FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Sanguinarianie - współcześni krwiopijcy
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 16-08-2005, 11:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Czytam i nic z tego nie rozumiem...

Jeden lubi pić krew, drugi nie, jeden lubi seks oralny z kobietą która ma okres, drugi nie, jeden mdleje na widok krwi drugi nie.

Coście sie uczepili, ze każdy ma byc pod szablon. Kto jest władny decydowac czy dany wampir jest true czy nie? Na jakiej podstawie?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 16-08-2005, 12:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jack the Nipper wrote:
Kto jest władny decydowac czy dany wampir jest true czy nie? Na jakiej podstawie?


hmmm może inny wampir??:D
Jack the Nipper wrote:
Jeden lubi pić krew, drugi nie, jeden lubi seks oralny z kobietą która ma okres, drugi nie, jeden mdleje na widok krwi drugi nie.

No dokładnie. Jeśli nikomu krzywdy nie robi, jego sprawa, to wolny kraj. Tak samo każdy z nas ma prawo do własnych ocen poglądów . I jeśli ktoś dla kogoś nie jest true to też ta osoba ma prawo mówić o tym głośno, pod warunkiem nierobienia krzywdy, bo to jest jego pogląd, jego zdanie. Nie uważasz?
Back to top
View user's profile Send private message
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 16-08-2005, 14:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tam samo jak jeden fuckin true fucking black fucking metal decyduje o tym czy inny fucking true fucking black fucking metal jest true czy untrue.

Tylko po co?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 16-08-2005, 17:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bo lubi ;P
Taka jest natura ludzka, lubimy oceniać , zwłaszcza członków grupy z którą się identyfikujemy.
Zauważ że kilka postów temu Dragonius też ocrenił mało pozytywnie jedną wamprzyce.
(ups właśnie przejżałam ten temat i stwierdzam że zrobił to kilka razy:>)
Back to top
View user's profile Send private message
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 16-08-2005, 18:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bo wiecie jedni tru co się za takich uważają ,starają się żeby tru być :D i się im nie podoba jeśli inny co się zwie tru np nie spali ładnie kościoła :D i co wtedy!! a tamten tru madafaka się napalił tych kościołów i co! ten gorszy już nie może być tak fajnie tru jak poprzednik.!!! :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 16-08-2005, 19:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

No ale to miło zawsze udowodnić sobie i reszce ekipy, że to ja jestem bardziej tru niż tamten, cienias jeden nawet kościółka nie spalił żadnego, nie to co ja ;)

A tak wracając do tematu, większość takich nacięć pozostawia paskudne blizny. Czy można przypuszczać że jak spotykam na imprezie got/elektro panienkę z nadmierną ilością blizn np. na ramionach czy dekolcie, to jest to potencjalny dawca?
Back to top
View user's profile Send private message
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 16-08-2005, 19:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gakasha i Robert M, wyjęliście mi te słowa z ust...:D

2Dragonius: a jak mamy cię oceniać ,jesli nie poprzez posty ? każdy tutaj tworzy sobie jakieś wyobrazenie forumowicza na podstawie pisanych postów własnie, od tego jest forum..... a ze twoje posty wykazują sporą dozę nieogicznosci czy zaprzeczeń,to wiń tylko siebie , o young wampire child...

Ale my wszyscy tylko z dobrego serca wszystkie te rzeczy piszemy....
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 16-08-2005, 20:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z tym sercem to masz racje Aaricia bo tylu na świecie jest ludzi którzy nei zasługuja na to miano więc ja jakoś podświadomie(no teraz to już nie podświadomie) szukam tutaj ludzi a gdy juz stwierdze, że ktoś człowiekiem jest to jego los faktycznie nie zwisa mio nacią u pietruszki i jakoś chyba nie chciałbym żeby się np Dragonius mocno przejechał na swojej tożsamości którą albo stworzył albo była w nim .........
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 16-08-2005, 21:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gakasha wrote:
Bo lubi ;P
Taka jest natura ludzka, lubimy oceniać , zwłaszcza członków grupy z którą się identyfikujemy.


Gakasha, odpowiedziałaś na pytanie "dlaczego". Ja pytałem "po co" :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 16-08-2005, 21:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bo każdy a przynajmniej Ci co tu są zebrani lubią sobie pogadać a od oceny często się zaczyna dyskusja która może ale nie musi i w większości przypadków nie prowadzi do niczego bo nasz główny bohater czyli Dragonius nie porzuci przez nasze różne oceny samego siebie jak pisałem nie zaleznie od tego czy sam siebie wymyślił czy taki poprostu jest. Zadając więc pytanie po co można równie dobrze według mnie zadać pytanie po co niby pisać tutaj cokolwiek :) wyrażamy zwyczajnie nasze zdanie żeby może zmienić wpłynąc na coś czy to będzie nasze ego czy może w pewnym stopniu i Dragonius pomyśli kiedyś nad tym o czym tutaj piszemy, może komuś to kiedyś pomoże a może innego ośmieszy nie ma skutku bez przyczyny :) Musi być zatem powód dlaczego wogóle tutaj wymieniamy poglądy a to tkwi jak sądze w nas samych i to dość głeboko i każdy kto się wypowiada ma z pewnością własne zdanie i powód... Każdy ma swoje życie albo wegetacje "Slowly we rot"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 16-08-2005, 22:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jack the Nipper wrote:
Gakasha, odpowiedziałaś na pytanie "dlaczego". Ja pytałem "po co" :)


No to Ci odpowiedziałam po co, przeczytaj moje poprzednie posty :D
No i Robert też bardzo trafną odpowiedź znalazł, to jak wszystko inne ma wiele punktów z jakch możemy rozpatrywać chęć oceniania jednych przez drugich. Najprościej jest chyba powiedzieć że tak jesteśmy skonstruowani. Człowiek to zwierze stadne i w tym stadzie chce zajmować jak najlepszą pozycje. Jednym ze sposobów jest ukazanie siebie jako idealnej jednostki na konkretne miejsce. Ale żeby tak było to trzeba najpierw wyeliminować konkurencje, najprościej po przez negatywną ocenę.
Z innej beczki, oceniamy po to żeby wybrać z wielu osób tą jedną, na przyjaciela, pracownika, kumpla. Jak widzisz motywów po co nam taka ocena jest naprawde sporo.
Back to top
View user's profile Send private message
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 18-08-2005, 19:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
No tak trzeba się wyluzować :) :P Sporo w tym prady co nsapisała Gakasha prawda jest równiez to że nikt CIę Dragoniusie nie mieszał z błotem a jedynie swoje tutaj opinie wygłaszał no po to jest forum w końcu a słowa krytyki szczegulnie konstruktywnej i zgodnej z prawda często trzeba niestety i stety przyjmować z godnością zachowując kamienną twarz a czasem wręcz się czegoś nauczyć :) bo nawet ja nie jestem nieomylny :D:D:D


bo i taka prawda , temat miał chyba raczej coś wspólnego z wyrażaniem opini co sami o tym sądzimy , fakt że zauważyłam od któregoś postu Każdy miał z Nas coś do Dragoniusa , ale on sobie sam zawinił w jakiś sposób , za bardzo wział sobie niektóre sprawy do serca ...i biedaczek trochę się pogubił :].. a szkoda , bo nawet go lubiałam ..( póki nie zaczął przesadzać )
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
dark lady


Offline 



Joined: 24 Aug 2005
Posts: 6

PostPosted: 25-08-2005, 02:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zacznijmy od tego każdy w życiu robi to co chce to co żywnie mu sie podba.
Chce powiedziec wam ze jest wielu fetyszowców krwi zwących siebie wampirami i satanistow kotrzy pija krew ludzie za czesto to myla !!! i poprstu wynika to z ich nie wiedzy na ten temat !!! Wampiry są prawdziwe i są cześcia naturalnego obiegu...poprstu wszysto musi mieć swe przeciwienstwo...by tworzyc równowagę..
"Dla każdego kto daje energię by leczyć, musi by ktoś, kto energię bierze. ";)
wiec na zakończenie sadze ze bardzo dobre podsumowanie .....
Wampirem ten co krwią pitą ból swej duszy koi,
pseudo-wampirem ten co krew pije tylko dla poklasku i próznej zabawy...
Bloody kisses :*
Back to top
View user's profile Send private message
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 25-08-2005, 07:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zacznijmy od tego, że jedyne wampiry w które wierze nie piją krwi . Kontynuując nie rozumiem jednej rzeczy

Quote:
Wampiry są prawdziwe i są cześcia naturalnego obiegu...poprstu wszysto musi mieć swe przeciwienstwo...by tworzyc równowagę..


Czego więc wampiry sa przeciwieństwem bo jest to narazie dla mnie wielką zagadką więc jeśli możesz to mi wytłumacz (2Aaricia staram się nie byc krytyczny :D )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 25-08-2005, 08:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

2Robert: widze ,widzę :D
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next »
Forum Index » Rozmowy » Sanguinarianie - współcześni krwiopijcy

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group