FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Leczyć czy izolować?
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 04-11-2005, 12:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

PePe wrote:
Takie stwierdzenie kojarzy mi sie z przeslaniem rozglosni ojca ryzyka. Pewnie wiekszosc spoleczenstwa podziela takie przekonanie (wynikajace glownie ze swojej niewiedzy), a to juz jest zalosne.



Ty masz swoje zdanie ja mam swoje nie musisz sie wcale z moim zgadzac... to co ja uważam to jest tylko i wyłlllącznie moja sprawa.. a mojego stosunku do pewnych kwesti nigdy nie zmienisz....


Vampirella wrote:
Dokładnie podzielam to zdanie nie żeby komuś osobiście ubliżyć ale żeby stwierdzić że taka jest polska społecznośc...większość przesądza o swoich racjach nie wiedząc tak naprawdę o co chodzi... myślę że to w jakimś sensie naszych babek które wpajały nam ciemnotę ,


powiem tak.... jak pisałam wcześniej każdy ma SWOJE zdanie na ten temat... Ty mozesz uwazac jak chcesz wiec inni tez moga... ja nie bede zgadzac sie tylko po to z wszystkimi zeby byli zadowoleni z tego co pisze....

.. jesli chodzi o wiedze ja czytam duzo ksiazek na ten temat ... ale to co ja uwazam to moja sprawa.... kazdy mas woje zdanie i wytykanie komus ze czegos nie wie albo ze ktos nam wpaja ciemnote jest nie na miejscu .... to co sie czyta to jedno a to co sie uwaza na dany temat to drugie.. pamietaj ty cos popierasz inni nie... i ja nigdy tego nie popre



Vampirella wrote:
Znam jedną panią która jest Les ( taka się urodziła)


nikt sie taki nie rodzi ;] - to się nabywa

Vampirella wrote:
AJWAŻNIEJSZA JEST W TYM WSZYSTKIM TOLERANCJA I TROCHĘ WIEDZY NA TEMAT

ja jestem tolerancyjna do pewnego stopnia... niestety nie przekonasz mnie bym byla tolerancyjna do tego tematu .... koniec off topica


a wracajac do tematu
szary9 wrote:
Więźniowie mogliby robić rzeczy najcięższe i najpodlejsze


i tak własnie powinno byc... zgadzam sie w 100 procentach....
poza tym powinni sami na siebie zapracowac przez to .... system jest chory zeby spoleczenstwo utrzymywalo tych wyrzutkow.... powinni zapracowac na wszystko ....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 06-11-2005, 13:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

NocturnalGirl wrote:
Ty masz swoje zdanie ja mam swoje nie musisz sie wcale z moim zgadzac... to co ja uważam to jest tylko i wyłlllącznie moja sprawa.. a mojego stosunku do pewnych kwesti nigdy nie zmienisz....


Równie i ja mogę mieć swoje zdanie w tej kwestii...i nikt mnie nie przekona...;]


NocturnalGirl wrote:
nikt sie taki nie rodzi ;] - to się nabywa


..nie nabywa się.......;]


NocturnalGirl wrote:
ja jestem tolerancyjna do pewnego stopnia... niestety nie przekonasz mnie bym byla tolerancyjna do tego tematu ..


..to nie moja sprawa czy jesteś tolerancyjna czy nie ... w zasadzie cokolwiek bym tu nie pisała nie tyczyło bezpośrednio Ciebie... ale ogólnie osób które myślą podobnie ( a każdy z nas wie że takich jest wielu , nie tylko tu ale i w live )... więc nie rozumię czemu to bierzesz do siebie ;]..


NocturnalGirl wrote:
.. jesli chodzi o wiedze ja czytam duzo ksiazek na ten temat ... ale to co ja uwazam to moja sprawa.... kazdy mas woje zdanie i wytykanie komus ze czegos nie wie albo ze ktos nam wpaja ciemnote jest nie na miejscu ...


..i tu tak samo , jak powyżej nie wytykałam ani Tobie ani komu kolwiek na forum ( powinnaś spojrzeć raz jeszcze na mój post że pisałam ogólnie ) ciemnoty ;] zresztą wspomniałam w poście że bez obrazy.. a jak ktoś czuje się urażony..cóż...
co do książek to być może istnieją dwie różne wersje książek danego tematu ...dlatego zdania są podzielone .. tyle że ja zdania swojego nie narzucam nikomu , wypowiadam się jedynie na temat który znam z książek jak i z życia ... bo nie oceniam sytuacji jeśli nie jestem pewna na 100%
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
disposable_teen


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 37
Zodiac: Leo
Joined: 16 Sep 2004
Posts: 33
Location: Kołobrzeg

PostPosted: 02-08-2006, 19:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jestem za karą śmierci.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mortycja69


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 34
Zodiac: Gemini
Joined: 02 Aug 2006
Posts: 24
Location: perfect world

PostPosted: 13-08-2006, 14:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kara smierci.

Myślimy o tym, ze człowiek, ze mozna wyleczyc [moze], odizolować itd.
A co z kilku letnią dziewczynką? Mi sie to w pale nie mieści poprostu. Żeby tak skrzywdzić dziecko.
Niech jedzie na ręcznym, albo poprosi lekarza o pomoc.
A jeśli nie wytrzyma, to smierć.
Back to top
View user's profile Send private message Tlen login
doorsik
Guest








PostPosted: 18-08-2006, 16:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

..

Last edited by doorsik on 11-04-2009, 14:44; edited 1 time in total
Back to top
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 29-08-2006, 20:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

tak sobie pomyślałam w ramach wspomnień ( postu)
--->cytat
""ja jestem tolerancyjna do pewnego stopnia... niestety nie przekonasz mnie bym byla tolerancyjna do tego tematu..""

Jak to możliwe , można być ogólnie tolerancyjnym albo wogóle, nie istnieje coś takiego jak TOLERANCJA do pewnego stopnia ;], jest to raczej nierównowaga..(..) dalej nie dopisuje , każdy się powinien domysleć


Tak jak w innym przypadku mówiąc o ciemnocie, nigdy nie obrażam bezpośrednio na necie ... jeśli ktoś się uraża i tłumaczy , tzn że czuje się winny :P

a teraz dalej...

"""Kara smierci.

Myślimy o tym, ze człowiek, ze mozna wyleczyc [moze], odizolować itd.
A co z kilku letnią dziewczynką? Mi sie to w pale nie mieści poprostu. Żeby tak skrzywdzić dziecko.
Niech jedzie na ręcznym, albo poprosi lekarza o pomoc.
A jeśli nie wytrzyma, to smierć. """

Sądzisz że to jedyne wyjście?.. w tym przypadku nie tylko ON ponosi winę , gdzie rodzice dziewczynki , którzy pozwalają jej na samowolne poruszaniu się być może w miejscach niedozwolonych szczególnie dla nieletnich dziewczynek ,gdzie stają się pokuszeniem dla "zboczonych"
Z drugiej strony , nie ma lekarstwa na tą CHOROBE to tak jak zmusić Ciebie , mnie czy Ich na zmiane naszych przyzwyczajeń seksualnych , to jest niemożliwe , tego się nie leczy trzeba trzeba jedynie nie pozwolić na pokusy starać się IM stwarzać jak najmniej takich kuszących sytuacji , może niech najpierw mamy pilnują bardziej swoich pociech , częściej zwracają uwagę na to , jakimi drogami chasają.

Ja gdyby mój syn był gejem, pedofilem czy zoofilem, nie pozwoliłabym i bym nie chciała by go skazano na karę śmierci, czy Ty byś to zrobiła? a Ty ?
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
mortycja69


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 34
Zodiac: Gemini
Joined: 02 Aug 2006
Posts: 24
Location: perfect world

PostPosted: 29-08-2006, 22:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirella wrote:

[...] przyzwyczajeń seksualnych


To jest dla Ciebie przyzwyczajenie seksualne? Sex z 4 letnią dzewczynką?

Vampirella wrote:
może niech najpierw mamy pilnują bardziej swoich pociech , częściej zwracają uwagę na to , jakimi drogami chasają.


Jak dla mnie, zwracanie uwagi na swoje dziecko jest naturalne. Ale nawet dziecko kochane, o które rodzice sie troszczą, moze wpaść w ręce takiego em, szaleńca.
Jasne, ze odpowiezialność leży po stronie rodziców. Zgadzam sie z Tobą.

Vampirella wrote:

Ja gdyby mój syn był gejem, pedofilem czy zoofilem, nie pozwoliłabym i bym nie chciała by go skazano na karę śmierci, czy Ty byś to zrobiła? a Ty ?


Zestawianie razem homoseksualisty i tych dwóch dalszych, jest niepoważne.
Napewno nie chciałaby mieszkać z kimś kto dopuscil sie takich rzeczy. Chciałabym, zeby trafił do zamkniętego szpitala. To na dzień dzisiejszy. Trudno mi czuć sie, jak matka takiego zbrodniarza.
Back to top
View user's profile Send private message Tlen login
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 30-08-2006, 20:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

mortycja69 wrote:
To jest dla Ciebie przyzwyczajenie seksualne? Sex z 4 letnią dzewczynką?


Nie łap mnie za słowa, dobrze zdajesz sobie sprawe że nie o to chodzi , pedofilia czy homoseksualizm , jest chorobą i to nie uleczalną, można jedynie zapobiec w przypadku tych osób by nie stwarzać im "sytuacji"

A co do matek i ich pociech , nie zgodze się właśnie z takich najlepszych domów przeważnie gdzie nie ma prawdziwej milości i kontroli nad dzieckiem , zdarzają się takie przypadki , miłość jest głównie zastępowana dobrem materialnym i zwykle reszta gówno rodzine obchodzi.. Dlaczego takie przypadki nie zdarzają się w rodzinach mniej zamożnych , o tym nikt nie pomyśli...

mortycja69 wrote:
Zestawianie razem homoseksualisty i tych dwóch dalszych, jest niepoważne.


Nie wymyślaj mi od niepoważnych , nie masz podstaw , skoro uważasz się za poważną , powinnaś dobrze zrozumieć , o co mi chodzi , to nie jest zestawienie , ogólnie ujełam osoby , które są głównie NIETOLEROWANE przez POLSKĄ społeczność , bo to tylko większość polaków z powodu zwykle swojej niewiedzy ( poczytaj posty wcześniejsze) tylko ocenia , nie doszukując się korzeni problemu , może trzeba najpierw pomóc takiej osobie, znaleść przyczynę , a jesli nic z tego , wtedy oceniać , ja raczej jestem za pomocą , nie uciekałabym się do środków drastycznych..

mortycja69 wrote:
Napewno nie chciałaby mieszkać z kimś kto dopuscil sie takich rzeczy. Chciałabym, zeby trafił do zamkniętego szpitala.


już nie kara śmierci??

Quote:
Trudno mi czuć sie, jak matka takiego zbrodniarza.


Jestem matką jeszcze malutkiego dziecka , niewiem kim będzie , jeśli w przyszłości okaże się że będzie którymś z nich , nie zostawie go , będe się starała mu pomóc, albo jeszcze lepiej , będe go odpowiednio wychowywać
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 30-08-2006, 20:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirella wrote:
pedofilia czy homoseksualizm , jest chorobą i to nie uleczalną

pedofilia tak to choroba, czy uleczalna to zalezy od przypadku,

homoseksualizm NIE jest choroba ktora trzeba leczyc czy "nie stwarzac sytacji"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
mortycja69


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 34
Zodiac: Gemini
Joined: 02 Aug 2006
Posts: 24
Location: perfect world

PostPosted: 31-08-2006, 09:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirella wrote:


A co do matek i ich pociech , nie zgodze się właśnie z takich najlepszych domów przeważnie gdzie nie ma prawdziwej milości i kontroli nad dzieckiem , zdarzają się takie przypadki , miłość jest głównie zastępowana dobrem materialnym i zwykle reszta gówno rodzine obchodzi.. Dlaczego takie przypadki nie zdarzają się w rodzinach mniej zamożnych , o tym nikt nie pomyśli...


Eeeeej, nie napisałam nic o rodzinach zamożnych, bądź nie.

Vampirella wrote:


Nie wymyślaj mi od niepoważnych , nie masz podstaw , skoro uważasz się za poważną , powinnaś dobrze zrozumieć , o co mi chodzi , to nie jest zestawienie , ogólnie ujełam osoby , które są głównie NIETOLEROWANE przez POLSKĄ społeczność , bo to tylko większość polaków z powodu zwykle swojej niewiedzy ( poczytaj posty wcześniejsze) tylko ocenia , nie doszukując się korzeni problemu , może trzeba najpierw pomóc takiej osobie, znaleść przyczynę , a jesli nic z tego , wtedy oceniać , ja raczej jestem za pomocą , nie uciekałabym się do środków drastycznych..


Ale homoseksualistom nie ma w czym pomagać IMO, Dlatego to zestawienie było dla mnie, nie teges =]


Vampirella wrote:
już nie kara śmierci??.


W pierwszym poście nie byłam bezwzględnie za karą śmierci. Jesli możliwe byłoby leczenie, albo jakis szpital zamknięty, to bardzo dobrze. Jednak np. nakaz sądowy zabraniający zblizania sie do dzieci, sprawy nie załatwi ;]
Back to top
View user's profile Send private message Tlen login
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 31-08-2006, 17:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
homoseksualizm NIE jest choroba ktora trzeba leczyc czy "nie stwarzac sytacji"


No oczywiste że tak wcale nie uważam , sama namieszałam ;]

We mnie to ciągle siedzi , często wracam do tematu w realu , trafia mnie jak słyszę ludzkie poglądy na temat...;//


Quote:
W pierwszym poście nie byłam bezwzględnie za karą śmierci. Jesli możliwe byłoby leczenie, albo jakis szpital zamknięty, to bardzo dobrze. Jednak np. nakaz sądowy zabraniający zblizania sie do dzieci, sprawy nie załatwi ;]


Sama żywie nadzieje na przyszłość że wkońcu ten problem będzie miał kiedyś rozwiązanie....oby ;]
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 31-08-2006, 17:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niestety jestesmy bardzo ograniczonym i zacofanym spoleczenstwem. Widac to po pogladach wladzy, ktora jak wiadomo podobno reprezentuje "interesy wiekszosci". Rece opadaja.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Letum Angelus


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Libra
Joined: 31 Aug 2006
Posts: 15
Location: Kraków

PostPosted: 31-08-2006, 18:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niewątpliwie przemawiają przez was szlachetne intencje, gdy tak swobodnie mówicie o publicznych linczach, mordach oraz pobiciach...sam mam dwu i pół rocznego braciszka i też na myśl o jakimś żałosnym gnojku, który mógłby go skrzywdzić krew mnie zalewa. Uważam jednak, że jest to problem bez wyjścia dla obecnego społeczeństwa: z jednej strony nadmuchana etyka i chrześcijańskie apele (haha!) z drugiej brak środków. Śmieszy mnie jeszcze jedno w Waszym podejściu do sprawy (mam na myśli mordy i lincze): Wyobraźcie sobie, że kogokolwiek z Was, czy innych ludzi lubujacych się w Dark Independent, oskarżono o pedofilię, nekrofilię, czy homoseksualizm (co do tego ostatniego, nie rozumiem zupełnie, jak można mieć to obcej osobie za złe...oczywiście zakładając, że ma ręce przy sobie). Była niedawno sprawa niewyjaśniona do końca: posądzano pewnego człowieka o atak na dziewczynkę i prawie bez dochodzenia wsadzono go do wiezienia: jak osoba oskarżona o pedofilie ma w więzieniu mówić nie muszę. Wyobraźcie sobie, że to Was mogliby tak oskarżyć i wsadzić,albo jeszcze lepiej,skoro tak użeka Was wizja średniowiecza, pomyślcie o rozochoconym tłumie (albo prawicowych bojówkach), które byście spotkali. Jak myślicie, wytłuamczyliście by im, że tak naprawdę to nie wy? Sami byście się podłożyli, wiadomo wszem i wobec, że wszyscy goci to zboczeńcy zwyrodnialcy i padalce...
Żeby zabić trzeba mieć 100% pewności....oczywiście gdybym miał, nie przeszkodziłoby mi to w osądzeniu (ewentualnie samo-osądzeniu).
Back to top
View user's profile Send private message
:scheuermann:


Offline 



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 111
Location: :stettin:

PostPosted: 31-08-2006, 21:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

...jak jeszcze ktoś napisze o kastracji to chyba spadnę z krzesła... farmakologiczne wstrzymywanie popędu to tak... ale kastracja?!... czemu to ma niby zapobiegać?!... kastrat nie może się rozmnażać, ale ma erekcję, współżyć może normalnie (a może mu nawet wygodniej bez "balastu";)), może przeżywać orgazm... chyba, że chodziło wam o pozbawienie prącia, ale to nic nie ma wspólnego z kastracją...

...a co do samego tematu... choć pewnie was nie interesuje jak czuje się taki pedofil... Ci ludzie także cierpią z powodu swoich upodobań... nie potrafią się powstrzymać... mają sumienie... wiedzą, że robią dziecku straszną krzywdę... oczywiście, że najlepiej byłoby ich pozabijać, ale co właśnie (jak zauważył przedmówca) wtedy, gdy nie ma wystarczających dowodów... były takie przypadki jak ten w stanach, gdzie facet mył córeczkę swojej drugiej żony... jakiś sąsiad to zobaczył przez okno i zadzwonił na policję... teraz facet siedzi w jakimś więzieniu i już wielokrotnie został pobity i zgwałcony... bardzo łatwo jest kogoś posądzić o taki czyn, szczególnie w stanach, gdzie od kilku lat jest nagonka... ale co tam... najlepiej wszystkich brutalnie pozabijać... a to, że znajdzie się kilku niewinnych w granicach błędu statystycznego... nas to nie dotyka, więc niech sobie pocierpią, prawda?...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 01-09-2006, 10:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Letum Angelus wrote:
Śmieszy mnie jeszcze jedno w Waszym podejściu do sprawy (mam na myśli mordy i lincze):

starajcie sie zwracac bezposrednio do konkretnej osoby a nie ogolnie do "was" ;-)

:scheuermann: wrote:
...jak jeszcze ktoś napisze o kastracji to chyba spadnę z krzesła... farmakologiczne wstrzymywanie popędu to tak... ale kastracja?!... czemu to ma niby zapobiegać?!... kastrat nie może się rozmnażać, ale ma erekcję, współżyć może normalnie (a może mu nawet wygodniej bez "balastu";)), może przeżywać orgazm...

a czy to przypadkiem nie jest tak ze poped seksualny jest regulowany hormonalnie, wiec poprzez kastracje wygaszasz poped seksualny ? to ze jest fizycznie zdolny to jedno, to ze nie ma ochoty to drugie. Zawsze mi sie zdawalo ze eunuchowie pilnowali haremow. chociaz specjalista w tej dziedzinie zdecydowanie nie jestem.

:scheuermann: wrote:
yły takie przypadki jak ten w stanach, gdzie facet mył córeczkę swojej drugiej żony... jakiś sąsiad to zobaczył przez okno i zadzwonił na policję... teraz facet siedzi w jakimś więzieniu i już wielokrotnie został pobity i zgwałcony...

to mnie akurat nie dziwi, nigdy nie bylem wielbicielem stanow, i uwazam ze ten kraj jest zdecydowanie bardziej popierzony niz polska. tam na kogos zle spojrzysz a on ci wladuje kulke w obronie wlasnej ;-)

:scheuermann: wrote:
...a co do samego tematu... choć pewnie was nie interesuje jak czuje się taki pedofil... Ci ludzie także cierpią z powodu swoich upodobań... nie potrafią się powstrzymać... mają sumienie... wiedzą, że robią dziecku straszną krzywdę...

nie zgodze sie , to niby czemu kazdy samotny facet ( nie majacy zadnych kontaktow seksualnych )nie jest gwalcicielem, przeciez tez ma ochote na seks, a nie koniecznie chodzi przeciez na dziwki. co do tego ze nie potrafia sie powstrzymac... czlowieka od zwierzecia przede wszystkim odroznia to ze potrafi zapanowac nad instynktem nieprawdaz ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next »
Forum Index » Rozmowy » Leczyć czy izolować?

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group