FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Miłość w subkulturze
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 26-03-2005, 17:58    Post subject: Miłość w subkulturze Quote selected Reply with quote

Czy wszyscy macie za partnera gota lub gotkę? Zauważyłam taką prawidłowość, że często drugą połówką jest osoba z tej samej subkultury. Jak od każdej reguły i od tej są wyjątki (sama taki stanowię), ale czy są to wyjątki potwierdzające regułę? A może nie ma takiej reguły i tylko tak mi się wydaje? Ciekawa jestem jakie jest Wasze zdanie na ten temat.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Kojot


Offline 



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 50
Location: Kraina Ozz

PostPosted: 26-03-2005, 18:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myśle że Ci sie wydaje. Jasne że ktoś może mieć za partnera kogoś z tej samej subkultury bo przecież to bardzo odpowiada ludziom (te same upodobania, idee, poglądy - takie coś bardzo zbliża ludzi do siebie), ale równie dobrze może to być ktos z innej subkultury lub ktoś nienależący do jakiejkolwiek subkultury. Wszystko zależy od ludzi.
Back to top
View user's profile Send private message
n4ncy


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 23 Jun 2004
Posts: 49
Location: rzeszow

PostPosted: 26-03-2005, 19:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

mi sie wydaje, ze ten sam, albo podobny swiatopoglad zbliza ludzi. przez to powstaje wiele tematow w ktorych oboje sie orietują. to podobienstwo jest korzystne dla zwiazku. aczkolwiek wiazanie się z osoba o innych pogladach tez moze tez miec pozytuywne cechy. przez tą odmiennosc można uczyc sie od siebie nawzajem. to tez tworzy pomiedzy swojgiem ludzi niesamowite więzy..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dark_Despair
Guest








PostPosted: 26-03-2005, 21:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

a moj partner slucha zupelnie innej muzyki i wcale nam to nie przeszkadza :P no ale fakt faktem ze jest to tez metal..... osobiscie nie znam pary np. gotki z dresem :D
Back to top
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 26-03-2005, 22:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

Właśnie o to mi chodzi. Generalnie wszystkie znajome pary należą do tej samej subkultury. Na ulicy też ciężko spotkać np. metala z odzianą w róże panienką. Nie mówię, że to niemożliwe, ale mnie się jeszcze taki widok nie zdarzył.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 26-03-2005, 22:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

ja ponad rok bylem w zwiazku z kims kto nie byl w zaden sposob zwiazany z subkultura gotycka czy czyms pokrewnym. A teraz jestem w bardzo szczesliwym zwiazku z Saga wiec jak najbardziej kobieta zwiazana ze strefa itp. Wszystko wedlug mnie zalezy od tego kogo nam los przyprowadzi na nasza sciezke ;] nie powinno sie uogolniac.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
?DidYouKillMe?


Offline 



Joined: 02 Feb 2005
Posts: 50
Location: Tułowice Siti

PostPosted: 27-03-2005, 06:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

Athe wrote:
Generalnie wszystkie znajome pary należą do tej samej subkultury. Na ulicy też ciężko spotkać np. metala z odzianą w róże panienką. Nie mówię, że to niemożliwe, ale mnie się jeszcze taki widok nie zdarzył.


Ja akurat bylem w dosc dlugim zwiazku z taka dziewczyna, z "odziana w roze panienka". Dyskoteki, kosmetyczka, fryzjer, ciuchy tylko firmowe, 2 godziny sie czeka az sie pomaluje przed wyjsciem, chlopaki kolezanek to drechy itp. Uwazam jak dla mnie to za dobre polaczenie, mawiaja ze przeciwienstwa sie przyciagaja. Teraz sie spotykam z baardzo podobna dziewczyna, tez sliczna blondyneczka, zrobiona na bostwo. Zreszta jakas nigdy nie mialem powodzenia u plci przeciwnej z moich klimatuf, chyba jakis za malo gotycki/metalowy jestem (rotfl)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 27-03-2005, 06:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

skad ja to znam... ja zwykle chodzilem na lyso wiec u "dziewczyn z klimatu" nie mialem nigdy szans w porownaniu z dlugowlosymi facetami hehehe... ale co tam za stary jestem na dziewczynki dla ktorych jednym z kryteriow doboru faceta jest to ze musi miec dlugie wlosy :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 27-03-2005, 13:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja takie panienki w rozowych sweterkach, wytartych jeansach i tlenionych wlosach staram sie omijac z daleka.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
n4ncy


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 23 Jun 2004
Posts: 49
Location: rzeszow

PostPosted: 27-03-2005, 13:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Athe wrote:
Na ulicy też ciężko spotkać np. metala z odzianą w róże



ja widziałam. raz. szok. smiech. szok.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 27-03-2005, 16:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

To widzieliście więcej ode mnie ;) Mnie się jeszcze taki widok nie trafił, ale jak się układa między tymi ludźmi to w porządku... absolutnie nie neguję takich par...uważam tylko, że jest to rzadkość. Mój facet nie należy do żadnej subkultury i nie ma długich włosów, a jesteśmy już razem trzy lata i nie zamieniłabym go na nikogo innego :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
bestia


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 36
Zodiac: Taurus
Joined: 10 Jun 2004
Posts: 293
Location: otchłań

PostPosted: 29-03-2005, 09:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

hmm... mysle, ze to w jakiej jest subkulturze ma male znaczenie, jesli 2 osoby laczy cos jeszcze :). a jak dla mnie, dlugie wlosy facetow nie sa zasada, nawet kiedys bylam z kims z krociutkimi wlosami :). obecnie jestem z kims z bardzo dlugimi wlosami i chce je sciac, a ja zabardzo bym tego nie chciala ale to z przyczyn osobistych :>, a nie dlatego, ze w krotkich juz go nie bede kochac :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Tlen login
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 29-03-2005, 11:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cóż, żona gothką nie jest i nigdy już raczej nie będzie, zresztą jest i to obojętne - kocham ją niezaleznie od tego... Co do samych gothek - nigdy z żadną nie byłem, więc się nie wypowiadam ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 30-03-2005, 14:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hehe no kurde to ja jestem jakiś inny, bo ja nigdy nie byłem z żadną gotką czy metalówą. Mój najdłuższy związek był z dziewczyną słuchającą muzyki od punka poprzez hip-hop do jakiegoś disco. Nigdy nie gadaliśmy na temat muzyki, nawet nie słuchaliśmy nigdy wspólnie niczego poza radiem. Ale jakoś 3 lata mi zleciały a rozstaliśmy się z powodów zupełnie nie związanych z upodobaniami muzycznymi :)

Dlatego w zasadzie nie wiem jak to jest być z gotka czy z kobietą z klimatów metalowych, chociaż sądząc z moich obserwacji to gotki są raczej nawiedzone, ezoteryczne i w ogóle, a metalówy wiecznie pijane... Może ja tylko trafiłem na takie, ale kurde jakoś nie poznałem bliżej żadnej normalnej dziewczyny z tych subkultur. Mam pecha... ;(
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Aventya


Offline 



Joined: 16 Nov 2004
Posts: 71
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 30-03-2005, 14:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja nie należę do żadnej subkultury :P i faceta tez nigdy nie szukałam pośród gotów czy metali (choć jeden się kiedys trafił :)) A tak na marginesie to jak dwie osoby naprawde coś łączy to takie sprawy jak muzyka, długie czy tam krótkie włosy traca mocno na znaczeniu :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next »
Forum Index » Rozmowy » Miłość w subkulturze

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group