FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Tym razem to nie żart. Oto gdzie przyszło nam żyć:
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 17-06-2007, 18:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczek wrote:
Może sie oszukuje ale wole czytać o takich zachowanich z podręczników historii niż myśleć sobie że óczesna władza mogłaby być choć minimalnie w takie coś zamieszana.. Taka świadomośc byłaby dla mnie zbyt trudna...

widzisz wlasnie po czesci tu jest problem, nasze spoleczenstwo nie potrafi sobie poradzic ze zmiana wladzy, co sie dzialo na wegrzech niedawno ? puszczono tasmy gdzie premier mowil iz oszukiwali ludzi bo inaczej sie nie dalo. ludzie wyszli na ulice, 3 dni - rzad padl.

a u nas ?

moze sie dziac cokolwiek, kazda glupota im przejdzie nie doroslismy do tego jeszcze zeby sami decydowac o tym kto ma nami rzadzic. a to ze wygrali "demokratyczna wiekszoscia dla mnie nic nie znaczy" . wygrana nie upowaznia do kompromitoania panstwa i oszukiwania obywateli.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Saga
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 42
Zodiac: Sagittarius
Joined: 04 May 2004
Posts: 231
Location: Łódź

PostPosted: 17-06-2007, 19:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Urządźmy przewrót narodowy! xD
Boguś Linda na prezydenta!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 17-06-2007, 19:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Urządźmy przewrót narodowy! xD

Wegrzy dorosli . My jeszcze nie .

Dzisiaj przeczytalem ze pojawily sie glosy iz: "jesli polsce sie nie podoba w UE to droga wolna" , do tego nas prowadzi nasz cudowny rzad. I dla mnie moze byc juz tylko gorzej...

Czasem sie zastanawiam czy nie szukac gdzies innej ojczyzny :/ Nowa zelandia jest ciekawym krajem, australia tez.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Saga
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 42
Zodiac: Sagittarius
Joined: 04 May 2004
Posts: 231
Location: Łódź

PostPosted: 17-06-2007, 20:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
Czasem sie zastanawiam czy nie szukac gdzies innej ojczyzny :/

Ucieczka to w sumie też rozwiązanie... :P
Ucieknijmy, poczekajmy aż "się zrobi" lepiej i wróćmy xD

Chociaż z drugiej strony fakt jest faktem, że wszyscy umiemy tylko narzekać czym na pewno nic nie poprawimy. Taki podręcznikowy przykład odpowiedzialności zbiorowej. Qrde, normalnie chyba jutro urządzę pikietę! xD lol
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 17-06-2007, 20:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Saga wrote:
Chociaż z drugiej strony fakt jest faktem, że wszyscy umiemy tylko narzekać czym na pewno nic nie poprawimy.
Ja powiem Wam tak. Kto by qrwa w tym kraju nie rządził to i tak ludziom bedzie źle i będą tylko narzekać. Tacy niestety w większości jesteśmy.

Ergo wrote:
Czasem sie zastanawiam czy nie szukac gdzies innej ojczyzny :/ Nowa zelandia jest ciekawym krajem, australia tez.
Hehehe wszędzie jest lepiej gdzie nas nie ma ;P

ps
Moim zdaniem w kraju jest żle, momentami nawet bardzo, często się równiez wstydzę za niektóre zachowania naszych polityków ale nie zgodzę się z opiniami że jest totolnie żle jak to często opisują media. Rozumiem Wasz wkurw ale moim zdaniem i tak troszczę przesadzacie ;-)

Ja niestety nie widzę by np PO była lepszą partią od PIS-u. By spokojnie rządzić będą musieli iść na ustepstwa i dziwne koalicje. W kazdych partiach są oszołomy którzy będą mieli idiotyczne pomysły również np w PO. A media bardzo chetnie to opiszą. Według mnie poziom polityki po zmianie władz niestety w naszym kraju niewiele się zmieni.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 18-06-2007, 11:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Funkcjonariusz ma złamany nos.
Sprawcy pobicia są już na wolności, nie zastosowano wobec nich środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego. Prokuratura zastosowała wobec nich jedynie dozór policyjny - podaje tvn24.pl.


2 baranow pobilo policjanta w autobusie, zlapali ich i wypuscili. Polakom gratulujemy sadow 24godzinnych ...

Mroczku to tylko ilustruje jak nieskuteczny jest nasz rzad i jego pomysly :(
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 18-06-2007, 15:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
Mroczku to tylko ilustruje jak nieskuteczny jest nasz rzad i jego pomysly :(
Ufff Ergo ale jesteś uparty! Podyskutujmy może lepiej o czymś, bardziej interesującym np o seksie ;-)) Również jestes podobnego zdania że prawdziwa miłość może istnieć tylko pomiędzy dwoma mężczyznami? ;-))))

Bo ja tak wogóle to nie przepadam zbytnio za polityką ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 18-06-2007, 17:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

o seksie wole rozmawiac z kobietami ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 18-06-2007, 18:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ech ja tam wole z mężczyznami! Tak ogólnie to kobiety wogóle mnie nie interesują hihihihihi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 18-06-2007, 22:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

anal party !!!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 18-06-2007, 22:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

no tak...anal party zawsze na czasie :D hurrrrrrrraaa

a z najnowszych tinko-winkowskich ; wiceminister zdrowia nie wiedział,kto to gej a kto pedofil ...... teraz juz wie, i przeprasza.:D:D
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
ANTAL


Offline 



Joined: 09 Jun 2004
Posts: 54
Location: Wrocław/Jesenik

PostPosted: 11-07-2007, 22:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczek wrote:
Przesadzacie moim zdaniem trochę, ci ludzie którzy według Was zachowują się haniebnie i pierzą przez cały czas głupoty to są oszołomy którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia i zaproponowania. Te ich zachowania to są próby tylko zwrócenia na siebie uwage. Przykład Giertycha który stara się być w centrum uwagi ale popatrzcie jakie on ma teraz poparcie. .............
Moim zdaniem źle jest oceniać działalność rządu tylko przez zachowania kilkunastu idiotów!


Ok, Mroczek...

Wszystko byłoby ok, gdyby Ci ludzie wygłupiali się na własny rachunek. "Chcesz - masz... twój cyrk, twoje małpy" Ale cały paskudny sęk w tym, że oni wygłupiają nas wszystkich - Ciebie , mnie, nas... Mówią bzdury także w NASZYM imieniu, czy chcemy czy nie. A dla ludzi z zewnątrz to nie Rydzu czy długi Romuś są idiotami, tylko Polacy (bo wybrali idiotów) jako ogół.

Po prostu, jeśli ktoś jest w jakimkolwiek sensie osobą medialną, ciąży na nim ODPOWIEDZIALNOŚĆ za słowa i czyny. Bo przez pryzmat tejże osoby patrzy się na całą grupę. Tym, bardziej jeśli osoba taka jest u steru państwa lub odgrywa w tym państwie dużą rolę (prezydenta, premiera, ministra) nie wolno jej się wygłupiać.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
lady mcbeth


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 37
Zodiac: Scorpio
Joined: 10 Apr 2006
Posts: 41

PostPosted: 12-07-2007, 20:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

tak tylko że ludzie wolą najeżdżać na polityków chociaż to oni sami ich wybrali w "wolnych" wyborach zgadzam się z tym że oni upokarzają nas w oczach całego świata ale z drugiej strony myślę że nasze społeczeństwo jeszcze nie dojrzało do tego aby mieć na to większy wpływ
są ludzie którzy chcieliby wstać zrobić coś żeby było inaczej ale jest też masa ludzi która myśli jedynie o tym żeby mieć co jeść i gdzie mieszkać i gówno ich obchodzi czy ten kto im to zapewni jest totalnym kretynem i jak to wpływa na dobro kraju ważne że ktoś im coś obieca i wydaje im się że spełni te obietnice

co do odpowiedzialności za słowa i czyny jakby ETS zajął się niektórymi wypowiedziami naszych przedstawicieli to doszło by do paru procesów tyle że jakoś nikt nie naświetla takich rzeczy

a co do samej listy zespołów Nowak wpadł na pomysł zwrócenia się do władz miasta szczytna o zakazanie organizacji hunterfest

http://wiadomosci.onet.pl/1567242,19,1,1,,item.html
Back to top
View user's profile Send private message
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 12-07-2007, 21:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Słuchajcie ja też uważam że wiele zachowań polityków którzy są przy władzy często żle słuzą naszemu krajowi. Tylko sęk w tym że ja wśród opozycji nie widze tego by byli lepsza alternatywą! Tam są też niezłe oszołomy.

Np baaardzo głupie ostatnie wypowiedzi które usłyszałem to np słowa posła z PO Zdrojewskiego który jest bardzo zdziwiony dlaczego rząd nic nie robi z sprawia tego że w naszym kraju wzrastaja płace. Bo według niego to bardzo źle wpływa na gospodarke. Gdy to usłyszałem to mało nie padłem ze smiechu! Chyba że o to chodzi by ludzie w kraju ciązko pracowali za 900 zł i niczego sie w życiu nie dorobili!

Albo pani poseł z PO która jest niby ekspertem od słuzby zdrowia w tej partii (niestety zapomniałem nazwiska) która powiedziała że jedynym sposobem by uratować słuzbe zdrowia to podwyższyc podatki. Tylko nie pomyslała o innych którzy dzieki temu bedą zarabiać mniej!

ps
Myślicie że to tylko w naszym kraju zdarzają się politycy oszołomy???
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 12-07-2007, 22:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczek wrote:
ps
Myślicie że to tylko w naszym kraju zdarzają się politycy oszołomy???

nie nie tylko u nas, ale tylko u nas dochodza tak wysoko i ludzie ich popieraja.

Mroczek wrote:
powiedziała że jedynym sposobem by uratować słuzbe zdrowia to podwyższyc podatki.

a widzisz jakis inny oprocz prywatyzacji ktora nie tak prosto przeprowadzic ? ze stanem naszego budzetu nie wiem czy sie da inaczej to rozwiazac.


Quote:
Np baaardzo głupie ostatnie wypowiedzi które usłyszałem to np słowa posła z PO Zdrojewskiego który jest bardzo zdziwiony dlaczego rząd nic nie robi z sprawia tego że w naszym kraju wzrastaja płace

nic takiego nie slyszlaem , jestes pewien ze czegos nie przekreciles ? :P
pewnie bylo by na onecie na 1 stronie, oni lubia takie glupoty publikowac ;D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4  Next »
Forum Index » Rozmowy » Tym razem to nie żart. Oto gdzie przyszło nam żyć:

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group