FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » UWAGA! ZACZELO SIE ;>, CZAS NA ZMIANE KRAJU ;>
Goto page 1, 2, 3  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DeadMoon^


Offline 



Joined: 16 Apr 2004
Posts: 196
Location: Rzeszow/Zd-Wola

PostPosted: 01-04-2006, 12:17    Post subject: UWAGA! ZACZELO SIE ;>, CZAS NA ZMIANE KRAJU ;> Quote selected Reply with quote

Czytajcie, bo to o czym mowila Arricia staje sie prawda!!!. Artykul pt: "Zakaz dystrybucji płyt rockowych w Polsce"



http://www.rockmetal.pl/wiesci.html?newsstart=13171_Zakaz_dystrybucji_plyt_rockowych_w_Polsce
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Autumn


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 48
Zodiac: Virgo
Joined: 18 Feb 2006
Posts: 60
Location: Gdynia

PostPosted: 01-04-2006, 12:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

To nie dojdzie do skutku, gdyby jednak doszło, to znaczyło by to że poupadali tam na głowy. Tak jakby nie mieli się czym zajmować!
Back to top
View user's profile Send private message
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 01-04-2006, 13:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Autumn wrote:
nie dojdzie do skutku, gdyby jednak doszło, to znaczyło by to że poupadali tam na głowy


Poupadali !!!
Dobrze że to napisali dzisiejszego pięknego dnia kwietnia:))


Last edited by Gakasha on 01-04-2006, 13:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
doorsik
Guest








PostPosted: 01-04-2006, 13:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przecież dzisiaj jest 1 kwietnia....
Back to top
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 01-04-2006, 13:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

doorsik wrote:
ecież dzisiaj jest 1 kwietnia....

niom wiem ale wywołało to u mnie lekki niepokój :)
Back to top
View user's profile Send private message
Rambo


Offline 



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 58

PostPosted: 01-04-2006, 15:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak słyszałem,ze takze mają zlikwidowac kluby cyklistow i walczyc z z nurtem muzycznym "dico polo"....pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 01-04-2006, 17:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Założę się ze akurat Komisja Etyki , Obrony Ładu , Moralności czy Czegoś Tam jesli już nie istnieje , to zapewne zostanie stworzona, aktualna partia rządząca lubuje się w tworzeniu komisji...... A Dorn faktycznie zapowiedział 'konfiskatę sprzętu grającego w przypadku uciązliwego hałasu" i to nie dziś a kilka tyg temu już........ Tyle, że po d hasło 'uciązliwy hałas' można podciągnąc wiele...... tu przykład z ostatniej dosłownie chwili: mój ukochany przeprowadził się dzis rano do nowego mieszkania , niestety nad nim mieszka typowa'moherowa babcia' , która wyskoczyła przy wnoszeniu rzeczy do mieszkania pytając" Czy ma Pan moze jakiś głosny sprzet grający albo komputer, bo uprzedzam Pana , ze nie znoszę hałasu..." Dodatkowo ujrzała nasze zwierzęta i podobno skrzywiła się twierdząc " i jeszcze Pan koty posiada..<grymas>"
Teraz tylko czekam ,az pan Dorn przysle swoich żołnierzy i skonfiskuje komp oraz "uciążliwe" koty........

Zawsze zaczyna się od żartów....:/
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 01-04-2006, 18:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie widze zwiazku miedzy dornem a durna staruszka... ;-)

Dodano po 2 minutach 8 sekundach:

wladze jaka mamy niestety taka mamy, ale na litosc boska... aaricio nie popadaj w paranoje. jakos to nie jes nowosc ze starsi ludzie wzywaja policje jak im cos przeszkadza , niezaleznie od ustroju zreszta.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Szary


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Virgo
Joined: 14 Nov 2005
Posts: 52
Location: Her room...

PostPosted: 01-04-2006, 19:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Masz rację Ergo... Z tym, że w obecnych czasach nie było jeszcze przypadków kierowania do prokuratury pozwów o rzucenie uroku. Ziobro ze swoją prokuraturą postanowił owy stan rzeczy zmienić. W Augustowie pewna starowinka zaskarżyła weterynarza o rzucenie uroku na jej krowę ("Prokurator oskarża o czary" - "Nie", nr 12 (808) z 23 marca 2006 na podstawie "Gazety Współczesnej" z 13 marca 2006).
Aaricia_de_Goth wrote:
Zawsze zaczyna się od żartów....:/

Pozostaje obserwować co "nam" wyrośnie z PiSuaru. Tak... Już widzę ten piękny stos, na którym mnie spalą.
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 01-04-2006, 19:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

eeeeee....... nie rozumiem bezposredniego zwiazku miedzy prokuratura a ziobrem. przeciez to nie idzie przez jego rece. ja rozumiem ze media ida na wojne z partia ( i bardzo dobrze ), ale nie dajcie sie zwariowac - I NIE WIERZCIE we wszystko co pisze w gazetach , portalach itp, nie ma co pozwalac soba manipulowac.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Szary


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Virgo
Joined: 14 Nov 2005
Posts: 52
Location: Her room...

PostPosted: 01-04-2006, 22:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mhm... Przybliżyłem tylko artykuł z gazety, która chyba jako jedna z niewielu jedzie po lewej i prawej stronie równo i dokładnie (chociaż ostatnio bardziej po prawej, ciekawe czemu?). Ziobro to tylko nazwisko, czy jest ono takie ważne? Liczy się sam zaistniały fakt. Podobnie lewica czy prawica. Jak to ktoś kiedyś pięknie ujął to są te same świnie, które różnymi drogami próbują dotrzeć do tego samego koryta. Boję się tylko, że "wtłoczą" nas w pewne swoje wyidealizowane ramki, które nam niestety mogą nie pasować... w każdym razie sporej części z nas. Ergo chyba dobrze rozumiesz o co mi chodzi, sądząc po tekście w podpisie.

"And I'm sick of this pain in my head..."

Acha, co do Ziobra, wydaje mi się, że tyle namieszał z prokuraturą, że jego nazwisko znalazło się w miejscu jak najbardziej właściwym. Dodać także należy, że ta kobita od zauroczonej krowy zapowiedziała, że w przypadku niepowodzenia odwoła się do Ziobra bezpośrednio (ostatnio chyba ma nawet sporo listów do przeczytania, jeżeli wierzyć wybiórczej), czego niestety nie przytoczyłem wcześniej. Nie miałem zamiaru zagłębiać się w wątek bardziej, niż to było potrzebne.


Last edited by Szary on 01-04-2006, 22:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name Tlen login
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 01-04-2006, 22:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
wladze jaka mamy niestety taka mamy, ale na litosc boska... aaricio nie popadaj w paranoje. jakos to nie jes nowosc ze starsi ludzie wzywaja policje jak im cos przeszkadza , niezaleznie od ustroju zreszta.

Niby tak ale nastawenie władz doda im większej pewności siebie, założe się że liczba takich wezwań wzrośnie.
Back to top
View user's profile Send private message
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 02-04-2006, 00:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Te teorie spiskowe wprowadzają tylko jakieś paranoje i stany lękowe.

O zabieraniu sprzętu kaczor pieprzył juz, jak był prezydentem wawy i jedyne co z tego wyszło, to palma na rondzie. Dużo klepią, mało robią i nie ma się co przejmować. Każdy rząd miał głupie pomysły, a że aktualnie mamy ten z najgłupszymi, to nic. Przejdą im mrzonki o nowym państwie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:scheuermann:


Offline 



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 111
Location: :stettin:

PostPosted: 02-04-2006, 01:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

...a mi się podoba taki pomysł :P... sąsiad prezez całe dnie robi mi jakiś technołomot i chętnie bym mu sprzęt skonfiskował ;)... hehe... napiszę donos :P... ja sobie wygłuszyłem pomieszczenie i nikt się mnie nie czepia, że coś jest głośno :P... to, że ktoś lubi jakąś muzykę nie oznacza, że wszyscy dookoła muszą tego samego słuchać :P... alternatywą mogą być dobre słuchawki, choć np. mój sąsiad "meloman" stwierdził: "eee... na słuchawkach to żadne tam słuchanie"...

...to taka prowokacja dla oburzonych:)...

...widzę, że większość ludzi się bardzo przejmuje tymi pomysłami nowego rządu, choć nikomu osobiście nic się nie stało (nie licząc tych wścibskich pytań starszej pani;))... myślę, że oni tak tylko gadają od czasu do czasu, żeby ich bezrozumny elektorat myślał, że robią tą rewolucję moralną...
...oczywiście było już kilka groźnych spraw, jak ta z wystawą, w trakcie której skonfiskowano zdjęcia prezentujące zagraniczne graffiti z Jezusem... albo to z karą dla polsatu, za nieocenzurowanie wypowiedzi Kazimiery Szczuki na temat Podwórkowych Kółek Różańcowych... ale to już się wydarzyło, więc można o tym dyskutować...
...kościół już od dawna ma duży wpływ na politykę w naszym kraju i już nie raz coś ocenzurowali lub czegoś zabronili, więc bawi mnie jak niektórzy nagle przeżywają szok, że nadchodzą czasy cenzury, ciemnogrodu itp.... więcej ludzie nagadają niż ten śmieszny PiS będzie w stanie zrobić... mamy w Polsce zbyt wiele inteligentnych ludzi, żeby można było ograniczyć wolność całego społeczeństwa...
...ucierpią tylko niektórzy artyści i kilka osób publicznych o kontrowersyjnych poglądach... ale czy to jest dla nas jakaś nowość?... nie powinna być...

...PiS się ostatecznie skompromituje i odejdą ze spuszczonymi głowami, a głosujące na nich dziady poumierają i wtedy atmosfera się oczyści;)... może nawet przez tą partię ludziom kościół zbrzydnie, bo będą go kojarzyli z dawnym rządem :)... eeh... rozmarzyłem się;)...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Szary


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Virgo
Joined: 14 Nov 2005
Posts: 52
Location: Her room...

PostPosted: 02-04-2006, 11:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

:scheuermann: wrote:
...PiS się ostatecznie skompromituje i odejdą ze spuszczonymi głowami, a głosujące na nich dziady poumierają i wtedy atmosfera się oczyści;)... może nawet przez tą partię ludziom kościół zbrzydnie, bo będą go kojarzyli z dawnym rządem :)... eeh... rozmarzyłem się;)...

Wcale nie takie nierealne.
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next »
Forum Index » Rozmowy » UWAGA! ZACZELO SIE ;>, CZAS NA ZMIANE KRAJU ;>

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group