FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Taki mój sposób na chandrę.
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 24-10-2005, 20:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

ehh to zabrzmi troche banalnie i można mii teraz zarzucić że powtarzam po innych, ale szklanka wina dobra muzyka i gwiazdy to chyba najlepszy sposób. Poza tym dobrze jest pogadać z kimś o kim wiesz że sie często dołuje ... on cie zrozumie i pocieszy (jeśli umie), czasem może sie okazać, że w danej chwili on też ma doła. Mi sie zawsze wtedy robi lepiej bo po pierwsze nie jestem sam po drugie pocieszamy sie nawzajem. Kolejna moja metoda to wysiłek fizyczny. Po pięćdziesięciu brzuszkach przestajesz myśleć o złych rzeczach, po kolejnych pięćdziesięciu wogule nie myślisz. (takjest u tych którzy trenuja dłużej jak ja w mózgu w czasie wysiłku wytwarzają się hormony poprawiające humor). poza tym po czymś takim łatwiej zasnąć.
Back to top
View user's profile Send private message
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 30-10-2005, 20:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

szary9 wrote:
ehh to zabrzmi troche banalnie i można mii teraz zarzucić że powtarzam po innych,
.......

Nie powtarzasz się jest to ogólnie często stosowana metoda w TAKICH chwilach ..:)
i jak sam zauważyłeś dobrym sposobem jest porozmawianie z osobą która ma kryzys... myślę że taka osoba jest w stanie Nas więcej zrozumieć niż jakbyśmy nirmalnie rozmawiali z kimś kto akurat nie przechodzi kryzysu...może nas inaczej zrozumieć niż byśmy akurat chcieli....
Ostatnio stwierdziłam że dobrym sposobem na chandrę jest jazda rowerem do kilkudziesięciu km ma to swoje plusy :) nie tylko poprawia mi się humor ale i dobrze dla moich dróg oddechowych z racji że dużo palę papierosów ...

ps Jazda rowerkiem to też moja przyjemność bez względu na mój stan psychiczny...i jeszcze jak w miłym towarzystwie to...HO HO !...:)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 03-11-2005, 20:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przetestowałem kolejny sposob. Jest diablo mhroczny :P. Ale jakoś zadzialal. Nie wiem dlaczego wogole go sprawdzilem ... Polazłem na cmentar... wlasciwie to mialem po drodze wiec wpadłem. Poczytałem trocge nagrobkow i ogolnie tak jakos przestałem myslec o moim aktualnym personal tragedy (pt).
Back to top
View user's profile Send private message
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 03-11-2005, 22:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Przetestowałem kolejny sposob. Jest diablo mhroczny :P. Ale jakoś zadzialal. Nie wiem dlaczego wogole go sprawdzilem ... Polazłem na cmentar... wlasciwie to mialem po drodze wiec wpadłem. Poczytałem trocge nagrobkow i ogolnie tak jakos przestałem myslec o moim aktualnym personal tragedy (pt).


Ja bardzo często jak mieszkałam jeszcze w pl albo jak czasem teraz jestem... chodziłam/dzę na cmentarz , tak samo jak Ty oglądam i czytam nagrobki i próbuje sobie wyobrazić jakie było życie tych już nieżyjących ....sposób nie jest zły na chandrę....można naprawdę nieźle się wyłączyć i zapomnieć o własnych problemach
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 04-11-2005, 14:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirella wrote:

chodziłam/dzę na cmentarz , tak samo jak Ty oglądam i czytam nagrobki i próbuje sobie wyobrazić jakie było życie tych już nieżyjących ....sposób nie jest zły na chandrę....można naprawdę nieźle się wyłączyć i zapomnieć o własnych problemach


Mnie cmentarze strasznie dołują. Wspominam bliskie osoby i robi mi się smutno, że nie ma ich już obok mnie, więc ta metoda nie bardzo mi podchodzi. Jedyne pocieszenie jakie mogłabym wyciągnąć z czytania cudzych nagrobków byłoby takie, że to (jeszcze) nie ja leżę tam pod ziemią :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
szary9


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Scorpio
Joined: 13 Oct 2005
Posts: 135
Location: Wiocha koło Poznania

PostPosted: 13-11-2005, 00:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bywa i tak... ja na cmentarzu czuje sie lepiej. popierwsze cmantarz na jakim bywam przypomina park, to miejsce spokojne, mało tam ludzi... sprzyja to wyciszeniu... śmierć mnie nie przeraża, a czytam nagrobki bo... właściwie nie wiem po co... ale dużo mówią o ludziach którzy tam leżą i ich rodzinach można wyczytać kto umarł pierwszy mąż czy żona?? ile dzieci osierocił zmarł przed czy po wojnie... nie wiem myśląc o takich rzeczach zapominam o tym co mnie akurat dołuje (zreszta co ja tam wiem :/ zzwykle sa to sprawy na miare licealisty... żałosne drobne problemy w stylu : "laska która mi sie podoba krzywo na mnie spojrzała i takie tam"... może dlatego mi to pomaga... może jeszcze nie zetknąłm się życiu z prawdziwym dramatem...)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Forum Index » Rozmowy » Taki mój sposób na chandrę.

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group