FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Castle Party 2009
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
khunag


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Aries
Joined: 19 Aug 2009
Posts: 59
Location: Krakow

PostPosted: 13-09-2009, 14:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

facepalm
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 13-09-2009, 14:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lili_Hates wrote:
To takie strasznie nasze polskie rodzime - jestem Modem i co to ja nie mogę/potrafię :)


Nie. To normalne - jestem modem i zwracam uwagę, że komuś mogą przeszkadzać Twojej gówienne epitety kierowane pod adresem KMFDM.
Gdybym był zwykłym użytkownikiem, to bym po prostu wzruszył ramionami nad kolejnym nudnym trollem.


Lili_Hates wrote:
Forum z definicji jest do wyrażania opinii nawet tych skrajnych i wyobraź sobie, że nawet takich, które komuś mogą się nie podobać (a szczególnie modowi).


To wspaniale, ale tak się składa, że są rózne fora, a to nie słuszy do obrzucania gówiennymi epitetami róznych zespołów. Jeśli Cię to krzywdzi, zawsze możesz iść na onet.

Lili_Hates wrote:
Rozumiem, że na tych koncertach Cię nie było więc nie wiem co też Cię upoważnia do opiniowania o jednym czy drugim.


Chociażby to, że widziałem oba zespoły na żywo w innych miejscach (a czasem nawet tym samym), o czym byś wiedziała, gdybyś przeczytała to, co Ci zalinkowałem. Jak również to, że grzecznie (wciąż) zwracam Ci uwagę, że nie chodzi mi o Twoje zdanie na temat zespołu, który mi kompletnie zwisa, ale o sposób jego wyrażania, co najwyraźniej do Ciebie nie dociera.

Lili_Hates wrote:
Nic nie poradzę, że dla mnie nawet jeśli znawcy określą ten występ jako najlepszy ever - to nadal ta muzyka jest słaba.


I świetnie - Twoje prawo. Tylko nie mieszaj do tego gówna. Proste, prawda?

Lili_Hates wrote:
A takich "ważnych" zespołów w historii było, jest i będzie wiele - z grupką fanów i żadnym większym sukcesem na koncie.


Tak, myślę, że DoD też świetnie da się opisać tą definicją.
Back to top
View user's profile Send private message
Lili_Hates


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 45
Zodiac: Pisces
Joined: 12 Sep 2009
Posts: 32
Location: Warszawa

PostPosted: 13-09-2009, 15:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Że też chce Ci się tak smarować nudnemu trollowi - normalnie podziwiam.
Back to top
View user's profile Send private message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 13-09-2009, 15:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Taka praca.
Back to top
View user's profile Send private message
D-Vision


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 36
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2006
Posts: 308
Location: Głubczyce

PostPosted: 13-09-2009, 16:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dalej będziecie się kłócić jak dzieci? Myślałem, że wcześniejszym postem zakończę tą dziecinadę.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ataru


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Aries
Joined: 21 Dec 2006
Posts: 139
Location: Lublin

PostPosted: 13-09-2009, 17:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dziewcze po prostu ma charakterek ;]
Back to top
View user's profile Send private message Tlen login
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 14-09-2009, 09:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lili_Hates wrote:
A takich "ważnych" zespołów w historii było, jest i będzie wiele - z grupką fanów i żadnym większym sukcesem na koncie.


mysle ze jeszcze musisz sie troche doedukowac muzycznie troche jesli twierdzic ze KFMDM nie ma zadnych wiekszych sukcesow ;-) chyba ze piszesz o DOD ktorych "fenomen" jest nieporownanie mniejszy niz KFMDM.

A czytanie ze zrozumieniem to jest dobra cecha generalnie, i polecam dac sobie spokoj z atakowaniem innych ludzi bo maja inne zdanie A PRZY OKAZJI SA modami (hint: oni tez maja prawo wypowiedziec sie czy skrytykowac kogos - po to jest forum).
Nikt ci nic nie wycial z postow tylko wytknal braki min. w wiedzy, takze jakies nieuzasadnione teksty o "cenzurze" sa cokolwiek nie na miejscu, zeby nie powiedziec ze smieszne, bo tracaja brakiem argumentow po prostu, rownie dobrze mozesz powiedziec ze u nas murzynow bija ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Lili_Hates


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 45
Zodiac: Pisces
Joined: 12 Sep 2009
Posts: 32
Location: Warszawa

PostPosted: 14-09-2009, 10:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie wiem po czym wnioskujesz ten brak wiedzy. Nie o wiedzy rozmawiamy a raczej o osobistym odbiorze danego koncertu. Jakbyś faktycznie opanował sztukę czytania ze zrozumieniem (nie tylko Ty zresztą) to zauważyłbyś, że moja krytyka dotyczy w 99% występu na tegorocznym CP a nie twórczości KMFDM ogólnie.
Ogólnie uważam, że w przypadku CP - DoD jest tam dużo bardziej na miejscu stylistycznie niż KMFDM podobnie jak Covenant czy Front. Fajne zespoły ale trochę nie w tym miejscu i czasie.
Natomiast nadal uważam, że modzi nie są od tego żeby sztorcować użytkowników czy też udowadniać jakieś racje swoje, które dotyczą osobistych gustów.
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 14-09-2009, 11:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lili_Hates wrote:
Natomiast nadal uważam, że modzi nie są od tego żeby sztorcować użytkowników czy też udowadniać jakieś racje swoje, które dotyczą osobistych gustów.

to wg. mnie zle uwazasz, jesli wydaje ci sie ze ludzie ktorzy tworza to miejsce w nagrode nie moga sie wypowiedziec swobodnie. ja rozumiem ze gdyby mucha nie byl modem to byscie sie tylko poklucili i bylo by cacy ? smieszne.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 14-09-2009, 11:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Ogólnie uważam, że w przypadku CP - DoD jest tam dużo bardziej na miejscu stylistycznie niż KMFDM podobnie jak Covenant czy Front. Fajne zespoły ale trochę nie w tym miejscu i czasie.
Tutaj nie mogę sie zgodzić. Bo każda z kapel które wymieniłas pasują do festiwalu dark independent. Skład powinnien być urozmaicony ;) Nie pasował stylistycznie np. NOT.

Moje osobiste odczucia odnośnie DoD są takie – był to ich 3 ale 4 występ na CP (w tamtym roku zresztą byli w Bolkowie) i czuję do nich przesyt. Naprawdę jest wiele kapel, w podobnym gatunku których nie widziałem i wolałbym je po prostu zobaczyć. Dziwie się organizatorom że ich tak często zapraszają tym bardziej ze prócz CP grają dosyć często u nas. Tak samo czuje np. do Suicide Commando które zresztą bardzo cenie, grali już kilka razy na CP i wolałbym zobaczyć kogoś kto jeszce nie występował u nas np Aganoize.

Dodano po 7 minutach 13 sekundach:

Lili_Hates dostalismy kilka dni temu zgode of Diary Of Drems takze niebawem kapele którą sobie tak bardzo cenisz bedziesz mogła posłuchać w naszym radiu ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lili_Hates


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 45
Zodiac: Pisces
Joined: 12 Sep 2009
Posts: 32
Location: Warszawa

PostPosted: 14-09-2009, 11:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mroczek - przywracasz mi wiarę, że da się tu mieć swoje zdanie ;)
Idąc dalej tropem czysto subiektywnym - jakoś Covenant jak dla mnie ani bardzo dark ani bardzo independent ;) ale ok. Mnie się ich występ podobał szczególnie z uwagi na dużą komunikatywność z publicznością.
Ja się nie zajmuję organizacją CP więc nie dociekam co kieruje doborem wykonawców - śmiem podejrzewać jedynie, że DoD ma ochotę tu zagrać a ktoś inny takowej ochoty nie ma i stąd taki skład. Natomiast ja osobiście stosuję zasadę, że jeśli czegoś nie chcę słuchać to idę sobie w tym czasie porobić coś innego - raz odstąpiłam od tego w tym roku właściwie dla osoby towarzyszącej i znajomych poszłam postać na KMFDM - i negatywna opinia o występie nie była tylko moja - mimo, że znajomi lubią i chcieli posłuchać.

Ergo - wypowiadać się jasne do bólu i ile chcecie. Ale przepraszam Cię bardzo "zalecanie" odpowiedniego zachowania komuś jest troszkę hmmm dziwne. Ostatecznie jeśli wypowiadam się kontrowersyjnie to ja osobiście poniosę konsekwencje od innych użytkowników nie podzielających mojej opinii. Ale to nie jest przedszkole żeby mi mod mówił jak mi "zaleca" się wypowiadać.
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 14-09-2009, 11:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lili_Hates wrote:
Ale to nie jest przedszkole żeby mi mod mówił jak mi "zaleca" się wypowiadać


mysle ze nie zrozumialas intencji muchy, przeczytaj jeszcze raz na spokojnie, byc moze zmienisz zdanie.

Lili_Hates wrote:
Mroczek - przywracasz mi wiarę, że da się tu mieć swoje zdanie ;)


no proosze cie bez takich :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Lili_Hates


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 45
Zodiac: Pisces
Joined: 12 Sep 2009
Posts: 32
Location: Warszawa

PostPosted: 14-09-2009, 11:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

dobrze, przeczytam, przemyślę, obiecuję, że tak. Baa nawet odetchnę i policzę do 10 żeby nie było, że nie przyłożyłam się do zrozumienia :)

Nie ma co prosić o nic ;) Mroczek jest pierwszą osobą, która podjęła temat w normalnej formie uznając moje prawo do subiektywnej opinii i jednocześnie pozostawiając w mojej gestii formę w jakiej się wypowiadam - podjął rozmowę merytoryczną a nie pouczankę o zachowaniu :) I za to jestem wdzięczna.
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 14-09-2009, 11:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

mroczek napisal z grubsza to samo co mucha :P ale spoko niech bedzie ze sie nie znam :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Lili_Hates


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 45
Zodiac: Pisces
Joined: 12 Sep 2009
Posts: 32
Location: Warszawa

PostPosted: 14-09-2009, 12:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

kwestia odbioru - subiektywna jak zwykle - dla mnie merytoryczna dyskusja różni się od połajanki z pozycji "jestem modem nie podskakuj" :)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Castle Party 2009

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group