FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Horrida
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
QueenRose


Offline 



Joined: 29 Dec 2004
Posts: 4
Location: Warsaw

PostPosted: 29-12-2004, 17:39    Post subject: Horrida Quote selected Reply with quote

Poznałam ten zespół jakieś pół roku temu, zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. W ich dorobku są na razie dwa materiały demo "Ptak" i "Libra" - kawałków z tego drugiego można sobie posłuchać na ich stronie. W roku 2005 mają się zabrać za nagranie płyty studyjnej, bo to co dotąd nagrali to home made (chociaż jak na home made to brzmi całkiem całkiem). Byłam na koncercie - fantastycna oprawa, świece, dym, klimat jak cholera. A na dodatek, bardzo przystępni z nich ludzie. A co wy o nich myślicie. Podaję stronę http://www.horrida.com
Back to top
View user's profile Send private message
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 29-12-2004, 22:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

jakos nie zabardzo horrida przypadla mi do gustu, ale podoba mi sie utworek "w niepamiec" :)
na ich koncercie nie bylam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
QueenRose


Offline 



Joined: 29 Dec 2004
Posts: 4
Location: Warsaw

PostPosted: 30-12-2004, 01:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z początku tez nie byłam przekonana. Strasznie to surowe na tym demo, mało przestrzeni. Ale na koncercie wszelkie wątpliwości prysły - wszelkie dziury wypełnione pogłosami, wokalizami itd, Jakby nie było to muzyka jednak gitarowa, mocno gitarowa ale podana w świetnej postaci, pycha
Back to top
View user's profile Send private message
thorgil


Offline 



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 3

PostPosted: 30-12-2004, 23:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

no no Horrida dobry zespolik przynajmniej mi sie podoba ale uważam że Herjalf jest lepszy a co sądzicie o dragorii?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
QueenRose


Offline 



Joined: 29 Dec 2004
Posts: 4
Location: Warsaw

PostPosted: 31-12-2004, 00:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Herjalf jest niezły. Szkoda tak ich zniszczyli w metalhammerze, Lerch poprostu nie lubi takiej muzyki - Herjalf posłał płytkę, nie mógł doczekać się recenzj, to sie upomniał, w konsekwencji Lerch przejechał po nich jak walcem. dragoria natomiast taka sobie - i mówie nie tylko o muzyce lecz także o ludziach, wystarczy poczytać komentarze na strefie wp jak traktują inne zespoły. Jednakże obydwie kapele to dla mnie zespoły widma, niby są, ale jkies koncerty? można gdzieś ich usłyszeć? wydaje mi sie że nagrywają poprosti żeby nagrać i nie do końca traktują granie poważnie

Last edited by QueenRose on 31-12-2004, 00:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 31-12-2004, 01:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

wystarczy poczytac wypowiedzi czlowieka ktory tutaj siedzi pod nickiem dragoria.... to chyba ta sama osoba ....... ogolnie z muzyka kiepsko, kiepsko... i z kultura osobista tez nie za dobrze
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Horrida

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group