FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Wrażenia po Castle Party 2009
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 28-07-2009, 11:35    Post subject: Wrażenia po Castle Party 2009 Quote selected Reply with quote

Jak w temacie.

Jakie są Wasze wrażenia, odczucia, jęki i bóle, ochy i achy po tegorocznej edycji? Zacząłbym od siebie, ale to za jakiś czas w relacji ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Stoowa


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Cancer
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 80
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 28-07-2009, 21:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

Za dużo pracy, za mało czasu na oglądanie koncertów i miałem okazję z wami się napić piwa ale niestety Crematory (o ile dobrze pamiętam) zmusiło mnie do powrotu na zamek :) ... Mimo wszystko sympatycznie bylo zobaczyć was na żywo :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 29-07-2009, 11:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

Stoowa wrote:
Mimo wszystko sympatycznie bylo zobaczyć was na żywo :)
Szkoda ze tak krótko...


Jakie wrażenie po?
Przede wszystkim ból głowy, niewyspanie i ogromne zmęczenie

A muzycznie bardzo fajnie: tzn. dobry piątek ze świetnymi neofolkami i wreszcie dobrym performensem na minus tylko ścisk i słabiutki dyskotekowy koncert Psyche.
Sobota podobały się się: VIC ANSELMO, JOY DISASTER, MADRE DEL VIZIO, FADING COLOURS I COVENANT. W niedziele: JACQUY BITCH, DEATHCAMP PROJECT (pomimo problemów technicznych), ARTROSIS (o dziwo!) i KMFDM.

Dreszczów nie miałem ale dobrze się bawiłem. Szczegóły wkrótce w relacji :)

Dodano po 2 godzinach 10 minutach 56 sekundach:

Już jest kilka klipów na youtube :)

np. KMFDM - GODLIKE

http://www.youtube.com/watch?v=lQW2i_1HYzM
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Stoowa


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Cancer
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 80
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 29-07-2009, 14:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Co do Artrosis to od strony ludków pracujących na CP wielkie gratulacje za podejście - zero gwiazdowania, zero patrzenia z góry, świetnie spędzony czas i miła atmosfera (nawet na śniadanie w poniedziałek do nas przyszli :D)
Co do piątkowych koncertów to faktycznie dzięki Irfan i Moon Far Away odzyskałem wiarę w CP'kowe piątki. Performance był na poziomie - z pomysłem, całkiem niezłym wykonaniem i ogólnie stworzoną atmosferą, chociaż z tym wychodzeniem do ludzi troszkę pałę przegięli ale jak kto woli, w sumie i tak chcieli występować wśród tłumu co skutecznie im żeśmy odradzili. Jednak dalej w pamięci pozostaje Exciting Body Piercing i ich performance zrobił na mnie o wiele lepsze wrażenie ... Widział ktoś może ten Infinity Pain Freak Show ? Nawet nie wiem co oni pokazują a byłem ciekaw.
A co do dłuzszego wspólnego posiedzenia Tomku to mam nadzieję, że przy okazji np. Industrial Festu we Wrocu uda się na spokojnie usiąść i pogadać bo niestety CP w większości wypadków dla mnie w tym roku to praca ... Zapomniałem zapytać jeszcze tylko jak tam set D-Vision w kinie przyjęty :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 29-07-2009, 19:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Stoowa wrote:
A co do dłuzszego wspólnego posiedzenia Tomku to mam nadzieję, że przy okazji np. Industrial Festu we Wrocu uda się na spokojnie usiąść i pogadać bo niestety CP w większości wypadków dla mnie w tym roku to praca

Spoko, jeszcze nie raz pewnie będzie okazja ;)


Aesthetic Meat Front - kto nie widział niech żałuje :)

http://www.youtube.com/watch?v=vhLyPvY5QQ0&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
1UNAtic


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 06 May 2004
Posts: 167
Location: Gomorrha

PostPosted: 31-07-2009, 20:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
chociaż z tym wychodzeniem do ludzi troszkę pałę przegięli ale jak kto woli, w sumie i tak chcieli występować wśród tłumu co skutecznie im żeśmy odradzili.


wlasnie louisowi chodzi w tej akcji by ludzie czynnie brali udzial. Niestety castle party to masowka, a talatajstwa sie zjezdza coraz wiecej, wiec dla wiekszosci to bylo tylko podwieszanie i gole cycki.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
Stoowa


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Cancer
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 80
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 01-08-2009, 13:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zawsze można jechać na WGT albo M'era Luna ...
Co do tego jaką "wizję artystyczną" Louis miał na myśli przygotowując performance to jego sprawa - nam chodziło o zabezpieczenie przede wszystkim ich jak i widowni. Wiem jak to wygląda od kuchni i uwierz mi, że nie jest to ani łatwe do realizacji ani łatwe do opanowania gdyby się coś zaczęło dziać. Można uznać, że jestem przewrażliwiony ale licho nie śpi a warunki mamy na zamku takie jakie są i nic z tym nie zmienimy.
Na mnie performance aż tak dużego wrażenia nie zrobił ale daleko mi do krytyki czy spłycania tego do głównej roli wiszenia i gołych cycków.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 01-08-2009, 13:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

1UNAtic wrote:
Niestety castle party to masowka, a talatajstwa sie zjezdza coraz wiecej, wiec dla wiekszosci to bylo tylko podwieszanie i gole cycki.
ja tam lubię gołe cycki i nie czuje się przez to gorszy :P

Dodano po 9 minutach 48 sekundach:

Według mnie forma performensu powinna być uzależniona od rodzaju/wielkości imprezy. Dla klubowej bibki gdzie jest 100 osób możliwy jest występ wśród publiczności. Ale w warunkach takich jak na CP to troszkę mija się z celem bo niewielu z uczestników będzie miało szanse zobaczyć cały szoł. Zresztą na CP właśnie tak było, tylko ci co byli blisko barierek widzieli wszystko!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 01-08-2009, 21:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

Stoowa wrote:
Zapomniałem zapytać jeszcze tylko jak tam set D-Vision w kinie przyjęty :)


A set mam nadzieję, że dobrze, tzn. ludzie się bawili, krzyczeli i skakali więc chyba ok ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
shaiiboos


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 30 Jul 2008
Posts: 38
Location: inąd

PostPosted: 06-08-2009, 15:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

@D-Vision - Prócz może rzadkich potknięć przy 'killowaniu' basów na mikserze (co omjemu dość wrażliwemu uchu lekko przeszkadzało), to było genialnie. O czym zresztą świadczy frekwencja na parkiecie ;)

Co do reszty, ogólnie średniawo powiem szczerze (of korz dla mnie..)
Psyche mnie mocno zawiodło (te gitary albo przeszkadzały, albo były niewykorzystane), szczęście wcześniej Skinny Patrini i Variete dali radę.

W sobotę fajne Joy Disaster i Indukti (na dobrą sprawę dla mnie najlepszy koncert całego CP, a nie kojarzę/lubię/słucham tego typu klimatów, halooo)...Dreadful Shadows ciepłe kluchy, Fading Colours w swoim stylu (nic wielkiego jak dla mnie) i nie było Lorelei :( Covenant było czasem śmieszne (we are from Sweden!), czasem nudne, choć trzeba przyznać, że niekiedy ciekawe aranżacje kawałków były.

Niedziela to już w ogóle porażka, przynajmniej koncert mojej ukochanej grupy - Diary of Dreams - która tym razem zagrałą, ja wiem, ni to metalowo ni to elektronicznie...a jedno The Curse nie uratuje całości...NOT nawet, nawet...DP podobali mi się pomimo wysiadających gitar (przynajmniej udało mi się w końcu klawisze w Rule and Control usłyszeć), dobry koncert Artrosis (Medea w końcu w ślicznej sukni, a nie w dresach, jak podczas mojego pierwszego koncertu), KMFDM żywiołowo i ciekawie - dzięki za Megalomaniac, o DoD wspominałem...a Front 242...nooo...skoro szaleństwo zaczęło się dopiero na Headhunterze (ostatnim kawalku setu, nie licząc bisów), to o czymś świadczy, np. o tym, ze było cholernie zimno...

I to był chyba głóny mój problem z CP - nie lubię jak jest zimno...nie nastraja mnie to pozytywnie do świata, ludzi i imprezowania.
Aftery...kino prócz czwartku takie sobie...Hacjenda zresztą też...prócz niedzieli, choć na Bat;s Night byłem może godzinę, bo i F242 się późno kończył i chciałem posłuchać panów az A69 (porażka moim zdaniem)...

koniec marudzenia, tyle z mojej strony.
Za rok będzie lepiej.
Back to top
View user's profile Send private message
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 06-08-2009, 18:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

shaiiboos wrote:
rócz może rzadkich potknięć przy 'killowaniu' basów na mikserze (co omjemu dość wrażliwemu uchu lekko przeszkadzało), to było genialnie. O czym zresztą świadczy frekwencja na parkiecie ;)


Heh, uwierz mi, moim wrażliwym uszom też przeszkadzają takie rzeczy ;) a najprawdopodobniej było to spowodowane dłuuuugim okresem oczekiwania na prąd, podczas ktorego myśleliśmy że już nic z tego nie będzie i nie oszczędzaliśmy się... Było to przyczyną lekkiego "delay'u" w mojej ręce :> ale przynajmniej humor miałem 120%m pozytywny :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
shaiiboos


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 30 Jul 2008
Posts: 38
Location: inąd

PostPosted: 06-08-2009, 19:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

No to najwiażniejsze ;)

jestem ciekaw czy ja w ogóle byłbym w stanie cokolwiek zrobić z mikserem i deckami 'w stanie' lepsiejszym ;P

nie wydaje mi się...

więc do następnego usłyszenia gdzieś w Polszy ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Rozmowy » Wrażenia po Castle Party 2009

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group