FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Uprzedzenia
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Baby Grace


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Leo
Joined: 29 Aug 2005
Posts: 128
Location: Lublin

PostPosted: 10-11-2005, 22:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Staram się do nikogo nie uprzedzać, póki go nie poznam, i z reguły moja niechęć do czegoś/kogoś poparta jest doświadczeniem, ale to nie zmienia faktu, że takie gorące piętkastki w różu często powodują u mnie chęć wyeliminowania połowy polskiego społeczeństwa (bo tyle chyba stanowią nasze różowiutkie dziewczynki). Chociaż znam i kilka które ubierają się tak a nie inaczej i dla wielu sa tylko głupimi kur****, które mają móżdżki wielkości orzeszka i myślą tylko seksie, a to nieprawda, bo naprawde są zupełnie inne i można z nimi INTELIGENTNIE porozmawiać...
Wszystko leży w kwestii poznania. Dla mnie dziwnym jest fakt posiadania jakichkolwiek uprzedzień do kogoś, kogo nie znamy, no ale cóz. Tak ten świat jest juz zbudowany...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 10-11-2005, 23:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Vampirella wrote:
Takich "różowych " panienek z pl nie brakuje i tu gdzie mieszkam , naprawdę rzadko mi się zdażyło poznać inną dziewczynę która tu przyjeżdża ;/ a co najgorsze taka opinia że w pl mieszkają same kur... jest tu powszechna ;]


Z podobnym poglądem spotkałam się we Włoszech. Kilka lat temu byłam na obozie i już na początku wychowawcy ostrzegali, że wśród Włochów panuje przekonanie, że Polki są "łatwe". Było nawet kilka niemiłych przygód. Ja oczywiście ratowałam honor Polek i mimo hordy adoratorów byłam nieprzystępna ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 12-11-2005, 11:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja spotkałem w Irlandii raczej szybkie panienki. Nie zapomnijmy, oczywiście, o tym, że były puste, niczym bęben Rolling Stones'ów. Straszne. Ale spotkałem również dwie dziewczyny z Pajęczna (niniejszym pozdrawiam tą z kręconymi włosami - jakkolwiek było Ci na imię), które tyrały za marne grosze, jako opiekunki i pokojówki u jakichś ludzi i nie miały kompletnie bladego pojęcia, co się działo naookoło. Dostałem buziaka w policzek, jak odprowadzałem je do TAXI :P . Dziewczyny były słodkie i nie były różowe.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ATW


Offline 



Joined: 14 Nov 2005
Posts: 35

PostPosted: 15-11-2005, 17:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

Uprzedzony do komunistow, socjalistow, dewiantow seksualnych, feministek, czcicieli "tolerancji" (ktorzy na ogol sa wlasnie najbardziej nietolerancyjni dla osob spoza swego zakletego politycznie poprawnego kregu), gorliwych wyznawcow demoliberalizmu, do hip-hopowcow, do zwyklych wandali i oprychow.
Choc oczywiscie co do pogladow politycznych etc. - to nie jest tak, ze kogos bije, czy nienawidze - zwlaszcza jesli to stary znajomy, ktory poszedl inna droga niz ja. Ale jednak nie zgadzam sie z nim, no i jakos tam uprzedzony jestem.

[ Added: 15-11-2005, 17:18 ]
Oczywiscie do mlodocianych sprzedajnych dziwek tez.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-11-2005, 17:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

ATW wrote:
Oczywiscie do mlodocianych sprzedajnych dziwek tez.

dlaczego ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
ATW


Offline 



Joined: 14 Nov 2005
Posts: 35

PostPosted: 15-11-2005, 18:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bo nie podoba mi sie ich styl bycia/zycia.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 15-11-2005, 20:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

ATW wrote:
Bo nie podoba mi sie ich styl bycia/zycia.


ich styl bycia jest bardzo wygodny dla facetow z punktu widzenia czysto uzytkowego :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Gakasha


Offline 

Age: 45
Zodiac: Scorpio
Joined: 04 Apr 2005
Posts: 153

PostPosted: 15-11-2005, 20:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo ale ty się praktyczny zrobił ;))

--------------------------------------------------------------------------------

ATW jeeee spotra ta lista, a do kogo nie jesteś uprzedzony?
Back to top
View user's profile Send private message
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 15-11-2005, 21:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

ATW okreslił się jako konserwatywny patriota , wiec rozumiem ze jedynie konswerwatywnych patriotów jest w stanie zdzierżyć.:)

a tak btw , to smutne tak tracić energię na uprzedzanie , nienawiść i tyle negatywnych emocji w stosunku do tylu "innych".......
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 15-11-2005, 22:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

ATW wrote:
Bo nie podoba mi sie ich styl bycia/zycia.


dlaczego ci się nie podoba ich styl życia/bycia ??


ATW wrote:
Uprzedzony do komunistow, socjalistow, dewiantow seksualnych, feministek, czcicieli "tolerancji" (ktorzy na ogol sa wlasnie najbardziej nietolerancyjni dla osob spoza swego zakletego politycznie poprawnego kregu), gorliwych wyznawcow demoliberalizmu, do hip-hopowcow, do zwyklych wandali i oprychow.


dla ogółu może nie podobać się to do czego bądź kogo Ty jesteś uprzedzony ;] tak wszystkich znasz w swoim kręgu? hmm


ATW wrote:
Choc oczywiscie co do pogladow politycznych etc. - to nie jest tak, ze kogos bije, czy nienawidze - zwlaszcza jesli to stary znajomy, ktory poszedl inna droga niz ja. Ale jednak nie zgadzam sie z nim, no i jakos tam uprzedzony jestem.


ciekawe czy i oni się w tym przypadku od Ciebie odwracają , są uprzedzeni ;]

Gakasha wrote:
ATW jeeee spotra ta lista, a do kogo nie jesteś uprzedzony?

też jestem ciekawa :))
ATW nie czepiam się ciebie , tylko wydajesz mi się takim innym przypadkiem osoby ... jakbyś nieźle w życiu dostał po dupie i stąd te Twoje uprzedzenia :)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 15-11-2005, 22:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
o nie podoba mi sie ich styl bycia/zycia.


Gdyby tak patrzec to mnie nie podoba się styl życia co drugiej spotkanej osoby , znaczy , nie chciałabym żyćw sposób w jaki oni zyją ( i wliczam tu takze osoby które szanuję i lubię). Ale nie jestem do nich uprzedzona , tylko to toleruję ich, bo rozumiem,ze nie chcą żyć tak jak ja , i zresztą nie muszą.
Vampirella wrote:
ATW nie czepiam się ciebie

A ja się czepiam :) , bo właśnie odkrylam na Twoim przykładzie ze jestem uprzedzona do ludzi którzy są uprzedzeni do wszystkich wokół , i na dodatek są konserwatywnymi patriotami :P.
jestem uprzedzona ,ale toleruję :))) ,dlatego czekam na jakies odpwiedzi.:)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Vampirella


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 315
Location: krypta na cmentarzu

PostPosted: 15-11-2005, 23:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
A ja się czepiam :) , bo właśnie odkrylam na Twoim przykładzie ze jestem uprzedzona do ludzi którzy są uprzedzeni do wszystkich wokół , i na dodatek są konserwatywnymi patriotami :P.
jestem uprzedzona ,ale toleruję :))) ,dlatego czekam na jakies odpwiedzi.:)


W zasadzie podzielam Twoje zdanie Aaricia :) chciałam być miła i nie narażać się na początku ( wiem że to nie szczere było z mojej strony ) bałam się że będę odosobniona w swojej opini ;]
ja generalnie często takich ludzi nawet nie toleruje ( mam na mysli real) a jeśli chodzi o wyżej jak wspomniał dany osobnik -->

Quote:
czcicieli "tolerancji" (ktorzy na ogol sa wlasnie najbardziej nietolerancyjni


jeśli sama coś mówię czy piszę to oznacza że takie jest moje zdanie czyli w tym przypadku chodzi o tolerancję i nie wygłaszam swoich racji czy opini tylko po to by się przypodobać ogółowi ale to co sama uważam odpowiednie dla mnie i jak mówię tak myślę , zdania nie zmieniam ;]
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 15-11-2005, 23:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

ATW wrote:
Uprzedzony do komunistow, socjalistow, dewiantow seksualnych, feministek, czcicieli "tolerancji" (ktorzy na ogol sa wlasnie najbardziej nietolerancyjni dla osob spoza swego zakletego politycznie poprawnego kregu), gorliwych wyznawcow demoliberalizmu, do hip-hopowcow, do zwyklych wandali i oprychow.
Choc oczywiscie co do pogladow politycznych etc. - to nie jest tak, ze kogos bije, czy nienawidze - zwlaszcza jesli to stary znajomy, ktory poszedl inna droga niz ja. Ale jednak nie zgadzam sie z nim, no i jakos tam uprzedzony jestem.

[ Added: 15-11-2005, 17:18 ]
Oczywiscie do mlodocianych sprzedajnych dziwek tez.


Jako komunista, socjalista, czciciel tolerancji i homofil deklaruję, że nie toleruję nietolerancji :P
Back to top
View user's profile Send private message
ATW


Offline 



Joined: 14 Nov 2005
Posts: 35

PostPosted: 16-11-2005, 16:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Coz, takie sa moje poglady. Kiedys interesowalem sie mysla libertarianska, anarcho-indywidualistyczna i takimi tam bajkami, az w koncu stwierdzilem, ze ani to madre, ani do mnie nie pasuje.
Droga konserwatywna to po prostu droga zgodna z zyciem, z tym jakie ono naprawde jest. Jak pisal konserwatysta M. Klett: "rewolucja konserwatywna jest wyrazem "tęsknoty za tym, co zasypane i utracone w nas samych, manifestem na rzecz życia, które zaczyna nam się wymykać, wezwaniem, aby z bijącym sercem wystawić się na to, co nieoczekiwane na tym świecie, na jego demonizm, jego dynamikę, jego grozę". Nie wierze w tolerancje i jakies pokojowe wspolzycie miedzy cywilizacjami tak odmiennymi jak 1) cywilizacja demoliberalna, postrewolucyjna, oparta na "tolerancji", prawach czlowieka, humanitaryzmie etc. i drugiej strony 2) cywilizacja tradycyjna, oparta na hierarchii, jednym systemie wartosci, poczuciu przynaleznosci do narodu etc. Kazda z tych cywilizacji bedzie ekspandowac, poszerzac wplywy, zwalczac druga. Taka jest prawda.
Inspiracje filzoficzne, literackie: Ernest Juenger, baron J. Evola, J. de Maistre, Oswald Spengler, Ch. Maurras, M. Barres.
Czesc z tych myslicieli inspiruje srodowisko moze nie tyle gotyckie, co np. neofolkowe (Von THronstahl, Turbund Sturmwerk, HERR etc.)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 17-11-2005, 00:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

ATW wrote:
Droga konserwatywna to po prostu droga zgodna z zyciem, z tym jakie ono naprawde jest.
Nie mogę się z tym zgodzić, to droga dpobra dla Ciebie, ale np nie dla mnie, skad pomysł ze to akurat zgodne jest z 'zyciem takim jakie ono jest"?????? To jakie ono jest ??????? Konserwatyzm to jedynie jedna z wiwlu dróg...... Ja nie chce żyć konserwatywnie, znaczy tak jak moi rodzice czy dziadkowie. No way. Nie przemawia do mnie' cywilizacja tradycyjna, oparta na hierarchii, jednym systemie wartosci, poczuciu przynaleznosci do narodu', gdyż nie uznaję tej hierarchii ani jednego systemu wartosci . System wartosci jest względny, zalezny od punktu widzenia i przyjmowanie czyjegoś nie podoba mi się. Nie mam poczucia przynalezności do narodu. Zwyczajnie nie mam i juz. Nie robię tu jakiejś rewolucji , ani nie jestem modna ani modnie tolerancyjna. Nie jestem też anarchistyczna,raczej wynika to z egoizmu i zawyżonej samooceny. Cywilizacja oparta na hierarchii i jednym słusznym systemie wartosci przypomina mi zbytnio 2 supercywilizacje XX wieku...wiadomo jakie......
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Forum Index » Rozmowy » Uprzedzenia

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group