FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Odnośnie Portalu » Recenzje » Lagowski - redesine+ (2013)
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 21-01-2014, 18:20    Post subject: Lagowski - redesine+ (2013) Quote selected Reply with quote

LAGOWSKI - redesine+
Wydawca: Zoharum (ZOHAR 056-2)
Rok wydania: 2013
Nośnik: CD

„redesine+” jest pierwszym fizycznym krążkiem Lagowskiego pod własnym nazwiskiem po wydanym w 2006 roku przez włoską oficynę Ars Benovela Mater albumie "Temporary Distractions". Oczywiście w międzyczasie Andrew nie próżnował, chłodził nas w S.E.T.I. i odnawiał stare nagrania Legion i Nagamatzu. "Redesine" ukazał się wcześniej tylko na bandcampie, recenzowana wersja z plusem posiada bonusowe utwory i nowe poprawione brzmienie autorstwa Łukasza Miernika.
„redesine+” zawiera niespełna 80 minut nostalgicznego powrotu do Intelligent Dance Music i techno z lat 90-tych. Nie jestem znawcą tego gatunku, choć kojarzę takie granie z cyfrowym brzmieniem, które promowała wówczas londyńska wytwórnia Warp Records.
Retro techno Lagowskiego sprawia mi dużą frajdę. Lagowski przez 13 kompozycji atakuje słuchacza inteligentnymi różnorodnymi rytmami i całym bogactwem przeróżnych sampli. Zawsze szybko się nudziłem przy takich dźwiękach, tutaj przyjemnie się nimi bawię. Słuchać jest duże doświadczenia muzyka i odwagę w mieszaniu stylów. Nie trawię np. dubu, ale gdy słucham przyjemnie bujające „vocal impulse test” i jedenasty numer „SL6” zaczynam na niego spoglądać z większym entuzjazmem. Nie jestem także fanem basowych dudnień, ale tutaj zupełnie mi one zupełnie nie przeszkadzają. Nie ukrywam, że lubię takie zaskoczenia. Najważniejsze jest dla mnie, że nie czuję przesytu żadnego z elementów, wszystko jest odpowiednio ze smakiem dobrane i dopieszczone. Różnorodność i przyjemny futurystycznym zimny klimat to główne atuty „redesine+”.
Dla kogo jest ta płyta? Myślę, że szczególnie powinna się spodobać fanom nagrań z wczesnej działalność Warp Records. Jestem fanem Kraftwer i wydaje mi się, że ich słuchacze także powinni być zadowoleni. Jestem pewny, że każdy entuzjasta cyfrowych brzmień znajdzie tutaj coś dla siebie. Polecam do słuchania podczas dalekich podróży samochodem. Świetna robota.

Lista utworów:
REDESINE
01.skylanes v.8
02.fehenalol v.4
03.urxeye
04.they follow you everywhere (vanilla mix)
05.carpenter v.9
06.fehenalol v.2
07.vocal Impulse test
08.WM32c_07
09.binary wave rider
+
10.carpenter v.1
11.SL6
12.from without v.13
13.raj deep (3rd level)

www.zoharum.com
www.alchembria.pl
www.myspace.com/zoharum
www.facebook.com/zoharum
www.lagowski.com
www.lagowski.bandcamp.com



lagowski.jpg
 Description:
 Filesize:  40.79 KB
 Viewed:  349 Time(s)

lagowski.jpg


Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Odnośnie Portalu » Recenzje » Lagowski - redesine+ (2013)

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group