FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Po co tu jestes ?
Goto page 1, 2, 3  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 10-01-2006, 13:12    Post subject: Po co tu jestes ? Quote selected Reply with quote

Zastanawia mnie jak Wy odnosicie sie do naszej pracy ? ok 600 osob dziennie odwiedza nasz portal, i nie ma to odzwierciedlenia w statystykach ogladalnosci recenzji, artykulow... jezeli cos jest tylko mniej znane niz nightwish to sie tym nie interesujecie... czemu? uwazacie ze nie warto ? Po co te wszystkie newsy i ciezka praca calej redakcji skoro was to nie interesuje ? na forum w dziale muzyka wiekszosc tematow o bardziej niszowych gatunkach i projektach lezy odlogiem... rozumiem ze nikt sie nie interesuje tym i nie ma co tam odpowiedziec, no to po jaka cholere my to recenzujmy i tracimy czas ?

Pytam sie WAS drodzy uzytkownicy, bo ja nie umiem sobie sam na to pytanie odpowiedziec...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 10-01-2006, 18:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Adminie ,szerzysz kaganek oświaty muzycznej , jesli choć kilkaz tych 600 osób sięgnie poza standardy Nightwisha ,MM ,HIMa czy im podobnych tojuz jest sukces.... Przypuszzcam ,ze i tak najpopularnieszje jest forum ( niż newsy,recenzje itd ) ,ludzie chcą sobie pogadać ponad wszystko.
Nie uważam ze na darmo to wszytsko,sama zresztą jestem przykładem - nie cierpiałam czegoś takiego jak NUN ,Hocico ,Combichrist itd a teraz się wyedukowałam i nawet zauważam ze to jest dobre. :)
A swoją drogą - muzyka alt zawsze była niszowa i pozostanie taką ,mas nie nauczysz czegoś ,co przeznaczone dla wąskiego grona. I choć np wydawałoby się ze wtakiej wawiejest mnóstwo gotów ( głownie gotek ) ,to ich 'gotyckość " lub "alternatywność" sprowadza się do stroju ,makeupu i kilku ( zcasem nawet nastu : ) ) bardziej znanych kapel typu właśnie Nightiwsh i Therion....
Trudno , portal nie moze obniżyć poziomu :) Gott mit Uns. :)

poza tym,ludzie nie widzą tej pracy jaką wkladasz ,zwyczajnie..... to jak u mnie w pracy ,czasemnie mamczasu iść dołazienkii rozwalająmnie teksty" Ty to masz dobrze ,włąsne biuro ,komp i nic nie robisz..." :)))) Nic nowego

( jak zawsze beznadziejnie optymistyczna - aaricia)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 10-01-2006, 18:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaricia_de_Goth wrote:
Combichrist

combichrist nie jest dobre :P
tyle w tym temacie... po prostu misialem dac upust mojej narastajacej frustracji...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Baby Grace


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 35
Zodiac: Leo
Joined: 29 Aug 2005
Posts: 128
Location: Lublin

PostPosted: 10-01-2006, 19:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tez widzę w tym sens. Dzieki takim własnie reckom sporo się mozna dowiedzieć. Nawet dodając ostatnio okładki do recenzji sporo poczytałem, kilka ciekawych rzeczy przesłuchałem i juz mam szersze horyzonty, hehe. Zawsze jest sens szerzenia/prezentowania kulktury czy muzyki która w jej skład wchodzi... A rak Aaricia powiedziała prawdę, wielu ludzi ma 'dośc' wąski zakres widzienia i mimo mozliwości się nie otwiera na to co sie np na darknation.eu prezentuje... Taki słucha Theriona, Nightwisha i Apocalypticy (hipotetycznie :]) i tyle mu starcza. Tego Ergo nie zmienisz, ale nie warto zaprzestawac pracy, bo znajdzie się drugie tyle osób które prędzej czy póxniej sie tym zainteresuja....

a Combichrist dobry jest... :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
iguana


Offline 



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 88
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 10-01-2006, 20:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

hmm...no ja na recenzje czasem zerkne jak czas pozwoli.....zazwyczaj jednak czytam recenzje z koncertów niz nowych albumów.....

artykuły w sumie tez czytam zazwyczaj....ale nie komentuje ich raczej....wiec nie zniechecajcie sie tylko piszcie dalej ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 10-01-2006, 21:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie wiem, co to Combichrist, ale wiem co to Azarath :P

Ergo rośnie Ci frustracja, ale jak chciałem pomóc, to zostałem zlany...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 10-01-2006, 21:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:

Ergo rośnie Ci frustracja, ale jak chciałem pomóc, to zostałem zlany...


nie denerwuj mnie :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Perfect Witch
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Aries
Joined: 13 May 2004
Posts: 187
Location: Zgierz

PostPosted: 10-01-2006, 22:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergusiu... nikt tak wnikliwie nie czyta recenzji, jak ja, kiedy je tłumaczę :)))

a tak w ogóle, to ja też się często zastanawiam nad tym, czy ktoś czyta to, co ja przetłumaczę... ale może nie powinnam, bo jeszcze się zniechęcę :P

na razie trzeba robić to, co musi być zrobione i zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 10-01-2006, 22:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cóż. Powiem tak - ja nie jestem aż tak sfrustrowany - dowodem na to, że ktoś w ogóle to czyta, są np fakty, że odzywają sie do nas kolejni artysci, prosząc o recenzje (np La Mamoynia, Stefania Dimmen) - to nie my ich szukaliśmy, tylko oni nas. A to już bardzo wiele.
I w dodatku są oni spoza Polski, co oznacza, ze kierowali się własnie treścią naszego portalu, anie treścią forum, które po angielsku własciwie nie istnieje. Więc głowa do góry.

A co do tutejszego krajowego podwórka - mi nie przeszkadza, że mamy np po 30-40 postów dziennie, kiedy ghotic.pl ma ich po 200 - po prostu inni ludzie - chciałbyś mieć 199 postów o niczym i jeden o czymś? Bo ja nie...

Treści, które mamy na Strefie są gotowym rezerwuarem wiedzy, traktującej niemal w całości o sprawach niszowych i zawsze jest szansa, że ktoś po to sięgnie. Sama możliwość takiego sięgnięcia jest już sprawą ważną. I sama w sobie powinna przynieść sporo satysfakcji.

No i na koniec o mnie. Na Strefę przywiało mnie dlatego, że nie udała mi się koncepcja własnego portalu gothyckiego (mieliśmy robić z kolegą), bezforumowego. Przyszedłem tutaj, wypracowałem sobie jakąś tam pozycję i jest mi z tym dobrze. Po drodze widziałem, jak wykładały siekolejne strony (gothcity, najtvolk) i to, że trwamy, że jesteśmy, że się wciąż rozwijamy pomimo tego że ludzie przychodzą i odchodzą jest dla mnie wielką pociechą i radością.
Back to top
View user's profile Send private message
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 10-01-2006, 23:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

chlip....

Ooooooh say, can you seeeeee...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zapaliczka


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 06 Jan 2006
Posts: 9
Location: skądinąd

PostPosted: 10-01-2006, 23:25    Post subject: jak widzę. Quote selected Reply with quote

Cześć.
Osobiście wchodzę tu sporadycznie, niektóre tematy czasem są "na siłę" i zostają bez odpowiedzi, albo no..z jedną odpowiedzią (piszę tu w głównej mierze o tematach luźnych, 'hydeparkowych'). Nie wiem jaką dyskusję należałoby rozpętać, aby przyciągnąć większą rzeszę ludzi. Zwróć uwage na to Ergo, iż wiele osób zarejestrowanych na tym forum w ogóle się nie udziela, lub udzielało i już tego nie robi, bo to i tamto. Twoje pytanie jednak tyczy się bezpośrednio redagowanych przez adminów tematów związanych z muzyką itp. Ok - na głupa widzę to w ten sposób, ze nie do końca ludzie chcą szperać po mp3-kowych wyszukiwarkach aby zdobyć "niecodzienna", inna niż nightwish muzę (chodzi o kawałki 'rare', albo kapele mniej znane poprostu) dlatego też (może) nie wyrażaja opinii. Dodatkowo - lenistwo, brak ochoty, małe zaangażowanie w temat (tudzież jak wyżej pisałam brak wiedzy o danym zespole lub temu podobnym.) Faktycznie trochę objełam całościowo ..ale.. jest to jakaś odpowiedź na "po co"/ą to się nogi nocą". Forum dyskusyjne.. powinno wrzeć, czyż nie? A jak wyglądają tutaj rozmowy "o niczym"? ;)

Ps. znam osobę, która wiele wysiłku włożyla w stworzenie strony o określonej tematyce i klimacie, założywszy forum czesto zaglądała czy coś się dzieje, czy jakos to sie porusza, ale nie-zaczęło wygasać. Tak samo jak i zapał do kręcenia patykiem w tym pseudo mrowisku. Przykro się robi, owszem. Ale to nie było moje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Tlen login
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 11-01-2006, 00:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gothycka Mucha wrote:
Na Strefę przywiało mnie dlatego, że nie udała mi się koncepcja własnego portalu gothyckiego



A mnie dlatego ,ze te 200 postów na portalu- którego - nie- wymienię mnie załamywało zarówno w kwestii tematów ( np moi kochani rodzice / uroda / odgrzewane uczucia/ itp ) jak i niskiej jakości odpowiedzi większoisci uzytkowników ( lole, smieszki , rozmowy we dwoje, niemiosierne nabijanie postów ). Nic ciekawego o muzyce się nie dowiedziałam tam ponadto co wiedziałam. Tu jest inaczej jednak.:)

Dodano po 32 minutach 49 sekundach:

Ergo wrote:
po prostu misialem dac upust mojej narastajacej frustracji...


doskonale Cię rozumiem Adminie.....:/
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
PePe
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 39
Zodiac: Gemini
Joined: 27 Aug 2004
Posts: 623
Location: Rybnik

PostPosted: 11-01-2006, 02:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie jest wcale zle czego dowodem moze byc to, ze w tym roku nasz portal bedzie posiadal oficialny patronat nad Castle Party = reklama dla nas. Ja osobiscie zadomowilem sie wlasnie tutaj (a nie na wiadomo jakim portalu) z tego powodu ze tutaj cale forum latwe jest do ogarniecia. Postow nie jest duzo, ale jakosc jest wysoka i latwo znalezc akurat ten temat ktory mnie interesuje. Tworzymy portal glownie dla wlasniej uciechy, jest kogos to przyciagnie to bardzo dobrze a jesli nie to coz jego wybor. Masy = obnizenie jakosci intelektualnej portalu (czego dowod mamy na wiadomo jakim forum).

Uwazam ze przyciagnac ludzi moze bardziej rozbudowany dzial z imprezami z mozliwoscia dodawania zdjec z danych imprez, opisow itd.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 11-01-2006, 07:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

PePe wrote:
Uwazam ze przyciagnac ludzi moze bardziej rozbudowany dzial z imprezami z mozliwoscia dodawania zdjec z danych imprez, opisow itd.

bedzie tak... :]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Athe


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 23 Mar 2005
Posts: 400
Location: Poznań

PostPosted: 11-01-2006, 13:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja na darknation znalazłam się przypadkiem - szukając czegoś o historii gatunku (muzycznego of course ;)). Poza tym szukałam ciekawych ludzi i tematów do dyskusji. Byłam dość zniechęcona po bliższym przyjrzeniu się najpopularniejszym portalom gotyckim w sieci, ale spotkało mnie miłe zaskoczenie. Poza tym dowiedziałam się o wielu zespołach i nurtach w gotyku, co pomogło mi w miarę ukierunkować moje dość "rozbiegane" gusta muzyczne. Darknation jest portalem, który cenię za rzetelność informacji i fantastyczną pracę całego zespołu :) Muszę się przyznać, że artykuły, recenzje itp. pomogły mi się ukierunkować i zapoznać z DOBRĄ muzyką.
To pewnie brzmi trochę nawiedzenie, ale co tam ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Skype Name
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next »
Forum Index » Rozmowy » Po co tu jestes ?

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group