FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » tura rura rura czyli czego słuchacie oprócz...
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NightWolf


Offline 



Joined: 20 Apr 2004
Posts: 30
Location: Litzmannstadt

PostPosted: 22-06-2004, 00:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Isane_Closter wrote:
A Isane zainspirowana kulturą Egiptu słucha sobie czasem "muzyki egipskiej" i ogólnie wszelkich orientlanych rytmów, które się do słuchania nadają...:)


No prosze :) Sylwunia trafiła na forum :) Jakże się ciesze. Buziak dla fanki muzyki Egipskiej ;)***

Co do słuchania "oprócz" mogę powiedzieć, że slucham praktycznie wszystkiego poza disco-polo ( chyba, że po to, żeby się pośmiać) i tzw. "manieczek" ( kto to wogóle wymyślił?) :) Trzeba sluchać wszystkiego, co da się słuchać :)

[glow=white:a2a418b8ce]NightWolf[/glow:a2a418b8ce]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Phantasos


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Pisces
Joined: 09 Jun 2004
Posts: 21
Location: lodz

PostPosted: 22-06-2004, 10:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moja muzyka przy ktorej potrafie odplynac to oczywiscie gotyk + pochodne(grunt aby bylo "spokojnie" i mroczno, a z innej sceny to enya.Lubie tez muzyke instrumentalna szczegolnie z mocno zaakcentowanymi partiami fletow lub skrzypiec.Ostatnio przekonalem sie do szant (szczegolnie w milym towarzystwie).Potrafie tez zaakceptowac "lagodniejsze" kawalki polskiego rocka (kult,chylinska itp).Natomiast calkowicie nietrawie black i deth metalu (sory, ale lubie slyszec slowa).Techno jesli jest ciekawe to ujdzie ale tylko sporadycznie.Natomiast zerspolem ktory uwazam za naprawde cos ciekawego to C O M A ! ! ! ! z Lodzi, oni sa super.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NightWolf


Offline 



Joined: 20 Apr 2004
Posts: 30
Location: Litzmannstadt

PostPosted: 22-06-2004, 10:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja death i black metal trawie i to nawet bardzo bo podoba mi się brzmienie, sposób spiewu i różne " środki artystyczno-muzyczne" używane w tych gatunkach muzyki. Jeśli chodzi o taki zespół jak Coma to mogę publicznie się przyznać, że go nie trawie. Od zawsze kojarzy mi się z czymś w stylu Polskiej podróbki Pearl Jam-u ( nieudanej zresztą). Jest w samej Łodzi wiele zespołów, które grają w tym samym stylu i o wiele lepiej niż Coma ale niestety im nie udało się tak wypromować ( a szkoda).

[glow=white:204f722ca9]NightWolf[/glow:204f722ca9]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
seth


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 38
Zodiac: Scorpio
Joined: 26 Jun 2004
Posts: 87
Location: Dz-Wo / Warsaw

PostPosted: 28-06-2004, 11:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja tez mam szeroki wachlarz muzycznego gustu ... z metalu tez jakos nie trawie za bardzo deatha czy blacka. poza tym prawie wszystko ...
ostatnio tez synth pop, electro itd ... poza tym troche starego dobrego popu ... techno czy hh prawie wcale ... lubie posluchac Omege, Delerium czy roznego Reggae. no i czasem jakies kawalki nowo powstale trafią sie dosyc ciekawe --- Mad World Gary Julesa czy chocby [dosyc stary juz] Moby - Why Does [...]
wszystko zalezy od nastroju ...
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Lacrimae


Offline 



Joined: 27 Jun 2004
Posts: 8
Location: Rzeszów

PostPosted: 28-06-2004, 12:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

moim zdaniem nie mozna zamknąć się w jednym gatunku...troche sie zainteresować czymś innym. ja osobiscie uwielbiam gotyk, czy metal klimatyczny...sięgnełam jednak też do rocka progresywnego i wogóle szeroko pojętego.oprócz Theatre Of Tragedy, After Forever, czy Anathemy, In The Woods lubie posłuchać....Dżemu...wszystko jednak zależy od mojego nastroju.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dykta


Offline 



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 4
Location: Rzeszów

PostPosted: 28-06-2004, 14:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Poza moim ukochanym Nigtwish'em uwielbiam dzwięki typu: Dead Can Dance,The Gathering,Radiohead,Anathema,Moonspell,Tool i nie tylko.....
Back to top
View user's profile Send private message
ThoR


Offline 



Joined: 08 May 2004
Posts: 19
Location: Legnica

PostPosted: 28-06-2004, 15:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

Fasolki a ja lubie FASOLKI, ZRZEDZENIA STARYCH i KAZANIA NIEDZIELNEGO czasami sluchamciszy... tak cisza cmentarna jest najlepsza....

ALE niektorzy maja rozrzut:) co sie beda ograniczac hip hup(i w dziup) new/old shit metal I CO JESZCZE NAPISZECIE ZEBY NIEBYLO ZE OGRANICZENI JESTESCIE:)))
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Abisynia


Offline 



Joined: 19 Jun 2004
Posts: 14
Location: St. Wola

PostPosted: 29-06-2004, 09:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

hem odrzucając gotyki i meytle to bardzo lubię: Sigur Rosa, Radiohead, Porcupine Tree, Pink Floydów, Led Zeppelinów, Doorsów, Camela, Hendrixa, King Crimsona, Legendary Pink Dots, Tangerine Dream, Budgie, Iron Butterfly, Republike, Maanam, Niemena, Kraftwerk, Juno Reactor, Fasolki;] itp. itd.
Back to top
View user's profile Send private message
ANTAL


Offline 



Joined: 09 Jun 2004
Posts: 54
Location: Wrocław/Jesenik

PostPosted: 05-07-2004, 13:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak. Słucham wielu innych gatunków. Muzyka klasyczna (dużo), filmowa, muzyka elektroniczna (Vangelis, Kitaro, Isao Tomita), stary rock symfoniczny (Yes, Emerson Lake & Palmer, Pink Floyd, Wishbone Ash, Genesis), dużo muzyki irlandzkiej (m.in. Loreena Mc Kenit, Clanad), w ogóle sporo muzyki etnicznej. Stosunkowo mało jazzu.... I jeszcze jedno. Muszę się przyznać, że nieraz dla odprężenia słucham...pop'u. Po prostu, bo nie można wiecznie siedzieć w bardzo poważnych klimatach. Zwariować możnaby w końcu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 18-07-2004, 20:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Heh, wymieniać mogę długo: poezja śpiewana, jazz, elektronika (taka spod znaku Air), cięższe brzmienia rockowe też (Coma z łodzi się kłania ; )
Back to top
View user's profile Send private message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 23-07-2004, 14:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

Porcupine tree (kilka kawałków na składance od kolegi i bardzo mi sie spodobało:), kilka róznych różności, których nie pamiętam nawet tytułów (nie zawracam sobie tym głowy), sporo staroci (Queen, Guns N' Roses, itd), stary polski roczek typu Emigranci, stare Wilki, Lady Pank, Perfekt, kilka utworków Turbo, ect., lubie sie powygłupiać - Fasolki, czasem Majka Jeżowska i Pszczółka Maja dla śmichu; ostatnio spodobała mi sie płyta Myslovitz - Korova Miky Bar :)...no i sporo innych rzeczy :)))

[ Dodano: 23-07-04, 15:25 ]
aha...czasami słucham też odgłosów przyrody :]
Back to top
View user's profile Send private message
Akasha


Offline 



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 42
Location: Warszawa

PostPosted: 24-07-2004, 21:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tam słucham róznej muzyki. Ostatnio zasłuchuje się e francuskich piosenkach Celine Dion i Lary Fabian.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 24-07-2004, 23:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

A ja prócz gotyku słucham prog rocku, industrialu, muzyki klasycznej i poezji spiewanej :P
Back to top
View user's profile Send private message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 11-09-2004, 00:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

ha! Rednex - Cottoneye Joe ...hehe ;P
Back to top
View user's profile Send private message
blaine


Offline 



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 141
Location: Wroclaw/Elblag

PostPosted: 14-09-2004, 00:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja slucham wszystkiego ;]
od wszelkich odmian metalu, przez gotyk klasyczny jak i ten bardziej nowoczesny ;], rock progresywny, wszelkie rodzaje alternatywnej muzyki, rozne triphopy, chillouty, EBM/industial/trance/goa, do hiphopu ;]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » tura rura rura czyli czego słuchacie oprócz...

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group