FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Sztuka » Film » Najgorsze filmy
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 03-04-2005, 17:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

Szczerze mówiąc to o "Ringu" nie mogę się wypowiedziec do końca, bo... zasnąłem z nudów i nie wiem jak się skończył. Ale opowieść o krwiożerczej kasecie wideo jest beznadziejna, przynajmniej na tyle na ile ją zobaczyłem przed snem.

Bukier to jest brytyjski film, całkiem taki sobie, jako rozrywka podczas sjesty w sam raz.

Natomiast nie kumam filmów Jima Jarmusha - czym tu się podniecać, w którym miejscu są one kultowe? Tak jak uważam za gniota "Requiem dla Snu" - tragedia.

2Gladwyn - Filmów typu American Pie nie trawię! Rzygać mi się chce na widok złotej amerykańskiej młodzieży mającej kłopoty ze swoim libido. Może amerykańskich frytkożerców to śmieszy, ale nie mnie. Filmy tego typu uważam za tragiczne. Natomiast lubię owszem filmy, które nie wymagają myślenia, bo sa po to, żeby przy nich odetchnąć. Mam tutaj na myśli kino akcji, jak "Od Kołyski po Grób", "Spartan", "Mindhunters" - przy tym naprawdę odpoczywam.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 04-04-2005, 09:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

2Myst jesli odpoczywales przy "Mindhunters", to gratuluje :) film jest rewelacyjny, ale ja raczej siedzialem w napieciu podejrzewajac kazdego. Relax dla mnie to nie przy takich filmach...
Ja juz powiedzialem - doskonale sie relaksuje przy intelektualnie niezobowiazujacych, amerykanskich hajskulowych komediach i wcale sie tego nie wstydze. Myst, chociaz raz mamy inne zdanie na temat... :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 11-04-2005, 11:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dorzucam jeszcze "Billego Madisona" z Adamem Sandlerem. Już dawno nie widziałam filmu tak beznadziejnie głupiego z tak beznadziejnie niskim poziomem żartów i gagów w nim wykorzystanych :/ Słowem...serdecznie odradzam.
Co do amerykańskich komedii to jak najbardziej mogą być byleby reprezentowały jakiś, minimalny chociażby poziom, czego o filmie wyżej wspomnianym absolutnie powiedzieć nie można.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 04-06-2005, 12:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

a ja nie polecam Sahary bo ostatnio niestety mialem okazje zobaczyc.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Perfect Witch
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Aries
Joined: 13 May 2004
Posts: 187
Location: Zgierz

PostPosted: 04-06-2005, 12:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

najgorszym filmem, jaki kiedykolwiek widziałam była "Szkoła uwodzenia" czy jakoś tak - leciało na polsacie i nie chciało mi się wstać od kompa, żeby to wyłączyć... no po prostu tragedia totalna, nie wiem, czemu puszczają takie filmy w polskiej telewizji - chyba nadal żyjemy w jakimś dziwnym przekonaniu, że jak film jest amerykański, to dobry, a to niestety w 90% przypadków się nie sprawdza :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 04-06-2005, 13:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

A ja ostatnio obejrzałam "Między Słowami" i stwierdzam, że jest to jeden z najnudniejszych filmów jakie w życiu widziałam. Jak dla mnie to właściwie film o niczym :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 04-06-2005, 14:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

A mi sie podobalo. Ogladalem ten z rodzina, ktora sie na tym wynudzila, a dla mnie to byla uczta:)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 04-06-2005, 14:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z reguły oglądam nawet najgorsze gnioty do samego końca ale "Miedzy Słowami" to masakra. Odpuściłem po godzinie, bo miałem lepsze rzeczy do roboty. Kolejnym szitem jest "Skarb narodów" kolejna kopia Indiany Jones'a (rewelacyjnego zresztą).
Ale najgorszą kupą jaką ostatnio widziałem było "Rrrr!" - tragedia. I Gerard Depardieu tam się udziela - bosz.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Perfect Witch
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Aries
Joined: 13 May 2004
Posts: 187
Location: Zgierz

PostPosted: 04-06-2005, 14:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:
"Miedzy Słowami" to masakra


z tym się zgodzić nie mogę - to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy film ostatnich dwóch lat, jaki widziałam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 04-06-2005, 19:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:
Kolejnym szitem jest "Skarb narodów" kolejna kopia Indiany Jones'a



o z tym sie nie moge zgodzić - podróba podróbą, ale całkiem ciekawie im to wyszło i sympatycznie się oglądało :)
Back to top
View user's profile Send private message
Izis


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 45
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Apr 2005
Posts: 90
Location: Polska

PostPosted: 05-06-2005, 10:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

sporo jest filmów, które można nazwać bardziej gniotami niż filmami;) i tak z tych które akurat teraz przychodzą mi do głowy to: Troja - matko jak mnie ten film zanudził i rozczarował, Dracula 2000 - może i koncepcja w niektórych fragmentach ciekawa ale ogólnie szkoda słów, nie będę tu wspominać o Polskich mega produkcjach bo też słów brak:/
Back to top
View user's profile Send private message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 05-06-2005, 12:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

przyszedł mi do głowy jeszcze film "Aleksander"...jak to zgrabnie koledzy stwierdzili jest to pierwszy interaktywny film o gejach - siedzisz 3 godz. w kinie, oglądasz film o pedałach, wychodzisz i boli cię dupa
Back to top
View user's profile Send private message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 05-06-2005, 13:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cóż, nas może szokować pojęcie przyjaźni pomiędzy mężczyznami w ujęciu starożytnych Greków i ich hellenistycznych spadkobierców, ale tak właśnie było. Za najdoskonalszy rodzaj miłości uznawano miłość dojrzałego mężczyzny do młodzieńca (i nie chodzi tu o czynnik seksualny, który był małoznaczący). Po prostu my przejęliśmy germański (a raczej z punktu widzenia Greków barbażyński) obraz męskości i tego, co należy robić, by męskim być. Stąd te różnice.

Co nie zmienia faktu, że Aleksander o Troja to gnioty jakich mało.


Last edited by Gothycka Mucha on 05-06-2005, 19:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ćma


Offline 



Joined: 01 Jul 2004
Posts: 292
Location: Wrocław

PostPosted: 05-06-2005, 16:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

luxia wrote:
Mi podobał się "Aleksander". Myślę, że ukazanie homoseksualizmu nie było głównym celem filmu. Jednakże wiele osób najbardziej skupiło się na fakcie, że Aleksander kochał swego przyjaciela. Moim zdaniem w takiej więzi nie ma nic dziwnego, bo była to przyjaźń a nie związek fizyczny. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że był to "film o pedałach".


chodziło mi o to, że był przeraźliwie nudny i że w oczy rzucał się właśnie ten wątek (dla jasności dodam, że nic nie mam do gejów czy lesbijek); nie wiem w zasadzie czy miał to być fim bataliśtyczny czy biograficzny, moim zdaniem ani jedno ani drugie im nie wyszło
Back to top
View user's profile Send private message
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 05-06-2005, 17:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

A mi sie Aleksander tez podobal. Fakt ze moze jest troche za dlugi, ale w kinie dalo sie wysiedziec.
Jesli chodzi o "watek gejowski" to szczrze mowiac wcale go tam nie ma bo przeciez Aleksander jest w tym filmie "bi" i jak napisala Luxia milosc do mezczyzny zostala pokazana jako doglebna przyjazn i oddanie, a nie przez pryzmat sexu.

Btw nie uwazacie ze zona Aleksandra miala wrecz idealne piersi? :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next »
Forum Index » Sztuka » Film » Najgorsze filmy

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group