FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » No i jak bylo na tym CP ? Wasze wrazenia
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 07-08-2004, 22:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Oczywiście że byłem w stanie, ja zawsze wszystko dokładnie oglądam :P Nawet w orgazmicznym transie podczas deine lakaien ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 12-08-2004, 15:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

A moim skromnym zdaniem tegoroczny set kapel był cieńszy od CP 2003, ale to pewnie dlatego, że rok temu był Adrian Hates z chłopakami :) no i porażka w postaci Kul Kids of Def... żałosna kapelka...

A z tego roku to podobali mi się Suicide Commando i Sui Generis Umbra. Glutengel nie zagrali bo rzeczywiście nie było mikrofonów bezprzewodowych... a chyba szkoda, bo scenerię mieli tam niezłą przygotowaną: cmentarna brama, fragmenty muru, tron, nagrobki i dużo pirotechniki...

Sumując, jak dla mnie ten CP był gorszy od poprzedniego, który uważam za najlepszy dotychczasowy CP na jakim byłem (a w tym roku po raz 6 odwiedziłem Bolków).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Anya


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 20 Aug 2004
Posts: 59
Location: Poznań

PostPosted: 27-08-2004, 01:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

[shadow=darkred:729b20c64e]tak czytam Wasze wpisy, jak zwykle zdania są podzielone...
Ja niestey nie byłam w tym roku na CP i bardzo żalłuję :`( Mam nadzieje, że w przyszłym się uda...
Tak swoją drogą ciekawam, co w przyszłym roku zagra...[/shadow:729b20c64e]
Back to top
View user's profile Send private message
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 27-08-2004, 11:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Anya wrote:
Tak swoją drogą ciekawam, co w przyszłym roku zagra...


Dowiemy się już za kilka miesięcy :) A na stronie festiwalu toczą się zagorzałe dyskusje na ten temat - ale to raczej gdybania i życzenia.
Back to top
View user's profile Send private message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 27-08-2004, 11:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie wiem jeszcze kto miałby zagrać za rok, ale będę dusił Rakowskiego, żeby spróbował zaprosić Cradle of Filth. Miał juz takie plany na CP 2004, ale Kredki siedziały w studio i nagrywały "Nymphetamine". Więc może w przyszłym roku się uda. Mam też skromną nadzieję, że powtórzą Off Night, a główną gwiazdą tego wieczoru będzie Sephiroth. No i chciałbym też, aby jeszcze raz Adrian Hates przyjechał, no i jeszcze marzy mi się, że jakby Cradle mieli zagrać, to żeby moja kapelka grała tuż przed nimi... no i mam jeszcze kilka życzeń i marzeń odnośnie przyszłego CP :) . Ale będę dusił Rakowskiego aby spróbował ściągnąć Cradle of Filth napewno.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 27-08-2004, 14:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Oooo to może pomęcz go przy okazji o nine inch nails :P Nigdy u nas nie grali a do festiwalu nawet pasują :D
Back to top
View user's profile Send private message
Gothycka Mucha
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Sagittarius
Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1152
Location: Miasto Kominów

PostPosted: 27-08-2004, 16:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

A ja proszę o Joy Division :>

Nieno, ale serio mówiąc, to chętnie obejrzałbym po raz kolejny L'Ame Immortelle - jakoś strasznie to lubię ostatnio :)
Back to top
View user's profile Send private message
Gencjana


Offline 



Joined: 07 Aug 2004
Posts: 18
Location: Warszawa

PostPosted: 27-08-2004, 18:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

[glow=indigo:200dbeb494]Ach.. ja mogę sobie tylko i wyłącznie pomarzyć - i nic wiecej..

Tego, co ja bym chciała na CP - nie da rady załatwić :(((((

Devil Doll i Sopor Aeternus.
[/glow:200dbeb494]
Back to top
View user's profile Send private message
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 27-08-2004, 21:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

A dlaczego nie da rady załatwić? Przyznam że oba zespoły chętnie bym zobaczył na żywo :)
Back to top
View user's profile Send private message
Centurion


Offline 



Joined: 13 Apr 2004
Posts: 210

PostPosted: 27-08-2004, 23:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

z tego co wiem kolesia z Devil Doll to nawet rzadko mozna gdziekolwiek spotkac, nie wspominajac o koncertach, bo ich po prostu nie ma :P
Back to top
View user's profile Send private message
cyphelf


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 24 Jul 2004
Posts: 142

PostPosted: 27-08-2004, 23:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Są martwi? :D
Back to top
View user's profile Send private message
Centurion


Offline 



Joined: 13 Apr 2004
Posts: 210

PostPosted: 27-08-2004, 23:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

raczej Mr.Doctor unika jakichkolwiek spotkan z fanami, chyba zeby nadac swojej muzyce jeszcze wiecej tajemniczosci
Back to top
View user's profile Send private message
Gencjana


Offline 



Joined: 07 Aug 2004
Posts: 18
Location: Warszawa

PostPosted: 28-08-2004, 00:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

cyphelf wrote:
A dlaczego nie da rady załatwić? Przyznam że oba zespoły chętnie bym zobaczył na żywo :)


[glow=indigo:af4f41166b]Ech, niestety zaden z tych zespołów nie koncertuje :(

Anna Varney z Sopor Aeternus w dalszym ciagu nie ma zamiaru zmienić zdania co do koncertów :( ( kawałek wywiadu z lipca tego roku dotyczący nowej płyty):
[/glow:af4f41166b]

[glow=indigo:af4f41166b]Adrian Stassi: It's an old question, I know, but still I have to ask you this: how about a live concert? Did you get to like the idea of it by now, or do you still prefer to continue with your solitary music life?

Anna-Varney: No changes on that particular front, sorry. Actually, I am even less inclined to consider this idea than before.[/glow:af4f41166b]


[glow=indigo:af4f41166b]Co do Devil Doll, to sprawa wyglada troszkę inaczej, bo jak napisał Centurion Mr. Doctor unika spotkań z fanami, w zasadzie unika wszystkiego :( W jednym z wywiadów z Rossanną Pistolato - "szefową" ich oficjalnego fan clubu - podane było info, ze Mr.Doctor - nie uzywa w ogole telewizora, telefonu i nawet zegarka. Trudno sie z nim skontaktować itp. :( [/glow:af4f41166b]
Back to top
View user's profile Send private message
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 28-08-2004, 14:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

A może ten Mr. Doctor jest poprostu chory? Ja się nie śmieję, tylko może on naprawdę ma jakąś fobię, strach przed ludźmi, a wszyscy jego najbliżsi to ukrywają... Cholera wie. Natomiast co do Sopor Aeternus to ja się nawet cieszę, bo ich muzyka nudzi mnie okrutnie - już wolę Ataraxię posłuchać, chociaż też ich nie cierpię :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tsu


Offline 



Joined: 10 Sep 2004
Posts: 3
Location: szczecin

PostPosted: 10-09-2004, 12:07    Post subject: Quote selected Reply with quote


ja na Castle przyjechałam wiedziona właściwie tylko PROJECT PITCHFORK, aczkolwiek perspektywa ujrzenia Blutengela (eheheee ;D), Suicide Commando, Xymoxów czy Deine też była przyjemna :)
jak wiemy Blutów nie było (:P), Deine akustycznie mi nie podeszło, na Clanach się poryczałam (na kawałku "A Day"), więc jak widać do mnie trafiają (swoją drogą widziałam ich koncert w 2002), a Suicide... dało naprawdę genialny show jak dla mnie. cholernie żałuję, że nie wytrzymałam pod barierką po tym, jak rzuciło się na mnie jakieś bydło (:P), ale...
no a Pitchforki, wiadomo, dla mnie rewelacja - zaliczenie gleby przez Petera, fikołek do tyłu, wzięcie mojej flagi i doczepienie jej do kibordu Dirka, no i to, co się działo już po koncercie i mój kontakt z zespołem, co przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
niestety piątkowej imprezy na zamku nie pamiętam (:P), więc o tym dniu nie mogę nic wspomnieć ;D
ogólnie, i dosadnie, rzecz ujmując było zajebiście :]
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3  Next »
Forum Index » Rozmowy » Muzyka » No i jak bylo na tym CP ? Wasze wrazenia

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group