FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Narkotyki...
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NightWolf


Offline 



Joined: 20 Apr 2004
Posts: 30
Location: Litzmannstadt

PostPosted: 18-08-2004, 21:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Szanowna Edythko patrze na ten twoj avatar i jesli on naprawde przedstawia ciebie to nie wygladasz mi na osobe, ktora tak wszystkiego probuje :D A co do ogolu tematu powiem tak: Jesli ktos chce probowac to niech probuje, ja w zadne gwasy, piguly i inne duperele nie mam zamiaru sie bawic bo potrafie sie doskonale bawic i bez tego a wtedy przynajmniej jestem pewny swojego zachowania. Tekst " wszystkiego trzeba wyprobowac" jest dobra wymowka dla kazdego, kto perfidnie chce cos brac a nie a jak tego uargumentowac. Jesli sie czegos chce to poprostu sie to bierze a jak pytaja to mowi sie " wzialem bo mialem ochote" a nie " bo wszystkiego trzeba sprobowac"

[glow=white:ae1a902a28]NightWolf[/glow:ae1a902a28]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Edytha


Offline 



Joined: 18 Jul 2004
Posts: 37

PostPosted: 18-08-2004, 21:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

NightWolf wrote:
Szanowna Edythko patrze na ten twoj avatar i jesli on naprawde przedstawia ciebie to nie wygladasz mi na osobe, ktora tak wszystkiego probuje :D A co do ogolu tematu powiem tak: Jesli ktos chce probowac to niech probuje, ja w zadne gwasy, piguly i inne duperele nie mam zamiaru sie bawic bo potrafie sie doskonale bawic i bez tego a wtedy przynajmniej jestem pewny swojego zachowania. Tekst " wszystkiego trzeba wyprobowac" jest dobra wymowka dla kazdego, kto perfidnie chce cos brac a nie a jak tego uargumentowac. Jesli sie czegos chce to poprostu sie to bierze a jak pytaja to mowi sie " wzialem bo mialem ochote" a nie " bo wszystkiego trzeba sprobowac"

[glow=white:c8b5178794]NightWolf[/glow:c8b5178794]


Co do mojego wyglądu, to nie jestem taka blada ;), a wogule to się dziwę że z mojego awataru można wyczyać coś o moim charakterze .Nie jestem zdania że wszystkiego tzrba spróbować. Jestem zdania że trzeba spróbować wszystkiego na co ma sie ochote ;). Piguły są lepsze bo są tańsze i łatwiej o nie niż o kwasy. A zioło jak to zioło , zawsze jest przyjemnie. Bynajmniej nie próbuje wszystkiego, a moje próby nie wynikają ze słabości, a wręcz odwronie.
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 18-08-2004, 21:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

buahahahahhaha nieno polewam , wybacz.... buahhahahahahahahaha ... musisz miec bardzo nudne zycie :] Juz wiem , kiedys spadlas z klopka i uderzylas glowa w muszle i wtedy mialas wizje ze dragi sa cool :P jakos ziolo nigdy nie bylo cool powiem wiecej ze nudzilo mnie palenie :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
NightWolf


Offline 



Joined: 20 Apr 2004
Posts: 30
Location: Litzmannstadt

PostPosted: 18-08-2004, 21:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cholera ja to sie teraz glupio czuje. Taki ciemny jestem, tylu rzeczy nie probowalem. Na cenach tym bardziej sie nie znam i nie bede sie znal bo zawsze bede wytykal palcem i wysmiewal tych, ktorzy nawet co jakis czas ale cos biora. Dlaczego? Nie wiem... brzydze sie tym i pewnie jestem cholernie nietolerancyjny, trudno. Jesli ktos cos probuje ok niech probuje, jesli opowiada o tym tutaj to musi liczyc sie z tym ze napewno mu odpowiem... jak? widac jak :]

Drug lovers "fuck off and die ! " :D

[glow=white:1e4e492ed5]NightWolf[/glow:1e4e492ed5]


( za kare zrobimy im anal party :P - dop. Ergo )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Edytha


Offline 



Joined: 18 Jul 2004
Posts: 37

PostPosted: 18-08-2004, 21:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
buahahahahhaha nieno polewam , wybacz.... buahhahahahahahahaha ... musisz miec bardzo nudne zycie :] Juz wiem , kiedys spadlas z klopka i uderzylas glowa w muszle i wtedy mialas wizje ze dragi sa cool :P jakos ziolo nigdy nie bylo cool powiem wiecej ze nudzilo mnie palenie :]


Hheh, a może to ty masz nudne życie?? Ja nie narzekam. A tak wogule to o takich rzeczach żle sie gada na forum. Z ubikacji nigdy nie spadłam (co za chory pomysł??)

Jeśli ktoś am nudne życie i sam jest nudny to dragi mogą tylko pogłębić ten stan.
A poza tym czy coś poza ziołem próbowałeś że się stajesz takim autorytetem w tej sprawie?? Ile osób biorących tyle zdań i sądzę że nikt nie powinien narzucać swojej opinii innym tylko dlatego że jest starszy (to do Ciebie Ergo)
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 18-08-2004, 21:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Ile osób biorących tyle zdań i sądzę że nikt nie powinien narzucać swojej opinii innym tylko dlatego że jest starszy (to do Ciebie Ergo)

Ja nie mowie tobie ze "masz przestac brac to co lubisz", wiec niejako nie narzucam ci niczego ;-)

Quote:
Hheh, a może to ty masz nudne życie??

Tak, masz racje mam niesamowicie nudne zycie ;P

Quote:
A poza tym czy coś poza ziołem próbowałeś że się stajesz takim autorytetem w tej sprawie??

Nie probowalem bo nie interesowalo mnie to, mialem w tym czasie duzo wiecej ciekawych rzeczy do sprobowania :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
NightWolf


Offline 



Joined: 20 Apr 2004
Posts: 30
Location: Litzmannstadt

PostPosted: 18-08-2004, 21:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dziewczynko pisalem ci ze nie bralem nic wiecej i nie mam zamiaru a za autorytet w tej sprawie bede sie uwazal bo ratowalem zycie 2 osobom, ktore przez to "probowanie" malo co nie zeszly z tego swiata. Co do zycia powiem ci ze jest bardzo urozmaicone i niesamowicie ciekawe i jakos nie musze probowac imponowac literkami o tym czego nie probowalem i jakie to jest. Cenniki poszczegolnych uzywek rowniez sobie daruj bo o wiele bardziej zaciekawi mnie " cennik z miesnego" niz to co mogla bys jako znawczyni wypisac. Daruj sobie dalsze wywody... prosze cie :D

[glow=white:8467d28ea0]NightWolf[/glow:8467d28ea0]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Edytha


Offline 



Joined: 18 Jul 2004
Posts: 37

PostPosted: 18-08-2004, 21:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mając nadzieję że nikt mnie znów nie zacytuje.....

Trzeba odróżnić branie dragów od zwykłego ćpania (moim zdaniem). Dragi w pewnych ilościach mogą możliwość osiągnięcia stanów, których nie da się osiągnąć w żaden inny sposób, żadna medytacja, żadne wyciszenie, żadne mantry nie mogą spowodować stanu choćby w 10% podobnego do fazy na kwasie.
Jak to ktoś kiedyś na darkness powiedział, weż kwasa i poźniej ze mną pogadaj :).
Nie mówię że nie trzba na to bardzo uważać, i kontrolować tego, ale sądzę że warto....
Back to top
View user's profile Send private message
NightWolf


Offline 



Joined: 20 Apr 2004
Posts: 30
Location: Litzmannstadt

PostPosted: 18-08-2004, 21:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dobra, nie che mi sie juz dluzej z toba na ten temat rozmawiac. Moze za jakis czas dorosniesz do tego zeby nie pisac slow typu " warto". Nie znam cie i tym bardziej nie mam zamiaru namawiac zebys dala sobie spokoj. Pelnoletnia jestes ( niby) wiec rob co chcesz i bierz ile chcesz czego chcesz, pozniej mozna miec pretensje tylko do siebie :]

[glow=white:9e184530a1]NightWolf[/glow:9e184530a1]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Edytha


Offline 



Joined: 18 Jul 2004
Posts: 37

PostPosted: 18-08-2004, 22:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Heh, first one- jak to "niby" pełnoletnia??? w pażdzierniku kończę 19, od jakiego wieku można się wypowiadać na ten temat??? od 20? 21?? hmmm??? Sżdzisz żę każdy 22 latek jest bardziej rozwinięty psychicznie od kogoś młodszego o 3-4 lata??
W tym roku będę studentką, więc nie wiem o co ci chodzi?? O to że jestem od ciebie młodsza?

[ Dodano: 18-08-04, 23:01 ]
Pewnie jakbym podała inna datę urodzenia przy rejestracji, bylabym dla ciebie bardziej wiarygodna...

Ehhhh, żal mi Ciebie.....
Back to top
View user's profile Send private message
NightWolf


Offline 



Joined: 20 Apr 2004
Posts: 30
Location: Litzmannstadt

PostPosted: 18-08-2004, 22:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Chodzi mi o to ze mozesz miec nawet 25 lat a rozumowac jak dziewczynka z gimnazjum. Tez sie bulwersowalem jak bylem w twoim wieku i ktos mi powiedzial, ze jestem " niby pelnoletni" :) Normalne w tym wieku :]

[glow=white:918a650ba2]NightWolf[/glow:918a650ba2]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Edytha


Offline 



Joined: 18 Jul 2004
Posts: 37

PostPosted: 18-08-2004, 22:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

NightWolf wrote:
Chodzi mi o to ze mozesz miec nawet 25 lat a rozumowac jak dziewczynka z gimnazjum. Tez sie bulwersowalem jak bylem w twoim wieku i ktos mi powiedzial, ze jestem " niby pelnoletni" :) Normalne w tym wieku :]

[glow=white:580ba938c6]NightWolf[/glow:580ba938c6]


W moim wieku?? jesteś tylko o rok starszy...To tak co roku ci sie poglady zmieniaja??
Back to top
View user's profile Send private message
NightWolf


Offline 



Joined: 20 Apr 2004
Posts: 30
Location: Litzmannstadt

PostPosted: 18-08-2004, 22:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Sloneczko nie poglady tylko rozumowanie i pojmowanie pewnych spraw :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Edytha


Offline 



Joined: 18 Jul 2004
Posts: 37

PostPosted: 18-08-2004, 22:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

Heh, "słoneczko"???

Nie wiem kto tu jest na pozimie niższym, niż powinien być adekwatny do jego wieku.
Back to top
View user's profile Send private message
NightWolf


Offline 



Joined: 20 Apr 2004
Posts: 30
Location: Litzmannstadt

PostPosted: 18-08-2004, 22:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

No zapewne ty. Ja jestem doroslym dzieckiem, ktore niewiele o zyciu wie bo niewiele sprobowalo a ty masz juz PRAWIE 19 LAT!!! Panie i panowie poklony dla tej dziewczynki bo jak nie to Ergo bedzie banowal za brak szacunku dla doroslej intelektualistki, znawczyn zycia ! :D:D:D

EOT

[glow=white:2c863914cb]NightWolf[/glow:2c863914cb]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Next »
Forum Index » Rozmowy » Narkotyki...

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group