FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Castle Party 2007
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 24-07-2007, 00:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Będzie się działo :D
Back to top
View user's profile Send private message
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 24-07-2007, 09:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczek wrote:
A jeśli chodzi o prysznice to najlepiej idź sie myć gdzieź o 5 rano bo wtedy jest chyba tylko ciepła woda i nie ma kolejek ;-)


Toś mnie teraz zabił...pojęcia nie miałam, że w ogóle jest ciepła woda. xD Pamiętam jak byłam pierwszy raz w Bolkowie i poszłam rano do łazienki. Kolejka była jak cholera, a laski po 15-20 minut pod prysznicem siedziały. No więc się nastawiłam na odprężającą, ciepłą kąpiel. ;) Moje nastawienie legło w gruzach jak tylko odkręciłam wodę - 5 minut i już byłam umyta. ;) Pojęcia nie mam co te dziewczyny tam robiły tyle czasu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 24-07-2007, 10:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

byc moze woda byla ciepla jak one korzystaly ;-) a moze po prostu nie byly tam same ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 24-07-2007, 18:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hehe...no być może, ale jeśli nie były same to ich partnerzy musieli mieć jakiś sprawdzony sposób dematerializacji bo ich tam nie przyuważyłam. ;] Co do ciepłej wody to około 10 rano to chyba jeszcze mniej prawdopodobne niż znikający facet. ;]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 24-07-2007, 21:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
byc moze woda byla ciepla jak one korzystaly ;-) a moze po prostu nie byly tam same ?
A może one były morsami i w dodatku lesbijkami hihihi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kruk


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Aquarius
Joined: 08 Mar 2007
Posts: 70
Location: Leszno/Opole

PostPosted: 25-07-2007, 21:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hehehe....no to miały miło pod prysznicem ;p ja tylko liczę na ciepło wodę pod prysznicem ... aż takich atrakcji nie wymagam ;]
Back to top
View user's profile Send private message
1UNAtic


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 06 May 2004
Posts: 167
Location: Gomorrha

PostPosted: 26-07-2007, 07:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

ale fiftaki, ergo , masz zapierniczac w stringach z napisaem darknation i odslonic swe wlochate poslady by byc widocznym :)
bo sie nie znajdziemy :]

ja bede w piatek popoludniu - najlatwiej znalezc - pole namiotowe,banda electroindustrialowcow z wlasnym sprzetem glosno grajacym a wiec party :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
Saga
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 42
Zodiac: Sagittarius
Joined: 04 May 2004
Posts: 231
Location: Łódź

PostPosted: 26-07-2007, 10:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

1UNAtic wrote:
ale fiftaki, ergo , masz zapierniczac w stringach z napisaem darknation i odslonic swe wlochate poslady by byc widocznym :)

Ktoś tu snuje niezłe fantazje na temat admina... ;>
;P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 26-07-2007, 15:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

1UNAtic wrote:
ale fiftaki
sam jesteś fiftak :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 26-07-2007, 19:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Na widok gołych posladów admina najpierw trzeba zasłużyć :P
Back to top
View user's profile Send private message
Szary


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Virgo
Joined: 14 Nov 2005
Posts: 52
Location: Her room...

PostPosted: 30-07-2007, 19:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

CP 2007 za nami. Jakie wasze wrażenia? Mi na długo w pamięci pozostanie występ IAMX, Suicide Commando (nawet mimo pijanego wokalisty) i FLA. Reszta IMHO była niezła, "Dojary Snów" mogłyby zrobić na mnie lepsze wrażenie nawet pomimo kiepskiej interakcji z publicznością, ale piszczące małolaty szczące po nogach na widok Adriana zdejmującego gumkę do włosów... Przez chwilę poczułem się jakbym pomylił imprezy... Z drugiej strony ciekawi mnie czy jeszcze kiedyś Mortiis odważy się zagrać na CP, po spotkaniu z taką ilością problemów technicznych nie zdziwię się jeśli oleje wszelkie oferty ciepłym moczem.
Mimo problemów związanych z akustyką, kiepskiej pogody i zamknięcia Sorento (dziękujemy wspaniałej tubylczej młodzieży) bawiłem się świetnie, choć może nie tak dobrze jak rok temu.
Ekipa "Zza Szafy" też dopisała i można było porozmawiać podczas deszczu. Viva la "Ciuchcia analna" ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name Tlen login
Piottr


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 50
Zodiac: Aquarius
Joined: 09 Oct 2006
Posts: 124
Location: Warszawa

PostPosted: 30-07-2007, 21:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Noooooo. Nie mogę się pozbierać mentalnie, mam zespół doła poimprezowego. Chyba trochę zbyt późno odkryłem CP jak na swój wiek, niemniej lepiej późno niż wcale, jak powiedział facet, spóźniając się na ostatni pociąg.

Wrażenia w skrócie.
Moim zdaniem najlepszym występem był FLA. Po prostu stałem pod sceną jak zahipnotyzowany, znając nieco wczesne dokonania tej grupy - mam dwie płyty, ale show jaki dali w Bolkowie przekracza wszelkie wyobrażenia. Zaraz po nim Diorama i Pride and Fall. Wizualny show Siucide Commando chyba tak naprawdę zrozumiała niewielka część publiczności, inni woleli dzikie pogo pod sceną. A mnie niesposób obojętnie skakać obok takiego wieloznacznego manifestu antywojennego jak "One Nation Under God"...

Pozytywnym zaskoczeniem była Desdemona, której wcześniej nie znałem. Mortiis okazał się rozkapryszoną gwiazdą, to że się sypnął tor perkusji nie jest powodem, aby obrażać publiczność. Totalnym nieporozumieniem był występ Angelspit, nie spodziewałem się aż takiej różnorodności wśród zespołów (rapu!?) ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1UNAtic


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 06 May 2004
Posts: 167
Location: Gomorrha

PostPosted: 30-07-2007, 21:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

troche za daleko pociagniete wnioski kolego
bo ci co w mlynie sie bawili mogli juz te
wizuale widziec ??
trzeba bylo zobaczyc jak niemcy reaguja na
ten obraz :]

p&f wyszedl tragicznie, border brzmial jak z taniej empedrajki,
jako tako sytuacje uratowal december.

poza juz FLA ktore pomimo wiatru i noszenia dzwieku itd
byli rewelacyjni - w koncu to fla,
mega wypas - koncert LPD.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 31-07-2007, 11:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Więc tak...

Quote:
Suicide Commando (nawet mimo pijanego wokalisty)


Skąd takie informację? Może znowu wyjdę na głupka ale nic mi o tym nie wiadomo...


Quote:
Mimo problemów związanych z akustyką, kiepskiej pogody i zamknięcia Sorento (dziękujemy wspaniałej tubylczej młodzieży) bawiłem się świetnie


Ja także i oczywiście dołączam się do podziękowań.


Quote:
Totalnym nieporozumieniem był występ Angelspit, nie spodziewałem się aż takiej różnorodności wśród zespołów (rapu!?)



No comments... Piotrze, Angelspit to "cyfrowe punki", to electropunk, to postpunk, to cokolwiekjeszczektochce, ale do stu diabłów to nie jest żaden RAP!!! Poprostu nie grają EBM, Dark Electro ani niczego w tej konwencji, to, że ich styl od tego odbiega, nie znaczy że nie mieszczą sie w muzycznych założeniach festiwalu (a pasują tam świetnie, żal tylko, że nie ma więcej takich cyfrowo-agresywno-brudno-trzeszczących klimatów). Widocznie nie jest to poprostu Twój klimat, ale dziwi mnie, że nie rozumiesz tej muzyki (bo na to wygląda).

Poza tym Angelspit, którego oba krążki goszczą u mnie już dość długo, wypadł moim zdaniem na pewno bardzo porządnie, a przynajmniej 100% poprawnie.

Quote:
inni woleli dzikie pogo pod sceną



No właśnie. Więc chyba jednak mamy zupełnie różne zapatrywania na muzę (szczególnie tak energetyczną jak SC). Pozdrowienia dla wszystkich dobrze bawiących się pod sceną.


To teraz coś z Lunatica...

Po pierwsze to nie wiem czy pamiętasz, ale miałeś mi wysłac swoje remixy Icon of Coil, ale o tym jeszcze w mailu. Po drugie dzięki dla całej ekipy Alter Ego za towarzystwo, zadaszenie (które finalnie uległo destrukcji :>) i za nagłośnienie. Do zobaczenia 13 października na koncercie, przyjedziemy z CSD całą ekipą! :)


Ale do rzeczy:

Quote:
p&f wyszedl tragicznie, border brzmial jak z taniej empedrajki,
jako tako sytuacje uratowal december.


Racja, racja, racja. Szkoda, bo spodziewałem się lepszego występu. P&F zdecydowanie tylko ze studia i do samochodu.

Quote:
poza juz FLA ktore pomimo wiatru i noszenia dzwieku itd
byli rewelacyjni - w koncu to fla


Zgadzam się, z tym, że wokal Billa (wspaniale brzmiący) był często okraszony licznymi wpadkami technicznymi ( nie mógł wejść w tonację itd.itp.) Aczkolwiek wypas.


Poza tym Suicide Commando rozwaliło mi czachę ( no oni po prostu rządzą), a największym rozczarowaniem był koncert Mortissa. Poracha.

To tyle.


A wogóle to spotkałem Ergo, chciałem więc walnąć sobie fotkę z moim erotycznym snem na jawie, a skończyło się na tym, że chwilkę pogadaliśmy, a potem Ergo zniknął (okultyzm?)

Pozdrowienia dla wszystkich, z którymi dane mi było się bawić, rozmawiać, pić i słuchać dobrej muzyki.

Do zobaczenia za rok.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 31-07-2007, 12:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

mate, szukalem cie potem ale jakos wszystkich sie udalo znalezc a ty sie rozplynales gdzies ;-)

co do koncertow to SC bylo takie sobie, co najwyzej porzadne i to wszystko - mnie nie porwalo... Angelspit... muzyka zupelnei nie dla mnie , zwykla sieczka masowa bez zadnego polotu, taka papka dal electro freakow moim zdaniem, naprawde znalazlo by sie cos ciekawszego w tych szufladkach IMHO. ale ladnie wygladali na scenie, FLA i AMX byli rewelacyjni ;-)

co do pride & fall, koncert ok ale chyba jednak wokalista nie jet showmanem...

koncert mortiisa ? ja nie sluchajac jego nowszych dokonan moge powiedziec ze bylo naprawde dobrze, mimo klototow technicznych bylo widac ze chcieli pokazac fanom ze nie maja ich w dupie... jednak moje wrazenie jest takie ze sie niemilosiernie wkurwili i zeszli ze sceny i nie bisowali ( bo nie wierze ze nie bylo na to czasu )., zreszta nie dziwie sie im
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Castle Party 2007

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group