FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Anja powinna odejsc ?
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 06-04-2005, 22:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

NocturnalGirl wrote:
to że Ty nie kupujesz płyt nie znaczy że inni tego nie robią... .... ale pozostawiam to bez komentarza...


Juz na samym początku tematu zaznaczyłem, że nie jestem fanem Closterkeller, nie byłem i nigdy nie będę. Mówię o fanach i o realiach showbiznesu. A płyty kupuję te, które mi się podobają.

NocturnalGirl wrote:
Rozumiem ze poszedłbyś pod publikę i robiłbyś to co ludziom się podoba a nie to co kochasz??

Na szczęście narazie robię to co kocham i ludziom sie to podoba. Jak będzie inaczej to się zacznę wtedy zastanawiać co począć dalej.

NocturnalGirl wrote:
poza tym już mówiłam ze każdy ma lepsze płyty i gorsze... każdy zespół ma swoje wzloty i upadki......


Dokładnie dlatego już też gdzieś na wstępie tego tematu zaznaczyłem, że wcale nikogo nie przekreślam i podałem przykład moich ukochanych Cradle of Filth, którzy wydali w 2003 roku płytę, której nie da się słuchać poprostu. Ale się zrehabilitowali i chwała im za to. Jakby wydali po tamtym następnego gniota, a potem jeszcze następnego, to już 4 płyty bym nie kupił napewno. Tak było z moją ukochana niegdyś Metallicą po wydaniu Load w 1996 roku. Przestałem kupować ich płyty - tylko chłopcy mieli szczęście i wpasowali się w inną "niszę" muzyczną. Może jak Anji nie wyjdzie dalej z Closterkeller (czego jej nie życzę, wręcz odwrotnie) to też zajmie sie robieniem inej muzy, dzięki której znajdzie innych odbiorców. Zawsze jest jakieś wyjście. Jednak nic nie zmieni tego, że jak fani przestaną kupowac płyty to skażą zespół na koniec działalności - to jest naprawdę bardzo logiczne. Może powiem tak - powstaje firma, która robi telewizory. Na początku jest bardzo fajnie ale potem wypuszcza serię takich, co się szybko psują, jęsli kolejna seria będzie taka sama to ludzie przestaną kupować i firma z braku pieniedzy upadnie, przestanie działać. Nie umiem bardziej dosłownie tego wytłumaczyć. Dlatego to się nazywa oprócz "show" jeszcze "biznes" - wszystko kręci się wokół forsy niestety...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 06-04-2005, 22:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
z na samym początku tematu zaznaczyłem, że nie jestem fanem Closterkeller, nie byłem i nigdy nie będę.

Ja tez nie jestem fanem zespołu Closterkeller... niektóre płyty są faje i można posłuchać to tyle

Quote:
Na szczęście narazie robię to co kocham i ludziom sie to podoba.

Widzisz... może fanom Anji to też się podoba co ona robi... ona kocha to co robi i inni też przecież mogą to kochać

Quote:
że wcale nikogo nie przekreślam i podałem przykład moich ukochanych Cradle of Filth

a jednak z Twoich wypowiedzi przekreślasz Anje i Closterkeller a czy słusznie?? A być może ona zaskoczy nas jeszcze jakąś płytą... tego nie możesz byc pewny... Sam kiedyś możesz mieć dolek w karierze .. sam możesz czegoś takiego doznać jak Anja... ale też możesz wyjść z tego na prostą... i pokazać na co Cię stać...

Ja tak naprawdę nie jestem fanem Closterkeller... lubię tylko od czasu do czasu posłuchać ich muzyki.... uważam jednak że taki temat jest nie na miejscu... to tak jakbyśmy mieli oceniać prezydenta ... spadaj koleś bo już jesteś do bani :/ ....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 06-04-2005, 22:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

NocturnalGirl wrote:
Widzisz... może fanom Anji to też się podoba co ona robi... ona kocha to co robi i inni też przecież mogą to kochać


Przecież cały czas o tym mówię - chyba nie czytasz uważnie :)

NocturnalGirl wrote:
a jednak z Twoich wypowiedzi przekreślasz Anje i Closterkeller a czy słusznie??

Przeczytaj proszę uważnie to co napisałem... pliz... nie chce mi się wklejać jeszcze raz całej mojej poprzedniej wypowiedzi, to mija się z celem...

NocturnalGirl wrote:
uważam jednak że taki temat jest nie na miejscu... to tak jakbyśmy mieli oceniać prezydenta ... spadaj koleś bo już jesteś do bani :/ ....

To są właśnie uroki demokracji - my cię wybraliśmy (panie prezydencie, Closterkeller, Metalliko, ktokolwiek) uczyniliśmy z ciebie gwiazdę itd, ale już nam sie nie podoba to co robisz więc spadaj na drzewo, może następny będzie lepszy... Cholera, to już w starożytnym Rzymie wymyślili :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 06-04-2005, 22:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

i tak uważam ze ten temat jest beznadziejny bo nie nam to oceniać czy Anja powinna odejśc... :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 06-04-2005, 22:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

No nam, znaczy Tobie i mnie, jako że nie jesteśmy fanami to nijak oceniać o odejściu Anji, ponieważ mnie tak naprawdę to zgrzewa czy ona będzie i czy dalej będzie Closterkeller. Ja tylko wypowiedziałem się o mechanizmach rządzących showbiznesem, a nie o Anji i Closterkeller per persona.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 06-04-2005, 22:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
i tak uważam ze ten temat jest beznadziejny bo nie nam to oceniać czy Anja powinna odejśc... :/

Aga zastanow sie nad tym co piszesz , temat jest odnosnie DYSKUSJI NT. TWORCZOSCI CLOSTERKELLER. A nie jakims srodkiem presji na grupe hahaha, nie traktuj tego doslownie i nie chce zeby dyskusja sie toczyla nt. tego czy faktycznie anja ma odejsc. Napisalem ze jak dla mnie mogla by skonczyc kariere i tyle, ot takie jest moje zdanie. Ale na litosc boska nie rozumcie tytulu tematu zupelnie doslownie ... co za paranoja...

NocturnalGirl wrote:
to tak jakbyśmy mieli oceniać prezydenta ... spadaj koleś bo już jesteś do bani :/ ....

no wlasnie przez takie wlasnie podejscie ( " mam to w dupie ) i poblazanie wszystkiemu co sie dzieje mamy taki przewalony kraj a nie inny, zastanow sie chwilke dluzej nad tym co napisalas slonce :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 06-04-2005, 22:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Aga zastanow sie nad tym co piszesz , temat jest odnosnie DYSKUSJI NT. TWORCZOSCI CLOSTERKELLER. A nie jakims srodkiem presji na grupe hahaha, nie traktuj tego doslownie i nie chce zeby dyskusja sie toczyla nt. tego czy faktycznie anja ma odejsc. Napisalem ze jak dla mnie mogla by skonczyc kariere i tyle, ot takie jest moje zdanie. Ale na litosc boska nie rozumcie tytulu tematu zupelnie doslownie ... co za paranoja...

Jak poczytasz wszytko to zobaczysz o co tu chodzi... inni dali wyraźnie do zrozumienia że Anja powinna odejśc ze sceny... mniejsza z tym widocznie mnie też nie rozumiecie....
Quote:
no wlasnie przez takie wlasnie podejscie ( " mam to w dupie ) i poblazanie wszystkiemu co sie dzieje mamy taki przewalony kraj a nie inny, zastanow sie chwilke dluzej nad tym co napisalas slonce :]

ja doskonale wiem co pisze.... poczytaj uwaznie...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 06-04-2005, 22:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

NocturnalGirl wrote:
ja doskonale wiem co pisze.... poczytaj uwaznie...


ta, zauwazylem


NocturnalGirl wrote:
Jak poczytasz wszytko to zobaczysz o co tu chodzi... inni dali wyraźnie do zrozumienia że Anja powinna odejśc ze sceny... mniejsza z tym widocznie mnie też nie rozumiecie....

to że Ty nie kupujesz płyt nie znaczy że inni tego nie robią... .... ale pozostawiam to bez komentarza...


no co do tego kupowania plyt to chyba nie wymaga komentarza, to co napisal myst jest oczywiste i jasne jak slonce

mieli do tego prawo zgadza sie ? tak wlasnie wyglada demokracja, nie podoba sie im tworczosc zespolu i chceiliby zeby kariera clostera zakonczyla sie w takim miejscu zebyen ie pozostal niesmak po tym wszystkim ,dla mnie to oczywiste.

[ Dodano: 07-04-05, 00:02 ]
Niniejszym uwazam ten temat za zamkniety poniewaz przerodzil sie w pgaduszki nt. demokracji i ogolnie nie na temat. wiec starczy

[closed]

jak ktos bedzie mial cos madrego do doania to niech pisze PW do mnie w tej sprawie
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » Anja powinna odejsc ?

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group