FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » World Coming Down
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 14-07-2005, 10:02    Post subject: World Coming Down Quote selected Reply with quote

Tytuł wątku może troche mylący dla fanów Type O Negative, bo będzie zupełnie o czyś innym...
Jak co rano przeglądam sobie różne artykuły na portalach internetowych, a także komentarze do nich, bo czasem można się nieźle ubawić. Dzis jednak nie jest mi do smiechu.
Trafiłem (kolejno pod rząd) na następujące tematy:
- Sponsoring
- Zdrady
- Adopcja dzieci przez homoseksualistów
- Porady jak w wieku 12-13 lat czerpać przyjemność z seksu i miec orgazm
- 35% społeczeństwa popiera takiego człowieka jak Cimoszewicz

Możecie mnie uważać za kogos staroświeckiego, ale ja sobie żyłem długi czas w przeświadczeniu, że powyższe zagadnienia to jest jakiś margines, niewielki procent, który sobie zyje dzies tam z boku i za bardzo nie wchodzi mi w drogę. Ot, folklor, który można tolerować jak sie nie naprzykrza, nic mi do tego. Niestety, okazuje sie że to nie ejst margines, ale norma dzisiejszego świata, przytłaczając większość. Zdradza 8 na 10 osób, bez sensu, bez refleksji, puszcza się kazdy z kazdym. Sponsoring jest najprężniej rozwijająca się dziedziną życia, można odnieśc wrażenie, ze faceci pracuja tylko po to, żeby za zarobione pieniadze kupować sobie seks z małolatami. Kiedys to się nazywało po prosty prostytucja, teraz w dobie poprawności politycznej wymyslono sponsoring i udowania się że jedno z drugim nie ma nic współnego, jest moralnie ok i świadczy tylko o zaradności. Niedługo to będzie prestiż. Homoseksualizm tak się rozpanoszył i zażądał takich przywilejów jakich żadna grupa chyba wcześniej nie miała, wychodzi na to, że nienormalne i wstretne jest to co heteroseksualne, że jedynym celem życia heteroseksualistów jest szerzenie homofobii. Nowoczesnośc tak bardzo się posuneła do przodu, ze kiedy za moich czasów w wieku 12 lat nagi biust był już szczytem rozpusty to teraz w tym wieku mało kto nie ma za soba "pierwszego razu".
A kewstii politycznych, jak w kraju doświadczonym 45 latami PRL można nadal popierać socjalistów to już szkoda mi się wypowiadać.
W związku z powyższym zrobiło mi się jakoś smutno...

Pytanie, czy macie podobne wrażenia, ze to wszystko zaczyna stawac na głowie czy też to tylko miałem pecha trafić akurat na takie tematy?
Albo może ja jestem kompletnie nieprzystosowany i czas ci umierać, stary dziadu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 14-07-2005, 10:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja mysle, ze nie. W duzej mierze jest to tylko wymysl mediow ktore lubuja sie w takich tematach i je wyolbrzymiaja. Dlatego nie czytam gazet (chyba ze jakies naukowe) i nie ogladam telewizji (poza filmami oczywiscie). 90% informacji w takich artykulach jest po prostu wyssane z palca, wiem to z autopsji.
A do gejow nic nie mam:P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 14-07-2005, 11:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

W artykuły i gazety to równiez nie wierzę, to co napisałem to bnapisałem na podstawie wypowiedzi różnych forumowiczów komentującyh artykuły. Ja wiem, ze w internecie kazdy pisze co chce, ale w tym wypadku, mamy do czynienia ż wielka konsekwencją pisania. Czy mam zakładac, ze wszyscy zmyslają? Moze ,a le jak na zmyslanie to zbyt konsekwentne jak dla mnie.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 14-07-2005, 12:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

PePe zapraszam na Bałuty jesli sądzisz że te wszystkie tematy to jakaś tam bynajmniej fikcja literacja !! Zepsucia mam tu w bród i nie musze czytać takich artykułów żeby wiedziec że część może na szczęście jeszcze ta mniejsza nie ma za grosz poszanowania dla swojego ciała i "dysponuje" nim na kożyść jakże zacnych chłopców. Każdy no prawie każdy wyłączając mnie bo innych osób takich nie znam chla 7 dni w tygodniu o narkotykach już nie mówie i robią to co najciekawsze za przyzwoleniem swoich jakże inteligentnych rodziców. Dzieci w wieku lat 12 zaczepiają mnie (bo mo ze tka wyglądam ) czy przypadkiem nie dałbym im papierosa a one same o godzinie 23 to się dopiero rozkręcają bo starzy prawdopodobnie leżą nawaleni i mają wszystko gdzieś. Pobicia kradzieże a nawet jakieś tam pchnięcia nożami to tutaj codzienność. Nie wspomninam juz o tabunach 30-40 osobowych w postaci huliganów którzy zmierzają właśnie po to żeby naprać się po swoich jakże pieknych mordach z innymi równie bystrymi fanami tego "sportu". Może mam pecha ale właśnei w takim miejscu mieszkam...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 14-07-2005, 20:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja mieszkam w miare spokojnym miescie i obracam sie w srodowisku normalnych ludzi wiec znam takie przypadki na szczescie tylko z opowiadan.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 14-07-2005, 21:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jack the Nipper wrote:
- Zdrady


w Holandi 70% par lub związków małżeńskich się zdradza , ogólnie jest to normą i nikomu nie przeszkadza


Jack the Nipper wrote:
- Adopcja dzieci przez homoseksualistów


niestety , taka prawda , już sam ślub im nie wystarczał ( NL )


Jack the Nipper wrote:
- Porady jak w wieku 12-13 lat czerpać przyjemność z seksu i miec orgazm


może nie do końca tak ale są uświadamiani i sex nie jest im obcy , wiele osób go już zaczyna uprawiać w wieku 13tu lat , moja koleżanka ( holenderka ) w wieku 14 lat legalnie mieszkała już ze swoim facetem
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 15-07-2005, 07:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

No więc własnie. To co kiedyś było zaburzeniem, teraz jest normą. Podwodem do dumy nawet. A jak się komus nowa norma nie podoba to natychmiast zyskuje łatkę ciemnogrodzianina.

Ja wiem postep jest, trzeba iśc z duchem czasu. Ale przypomne i takie powiedzenie "Lepsze jest wrogiem dobrego".
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 15-07-2005, 08:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tu nie chce snuć apokaliptyczych wizji ale rozglądając się po tej wspaniałej młodziezy z mojej okolicy to gdy dorosną nie będzie dobrze. Sądze patrząc po dzieciach jak np wczoraj...podchodzi do mnie 13 letnie dziecko na koncercie i pyta czy moge mu kupic piwo bo on nie może wejść do środka(ja stępel na ręku). Ja odprawiełm koleżke z kwitkiem, że jak podrośnie to sam sobie kupi bo teraz to normalny człowiek mu nie sprzeda ale jakis "rockowiec" albo jakis super inteligentny "metal" pewnie mu kupił i tu tez nasza rola zmieniać co się da bo inaczej to tylko nalezy sobei temat rozmowy przeczytac i wszystko jasne
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 15-07-2005, 18:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jack the Nipper wrote:
No więc własnie. To co kiedyś było zaburzeniem, teraz jest normą. Podwodem do dumy nawet.


..swego czasu w nL było bardzo popularne kaziroctwo :// to już wogóle paranoja , w ówczesnych czasach już mniej się "praktykuje"

notabene kaziroctwa... nie ma się więc co dziwić że tylu Holendrów jest zmutantowanych albo trochę niedorozwiniętych .. bo jakie inaczej mogą być dzieci z takich związków ?..drama
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Robert.M.


Offline 



Joined: 03 Jul 2005
Posts: 301
Location: Łódź

PostPosted: 17-07-2005, 23:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mimo to Holenderscy zawodnicy K1 to czołówka światowa :) Ludzie i ich zwyczaje ewoluuja od dawna i sądząc po naturze oraz sposobie postrzegania świata przez niby ludzi jest podobny a w zależności od warunków bardzije widoczny lub mniej. Brak "sumienia intelektualnego" jak to nazwał jeden niemiec z którym się zgadzam w większości spraw(nie nie to nie "pan" Adolf) sprawia że ten świat ale i światy przed nim pokolenia przed naszym współczesnym staje się pustynią na której po horyzont nie widać dosłownie nikogo kto "grzeszyłby" mysleniem o czymś więcej jak o tym co by tu zjeść (choć twierdze że instynkt człowieka jest bardzo ale to bardzo ważny) bądź jak na prawdziwych chrześcijan przystało zastanawiają sie czy powinni to robic czy nie ( nie kierując się własną inteligencja zapasem doświadczeń czy zwykłą moralnością) i nie zastanawiają się co dla nich dobre tylko co by powiedział na to ich bóg. Taka juz wyuczona pseudo moralność kóra czyni z człowieka (w praktyce a nie w teorii) myślącego kogos gorszego wyrzutka bynajmniej a wręcz często potępionego, doprowadza do tego że Ci którzy chca mysleć często odwagi nie mają bo jak na wszystko jak sądza musza miec przyzwolenie ogółu. Doprowadziło to właśnie do tego że teraz juz ta pseudo moralność osiągnęła zenit i dla przykładu dres który wczoraj posłał do szpitala z połamanymi kośćmi sąsiada z innego osiedla czy dzielnicy płacze bo umarł papierz.....dlaczego więc placze skoro nigdy papierza nie słuchał?? Bo tak robi juz całkowicie zmanipulowany tłum który a właściwie którego umysły zostały wyprane już we wcześniejszych latach. Ludzie a właściwie te zwierzęta stadne nie potrafią już myslec samodzielnie nie chcą równeiz niczego więcej od życia i sądzą że wystawanie pod bramą całymi dniami oraz picie alkoholu w bezsenswonych wręcz ilościach, czy w końcu bogacenie się cudzą niedolą oraz krzywda jest czyms zupełnie normalnym......oto wynik "braku sumienia intelektualnego", oraz pseudomoralności która tak jest zafałszowana, że przeczy sama sobie
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 18-07-2005, 01:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Do Cimoszki nic nie mam, bo bardzo chciałbym, żeby wygrał wybory. To w końcu w socjalizmie każdy miał pracę, mógł sie za darmo wyedukować, miał w co dzieci ubrać i co do gara włożyć i miał gdzie mieszkać. Nie było bezrobocia a bezdomni byli raczej z wyboru niż z przymusu. A to, że były kartki na wszystko i kolejki po cukier to drobne niedogodności w porównaniu z kiszonymi w beczkach dziećmi i 20% bezrobociem.

Co do homoseksualistów to ta "rewolucja" przypomina walkę Murzynów o swoje prawa w USA w latach '60 ubiegłego wieku. Za lat 10 nie będzie to już budzić sensacji.

Co do prostytucji to racja - "polityczna poprawność". Poza tym dostępność internetu i innych mediów wpływa na uświadomienie dzieci w tak wczesnym wieku - signum temporis rzekłbym.

Ale dość już polityki, bo znowu będzie, że cos nie tak powiedziałem...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 18-07-2005, 08:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myst wrote:
Do Cimoszki nic nie mam, bo bardzo chciałbym, żeby wygrał wybory. To w końcu w socjalizmie każdy miał pracę, mógł sie za darmo wyedukować, miał w co dzieci ubrać i co do gara włożyć i miał gdzie mieszkać. Nie było bezrobocia a bezdomni byli raczej z wyboru niż z przymusu. A to, że były kartki na wszystko i kolejki po cukier to drobne niedogodności w porównaniu z kiszonymi w beczkach dziećmi i 20% bezrobociem.


Wyczuwam tu żart i prowokację, i mam nadzieję że dobrze wyczuwam...

Do postu Roberta - zgadzam się całkowicie, że ludzie powinni zacząć mysleć. Przede wszystkim zacząć myślec co robią i po co to robia a nie tylko o tym jak zrobic to najlepiej (myslenie wielko-korporacyjne).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Perfect Witch
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Aries
Joined: 13 May 2004
Posts: 187
Location: Zgierz

PostPosted: 18-07-2005, 09:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jack the Nipper wrote:
Wyczuwam tu żart i prowokację, i mam nadzieję że dobrze wyczuwam...


żart żartem, ale osobiście już wolę Cimoszewicza niż Kaczyńskiego czy Giertycha (to dopiero byłaby tragedia), zresztą niewielu jest, których bym nie wolała na ich miejsce
przerażające jest to, że Kaczyński żerując na najniższych ludzkich obawach i prymitywnych zabobonach, zyskuje takie poparcie... naród niewyedukowany czy jak? (może reforma edukacji narodu nie sięgnęła :P)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rambo


Offline 



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 58

PostPosted: 18-07-2005, 09:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myst wrote:
To w końcu w socjalizmie każdy miał pracę, mógł sie za darmo wyedukować, miał w co dzieci ubrać i co do gara włożyć i miał gdzie mieszkać. Nie było bezrobocia a bezdomni byli raczej z wyboru niż z przymusu. A to, że były kartki na wszystko i kolejki po cukier to drobne niedogodności w porównaniu z kiszonymi w beczkach dziećmi i 20% bezrobociem.


Jak czytam wypowiedzi Mista to szkoda mi sie chłopa robi.Jak tak słodko było w socjalizmie to spadaj na Kube tam masz ten twoj socjalizm...powiedz mi to czemu komunizm upadł co?..Ty chłopie nie znasz dziejów historii po 1945 roku..najpier poczytaj,a pozniej sie wypowiadaj...
Myst wrote:
Co do homoseksualistów to ta "rewolucja" przypomina walkę Murzynów o swoje prawa w USA w latach '60 ubiegłego wieku. Za lat 10 nie będzie to już budzić sensacji


hahaha no nie moge z Ciebie <lol>JEsli chodzi o homoseksualistów to ich walka jest zwykłom propagadaom medialnom...a i tak normalna rodzina to jest ON+ONA i tyle

Moze zaczniesz takze popierac zeofilów,pedofilów itd?..przeciesz to tez miejszosc
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jack the Nipper


Offline 



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 192
Location: Uć

PostPosted: 18-07-2005, 09:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Perfect Witch wrote:

żart żartem, ale osobiście już wolę Cimoszewicza niż Kaczyńskiego czy Giertycha (to dopiero byłaby tragedia), zresztą niewielu jest, których bym nie wolała na ich miejsce
przerażające jest to, że Kaczyński żerując na najniższych ludzkich obawach i prymitywnych zabobonach, zyskuje takie poparcie... naród niewyedukowany czy jak? (może reforma edukacji narodu nie sięgnęła :P)


Znamienne jest to, ze przy innych kandydatach Cimoszewicz się tak dobrze prezentuje, ale cóz, socjotechnika w PRL-u stała na dobrym poziomie. Mniejsza o nazwiska, wszyscy oni to socjaliści, z ta jedna róznicą, ze wierzący lub nie (przepraszam, z wyjątkiem Janusza Korwina-Mikke, bo mnie fani UPR zaszlachtują) Hasło zawsze to samo - WSZYSTKO WSZYSTKIM ZA DARMO. Jesli ktoś wierzy że coś moze być za darmo to pozostaje mu liczyć tylko na cud - wiara czyni cuda.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next »
Forum Index » Rozmowy » World Coming Down

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group