FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Castle Party 2008
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 09-07-2008, 18:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

CP juz coraz bliżej ;-)

http://youtube.com/watch?v=9T2Y1rSw2vg
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 17-07-2008, 18:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Pojawił się trzeci klub w Bolkowie:
Info z forum CP:

Klub Dekompresja zaprasza na imprezy w Bolkowie podczas trwania festiwalu Castle Party 2008 Imprezy beda odbywac sie od 24.07 do 27.07 w dawnym kinie przy ul. Sienkiewicza 15

Do dyspozycji ogródek plus grill oraz sala kinowa plus ekran na którym będą wyswietlane koncerty oraz teledyski plus występy DJ-ów.

plan imprez:

Czwartek
Start godz 17:00
Wizualizacje na ekranie kinowym ( koncert i teledyski )
od 22:00 muzyka djs: Synth Dark Goth Electro

Piątek
Czynne od 15:00
Wizualizacje na ekranie kinowym ( koncerty i teledyski )
Od 22:00 występy DJs: muzyka Synth Dark Goth Electro

22:00 - 24:00 DJ Rafaello
4: 00 - 2: 00 DJ Simpson
2 :00 - 4: 00 DJs Newman & De-mo
4 :00 - 6: 00 DJ Elgro

Sobota
Czynne od 15:00
Wizualizacje na ekranie kinowym ( koncerty , teledyski - depeche mode )
0d 22:00 występy DJs : muzyka Depeche Mode oraz Synth Pop

22 :00 - 1 :00 - DJ Zielu
1: 00 - 3: 00 - DJ Simpson
3: 00 - 4: 00 - DJ Rafaello
4 :00 - 6 :00 - DJs Newman & De-mo

Niedziela
Czynne od 15:00
Wizualizacje na ekranie kinowym ( koncerty teledyski )
0d 22:00 występy DJs : muzyka Synth Dark Goth Electro

wstępnie na prowadzenie imprezy zgłosili sie DJs: Kr-lik, Newman & De-mo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Polgard


Offline 



Joined: 08 Nov 2004
Posts: 84
Location: Wawa

PostPosted: 17-07-2008, 19:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

I bardzo dobrze:). Impreza się rozwija, będzie więcej możliwości przemieszczania się. Tylko nie bardzo kojarzę, gdzie jest to kino, ale znajdziemy! :D
Back to top
View user's profile Send private message
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 22-07-2008, 15:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

W starym kinie na ul. Sienkiewicza odbedzie się bat-cave pl night, prawdopodbnie bedzie to w piątek w nocy tj gdzieź 1-2 godzina
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 23-07-2008, 12:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kurcze, i bez tego ciężko się zdecydować, więc chyba odpuszcze...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
woodraf


Offline 



Joined: 22 Sep 2005
Posts: 12
Location: Gross Rosen

PostPosted: 24-07-2008, 08:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

mały update planu imprez... info potwierdzone... :)

plan imprezy organizowanej przez Klub Dekompresja w dawnym kinie na tyłach Hotelu "Bolków" przy ul. Sienkiewicza 15 został uzupełniony o imprezę w klimatach batcave / deathrock / post-punk / wave / gothic + prezentacje filmów z klasyki horrorów klasy B.... czyli będzie zombistycznie! :)

Kiedy? Piątek, start: 01:00

imprezę poprowadzi: Woodraf i "wąpierze"... ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 30-07-2008, 20:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

No i jak wasze wrazenia pofestiwalowe ?

Ja smaze relacje ale jestem ciekaw waszej opinii.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 30-07-2008, 22:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

No więc tak...

Po pierwsze pogoda: jako że znany jestem ze swojego życiowego optymizmu, mojej garderobie brakowało chyba tylko gumowców i sztormiaka. Nie muszę chyba pisać, jak przebiegło zderzenie z rzeczywistością. Na dodatek cała ekipa tak spiekła się na koncertach w sobotę, że w niedzielę ruszyliśmy na zamek dopiero po zachodzie słońca.

Piątek.

Dotarliśmy dopiero na Sieben, a że bardzo chciałem zobaczyć, a właściwie posłuchać, jak Matt brzmi na żywo, więc po 3 minutach słuchania zacząłem ciskać niecenzuralnymi słowami pod adresem nagłośnieniowców - zrobili temu facetowi po prostu krzywdę, ludzie, którzy nie znali Sieben w ogóle mówili "co to właściwie ma być?". Myślałem, że taki brak profesjonalizmu ze strony technicznej już się nie powtórzy. Jak pokazały dni następne, myliłem się. Ale o tym później.
Po Sieben czekałem z ciekawością na performance - z plotek słyszałem, że może być ciekawie, myślałem więc, że sprawią, iż wszyscy zapomną o zeszłorocznych francuzach. I znowu pomyłka. Może nie zrozumiałem podmiotu lirycznego, może to wina tego, że jak zawsze stanęła przede mną drużyna koszykarska i słabo widziałem, może dlatego, że ścisk i duchota podczas oczekiwania skutecznie zniszczyły moje samopoczucie, może dlatego, że w pewnym momencie zaczęło po prostu śmierdzieć - nie wiem, wiem tylko że wyszliśmy zniesmaczeni po 10 minutach. Muszę przyznać, że na zdjęciach wygląda to o niebo lepiej. Tak czy siak, skoro Ukraińcy z Error::Genesis nie przybyli, zmyliśmy się na nasze ukochane Pole Namiotowe.

Sobota.

Zamek zdobyliśmy równolegle z rozpoczęciem koncertu falowego 1984. Mi osobiście występ chłopaków podobał się bardzo, ale bardzo lubię polskie falowe granie, więc może to nie obiektywna opinia. Już na ich koncercie słychać było fatalne nagłośnienie - niskie częstotliwości tworzyły buczące pasmo, reszta była płytka i skrzecząca. Nie pomogła nawet interwencja u technicznych "w kiosku". Owe buczenie osiągnęło chyba szczyt podczas występu 32Crash.
Następnie Cinema Strange. I tutaj wielkie zaskoczenie. Nie ukrywam, że nie zadałem sobie trudu, aby posłuchać chociaż 10 sekund ich muzyki przed festiwalem, natomiast przed występem zostałem poinformowany, w jakiej stylistyce porusza się zespół. Dalej podchodziłem raczej sceptycznie do występu. I muszę przyznać, że mimo mojej ogólnej niechęci do tego typu muzyki, jak i tego rodzaju wizerunku i show, amerykanie zrobili na mnie naprawdę duże wrażenie! Najprawdopodobniej mieliśmy najzwyczajniej do czynienia z profesjonalnymi muzykami grającymi profesjonalnie profesjonalne kawałki ;) zachwyciła mnie praca gitary z basem, no i oczywiście dźwięki z "dziwnego urządzonka" (jeśli ktoś wie, co to było, proszę o kontakt). Oczywiście nagłośnienie dało ciała, tak jak miało to robić już do końca festiwalu. Co ciekawe, praktycznie każdy zespół od tego czasu miał problem z nagłośnieniem wokalu podczas pierwszych utworów, więc zazwyczaj sprowadzało się to do tego, że dwie, trzy początkowe linijki tekstu trzeba było sobie dośpiewać.
32Crash - bardzo dobry koncert, o ile oczywiście lubi się taką muzykę. Mi osobiście skrzyżowanie EBM'u z industrialem bardzo przypada do gustu, a wokal pana De Meyer'a nie powodował u mnie wątpliwości - jako zadeklarowany rivethead (ponoć) pognałem pod scenę. Koncert zagrany na równym poziomie. Oczywiście beznadziejnie nagłośniony, ponadto bezskuteczne prośby o podglośnienie crash'a kierowane przez bębniarza w stronę technicznych zakończyło się ciśnięciem prze w/w owym crash'em Zildijanowskim w piece stojące za nim i kontynuowaniem koncertu z jedną blachą.
Koncerty XIII. Stoleti i Garden of Delight spędziłem w drodze do i na polu, ponieważ garderoba nie wytrzymała próby temperaturowej, a czas spędzony pod sceną dopełnił niszczycielskiego dzieła efektu cieplarnianego.
Koncert In Strict Confidence był taki, jakiego się spodziewałem. Równy, dość wysoki poziom, z początku jedynie słabe damskie wokale, no ale pani się rozgrzała więc było ok. Tradycyjnie problemy z nagłośnieniem i beznadziejna produkcja dźwięku.
Co do Anne Clark to ciężko mi się wypowiadać, ponieważ nie znam jej twórczości a ma wielu fanów, ale generalnie chłopaki z Implant dawali radę ;) Tradycyjnie fatalne nagłośnienie.
No i Die Krupps... uczucia dość mieszane. Co prawda było widać i słychać, że to profesjonaliści, ale jakoś dobór kawałków mnie nie porwał. Ogólne zmęczenie i tradycyjne fatalne nagłośnienie spowodowało, że udaliśmy sie do klubu "Pole Namiotowe" na kameralny mini-recital nowofalowej Siekiery, po którym bawiły nas występy DJ Piwo i DJ Mołdawskie Półsłodkie. Najbardziej żałuję spóźnienia na występ Colony 5, ponieważ nawet od ludzi niezbyt lubiących ich twórczość (ja też nie jestem ich wielkim fanem - tak dla jasności) usłyszałem, że wyszli obronną ręką. A beat'ów brakowało mi bardzo.

Niedziela.

Z powodu nieludzkiego upału i poparzeń skórnych z dnia poprzedniego byliśmy zmuszeni chłodzić się cieczą aż do zachodu słońca. Zameczek więc nawiedziliśmy na chwilę przed The Cruxshadows. Kapela ta wprawiła mnie w osłupienie. Byłem pod wielkim wrażeniem. JAK udało się TO komuś wypromować?! No jak?! Kawałki będące kserem każdego poprzedniego, oczywiście brzmienie wołające o pomstę do nieba/piekła, no i przede wszystkim cieniutki, słabiutki, niefajny i po prostu kiepski wokal. Po ok. 25 minutach udaliśmy się z powrotem na dziedzińczyk.
Natomiast Deine Lakaien.... Znów muszę przyznać, że taka muza to nie mój "konik". Ale koncert zagrali magiczny. Prawie 2 godziny staliśmy jak zaczarowani. Wspaniali muzycy, wspaniałe kompozycje, płaczący ludzie a na koniec niekończąca się owacja - coś wspaniałego.


To tyle, moim zdaniem, pomimo mojego wcześniejszego sceptycznego nastawienia, muzycznie wypadła całkiem dobrze. Pogoda dopisała aż za bardzo więc miejmy nadzieję, że za rok nie przegnie w drugą stronę. Za hasło festiwalu uważam okrzyk "Elizabeth!" :) Dziękuję za uwagę.

D-Vision (moorviack666)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 30-07-2008, 22:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

stary , colony 5 to byla straszna masakra nie wiem kto ci powiedzial ze dali dobry koncert , tam 3/4 dzwieku brakowalo ( byc moze nie z ich winy ) ale ja ktory ich lubie bylem zniesmaczony tym co wysluchalem :/ aczkolwiek oni tiwerdzili ze to problemy techniczne, w co wierze.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 30-07-2008, 23:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
aczkolwiek oni tiwerdzili ze to problemy techniczne, w co wierze.


Absolutnie nie jest mi trudno w to uwierzyć... Ktoś stracił pracę po tym festiwalu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 30-07-2008, 23:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

watpie :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 30-07-2008, 23:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
watpie :P


No dobra, tak się tylko łudziłem :P

Dodano po 36 minutach 54 sekundach:

Ergo wrote:
nie wiem kto ci powiedzial ze dali dobry koncert


Pijani byli ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
thataki


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 34
Zodiac: Aries
Joined: 15 Sep 2007
Posts: 6

PostPosted: 31-07-2008, 14:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

A co sądzicie o występie takich grup jak Red Emprez, Reaper lub mój ukochany Closterkeller?
Biorąc pod uwagę, że te mniej znane zespoły, więc występowały wcześniej i nie było zbyt wielu ludzi, na dodatek upał dał się we znaki, że wszelkie oznaki zabawy przychodziły z trudem. Mnie osobiście Red Emprez zaimponował - świetna muzyka i nietuzinkowy wokal:) Wg mnie mają szansę na coś, co wiele zespołów pewnie chce - fanów. Pomimo początkowych usterek technicznych - polska, mroczna scena muzyczna nie ma się czego wstydzić:)
Zespół Made In Poland niczym szczególnym mnie nie zaciekawił, więc nie będę się na ten temat rozpisywać :P
Reaper - zespół grecko/niemiecki.. Czyste, mocne, wciągające w swoje dzwięki electro. Coś niesamowitego:) Złośliwi, mogą porównywać do Die Krupps lub Rammsteina, choć to byłoby niewłaściwe.. Wokal ciekawy, dobry (choć więcej tam bitów niż słów;))
Closterkeller - na to czekałam cały dzień.. Małe opóźnienie - lecz potem wynagrodzone bisem, którego widownia wykrzyczała skandując nazwę zespołu:) Mogę być nieobiektywna - lecz dla mnie występ był boski. Zespół właśnie obchodzi 20lecie swojego bycia na scenie, przez co na Castle Party wykonali przekrój piosenek ze wszystkich wydanych swoich płyt (no, może nie każdej, lecz starali się;P) + utwory z nowego (szykującego się wciąż) albumu:) Wokal Anji, jak zawsze nieziemski:) Ekspresyjność wokalistki zawsze należała do głównej części występów Closterkeller.
Pomimo, że nie znałam wykonań Pati Young & FlyKKillers zaskoczyła mnie energia muzyków podczas koncertu. Elektronika z gitarą + wokal, coś dobrego, jestem skłonna posłuchać ich utworów :)
Niestety na Deine Lakaien nie miałam sił zostać. Bardzo żałuję..
Back to top
View user's profile Send private message
managarm


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 37
Zodiac: Libra
Joined: 01 Aug 2006
Posts: 89
Location: Poznań

PostPosted: 31-07-2008, 17:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
lub mój ukochany Closterkeller?

wale glowa w sciane.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 31-07-2008, 18:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Choć nie jestem fanem Closterkeller to musze przyznac ze koncert mógł się podobać, widać było że bardzo sie starali... no i zagrali mój ulubiony "Miraż" :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Castle Party 2008

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group