FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Jakie kobiety/jacy faceci wam sie podobaja...
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 11-02-2005, 19:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cóż, co do kanonu urody... To jest tak, że kanon jest uśrednieniem wszystkich wyobrażeń ludzkich na temat urody, więc jako taki nie zaspokoi tak na prawdę niczyich pragnienień... Ja np uważam moją żonę za śliczną dziewczynę, ale zdaję sobie sprawę, że jest ona daleka od propagowanego przez kolorówki ideału. I co z tego? Poza tym miłość na pewno wpływa na mój odbiór jej, ale to tym lepiej :)
Back to top
View user's profile Send private message
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 12-02-2005, 14:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

tuchna wrote:
Nie lubię, nie znoszę, zeby nie powiedzieć, że panicznie się boję grubych i olbrzymich facetów.

mam 187 cm wzrostu i ponad 90 kg żywej wagi... no cóż
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Messkalina
Guest








PostPosted: 27-04-2005, 11:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mężczyzna musi być szczery, muszę mieć do niego zaufanie, a o to jest bardzo trudno, musi mnie pociągać seksualnie, musi być szalony, rycerski, odważny, spontaniczny, energiczny, uczciwy, męski, ale przede wszystkim musi umiec mnie słuchac i ze mną rozmawiać. Musi mnie adorować, nie schodzić na dalszy plan. Wygląd nie ma żadnego znaczenia.
Back to top
GOMBEJ


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Aquarius
Joined: 11 Dec 2004
Posts: 2
Location: Szewce

PostPosted: 27-04-2005, 14:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Messkalina wrote:
Wygląd nie ma żadnego znaczenia.



czy oby napewno ??
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Messkalina
Guest








PostPosted: 27-04-2005, 18:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

bardzo podoba mi się taka myśl, gdzies ją przeczytalam- nie pamietam gdzie, że trzeba szukać takiego partnera na stałe, z ktorym umie się rozmawiać, bo kiedyś nie będzie już urody itd. Pozostanie tylko starośc i wtedy najbardziej docenia się taką wlasnie osobę, z ktorą mozna dzielic radosci, smutki, z ktora mozna po prostu POROZMAWIAC..
Owszem, fajnie mieć przystojnego faceta, ale co z tego jeśli jest całkowicie do dupy, zachowuje sie jak kretyn, oszukuje, okłamuje... Za cene CUDOWNEGO WNETRZA warto posiwecic coś tak przyziemnego jak wygląd.

Dlatego powtarzam- wygląd jest dla mnie już całkowicie bez znaczenia!
Back to top
tuchna


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 37
Zodiac: Gemini
Joined: 16 Jun 2004
Posts: 96
Location: Kraków

PostPosted: 27-04-2005, 20:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Podobać się mogą znajomi, partnerzy, kumple, itp. Lecz uważam, że owe podobanie nie odnosi się do przyjaciół i osób(osoby) które(ą) się kocha. Tych jakże ważnych osób się nie ocenia.
Rozmowa? Plaplanie, gadanie? Nie, czasami może wystarczy być.
Rozmowa jest istotna, ale nie może być bezsensownym gadaniem.
Dwie osoby mają się nawzajem tworzyć, uzupełniać, ech...ja wciąż wierzę w mit o ludziach kulistych. bum.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Skype Name
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 27-04-2005, 23:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Messkalina wrote:
Mężczyzna musi być szczery, muszę mieć do niego zaufanie, a o to jest bardzo trudno, musi mnie pociągać seksualnie, musi być szalony, rycerski, odważny, spontaniczny, energiczny, uczciwy, męski, ale przede wszystkim musi umiec mnie słuchac i ze mną rozmawiać. Musi mnie adorować, nie schodzić na dalszy plan.


Cóż za katalog, czy znalazł się choć jeden taki, który by spełniał te wszystkie kryteria?


Messkalina wrote:
Wygląd nie ma żadnego znaczenia.


Mogę sie z Tobą założyć, ze ma ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 28-04-2005, 08:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

To fakt, ze kobiety przywiazują mniejszą wagę do wyglądu niż mężczyźni ale nie uwierzę Messkalinie, która twierdzi, że wygląd nie ma żadnego znaczenia. Ma bejbe i to ogromne. Choćby nie wiem jak fantastyczny był facet, to jeśli będzie miał aparycję Freddiego Krugera to nie będziesz go chciała. Lajf...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tuchna


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 37
Zodiac: Gemini
Joined: 16 Jun 2004
Posts: 96
Location: Kraków

PostPosted: 28-04-2005, 10:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Skoro dla Messkaliny wygląd nie ma znaczenia, jak tak twierdziesz to zapewne też podłog tej zasady żyjesz, a więc zmierzam do zadania pytan. Czy nie używasz zadnych(zero) kosmetyków? Czy chodzisz ubrana jakkolwiek?

Cóż estetyka w życiu człowieka gra istotną role, i nie ma sensu się jej wypierac. Poza tym twierdzę, że niektóre czechy człowieka rysują się na jego twarzy.
Ważne jest wszystko, każdy detal, a co nie znaczy ze trza być idealnym, w końcu wady i niedoskonałości trza pokochać.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Skype Name
iguana


Offline 



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 88
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 28-04-2005, 15:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie mam określonego ideału..... musi mieć "to cos" ... ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Messkalina
Guest








PostPosted: 29-04-2005, 13:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

no cóż, trudno w to uwierzyć, ale tak jest. Być może to się zmieni, ale jestem pewna tego co mówię. Jeśli chodzi o koleżankę 'tuchna', to używam kosmetyków. O SWÓj wygląd dbam bardzo, staranie dobieram ubrania itd., ale w ogóle nie rozumiem dlaczego wiążesz mój wygląd z moimi wymaganiami co do mężczyzny, z którym chcialabym być. Ja o siebie dbam, bo chcę sie sobie podobać, czuje się bardziej pewna siebie, bardziej szczęśliwa jeśli wiem, że wyglądam świetnie. Jeśli będę chciala poznać faceta po to, żeby sie z nim przespać, albo zabawić, no to wygląd ma tu ogromne znaczenie, ale marzę o mężczyźnie, który będzie mnie kochał, szanował itd. a wtedy może wyglądać tak jak pięć Krugerów razem wziętych. No cóż, nie wierzycie, ale zrazem w ogóle mnie nie znacie. To, że nie spotkaliście nigdy osoby, która by miala wyglad faceta w dupie, to nie znaczy, że takiej nie ma!
Uważam temat za zakończony i apeluje do powrotu do meritum tematu.
Back to top
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 29-04-2005, 14:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

2 Messkalina - jakkolwiek bys sie nie deklarowala, to ja i tak tego nie kupuje. Zwaz na to, ze pierwsze na co zwracasz uwage u czlowieka, to jego powierzchownosc, nie znasz go od razu "od srodka". albo cie pociaga, albo nie i wtedy nie masz z nim nic wspolnego proste.

Zaloze sie rowniez, ze jesli np. na imprezie stoi dwoch kolesi jeden calkiem przystojny (ale narcyzowaty, samolubny, nadety i nudny) i drugi - brzydki jak cholera, z zakolami jak Zatoka Perska (ale zabawny, opiekunczy, pracowity i z czarnym pasem w karate) i zadnego z nich nie znasz ani troche, to podejdziesz do tego ladniejszego. Mam racje?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Aventya


Offline 



Joined: 16 Nov 2004
Posts: 71
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 29-04-2005, 14:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cóz... Gladywn ma rację. Na pierwszy rzut oka a często nawet przy pierwszej rozmowie nie widac czy ktoś ma wspaniałe wnetrze... A w 98% pierwsza rozmowa decyduje czy chcemy spotkac się z tą osobą czy nie. Z tego wynika, że np jeśli ktos jest brzydki i w dodatku niesmiały, zestresowany, sepleni (niepotrzebne skreslic) w wyniku czego nawet w rozmowie wypadnie blado a w rzeczywistosci jest 8 cudem swiata to i tak nie bedzie miał wiekszych szans...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
iszta


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Scorpio
Joined: 14 May 2004
Posts: 35
Location: Gdansk

PostPosted: 30-04-2005, 15:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myst wrote:

le z drugiej strony każdy inaczej postrzega piękno.


Dla mnie najsexowniejszym facetem pod sloncem to osoba, ktora potrafi sie szczerze smiac i wie czego chce. Nie ufam urodzie. Jest nietrwala i zwodnicza. Nie ma atrakcyjnych "plytkich" czy "szarych"osob.

Wydaje mi sie, ze zalezy wam bardziej na wygladzie niz na czymkolwiek innym. Jezeli tak jest...to troche dresiarskie myslenie ;). No coz.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 30-04-2005, 18:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dresiarskie? Tu rozpatrywane jest pierwsze wrażenie, a wtedy uroda ma znaczenie. Inaczej jest kiedy już znam daną osobę. Może wygląd nie jest sprawą pierwszorzędną, ale jest ważny. Zwłaszcza ważne jest aby facet o siebie dbał. Bez tego odpada w przedbiegach :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Next »
Forum Index » Rozmowy » Jakie kobiety/jacy faceci wam sie podobaja...

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group