chociaż w poprzednim mieszkaniu mam wrażenie, że ktoś/coś próbowało mnie przestraszyć. Miałam wizję czarnego psa najpierw Dobermana, który się zmienił w Rottwielera, który mnie atakował, a oczy świeciły mu się na zielono.
Inna koleżanka nagrała tykanie zegara w pokoju, w którym nie ma zegara, tykanie pojawia się nagle, znikąd, i słychać, że nikt nie wchodził do pokoju - dyktafon został w pokoju włączony, wszyscy wyszli.
Back to top
View user's profile Send private message
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 29-01-2006, 02:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bez przerwy mam tego rodzaju historie, między innymi dlatego podiełam takie a nie inne studia. Niestety niczego nie wyjaśniły a jeszcze pogorszyły sprawe. W końcu doszłam do wniosku że każdy ma takie zdolności (do ładowania się w sytuscje paranormalne) tylko nie każdy zdaje sobie z tego sprawe. Część ludzi wypiera wręcz uznaje za niedorzeczność istnienie takich "mocy" ale to nie zmienia faktu że one są dla wszystkich dostępne.
Back to top
View user's profile Send private message
Lux in Tenebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 05 Feb 2005
Posts: 164
Location: la France

PostPosted: 29-01-2006, 11:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja w poprzednim mieszkaniu słyszałam kroki laczków, chociaż wszyscy w domu spali, dosć często mam rownież uczucie jakby ktoś był za mną chociaż nikogo tam naprawdę nie ma, no i słynne deja vu;]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 30-01-2006, 22:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mi się bardzo często zdarzają sytuacje że o kimś pomyślę to zaraz ten ktoś się zjawia często w pracy pytają mnie koledzy jak np przyjdzie ktoś niepowołany z biura niespodziewanie --czy myslałam o nim :)) mówię szczerze że tak :) czasem jakieś sytuacje o których myślę urealniają się , bywają momenty że boję się sama swoich mysli ..
Miałam parę razy kilka proroczych snów , jednym nich był sen kiedy umiera mój przyszły małżonek , zaraz na drugi dzień faktycznie zginął w wypadku , a drugi sen to śniło mi się że jechałam ze znajomym do pl białym autem które sobie kupił , i zginęłam w wypadku...zrezygnowałam z wyjazdu... kolega kupił białe auto... i zginął w wypadku , smutne ale prawdziwe
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Rozmowy » Paranormalne sytuacje

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group