FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Po co tu jestes ?
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 11-01-2006, 14:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja grałem swojego czasu w kapeli gothic metalowej o klimacie fantasy (dziwna hybryda), więc szukałem info na temat. Kapela się dawno rozpadła, a mi tu dobrze, ale fakt, trza przyznać, że bywało goręcej.
Rzeczywiście, widać jakąśtam stagnację, ale da się to przezwyciężyć. Przede wszystkim Ergo popełniasz błąd uciekając od metalu. Sami po prostu zaczynamy hermetyzować to forum. Tak mi się wydaje, moge sie mylic ofkoz.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 11-01-2006, 15:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:
Przede wszystkim Ergo popełniasz błąd uciekając od metalu. Sami po prostu zaczynamy hermetyzować to forum. Tak mi się wydaje, moge sie mylic ofkoz.

to czy popelniam blad czy nie mozna przedyskutowac w innym temacie tym wole nie, stagnacja ? wczoraj bylo 800 osob na portalu lacznie, wiec jest lepiej niz wczesniej , nie laczcie ilosci postow z odwiedzalnoscia bo u nas to nie idzie w parze. a forum zostalo troche bardziej hermetyzowane poniewaz metalowa brac nie umiala sie zachowac i zachowac umiaru w dokazywaniu... zreszta to dlugi temat.
tak naprawde problemem jest nikly poziom wiedzy muzycznej uzytkownikow... i co gorsza brak checi zeby to zmienic.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Lux in Tenebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 05 Feb 2005
Posts: 164
Location: la France

PostPosted: 11-01-2006, 19:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
zreszta to dlugi temat.
tak naprawde problemem jest nikly poziom wiedzy muzycznej uzytkownikow... i co gorsza brak checi zeby to zmienic.


brak wiedzy-napewno. ale tyko czesc uzytkownikow jest niereformowalna;]. przez Darknation poznalam wiele znakomitych zespolow i wzbogacilam wiedze muzyczna, i ciesze sie, ze portal istnieje.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 11-01-2006, 20:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie uważam, żeby moja kompletna ignorancja sceny ortodoksyjno gotykowej, ebm, dark wave itp. była brakiem wiedzy. Ja mam wiedze muzyczną, po prostu w innych kierunkach i tyle. I jeśli skierujecie mnie na metal.pl, to się obrażę, bo pierdolenia, czy jakaś kapela jest trOO, czy są raczej pozerami i dziwkami, bo zrobili klip dla VIVY mam po prostu dość.

Sorry za flugi :/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Lux in Tenebris


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 05 Feb 2005
Posts: 164
Location: la France

PostPosted: 11-01-2006, 21:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn, nikt nie odmawia Ci wiedzy. a przez tych niereformowalnych nie mialam na mysli takich, ktorzy w zadnym z kierunkow sie dobrze nie orientuja, kogos kto zapytany o dobre zespoly metalowe/gotyckie potrafi powiedziec tylko nirvana i metallica/nightwish,therion, [niepotrzebne skreslic;)] obracając sie tylko wokol nich. [pelen szacunek dla zespolow of course]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 11-01-2006, 21:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Spoko, rozumiem, ale uogólnienie - "brać metalowa" ze strony Ergo - może kogoś ubodnąć (tak to się odmienia?). Takie spojrzenie z góry strasznie. Takie trOO ghothyckhie. Ja znam się na wielu gatunkach muzy, traf chciał, że akurat na waszej najmniej :P nie szkodzi. Po prostu badałem już różne fora np. fora kapel moich ulubionych, czy gatunków ogólnie i tam jest nudno rozumiecie?!

Rzygać się chce, jak po raz dwudziesty gadasz o tym, która płyta NW jest lepsza, albo czy nowy krążek Behemotha jest lepszy od poprzedniego, buuu buuu buuu.

Tu jest trochę inaczej, aczkolwiek niektórzy podchodzą odrobinę za poważnie całą tę zabawę - tak rozumiem jest się gotem, trza fason trzymać :P

Czuję się, niejako, w obowiązku rozładować to wasze poważne, literaturoznawcze, kinematograficzne podejście do życia i wrzucić trochę uśmiechu na wasze smutne, blade, wampirze gęby :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Aaricia_de_Goth
Redaktor

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 47
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Aug 2004
Posts: 810
Location: Scunthorpe UK

PostPosted: 11-01-2006, 21:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:
Przede wszystkim Ergo popełniasz błąd uciekając od metalu


Nie sądzę ze to błąd , atoz tego powodu ,ze portali , gazet ,for metalowych jest cała kupa i tam można się wyżywać ( przy całym szacunku dla tego gatunku ) , więc po co jesszcze kolejny ? Poza tym , sam Gladwyn piszesz ,ze wkółko o tym samym fani mówią , czy tam się spierają - Czy Behemot , czy Deicide itd.

Ja jakoś nie zauwazam by darknatiion był hermetyczny - jakby był hermetyczny to własnie pisalibysmy TYLKO o gotyku , smutnych wampirzych gębach ( ładnie to ujałeś : ) ) , a j aczasem mam nawet wrazeni e,ze mniej jest gotyku a wiecej szeroko pojętej alternatywy i synth/electro popu. I dobrze. :)
Back to top
View user's profile Send private message Skype Name
NocturnalGirl
Współpracownik

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 41
Zodiac: Sagittarius
Joined: 14 Apr 2004
Posts: 1598
Location: Częstochowa

PostPosted: 11-01-2006, 22:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:

Przede wszystkim Ergo popełniasz błąd uciekając od metalu



Nie zgodzę się!! Metal jest wszędzie... i niech sobie tam zostanie.... tutaj jest inaczej i tak jest dobrze .... jeśli komuś to nie pasuje wcale nie musi tego czytać.. każdy ma inne zdanie na ten temat.... ja uważam i nie tylko ja że dzięki temu jak jest teraz nie robi się śmietniska.. każdy pamięta jak było gdy były tematy o metalu....

pamiętaj, że portali o takiej tematyce jest mało.. a w szczególności polskich...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 11-01-2006, 22:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Czekałem, aż ktoś to zrobi i długo czekać nie musiałem.

Quote:
jeśli komuś to nie pasuje wcale nie musi tego czytać..


Love it or leave it!

A ja właśnie nie chcę. Bo oprócz waszego smutnego, wisielczego nastroju jest tu sporo tematów, które mnie rajcują typu ww. kino, literatura, radio itp. dysputy religijne, polityczne etc. na metalowych forach tego nie ma zrozumcie! A metalowcy, to nie tylko kinderzy i tępogłowi spijacze win! Uważam, że lekkie, podkreślam "lekkie" uchylenie drzwi, choćby na gothic - metal, power czy nawet black (nie proponuję extremy) zrzuciło komukolwiek korone z głowy :P
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 11-01-2006, 23:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gladwyn wrote:
Bo oprócz waszego smutnego, wisielczego nastroju

nie zauwazylem tak naprawde ;-)

o blagam nie o tym byl ten temat... zreszta zamykam skoro nikt nie ma nic do powiedzenia, a rozmowy o tym co powinno byc a co nie mnie akurat nie interesuja

Dodano po 23 godzinach 34 minutach 38 sekundach:

otworzylem temat.... moze jednak ktos bedzie mial cos madrego do powiedzenia i zgodnie z tematem...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
DeadMoon^


Offline 



Joined: 16 Apr 2004
Posts: 196
Location: Rzeszow/Zd-Wola

PostPosted: 13-01-2006, 15:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Galdwyn i Ergo ja uważam, że obojecie macie po części rację. Ten portal nie istnieje od niedawna. Jestem tutaj od jego początków, widziałem zmiany, przychodzacych i odchodzacych uzytkowników. Wiecie czemu mi spodobało się to forum?! Bo nie było tu dąsania się starych bywalców gdy ktoś nowy zaczynał z nimi dyskusje, nie było chamstwa (z małymi wyjątkami ;>), spodobało mi się nastawienie ludzi, no i potrzebowałem choćby namiastki zajęcia się czymś...

Nie ukrywam, że muzycznie, preferuję muzykę metalową. Z koleji uważam, że akurat to ma najmniejsze znaczenie. Z jednej strony dobrze jest dążyć w jakimś tematycznym kierunku (gotyk/electro), ale z drugiej wcale nie jest dobre "hermetyzowanie" portalu, czyli zamykanie się na cokolwiek inną muzykę (i ludzi, których gusta nie trafiają w wasze), tylko dlatego, że ona z założenia nie ma nic wspólnego z gotykiem... Trochę pachnie reżimem ;> Poza tym porównajcie inne fora do tego naszego. Tutaj jest hmm... "rodzinnie" ?! ;>
A czemu tu jestem? Bo mi sie tu podoba. I bede dopóki bedzie mi się podobało.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 13-01-2006, 15:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

DeadMoon napisał dokładnie to samo, co ja wcześniej. I uważam, że ma rację (bo to ten sam pogląd :P) Dlatego bezczelnie wsadziłem pomiędzy newsy o synthpopie / dark ambient etc. newsa o koncertówce Rhapsody :P
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-01-2006, 15:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

generalnie powinniscie dostac kopa za offtopa :P
ale niech bedzie ze sobie popolemizujemy, portal w zalozeniu mialbyc o roznego rodzaju muzyce alternatywnej, wiec metal tez nie byl wykluczony, co smieszniejsze ten portal nie jest i nie mial byc "stricte gotycki" , ( na poczataku tak sie reklamowalem ale to bez sensu bylo ;-) ).
Tylko ze portali traktujacej o muzyce innej niz metal jest malo, co gorsza wiele osob gdy zobaczy newsy i recenzje metalowe ( a slucha np. synthpopu ), najzwyczajniej w swiecie nie beda tu wchodzic i pisac ( tak, wiem - to dziecinne ), ale tak niestety jest. Ale tym sie nie przejmowalem zbytnio, problem dopiero powstal kiedy nagle okazalo sie ze wiekszosc uzytkownikow slucha tylko metalu , do tego bylo sporo chamskich gadek, typowych na metalowych forach ( tobie gladwyn ten specyficzny styl tez sie udziela czesto ) , tam by mnie to nie razilo i nie przeszkadzalo, za to tutaj tak.
Nigdy nie bylo tutaj tak ze jak ktos slucha czegos co sie nie podoba ekipie to wypad, i dopoki ja tu rzadze ( a nie sadze zeby to sie zmienilo ;-) ) to tak nie bedzie. Zawsze cenilem ludzi otwartych , oryginalnych ale nie sztucznych i "na sile". Staramy sie zeby bylo tu sympatycznie i milo stad ta "rodzinna atmosfera" , sporo osob sie zna na zywo i to jest fajne.

Powoli niektorzy uzytkownicy sie wlaczaja w zycie portalu, chcac pisac , tlumaczyc itp. , co mnie bardzo cieszy poniewaz takie bylo zalozenie ze to ludzie pisza i tworza portal ( nie forum ), a nie tylko ekipa. Powoli chcialbym abysmy szli w tym kierunku jako tzw. spolecznosc internetowa.

Tylko brakuje mi w ekipie osob ktore by sie zajmowaly takimi dzialami jak neofolk, ambient, noise ( szczegolnie noise ), bo ja nie dam rady ze wszystkim sie wyrobic samemu. A te osoby nie przyjda jesli tu i na portalu i na forum nie bedzie tresci ktory by je przyciagnely ).

Dodano po 9 minutach 19 sekundach:

tak naprawde dopiero jak sie prowadzi takie forum internetowe to sie widzi jak bardzo wiele elementow wplywa na was uzytkownikow, kto przychodzi , jak sie wypowiada i o czym...
Nie zauwazyliscie ze spora czesc tematow jest o niczym jesli wziasc pod uwage ze to forum muzyczne ?

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:

Quote:
DeadMoon napisał dokładnie to samo, co ja wcześniej. I uważam, że ma rację (bo to ten sam pogląd :P) Dlatego bezczelnie wsadziłem pomiędzy newsy o synthpopie / dark ambient etc. newsa o koncertówce Rhapsody :P

chociaz wolalbym zeby to byl news o strommousheld, pain , ...and oceans, czy czyms innym ciekawym ( nie zebym nie lubil rhapsody, ale powermetalowe bandy nie grzesza orginalnoscia jako calosc)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Gladwyn


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Virgo
Joined: 06 Jan 2005
Posts: 420
Location: Apocalytptic City

PostPosted: 13-01-2006, 15:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Styl style, Ergo, po prostu metalowcy to wesoła kompanija i tyle, a wy goci macie podkrążone oczy od niespania po nocach, blade gęby od siedzenia w domu, czerwone usta od picia krwi i jesteście wiecznie śmiertelnie poważni i po co?
Wiecie, że In Flames gra po raz pierwszy w Polsce i to do tego z Sepulturą?
Aż mnie nosi, żeby to dać na główną, ale obiecałem, heh.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 13-01-2006, 15:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Styl style, Ergo, po prostu metalowcy to wesoła kompanija i tyle, a wy goci macie podkrążone oczy od niespania po nocach, blade gęby od siedzenia w domu, czerwone usta od picia krwi i jesteście wiecznie śmiertelnie poważni i po co?

stary, przestan gadac mi tu o stereotypach, i nie mow do mnie "per wy goci" , inni do ciebie nie mowia "per ty metalu " i zastanow sie co piszesz bo naprawde niezbyt dobrze to wyglada... takie teksty tylko zwiekszaja pochote ludzi na to zeby hermetyzowac forum.
PS. wesolosc nie polega na rzucaniu miesem stary, taka maniera jest zeby bluzgac na forach i niech sobie bedzie ale nie u mnie, i nie ma nic do tego to kto czego slucha.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Forum Index » Rozmowy » Po co tu jestes ?

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group