FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Odnośnie Portalu » Pytanie
Goto page « Previous  1, 2
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 27-06-2005, 14:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie no moim zdaniem jak narazie to bardzo dobrze Ci idzie!! Gdyby wszyscy mieli tyle zapału i otwartości co Ty, to ten portal byłby największy w Europie, a nie tylko w Polsce. Swoją drogą, nie wiem czemu tak jest. Gdy ja zaczynałem tutaj swoją karierę (już niemal rok temu) też kompletnie nikogo nie znałem. I zobacz do czego teraz doszło ze mną :)

Oby tak dalej, tak trzymać, Vampirella! A tak btw to włączaj się do wszystkich dyskusji! Świeże zdanie na jakiś temat jest bardzo potrzebne!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 27-06-2005, 17:04    Post subject: Tak naprawdę.... Quote selected Reply with quote

... to ja mam już jeden temat na dyskusję w zanadrzu :]]
ale muszę się najpierw porządnie zastanowić ( cały czas o tym myślę ..)
...by nie zrazić do siebie kogo kolwiek z użytkowników , :] , żeby nie być źle zrozumianą ..
....nurtują mnie to proste , pewne sprawy tutaj .. i muszę się kiedyś wkońcu zebrać i napisać

..i nie chodzi mi o to że coś mnie wkurza na maxa etc , to raczej ciekawość z mojej strony :)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 27-06-2005, 20:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bądź ostrożna, mieszkanko Holandii :) Mogłaś nabvrac innych nawyków, ale Polacy to w dalszym ciagu ten naród który najbardziej obraża się za prawdę :)

Mimo deklaracji "Najwyżej cenie sobie szczerość"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 27-06-2005, 20:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jack the Nipper wrote:
Bądź ostrożna, mieszkanko Holandii :) Mogłaś nabvrac innych nawyków, ale Polacy to w dalszym ciagu ten naród który najbardziej obraża się za prawdę :)

Mimo deklaracji "Najwyżej cenie sobie szczerość"


Nigdy nie było moim zamiarem obrażać kogokolwiek i gdzie kolwiek :) aczkolwiek cenię sobie szczerość aż nadto :)) ..przez co może i niektórzy mnie nie lubią :)
a to o czym wspomniałam w poscie wyżej hmmm narazie to tajemnica :) ale napwno nie będzie obrazy jedynie mogę trafić w jakiś czuły punkt , no nie wiem , to się okaże jak napiszę :)) i od tego jaka będzie reakcja , jeśli wogóle będzie
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 28-06-2005, 08:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zresztą czy warto dyskutowac z kimś kto gdy zabraknie argumentów klnie lub się obraża?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 28-06-2005, 14:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirella wrote:
..ale z drugiej strony to mogę się im nie dziwić , tak jak tutaj , przejrzałam prawie już wszystkie tematy i posty ..i jak widzę Wy się już tu dobrze znacie :) a mi .. jak narazie ciężko się włączyć do jakiej kolwiek dyskusji z racji że jestem "obca" ..

Mysle ze tu nie ma srodowiska hermetycznego, ludzie nie beda cie ignorowac bo jestes nowa czy cos w ten desen, przynajmniej ja jeszcze tego tutaj nie zaobserwowalem. Staramy sie zeby atmosfera byla w porzadku :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 28-06-2005, 14:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

No i jest w porządku jak najbardziej! Bez krępacji właź i czuj się jak u siebie w domu :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 28-06-2005, 14:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Pisz, co Ci sie wydaje odpowiednie - a potem się zobaczy ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 28-06-2005, 15:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jack the Nipper wrote:
Zresztą czy warto dyskutowac z kimś kto gdy zabraknie argumentów klnie lub się obraża?


Nie wiem czy warto..ale spróbować zawsze można :) to nic nie kosztuje :) może trochę nerwów ale wierze że Panowie/Panie odpowiedzialni za ten portal , trzymają cały czas rękę na pulsie :P

[ Dodano: 28-06-05, 18:20 ]
Nie bardzo rozumie o co chodzi z tymi poziomami :] które są w moim profilu , jakieś tam procenty i coś tam jeszcze , prosiłabym o małe wyjaśnienie mi tego może , jeśli to możliwe :)
a szczególnie ta kreska czerwona na dole... bo mi się kojarzy z ostrzeżeniami :]]..
..a odnośnie tych ostrzeżeń , czego nie wolno mi robić by ich nie mieć ?? poza tym że przeklinać itp , może chodzi o nieodpowiednie posty?..bo nie chciałabym stąd wylecieć .:)

[ Dodano: 28-06-05, 19:19 ]
To jeszcze ja odnośnie ---> Ostrzeżeń <--- tego już nie trzeba mi wyjaśniać , przeczytałam o co chodzi , bo znalazłam ten wątek i poczytałam :///
prosiłabym tylko o wyjaśnienie mi--->Poziomy<----
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2
Forum Index » Odnośnie Portalu » Pytanie

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group