FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Anja powinna odejsc ?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 07-01-2005, 19:30    Post subject: Anja powinna odejsc ? Quote selected Reply with quote

Co myslicie o ostatnich wydawnictwach Closterkellera ? Dla mnie to juz nie to co kiedys, zespol legenda jakim jest closterkeller juz kiedys zapowiadal ze nie bedzie wydawal nowych materialow. Wydali 2 wydawnictwa, ( ledwie znosne) Nero i fatalna Reghina.

Ostatnia plyta jest wydana zupelnie bez serca, nie ma w niej tej sily, ducha ktory towarzyszyl closterkellerowi. Jest to moim zdaniem najwieksza porazka grupy, nie wroca juz takie "hity" jak Wladza...

Mysle ze tak samo jak w przypadku Romana Kostrzewskiego ( ktory zrobil z siebie debila w tv. ostatnimi czasy - totalna porazka... wypasc duuzo gozej niz Frytka ), nadchodzi czas aby opuscic scene muzyczna poki mozna to zrobic tak aby w pamieci ludzi pozostac jako grupa ktora dokonala przelomu , legenda. Bo potem moze sie okazac ze stracilo sie zaufanie i szacunek fanow....

byly fan clostera..... :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
blacksheep666


Offline 



Joined: 13 Nov 2004
Posts: 7
Location: MIDGARD

PostPosted: 07-01-2005, 23:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie jestem moze wielką fanką closterkeller, ale ostatnio faktyczne zespół niczym nowym już nie zachwyca niestety :( Reghina jest okey, ale składa sie prawie z samych coverów. Nie uważam, że Closterkeller powinien zawiesic swoją działalność, ani tym bardziej, że Anja powinna odejsc. Moim skromnym zdaniem zespół powinien nagrac coś, co powali nas na kolana, wiem, żę na to ichj eszcze stać! Closter jest grupą, która od ponad 10 lat zajmuje czołowe miejsce w polskiej scenie goth.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 07-01-2005, 23:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

ich na to nie stac, w tym problem. regina jest bardzo cienka, nero jeszcze costam probowalo ale tez nie bylo najlepiej....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 09-01-2005, 00:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

"Nero" to wielki smęt, nie mogłam tego przesłuchać do końca bo mnie nużył ...chyba dobrze, że nie słuchałam "Reghiny"
Back to top
View user's profile Send private message
want blood


Offline 



Joined: 08 Jan 2005
Posts: 2
Location: Szczecin

PostPosted: 09-01-2005, 11:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

hm...smutne lecz niestety prawdziwe,ich dawna magia gdzies zanika. Ciezko stwierdzic czy smiercia naturalna czy z braku pomyslow ale jedno jest pewne,ze juz nie beda tacy sami jak kiedys. dlatego ide sobie wlaczyc "graphite" =P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
chrzanek


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Scorpio
Joined: 20 Jun 2004
Posts: 42
Location: Środa Śląska / Wrocław

PostPosted: 09-01-2005, 21:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

No a dla mnie NERO jest najlepszą płytą Clostera...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
naboja


Offline 



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 7
Location: z samotności

PostPosted: 10-01-2005, 15:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak!Anja powinna zrezygnowac ,chociaż to nie jest niestety to w jej stylu...
[glow=red:d132c1cf3b]Closterkeller[/glow:d132c1cf3b] kiedyś a dziś to zupełnie inna sprawa, grali rocka- ładnego chwytającego za duszę ,miłe dla ucha dźwieki ,ciekawa muzyka i ślicznutkie linie melodyjne sprawiły ze Closter przeszedł do historii polskiej muzyki ; dodatkowo rock był wtedy na ''topie'',te klimaty się sprzedawały,łatwiej było zaistnieć ....
teraz Orthodox chciała zabłysnąć swoimi elektronicznymi ''zdolnościami''{hm,chyba żałościami bo to ona teraz elektroniką zafascynowana ,a jak } i ...klapa,brak w zespole ducha ,powiwu klimatu ,który kiedyś towarzyszył zespołowi -zmiana składu przyczyniła się do upadku tego Najlepszego polskiego gothic zespołu..Anja niestety musi nakręcać się i robić sztuczną zadyme by zyski nie upadły i aby nie zabrakło osób ,ktore beda mowiły o niej,napędzały machinę popularności bo jak sama twierdzi nie jest wazne to co mowią tylko to by po prostu mowili bo to jest show a ona jest jego czescią i by zarobić musi wprowadzać nowe elementy -np.karygodne zachowanie się w programie Wojewodzkiego,stosunek jej podczas koncertów do muzyków,odnoszenie się do fanow -jakoś nie zawsze taktowne i eleganckie , czy inne znane wszem i wobec zachowania Anii, etc....
zespoł wypalił się pod kazdym względem,mogła się skończyć dobra era Closterkeller'a na najwyższym poziomie uzykanym dzięki płycie GRAPHIT + smakołyk dla fanów w postaci Fin de Sience, sami siebie doprowadzili do degradacji ,a recykling w postaci Nero to shit wszech czasow Wiec teraz zamiast Closterkeller mamy Closterkiller{...}
podsumowując :wokalistka powinna ustosunkować się do słów,które sama śpiewa
[glow=violet:d132c1cf3b]''na wszystko jeszcze raz popatrze i pójde nie wiem gdzie na zawsze'' [/glow:d132c1cf3b](Zegarmistrz światła)
amen
Back to top
View user's profile Send private message
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 10-01-2005, 18:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Closterkeller wedlug mnie powinien zawiesic dzialalnosc, bo to co robi teraz tylko pograza tak bardzo kiedys ceniony przez wszystkich zespol. A jesli chodzi o Anje to powinna realizowac solowe wydawnictwa, albo poswiecic sie kapeli "Svaan" ktorej debiutanska plyta "Granica Czerni I Bieli" bardzo bardzo mile mnie zaskoczyla - słyszeliscie (ten album:P) ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mind.in.a.box


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 27 Nov 2004
Posts: 16
Location: Czeladź

PostPosted: 10-01-2005, 18:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Prawde powiedziawszy, nigdy klozeta za gotyk nie uważałam. Grali jak na mój gust, tak jak tutaj ktoś nade mną trafnie określił, ładne, 'chwytające za duszę', miłe dla ucha dźwięki. Natomiast w ostatnim czasie ortodoksyjna anna wzięła się za elektronikę i cały ten swoisty urok wyparował. Tak, to była wręcz magia bo jakkolwiek nie patrząc, klozet nigdy zespołem 'perfekcyjnym' nie był (bardzo możliwe, że ktoś się ze mną nie zgodzi, ale w chwili obecnej nie bardzo ma to dla mnie znaczenie). Zawieszenie działalności zespołu byłoby, wg mnie, najlepszym rozwiązaniem gdyby nie miał on najmniejszego zamiaru poprawić jakości (a więc powrócić do klimatu z lat wcześniejszych) swoich produkcji.

A propos Reghiny: Dzizusie...To była katorga. Męczarnia. Tortura dla moich uszu! Słuchając pierwszego utworu na płycie miałam wrażenie, że jest to jakiś przebój zespołu ŁZY, po kolejnym utworze wywinęłam rotfla, potem Dżekson Majkel, trance mix by anya...tragedia. Jęki, smęty itd.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Saga
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 42
Zodiac: Sagittarius
Joined: 04 May 2004
Posts: 231
Location: Łódź

PostPosted: 10-01-2005, 23:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

"Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy"...
Reghina? - zero charyzmy, zero głębszych wrażeń, zero śladu w pamięci,
zero
niestety
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
QueenRose


Offline 



Joined: 29 Dec 2004
Posts: 4
Location: Warsaw

PostPosted: 12-01-2005, 13:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Closterkeller to monopol. Gotycka trasa - gwiazda - oczywiście Closterkeller.. Powinno dać się szansę młodym kapelom - a nie ugruntowywać i tak już ugruntowana pozycje zespołów typu Closterkeller , Moonlight, czy Delight. Za dużo już tego. Odnosze wrażenie że Raghina dostała nagrana jedynie na potrzeby Dark Stars - aby nie było że występują bez nowego wydawnictwa.. Dla mnie to skandal i tyle...[/b]
Back to top
View user's profile Send private message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 12-01-2005, 14:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Closterkeller to monopol. Gotycka trasa - gwiazda - oczywiście Closterkeller.. Powinno dać się szansę młodym kapelom - a nie ugruntowywać i tak już ugruntowana pozycje zespołów typu Closterkeller , Moonlight, czy Delight. Za dużo już tego.


Święte słowa! Brawo!

Quote:
Mysle ze tak samo jak w przypadku Romana Kostrzewskiego ( ktory zrobil z siebie debila w tv. ostatnimi czasy - totalna porazka... wypasc duuzo gozej niz Frytka )


Od Romka Wara! Bo będe kąsał! Kostrzewski musiał walczyć o swoje bo chcieli go ogołocić ze wszystkiego czym był KAT! A to jak się zachowywał - kto powiedział że muzyk grający metal ma być mroczny, ponury i bez poczucia humoru? Miałem okazję rozmawiać z Kostrzewskim i jest to bardzo miły i sympatyczny człowiek i złego słowa na niego nie dam powiedzieć!

A wracając do tematu to ja Clostera nigdy nie lubiłem i niezbyt znam ich twórczość, a już napewno nowych płyt nie znam. Chciałem tylko powiedzieć, że znając Anję z wielokrotnych rozmów z nią na Castle Party to prędzej ona wyłysieje, niż opuści Closterkeller albo zawiesi działalność grupy.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-01-2005, 13:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
A wracając do tematu to ja Clostera nigdy nie lubiłem i niezbyt znam ich twórczość, a już napewno nowych płyt nie znam. Chciałem tylko powiedzieć, że znając Anję z wielokrotnych rozmów z nią na Castle Party to prędzej ona wyłysieje, niż opuści Closterkeller albo zawiesi działalność grupy.


zamiast zawieszac dzialanosc czy tez tym bardziej opuscic grupe, anja powinna dalej dawac koncerty i spiewac STARY material , a nie tworzyc uparcie takie "cosie" ktorych ciezko jest sluchac bo sa po prostu nieprzyjemne, ew. skupic sie na brzmieniu plyt bo ja np. lubie nero sluchac ale na koncertach - wtedy mi sie podoba ( moze to wina piwa :P ), w kazdym razie jezeli closter dalej ma wydawac takie Reghiny tudziez Nera to ja dziekuje.... Nie spodziewam sie juz po tej grupie takiego "hiciora" jak Wladza... te czasy juz chyba nie wroca...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 13-01-2005, 15:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

A mnie się wydaję, przynajmniej z tego co tutaj większość mówi, że są dwie możliwości: 1. Albo Anja miała poprostu wypadek przy pracy i to sie już więcej nie powtórzy. 2. Anja się poprostu wypaliła, zabrakło jej pomysłów, skończyła się artystycznie i zaczyna robić jakieś głupoty.
Jeśli to pierwszy przypadek to nie ma czym się martwić, jeśli zaś drugi to myślę że rozsądny człowiek będzie wiedział, że należy odejść...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-01-2005, 15:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

moja opinia jest taka ze anja sie wypalila, zreszta juz byl taki okres ze powiedziane bylo ze closterkeller bedzie TYLKO dawal koncerty i juz nie bedzie niebedzie nowego materialu... minelo kilka latek i wyszlo jak dla mnie kiepskawe Nero.... ale ok, jak mowisz kazdemu sie czasem zdarzy, no a teraz...... teraz wyszla tragiczna reghina.......... totalna porazka IMHO.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Anja powinna odejsc ?

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group