FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Zabawa na trzeźwo ??
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 19-01-2005, 11:53    Post subject: Zabawa na trzeźwo ?? Quote selected Reply with quote

Zastanawiam sie czy ludzie potrafią fajnie bawić się bez wspomagaczy w postaci alkoholu (o narkotykach już nie wspominając) ...czy doszło już do tego, że gwarancją dobrej zabawy jest wypicie krówki albo skrzynki browarów lub spalenie sie maryśką <??> i późniejsze zdania w stylu: " ale była zajebista impreza...od 01:00 nic nie pamiętam" ??
Back to top
View user's profile Send private message
Morgane


Offline 



Joined: 07 Dec 2004
Posts: 8
Location: Danzig

PostPosted: 19-01-2005, 13:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Takie degeneracje jak na razie zaobserwowałam czy tez zasłyszałam jedynie wśród osiedlowych dresików, natomiast ludzie z klimatów, wbrew pozorom, potrafia kulturalnie sie bawić i na gotyckich imprezach nie spotyka sie ludzi totalnie uwalonych, przynajmniej tam gdzie ja bywam... Sama zreszta tez nie przeginam bo jak ide na impreze to zeby potańczyc a nie kulać sie po podłodze...:] wniosek z tego raczej optymistyczny: pivko na zdrowie i wystarczy a jak duze pijaństwo to tylko od świeta co grzechem nie jest.... Więc chyba nie jest az tak zle...
Back to top
View user's profile Send private message
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 19-01-2005, 14:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kasia, podałaś dwa skrajne przykłady. Oprócz dwóch sposobów zabawy które wymieniłaś jest przecież trzeci - można wypić np. dwa piwka i całkowicie kulturalnie się bawić.
Back to top
View user's profile Send private message
Aventya


Offline 



Joined: 16 Nov 2004
Posts: 71
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 19-01-2005, 14:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ale chodzi o to czy mozesz sobie darować nawet te dwa piwka? Ja osobiście nigdy nie przesadzam z alkoholem (jeśli wogóle coś wypiję na imprezie) , a powód jest taki, że nie potrzebuje procentów by sie dobrze bawić... poza tym dbam o swoje public relations :P i nie dopuszczam do sytuacji, w których głupio by mi było spojrzec komus w oczy po imprezowych wyczynach :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 19-01-2005, 14:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ćma wrote:
Zastanawiam sie czy ludzie potrafią fajnie bawić się bez wspomagaczy w postaci alkoholu


hmm wiesz ... z moich obserwacji wynika że potrafią.. ale to zależy od podejścia osób. Ja np. spokojnie bez alkoholu potrafię się świetnie bawić... i wcale nie potrzeba piwka... Ale to jest tak że jak ktoś potrafi się bawić to się bawi, a jak nie to nie...

hmm co jeszcze ... alkohol niektórym pomaga przełamać pewne bariery... przestają się wstydzić.. np. na imprezach electro niektórzy moi znajomi nie wyjdą na parkiet dopóki nie napiją się piwa czy winka... jednak po małej ilości alkoholu wyskakują na środek i dają nie złego czadu.

Aventya wrote:
ale chodzi o to czy mozesz sobie darować nawet te dwa piwka?


jasne że tak!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 19-01-2005, 16:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
można wypić np. dwa piwka i całkowicie kulturalnie się bawić.


rozumiem wypić piwko albo dwa bo sie siedzi i gawędzi i sucho w pysku...sama lubie od czasu do czasu wypić sobie browarka, ale wiem, że zwykle sie nadużywa trunków różnorakiej maści czy to w klubie czy na tzw. domówce :|
Back to top
View user's profile Send private message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 19-01-2005, 16:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Umiem i mogę się bawić bez alkoholu, zresztą jeżeli idę na imprezę electyro potańczyć, to robię to zupełnie na trzeźwo (alkohol bardzo "wyciąga" ze mnie parę, od razu tracę kondycję niestety), najwyżej z piwkiem jednym (a i to na końcu). Natomiast na inszych imprezach staram się nie pić dużo - zależy to od towarzystwa, tego, czy piją inni etc.
Owszem, mam w swojej karierze imprezy typu "zaraz odpłynę, trzymajcie mnie", ale zdarzają mi się rzadko. Poza tym mam twardy łeb i trudno mnie upić - brak mi kasy na popijawy :]
Back to top
View user's profile Send private message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 19-01-2005, 17:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z moimi najlepszymi kumplami czasem zdarzały mi się imprezy, nawet ogniska, które spędzaliśmy przy napojach bezalkoholowych (narkotyki nie wchodzą w ogóle w grę w wśród moich znajomych) i zabawa była tak genialna, że czułem się po niej jak pijany. No i oczywiście dla kontrastu zdarzają się i takie imprezy, z których niewiele pamiętam. Jedne i drugie należą do rzadkości. Ja zazwyczaj najlepiej się bawię siedząc w knajpie ze znajomymi i gadając na różne tematy; wypijam wtedy 4 - 6 piw i idę do domku (dla mnie to ilość taka normalna, nie upijam się tym wcale). Natomiast najczęstrze imprezy bezalkoholowe jakie mam to sesje RPG - u nas panuje zasada: jak jest granie to nie ma picia. Wtedy nawet 1 piwko nie wchodzi w grę. Taki mamy zwyczaj.

Jaki z tego wniosek? - nawet takiemu alkoholikowi staremu jak ja alkohol nie jest potrzebny do tego żebt sie dobrze bawić :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blaine


Offline 



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 141
Location: Wroclaw/Elblag

PostPosted: 19-01-2005, 20:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

hmm, w moim przypadku to zalezy. ogolnie to jak juz gdzies wychodze, to bez piwa raczej mi sie ciezko bawic, ale to z powodu mojej chorobliwej niesmialosci. ;) ale jak pije, to nie po to zeby sie urznac jak glupi (czasy kiedy tylko po to pilem, to juz dawno minely), tylko po to zeby sie rozluznic i wyluzowac, zeby moc sie odezwac do kogos ;)
kilka piwek na imprezie jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. ;)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
JaspinQ


Offline 



Joined: 08 May 2004
Posts: 32
Location: Warszawa

PostPosted: 19-01-2005, 21:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

No nie moze byc! Sam Mósk na forum ;)

Co do twojej tendencji do 'wyluzowywania' sie za pomoca browara, to cos o tym wiem :> A ty wiesz doskonale, jakiem mam do tego podejscie..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mor


Offline 



Joined: 09 Jul 2004
Posts: 6
Location: Zduńska Wola

PostPosted: 19-01-2005, 22:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie ma sie co rozwodzic. Bo... I piwo musi byc! bez niego nie da sie zyc! Niech zyje nam kawalerski stan i piwo musi byc! [glow=violet:60a259e249]Metal masakra[/glow:60a259e249]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 20-01-2005, 07:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kiedyś też tak miałam, że żeby sie dobrze poczuć (rozluźnić, odezwać, przełamać jakieś tam bariery) to musiałam wypić sobie kilka piwek bo bez tego ani rusz ...ale już od jakiegoś czasu w ogóle tego nie stosuje, bo myśle, że jak sie sama odezwe albo jak bez dodatków wyjne np. na partkiet i poszaleje to coraz bardziej pozbywam sie tej nieśmiałości, która wcześniej wiązała mi rece i nogi...no i mam radoche, że jestem w stanie sama to zrobić :]
a browarek (1 do 2) to tylko dla smaku ;)
Back to top
View user's profile Send private message
blaine


Offline 



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 141
Location: Wroclaw/Elblag

PostPosted: 20-01-2005, 14:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

JaspinQ wrote:
No nie moze byc! Sam Mósk na forum ;).


byc nie moze! sama jaspin na forum! ;]

Quote:
myśle, że jak sie sama odezwe albo jak bez dodatków wyjne np. na partkiet i poszaleje to coraz bardziej pozbywam sie tej nieśmiałości, która wcześniej wiązała mi rece i nogi...no i mam radoche, że jestem w stanie sama to zrobić :]


heh, ja niestety nie jestem. ale zreszta, nie przeszkadza mi to juz tak bardzo jak kilka lat temu. mozna z tym zyc. ;]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mor


Offline 



Joined: 09 Jul 2004
Posts: 6
Location: Zduńska Wola

PostPosted: 20-01-2005, 16:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak w ogole to ten temat jest dwuznaczny, ale jezeli chodzi o zabawe w knajpie czy na ImPrEzIe (nie nawidze tego slowa) to mysle ze moza sie bawic tak i tak. Mi to w sumie obojetne co pijemy zreszta czasami wole cos zjesc np. frytki i hamburgera :/ tyle ze wtedy opiwo juz samo sie prosi :).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Erven


Offline 



Joined: 17 May 2004
Posts: 21
Location: Zduńska Wola

PostPosted: 20-01-2005, 16:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mysle ze mzona bawic sie bez alkocholu/narkotykow... ktos wspomnial ze alkocholu uzywa sie jako wspomagacza - mysle ze na imprezach, gdzie wszyscy sie znaja bardzo dobrze, tego typu wspomagacz kompletnie nie jest potrzebny
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next »
Forum Index » Rozmowy » Zabawa na trzeźwo ??

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group