FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Odnośnie Portalu » Recenzje » Diary Of Dreams - Freak Perfume (Limited Edition) (2002)
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 22-05-2004, 20:16    Post subject: Diary Of Dreams - Freak Perfume (Limited Edition) (2002) Quote selected Reply with quote

"And maybe I'll be better off without you
You left me here with all my thoughts..."
Projekt Adriana Hates'a należy do moich ulubionych. Diary Of Dreams tworzy niezapomnianą atmosferę odosobnienia i zadumy. Grupa ta osiągneła harmonię w tworzeniu pięknych kompozycji połączonych z tanecznymi bitami. Dlatego też materiał który znajduje się na tejże płytce przemawia zarówno do słuchacza w zaciszu jego jaskini jak i też do roztańczonej braci na parkiecie.

Nie będę się rozpisywał i analizował każdego track-a z osobna. Powiem tylko, że jeśli podobały się wam poprzednie wydawnictwa tej grupy, to również przypadnie wam do gustu. Szybsze, na pewno bardziej taneczne niż poprzednie... Bardzo przyjemnie brzmiący wokal frontmana prowadzi nas poprzez zakamarki jego umysłu. Hates utrzymuje że jego inspiracją w dużej części są sny... Dlatego teksty te są przepełnione metaforami, momentami trudne do zrozumienia... uwodzą słuchacza swoją tajemniczością.

Poprzez bardziej melancholijne, powiedziałbym że "marzycielskie" kawałki w stylu "Chrysalis"; i melodyjne "Rebellion" do "Play God!" które jest już bardziej doniosłe i pełne patosu , dochodzimy do mojego ulubionego z tej płyty "She And Her Darkness". Nie wiem co dokładnie robią muzycy Diary Of Dreams... ale jedno jest pewne, ich sztuka potrafi mnie doprowadzić do stanu głębokiej melancholii... Ta muzyka zawsze chyba była skierowana do ludzi którzy "przeżywają" to co słyszą. Za to właśnie kocham te grupę, która jak żadna inna potrafi mnie wprowadzić w stan pełnego oderwania od rzeczywistości ( i nie wspomagam się niczym :P ). Ooo, właśnie dobiega końca ostatnia ścieżka.....

Zapraszam Więc was do zachmurzonego, szarego świata namiętności jaki namalowali nam muzycy Diary....

CD 1
1. Traum:A [06:09]
2. The curse [05:34]
3. O'brother sleep [04:59]
4. Chrysalis [06:00]
5. Traumtänzer [04:46]
6. Rebellion [05:38]
7. Bastard [04:30]
8. AmoK [05:12]
9. She [04:34]
10. Verdict [06:40]
11. Play God! [04:58]
12. She and her darkness [05:39]
13. The Curse (Freak-Edit) [04:40]
14. Amok (DJ Gb: Shock Mix) [05:09]
15. Stranger Than Rebellion [02:53]

8/10



Diary Of Dreams - Freak Perfume.jpg
 Description:
 Filesize:  8.23 KB
 Viewed:  6379 Time(s)

Diary Of Dreams - Freak Perfume.jpg




Last edited by Ergo on 24-04-2005, 20:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 12-11-2004, 16:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

To moja ulubiona płyta Diary of Dreams, bez dwóch zdań. Przebija wszystko, co do tej pory zrobił Adrian Hates. Oprócz "She and Her Darkness" najbardziej z tej płytki podoba mi się "Traum:a", "Traumtanzer" i "Play God!". który będzie scoverowany przez mój zespół. Mam nadzieje, że nie będzie obciachu :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Forum Index » Odnośnie Portalu » Recenzje » Diary Of Dreams - Freak Perfume (Limited Edition) (2002)

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group