FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Kluby na imprezy
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 06-07-2005, 09:04    Post subject: Kluby na imprezy Quote selected Reply with quote

Czy w Waszym mieście sa jakies ciekawe kluby gdzie mozna isc sie pobawic, lub można zrobić jakąś ciekawą imprezę ??? A może czegoś Wam w nich brakuje .... czekam na wypowiedzi :)
Miło widzane linki do klubów.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 06-07-2005, 11:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hmm, Łódź niegdyś była uważana za stolicę klubów (i do dziś tak jest), ale niestety nie za bardzo w naszym klimacie. Z tych bardziej liczących sie i zahaczających czasem o gotyk wymienić mogę Dekompresję (www.dekompresja.com.pl), w której to odbyły się m.in. koncerty Clan of Xymox i Dark Stars Festival. Klub spory (800 osób wchodzi), z niezłym nagłośnieniem. Niestety często leją wodę do piwa (na Xymoxach np). Był też Punkt, ale z tego co mi wiadomo, ostatnio mu się umarło. Obecnie sporo imprez "klimatycznych" organizuje sie w klubie Luka na Retkinii (strony brak), bywały tam noce z muzyką The Cure, Republiki, Dead Can Dance, a także po prostu dark. Poza tymi dobrze rokuje Lokomotywa na Wólczańskiej (dawne Froum Fabricum), ale na razie nic mi więcej nie wiadomo.
Poza tym istnieją jeszcze takie mieksca jak Stereo Krogs (http://www.stereokrogs.pl) czy Jazzga, gdzie odbywają sie na prawdę incydentalnie z naszego klimatu imprezy.
Back to top
View user's profile Send private message
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 06-07-2005, 13:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

Optymizmem napawa mnie fakt, ze w Dekompresji nareszcie cos się dzieje, że i zagraniczne zespoły zaczynaja dojeżdżać (Clan oX czy Paradise Lost, a zapowiada się Vital Remains i Anorexia Nervosa), może w końcu góra przyjdzie do Mahometa a niekoniecznia Mahomet do Góry hehe.

Zgadzam się z przedmówcą co do wody w piwie, lepiej iść do Biedronki naprzeciwko...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 06-07-2005, 13:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

U mnie w Jeleniej Górze są w sumie 3 takie kluby, w których odbywają się imprezy - Angelus (strony brak), gdzie odbywają się koncerty black i death metalowe oraz prowadzone są imprezki EBM/electro. Klub "Street 23" - dresiarski, ale regularnie co 2 tygodnie są "Mroczne Czwartki" z "naszą" muzyką a raz w miesiącu spora impreza EBM/electro. No i jest jeszcze największy klub w mieście "Underground" (dawniej "Lochy") - zrobiony w poniemieckim bunkrze w zboczu góry... całkowicie i absolutnie dresiarska i mafijna melina. A mają tam wspaniałą salę na 200 osób, wielki bar i inne atrakcje, a poza tym samo miejsce ma swój klimat... ale cóż począć...
No i są jeszcze 2 knajpy, gdzie na telebimach raz na 2 tygodnie wyświetlane są koncerty black/death metalowe oraz te bardziej klimatyczne. No i to w sumie tyle co się dzieje w Jeleniej Górze, mieście ze 100 tyś mieszkańców :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 06-07-2005, 14:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hmm...no w Poznaniu to przede wszystkim Bazyl (www.ubazyla.pl), chociaż osoby postronne uznają ten pub za zwykłą melinę :) Ja tam lubię chodzić, a klimat i muzyka też są odpowiednie. Można trafić na koncerty zarówno bardziej jak i mniej znanych grup...ogólnie fajne miejsce. Poza tym jest też Unreal w pobliżu Starego Rynku, chociaż ja tam zawsze muszę iść ze znajomymi bo sama nigdy nie mogę trafić...mam kiepską orientację w terenie ;P Ciekawy klimat jest też w Sharku na Starym Rynku, ale tam byłam raz bo mają niewyobrażalnie drogie piwo :/ W ostateczności można też pójść do Dzika. Jest też wiele innych knajp, w których można zlądować, ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć ich nazw.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 06-07-2005, 14:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeśli chodzi o Poznań, to ja zawsze lubiłem chodzić na karaoke do pubu "Trzy Światy" na Deptaku. Również zaraz obok Deptaku znajduje się pub "Jumanji" - ma genialny klimat i takie małe kuriozum - nie ma baru, a żeby kupić piwo trzeba zastukać do... szafy :) autentycznie! No i jeszcze był kiedyś klub "Cube" na ulicy Piekary, gdzie regularnie odbywały się imprezy electro, jak również klub "Piwnica 21" (czy jakoś tak podobnie), to zaraz przy rynku, gdzie również regularnie imprezowałem w rytmach electro/EBM
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
iguana


Offline 



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 88
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 07-07-2005, 18:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myst wrote:
U mnie w Jeleniej Górze są w sumie 3 takie kluby, w których odbywają się imprezy - Angelus (strony brak), gdzie odbywają się koncerty black i death metalowe oraz prowadzone są imprezki EBM/electro. Klub "Street 23" - dresiarski, ale regularnie co 2 tygodnie są "Mroczne Czwartki" z "naszą" muzyką a raz w miesiącu spora impreza EBM/electro. No i jest jeszcze największy klub w mieście "Underground" (dawniej "Lochy") - zrobiony w poniemieckim bunkrze w zboczu góry... całkowicie i absolutnie dresiarska i mafijna melina. A mają tam wspaniałą salę na 200 osób, wielki bar i inne atrakcje, a poza tym samo miejsce ma swój klimat... ale cóż począć...
No i są jeszcze 2 knajpy, gdzie na telebimach raz na 2 tygodnie wyświetlane są koncerty black/death metalowe oraz te bardziej klimatyczne. No i to w sumie tyle co się dzieje w Jeleniej Górze, mieście ze 100 tyś mieszkańców :/


a które to knajpki????
Dawno w jeleniej nie byłam wiec nie jestem w temacie...

A Underground byłby świetnym miejscem na klimatyczne imprezy....niestety dresiarstwo przejeło lokal.....

A w Streecie byłes na tych mrocznych czwartkach????jak tam jest????
Poki co tylko w Angelusie byłam....

[ Dodano: 07-07-05, 19:31 ]
aaa...jeszcze był kiedys Underground - w Cieplicach....ale zamkneli :(
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 07-07-2005, 18:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

iguana wrote:
A w Streecie byłes na tych mrocznych czwartkach????jak tam jest????


Dzisiaj rozmawiałem z Mańkiem, człowiekiem, który tam jest Dj'em i powiedział, że na wakacje zostały zawieszone te czwartki, a jest tam całkiem przyjemnie, przynajmniej jest gdzie poskakać, a Maniek raczej ciężkie EBM/industrial/harsh electro preferuje.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
RONIN NR 8


Offline 



Joined: 19 May 2004
Posts: 6

PostPosted: 07-07-2005, 21:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeśli chodzi o Łódź, to przedmówcy nie wspomnieli o Fanaberii (ul. Moniuszki 4A) tam tez czasami można trafić na coś ciekawego....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 08-07-2005, 07:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Faktycznie czasami :D Wszystko rzecz gustu jeśli koncerty to sie tak składa w moim przypadku, że dla mnie to tylko w Dekompresji coś grają czasem ciekawego i oczywiście wtedy na bank tam jestem!! :D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 10-07-2005, 21:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

W Poznaniu ciekawym miejscem jest też Pod Pretekstem, ale tam chodzę w sumie tylko po przedstawieniach na Placu Różanym kiedy nie chce mi się nigdzie daleko chodzić (leniwa istota ze mnie...nic na to nie poradzę ;)). Tam jednak stać mnie tylko na jedno piwo w ciągu całego wieczoru :) Ewentualnie można, po przedstawieniu, wypuścić się do Stajenki Pegaza, ale tam browar też do najtańszych nie należy :) Jednak stajenka jest strategicznie usytuowana bo jak ktoś przymrze głodem to niedaleko (konkretnie na Moście Teatralnym) jest zielona budka gdzie można się pożywić pyszną zapiekanką za w miarę rozsądną cenę ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 12-07-2005, 09:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

U mnie w Częstochowie niestety pozamykali kilka fajnych klubów, ale mam nadzieje ze niedługo powstaną nowe... jedynym takim na topie gdzie odbywają się wszelkie imprezy electro jest UTOPIA ... może nie jest to duży klub ale zawsze można się fajne pobawić...
Hmmm... jeszcze Paradoks jest miłym klubem.
Prawda jest taka, ze jest dużo fajnych knajpek, tylko ze nie ma takiej z prawdziwego zdarzenia...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 12-07-2005, 23:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie znam nazw klubów ale wyobrażam sobie coś na kształ, ściany w cegłe w architekturze gotyckiej, świeczniki czy też pochodnie w ścianach, oczywiście gotyckie sklepienie zajebiście akustczne.
To moja wizja w starych budownictawch w Grudziądzu kiedy na emeryturce będę zachęcał młodzież do zaistnienia w moim undergroundowym barku. Hmmm przyszłość i zmierzanie do celu.
respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lux in Tenebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 05 Feb 2005
Posts: 164
Location: la France

PostPosted: 22-07-2005, 17:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Athe wrote:
..no w Poznaniu to przede wszystkim Bazyl

taa:) u Bazyla jest swietnie:] a jeszcze jest taki bardziej neutralny co prawda Fort Columb, ale od czasu do czasu sa jakies koncerty tam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 23-07-2005, 02:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

W Rybniku niestety nie ma klubow z gotycka muzyka, sa tylko same dyskoteki i jedna rockoteka gdzie srednia wieku wynosi jakies 16 lat i jest tam taki tlok ze nie ma gdzie palca wsadzic. Wiec pozostaja knajpy.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next »
Forum Index » Rozmowy » Kluby na imprezy

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group