FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » The Prodigy (wydzielony)
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 19-01-2007, 18:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Czy Liam Howlett, ten po lewej na zdjęciu, nie ma czasem wielkiego guza na głowie? ;)

Trochu się dziwię że tak znakomity zespół big beatowo-rave'owy zawitał na tą stronkę. Czyżby zmiana profilu portalu?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 19-01-2007, 18:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie, raczej sympatia redaktora to kapeli:D
Zreszta jakby nie bylo Prodigy czesto gosci na gotyckich imprezach.:)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 19-01-2007, 20:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

PePe wrote:
Nie, raczej sympatia redaktora to kapeli:D
Zreszta jakby nie bylo Prodigy czesto gosci na gotyckich imprezach.:)


Uff, to się cieszę że czasem redaktorskie sito przepuści na łamy portalu czasem coś z zupełnie innej beczki. Prodigy na gotyckich imprezach? Szok;) ale pozytywny. Goci w Polsce zaczeli wreszcie rave'ować;).

No proszę, a jak coś wspominam o darkstepie albo darkcore w postach to jestem ignorowany')))
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 19-01-2007, 20:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

w odroznieniu od wczesniejszej tworczosci ( nota bene bardzo dobrej ) , Prodigy wydalo swietny alternatywny album Always Outnumbered never outgunned... wiec nie widze powodu do podniet i zdziwienia ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 19-01-2007, 20:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
Prodigy wydalo swietny alternatywny album Always Outnumbered never outgunned... wiec nie widze powodu do podniet i zdziwienia


No ale on tak jest "darkowy" jak nie przymierzając metal;)

Bardzo lubię tą płytkę.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 19-01-2007, 20:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

lol , juz ci tlumaczylem ze tu chodzi o sam metal a nie o "dark" ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 19-01-2007, 20:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
swietny alternatywny album Always Outnumbered never outgunned


Swietny? No pewnie. Alternatywny? hEh, przeca oni niczego na nim nie odkryli, lubię Prodigy (nawet bardzo), fanem jestem jeszcze od "Experience", bo kiedyś ostro rave'owałem;), ale niczego kurna nie wymyślili nigdy nowego. Za to jako propagatorzy gatunku (a nawet dwóch) to się przysłużyli scenie. I bardzo ciepło wspominam 2 pierwsze płyty. Ale potem zbyt mocny flirt z hip-hopem i indie rockiem zraził mnie do nich. Być może dlatego że poprzednie albumy wysoko postawiły poprzeczkę.

Ja wiem że to może być np awangarda czy alternatywna elektronika dla kogoś kto słucha na co dzień gotyku czy industrialu (z całym szacunkiem - lubię industrial), ale dla mnie to to zespół jak najbardziej popularny, popowy wręcz jak na elektroniczną scenę (big beat po prostu;)

Na gothic-rocku czy na metalu to sie nie znam (i nie wypowiadam kompletnie), ale akurat w rave i jungle to siedzę od małego;) a wtryniam się tylko dlatego bo czuje (bez obrazy - to nie do Ciebie Ergo) że mało kto na tym portalu czai "elektroniczną czaczę":)

Zeby nie było że jakiś tam zarozumiały jestem - to są fakty a nie poglądy moje. pzdr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 20-01-2007, 01:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

tristancandance wrote:

Swietny? No pewnie. Alternatywny? hEh, przeca oni niczego na nim nie odkryli

na dzisiejsze standardy wytyczane przez muzyke klubowa i popowa jest alternatywny, czy odkrywczy ? temat na dlusza dyskusje , wazne jest ze wg. mnie i nie tylko mnie album wpisuje sie w ramy muzyki jednak troche mniej mainstreamowej.... dodam wiecej ze dla wiekszosci fanow "starego" prodigy , nowy album jest malo zjadliwy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 20-01-2007, 10:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
na dzisiejsze standardy wytyczane przez muzyke klubowa i popowa jest alternatywny, czy odkrywczy


Hmmm... Muzyka klubowa to zarówno komercyjny polski housik rodem z wiejskiej dyskoteki jak i dobry dark d'n'b. Muza klubowa to muza która puszczją w klubach - nic więcej. A kluby bywają albo dobre albo złe.

Prodigy ma to szczęście (nieszczęście?) że jest na tyle popularne (czyli jednak mainstreamowe;) że puszczają je zarówno napalonym małolatom na imprezkach w klubach gdzie dziewczyny noszą białe kozaczki jak i na imprezach cyberpunkowych na squatach. Prodigy słucha i metal i rockowiec i miłośnik rave'u, słucha baba, słucha chłop, a zdarza się że nawet hiphopowcy (serio). Więc to mainstream, wogóle cały big beat (czyli również Chemical Brothers czy Fatboy Slim) to mainstream. Mało kto nie wie co to "prodigy", a jednocześnie wiele osób się myli mając ich za wielkich nowatorów/odkrywców/orginałów.

Ergo wrote:
dodam wiecej ze dla wiekszosci fanow "starego" prodigy , nowy album jest malo zjadliwy


Ja lubię i stare albumy (te bardziej rave'owe) i te nowe. Tyle że te nowe są mniej taneczne, więc pod tym względem sprawili mi zawód. Troszkę też za bardzo punkują w elektronice, a jest to wtórne na tle tego co działo się z taneczną sceną w latach 90--tych. Poza tym jestem nadal ich wierny fanem;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » The Prodigy (wydzielony)

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group