FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Sanguinarianie - współcześni krwiopijcy
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 15-08-2005, 12:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Picie krwi to najwieksza glupota .... co w tym takiego cool, przeciez to jest jakies zboczenie - tak samo jak pedofile czy inne wynalazki ludzkości


ano niestety... ale dla ludzi co to czynia jest to trendy i cool ;] - smieszne istotki
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 15-08-2005, 13:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wiecie , tak czytam i od kilku postów same kpiny z tych wampirzątek...;P Interesuję się wampirami zupełnie z innej strony ( historycznej ,archeologicznej ,religijnej) i również nie rozumiem ludzi dziś pijacych krew i,nacinajacych się i udających wampirów rodem z książek Anki Ryż ,ale nie posunęłabymsię do nazywania tego zboczeniem.....Skoro sobie w to wierzą i z tym im dobrze ,to niech tam się tną....szybciej wymrą w dobie AIDS ( złosliwo-satysfakcjonujący usmiech ).Jest to jakąs abberacja , niewątpliwie,ale mind you , moja matka uważa juz moje zaintereswania i życie takze za swego rodzaju abberacje. Więc ja już jestem ostrożniejsza w ocenach.... i kpinach.
Natomiast do pedofilii to ma się nijak, pedofilia to przestępstwo,a wampiry czynia te rzeczy we własnym gronie i z reguły za przyzwoleniem.chwilowo jest to bardzo trendi ,stąd zwiększona liczba takich pseudo -wampirząt...
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Skuld


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Pisces
Joined: 06 Oct 2004
Posts: 114
Location: Slavland :P

PostPosted: 15-08-2005, 16:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

może powiem tak picie krwii ludzkiej jest dla mnie formą dewiacji ale nie dewiacji porównywalnej z pedofilią bo to nie ma nic wspólnego ze sobą (co ma piernik do wiatraka). a czy to takie trendy to nie wiem bo u mnie w mieście tego nie zaobserwowałam i całe szczęście .....
ja uważam że to głupie i głośno o tym mówie ale tylko mówie ......
i uważam, że tłumaczenie komuś na siłe, że to nie takie "cool" jak uważa też jest dla mnie głupotą, trzeba uszanować czyjeś poglądy......
a pozatym, patrząc na innych ludzi to można powiedzieć, że odstawanie od normy też trendy :P -> taka mała dygresja hehe
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 15-08-2005, 16:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

quote="Skuld"]a pozatym, patrząc na innych ludzi to można powiedzieć, że odstawanie od normy też trendy :P -> taka mała dygresja hehe[/quote]

A prawda, teraz odstawanie w jakikolwiek sposób :D jest trendi.:D.Dużo gotów 'odstaje' i w ten sposób są trendi......

O moim własnym odstawaniu: ja jakoś nie czuję ze odstaję ,ale wg srednej mainstreamowej :P prawdopodpbnie tak ,nie mając a) załozonej rodziny i przyjanjmniej 1 dziecka , b) mieszkania z kredytem na 30 lat c)odchodzę z dobrze płatnej i miłej pracy.
Ale to okropny offtopik i wogóle mało ważne....

Wampiry należą do kultury gotyckiej czy chcemy czy nie :DDD, są jedynie rózne aspekty ich postrzegania....
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Dragonius


Offline 



Joined: 27 Jul 2005
Posts: 47
Location: Otchłań Piekła

PostPosted: 15-08-2005, 17:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jak ktoś pije aby być trendy na topie to głupota... a jeśli ktoś tak jak ja i moi znajomi piją bo muszą to ? Co zamkną mnie za to... że za przyzwoleniem mojej dziewczyny natne jej ramie i spije jej krew...

P.S
Miałem sobie stad pójść ale jak tak czytam co tu piszą to mi się miło robi ;P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 15-08-2005, 17:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Pewno co se będziesz odchodzić :) pisz pisz bo bez Ciebie ten temat głupio wygląda tzn jeszcze głupiej :) Dla mnie osobiście jesli jesteś uczciwym człowiekiem przy tym dobrym(choć wszytko jest wzglądne) to możesz pić krew o ile nie szkodzisz nikomu a przede wszytkim mnie . Bo jesli zaś..............!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Skuld


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Pisces
Joined: 06 Oct 2004
Posts: 114
Location: Slavland :P

PostPosted: 15-08-2005, 17:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dragonius o co Ci chodzi z tym " pije bo musze", bo to teraz jakoś dziwnie zabrzmiało o troszke bez urazy raczej śmiesznie zabrzmiało......
więc prosze wyjaśnij mi o ci w tym chodziło......
bo jak dla mnie żednego przymusu nie ma żeby pić krew chcesz to pijesz nie chcesz to nie ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dragonius


Offline 



Joined: 27 Jul 2005
Posts: 47
Location: Otchłań Piekła

PostPosted: 15-08-2005, 17:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Robert.M : Zacznijmy od tego że nie pije krwi od nikogo innego niż od mojej pani ;) Takie jakoś... najbliżej jestem z nią związany... Nikogo nie tne bo mam takie widzimisie... wogóle nigdy nikogo nie pociąłem ot tak sobie bo wszedł mi w droge... wolałem pomęczyć go psychicznie ;) [Fajniejsza zabawa]... po trzecie i chyba ostatni... niby czemu miałbym pić krew od Ciebie , albo jeszcze ciekawsze dlaczego miałbym z tobą walczyć ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 15-08-2005, 17:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja to rzuciłem bardziej na wiatr... ja Ciebie szanuje Dragoniusie bo cenisz to czego ja nie mam ..Dlaczego?? Bo tak wiele ludzi nie widzi co ma a wtedy robie się zły gdy nie dbają o coś o czym ja marze !!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dragonius


Offline 



Joined: 27 Jul 2005
Posts: 47
Location: Otchłań Piekła

PostPosted: 15-08-2005, 17:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Skuld wrote:
Dragonius o co Ci chodzi z tym " pije bo musze", bo to teraz jakoś dziwnie zabrzmiało o troszke bez urazy raczej śmiesznie zabrzmiało......
więc prosze wyjaśnij mi o ci w tym chodziło......
bo jak dla mnie żednego przymusu nie ma żeby pić krew chcesz to pijesz nie chcesz to nie ......


Skuld wiesz tutaj chodzi o coś takiego jak głód narkotyczny...tylko to jest głód krwi... głód odczuwalny jak pragnienie... którego nie ugasi woda, piwo, sok, kawa,herbata nic... można się go pozbyć w pewnym stopniu... mi się to udało... ale jeszcze czasami powraca... jestem wtedy nie do życia... czuje się jakby mnie ktoś miażdżył... zgniatał w metalowej puszcze... i wtedy właśnie pije bo musze... aby się tego pozbyć... to chore... ale to jest uzależnienie... mi to jeszcze spokojnie przychodzi i przechodzi... ale znam takich którzy muszą z równą czestotliwością pić krew co np. narkoman bierze heroine... bo nie wytrzymują... i ich męczy dopiero ból... wiesz niby można sobie z nim poradzić... moża się z tego uwolnić... ale jak jest i tak rzadko , to raz na jakis czas można go ugasić w ten sposób... zresztą.. u każdego jest inny powód picia... ja głównie jak bawimy się z moją panną :D ;)

Robert.M : ja chyba wiem czego mi zazdrościsz... ale to już pozostawie dla Siebie... to to o czym pisaliśmy w PW. A do Co tego że cenie to czego ty nie masz... widzisz szkoda że nie masz tego... ale mój szacunek mam w genach... tradycja szacunek krew... trzy słowa .. które narodziły się jakieś 5 lat temu... Szacunek do innych oraz głównie szacunek do Kobiet... "każda" zasługuje na to... napisałem w "" bo jedna którą znam nie zasługiwała... ale to nie ważne...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 15-08-2005, 18:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dragonius wrote:
zresztą.. u każdego jest inny powód picia... ja głównie jak bawimy się z moją panną :D ;)

widzisz Dragoniusie , tutejsi forumowicze starają ci się dac do zrozumienia,ze picie krwi wypływa włąsnie z zabawy , chęci czegoś nowego, mrrrrrocznego itd.To głównie Wasze ( wampirze) wyobrazenia ,ze musicie pić ,co zresztą sam dementujesz, bo udaje ci się powstrzymać..Logiczny wniosek z tego taki jest ,że to jedna z odmian zabawy , a ze zabawy te uzalezniają, to pozniej wiekszosć 'wampirów' twierdzi ze musi pić.no i na koniec sam przyznajesz,ze robisz to GŁÓWNIE dla zabawy ze swoją ukochaną...... sam sobie przeczysz wobec tego i nie jesteś w stanie uwiarygodnić swojej osoby jako wampira w moich oczach. ale to tylko mój subiektywny ,moze zbyt logiczny wywód......
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 15-08-2005, 22:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dragonius nie pierwszy raz sobie przeczy. Dla mnie juz dawno przestał być wiarygodny i to nie tylko w sprawie wampirów. W sumie jeśli lubi sobie wmawiać pewne rzeczy i czuje sie z tym dobrze to jego problem.
Back to top
View user's profile Send private message
Dragonius


Offline 



Joined: 27 Jul 2005
Posts: 47
Location: Otchłań Piekła

PostPosted: 15-08-2005, 22:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

żegnam ozięble Gakasha... jeśli uważasz że sobie zawsze przecze to jesteś w głębokim błędzie.. i lepiej spójrz na siebie... bo co bo mówie że ja się uwolinłem w pewnym sensie od głodu... bo teraz u mnie on nie występuje tak silnie... bo... myślisz że robie to wszystko aby komuś zaszpanować... jestem sobą... i jak nie wierzysz mi to żegnam... naprawde płakał nie będe... wisi mi to szczerze mówiąc czy mi wierzysz czy nie... żegnam ozięble poraz kolejny Gakasho... tylko wiesz.. ja do Ciebie cały czas mam szacunek... a ty tym że mieszasz mnie z błotem pokazujesz brak tego szacunku... a mój szacunek też może się wykruszyć........ bawisz się obusiecznym mieczem uważaj bo możesz się przejechać na tym co uważasz i co sądzisz... .... ...

A co do picia krwii dla zabawy... to mówie teraz... a nie cały czas wcześniej poprostu potrzebowałem krwi... aby nie mieć głodu... ale z tym można walczyć...a jeśli tego nie rozumiecie to pomyślcie dokładnie... nie mówie przecierz że zawsze było to dla zabawy... tylko mnie ku***wa nie oceniajcie jak mnie nie znacie osobiście.. bo z tego co się pisze można dużo błędnych wniosków wyciągnąć... i szanujmy się nawzajem...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 16-08-2005, 09:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dragonius wrote:
jeśli uważasz że sobie zawsze przecze to jesteś w głębokim błędzie.. i lepiej spójrz na siebie

W którym miejscu jeśli można wiedzieć?


Dragonius wrote:
... bo co bo mówie że ja się uwolinłem w pewnym sensie od głodu... bo teraz u mnie on nie występuje tak silnie...

Tak się składa że ja o głodzie nie mówiłam. Przeczysz sobie w postach, jedno twoje zdanie przeczy drugiemu, nie wiem czy to wynika z nieumiejętności wypowiedzi czy z jeszcze innych czynników (których przykładów nie ma sensu tu przytaczać). Chcesz konkretów, najbliższy znajduje się poniżej.


Dragonius wrote:
wisi mi to szczerze mówiąc czy mi wierzysz czy nie...

Skoro Ci to wisi to po co cały czas tłumaczysz.

Dragonius wrote:
bawisz się obusiecznym mieczem uważaj bo możesz się przejechać na tym co uważasz i co sądzisz...

Czy to jest groźba? :D Mogłabym powiedzieć dosłownie to samo.


Dragonius wrote:
... a ty tym że mieszasz mnie z błotem pokazujesz brak tego szacunku...

W którym miejscu zmieszałam Cię z błotem? O szacunku była mowa w innym temacie. Ja zawsze szanuje ludzi i ich wybory ale nie możesz oczekiwac, że będę trzymac buzie cicho jeśli się z czymś nie zgadzam. Opisałeś to wszystko na forum i ludzie mają prawo do oceny. Nie dziw się więc że na podstawie twoich postów mają jakieś wyobrażenie o tobie. Unikniesz nieporozumień jeśli zaczniesz czytać własne posty przed wystawieniem, wyłapiesz w nich błędy. Łatwiej Ci to przyjdzie jeśli zapanujesz nad emocjami, wyluzuj i nie daj ponosić się złości, nie obrażaj się jeśli ktoś zwraca Ci uwagę. Tu nikt nie zrobił niczego złośliwie.


Last edited by Gakasha on 16-08-2005, 12:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 16-08-2005, 09:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

No tak trzeba się wyluzować :) :P Sporo w tym prady co nsapisała Gakasha prawda jest równiez to że nikt CIę Dragoniusie nie mieszał z błotem a jedynie swoje tutaj opinie wygłaszał no po to jest forum w końcu a słowa krytyki szczegulnie konstruktywnej i zgodnej z prawda często trzeba niestety i stety przyjmować z godnością zachowując kamienną twarz a czasem wręcz się czegoś nauczyć :) bo nawet ja nie jestem nieomylny :D:D:D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next »
Forum Index » Rozmowy » Sanguinarianie - współcześni krwiopijcy

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group