FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » 'Ten thousand fists" by Disturbed
Goto page 1, 2  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 20-09-2005, 12:40    Post subject: 'Ten thousand fists" by Disturbed Quote selected Reply with quote

Disturbed - Ten Thousand Fists
Rok wydania: 2005
Gatunek: Metal
Czas: 48 min.
Wytwórnia: Warner Music Poland

Trzeci krążek Davida Draimana i jego zaburzonych kolegów można śmiało nazwać poprawnym. Kilka osób twierdzi ze Disturbed grają nu metal, jednak śmiem twierdzić ,że nie do końca tak jest..... Gitarowe solówki, cieżkie ,aczkolwiek melodyjne przywodzą mi na mysl amerykanski trash albo co najmniej metal lat 90....Utwory są energiczne ,dają niezłą dawkę czadu ,co w połączeniu z ciekawym głosem Draimana i jego stylem spiewania zwanym przez niego samego ‘wyrzucaniem z siebie słów z szybkością karabinu maszynowego” dają niezły efekt. Draiman ,wychowywany w surowej tradycyjnej rodzinie ,po raz kolejny objawia się jako znakomity autor tekstów traktujących o sprawach wiary. I nie są to płytkie liryki zbuntowanego metalowca wygrażającego Bogu,co spotykamy tak często w tego typu zespołach….
Dość powiedzieć,ze „Believe” zmusiło mnie do redefiniowania mojej wiary i mojego podejścia do Boga. ‘Ten thousand fists’ kontynuuje ten wątek. Nie jest to może zbyt odkrywcze w porównaniu do poprzedniej płyty,ale chłopaki trzymają przyzwoity poziom. Niewątpliwie hitem będzie tytułowy utwór ’10 000 fists’ ,mnie podobają się jeszcze 'Just stop',‘Sacred Life ‘Pain Redefined’ oraz ‘ Avarice’. 'Deify" brzmi jak protest song przeciwko prezydentowi Bushowi i zapewne przysporzy grupie kolejnych fanów w Stanach....Cover Genesis ‘Land of confusion’ jest wykonany poprawnie ,ale nie wnosi nic nowego. Jednym słowem – jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej niż skaczących młodzików Linking Parkowych tworzących komercyjne hity to chłopaki z Disturbed nadają się w sam raz. A i przyjemnie popatrzyć :)))).


Last edited by Aaricia_de_Goth on 09-12-2005, 17:07; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 20-09-2005, 16:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricia_de_Goth wrote:
Kilka osób twierdzi ze Disturbed grają nu metal, jednak śmiem twierdzić ,że nie do końca tak jest.....

nie slucham disturbed, poniewaz kiedys zobaczylem teledysk i pierwsza moja mysl to bylo " znowu jakis nu metal" wiec pewnie cos jednak w tym stwierdzeniu jest.

mozliwe ze kiedys siegne po ten krazek w celu weryfikacji tego co tu napisalas, bo raczej nu metal kojarzyl mi sie z "lekkim ,przyjemnym i troszke zbuntowanym na pokaz", niz z poruszaniem problemow intelektualnych .
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 20-09-2005, 22:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

2Ergo: jesli już kiedyś sięgniesz to proponuje raczej "Believe" , płyta jest o wiele lepsza niz "Ten thousand fists"...:)))
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 21-09-2005, 00:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

disturbed odkrylem dopiero ostatnio, jakies dwa tyg. temu i nie stwierdzam, ze jest to kiepawy nu w stylu LP, Papa Rołcz, czy innego KoRnowego scierwa.

[ Dodano: 21-09-05, 23:00 ]
mam już ten album i jakos mnie nie powalil. Przesluchalem go dwa razy i, póki co, uważam, że jest miałki i nie ma w nim jakiegoś punktu zaczepnego, który by mnie zainteresował. Jest monotonny i stabilny. Zero prucia papy, zero wyskoków dramatycznych temp, czy błyskotliwych solówek. Wydaje mi się, że się pomyliłem - to jednak jest nu metal.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 04-12-2005, 12:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Disturbed jest ok, aczkolwiek poprzedni album do mnie bardziej przemawia. PS Teledyski nie zawsze idą w parze z zawartością muzyczną albumów :D!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 04-12-2005, 12:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Toteż poprzedni 'Believe" warto mieć , najnowszy...... niekoniecznie.:P. Teledyski - do 'Believe" były ok , na chwile obecną jest tylko jeden nowy - do 'Stricken" i nie powala niczym, znaczy tragicznie nudny jest.....Ale ogólnie chłopaki są mili dla oka :) , nie są to nieopierzeni młodzikowie w dziwnych koszulkach...:))))
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 04-12-2005, 12:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricia_de_Goth wrote:
Toteż poprzedni 'Believe" warto mieć , najnowszy...... niekoniecznie.:P. Teledyski - do 'Believe" były ok , na chwile obecną jest tylko jeden nowy - do 'Stricken" i nie powala niczym, znaczy tragicznie nudny jest.....Ale ogólnie chłopaki są mili dla oka :) , nie są to nieopierzeni młodzikowie w dziwnych koszulkach...:))))


Cóż jako zwolennik Disturbed i tego typu wynalazków nie mogę nic ująć Twej wypowiedzi.
Respect
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 04-12-2005, 18:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Disturbed, jak szybko weszło, tak szybko poszło, za to moje pani się spodobało, muszę z tym jakoś żyć...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
+po prostu Dawid+


Offline 



Joined: 08 Dec 2005
Posts: 10
Location: fiction ( dreams in digital )

PostPosted: 08-12-2005, 15:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

[b] DistuRbed jest świetne, [najnowsza płyta jest cieńka trzeba przyznać, ale pierwsza "The Sickness", czy troche gorsza "Believe"pokazują poziom tej amerykańskiej grupy która ma po poprostu swój styl to wszytko] nie jest typowym nu-metalem rózni sie sposród innych kapel tego gatunku muzycznego a człoknowie tej grupy nie chodza w 3 paskowych strojach itp.jak robi to koRn i limp bizkit ...czy nowy zespół linkin park i inne shit=y.Pamietajmy ze wcześniej wymienione przeze mnie kapele to pionierzy tego gatunku aha zapominałem jeszcze o 100 000 podobnych ale to juz tam nieważne!
Back to top
View user's profile Send private message
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 08-12-2005, 17:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
chodza w 3 paskowych strojach itp.jak robi to koRn


:) KORN jest fajny w swoim oldskulowym dresie :P , korna jesszcze zdzierżę , poza tym jonathan napisał swietne rzeczy na scieżkę do 'The queenof the damned" :) . i najnowszy album korna jest świetny. wg mnie..... Ale to bardzo subiektywna opinia.... :) Reszty w stylu LimpB ,Liniking itd nie mam sił słuchać ,nie wnoszą nic ciekawego ,nie są charyzmatyczni w zaden sposób :), przeciętne amerykańskie zespoły....
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
+po prostu Dawid+


Offline 



Joined: 08 Dec 2005
Posts: 10
Location: fiction ( dreams in digital )

PostPosted: 09-12-2005, 10:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

No niewiem Aaricio de goth czy fajnie??!! lepiej Jonathanowi w sułtannie [czy innym takim], co do dresików lepiej zeby pozostały u boku limp bizkit,linkinp....i innym... Takie jest moje zdanie!
Back to top
View user's profile Send private message
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 09-12-2005, 11:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dawid , dresików to ja wogóle nie cierpię ,ale po prostu wybaczam Joathanowi...staram się przynajmniej.:) Niewątpliwie w sukienczynie typu sutanna ( lub inne takie) było by lepiej.:))
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
+po prostu Dawid+


Offline 



Joined: 08 Dec 2005
Posts: 10
Location: fiction ( dreams in digital )

PostPosted: 09-12-2005, 13:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

a jakże by inaczej...: )))
Back to top
View user's profile Send private message
kuki_p


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 01 Apr 2005
Posts: 5
Location: dokąd

PostPosted: 11-12-2005, 23:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

czepiacie sie wygladu, wg mnie nie o to chodzi, sama muzyka powinna byc na przedzie, Korn'ow podziwiam za to, ze stworzyli legende i napewno bedzie sie o nich dlugo pamietac, natomiasto Disturbed sa ciekawi ale nie tak roznorodni w swoich pomyslach, wstarczy porownac sickness i Ten Thousand Fists.

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:

bdw nu-metalem nazwalbym cale to gowno, ktore jest do siebie podobne, nijakie i kreuje sie na metalowe boys bandy, ktore maja wygladac a nie brzmiec.
Back to top
View user's profile Send private message
Shamoth


Offline 



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 418
Location: Bartenstein

PostPosted: 16-12-2005, 23:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

Co ma wygląd do granej przez członków muzyki, która jest chwytliwa, obrazująca itd.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » 'Ten thousand fists" by Disturbed

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group