FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  <strong>Gallery</strong>Gallery  RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
INDEX PAGE

Poszukujemy osób, które jeśli mają ku temu ochotę zajęły się publicystyką, recenzjami płyt muzycznych, korektą stylistyczną tekstów, redagowaniem biografii zespołów, newsami oraz wszystkim tym, co wam przyjdzie do głowy, a uważacie, iż powinno znaleźć swoje miejsce na portalu. kontakt: admin@darknation.eu
Ostatnio na forum
1. Forum zdechło?
04-02-18, 04:25 - Piottr
3. Ambient Collage #8
30-11-16, 02:06 - yy28
4. Ambient Collage #7
29-05-16, 21:05 - yy28
5. Mgla (The Mist)
04-05-16, 15:00 - Vexatus
6. Achaja
04-05-16, 14:54 - Vexatus
Forum Index » Rozmowy » Pod osłoną Avatara...
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4  Next »
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Paweł


Offline 
Gender: Gender:Male


Joined: 19 Apr 2006
Posts: 19

PostPosted: 31-05-2006, 00:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ergo wrote:
Quote:
uważam że anonimowość pozwala na pewną swobode podobnie jak Bestia zdaża mi się napisać rzeczy które w rzeczywistości nie przeszły by mi przez usta

ja uwazam ze lepiejbyc prawdziwym zarowno w necie jak i na zywo, ja nie mam oporow zeby o czyms glosno powiedziec a nie pisac pod przykrywka anonimowego avatara ;-)


Zgadzam się całkowicie że lepiej być w necie takim jakim w realu i tak też oto zamieściłem swoje foto w avatrze :) Mimo że wcześniej uważałem że nie umieszcze swojego foto :)
Back to top
View user's profile Send private message
Agressiva


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 31 May 2006
Posts: 14
Location: Uć

PostPosted: 31-05-2006, 20:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Podobnie jak panowie wyżej sądzę, że nie należy na forach (i innych usługach internetu) udawać kogoś innego. Co prawda mamy taką możliwość, ale moim zdaniem nie ma co szpanować i oszukiwać samego siebie, że można byc kimś innym, kimś kogo inni mogą zaakceptować. Naturalność jest łatwiejsza w realizacji - przynamniej tak uważam, a obrazek jaki nam towarzyszy na forach to tyko obrazek. Mój mówi tylko tyle, że bardzo podobają mi się dzieła Louisa Royo ;) A to co pisze to sa moje zdania , moje przemyślenia a nie kogoś kim nie jestem. :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Tlen login
Mabh


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 35
Zodiac: Aquarius
Joined: 01 Aug 2004
Posts: 112
Location: Poznań

PostPosted: 31-05-2006, 21:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Racja, lepiej być sobą zarówno na róznych forach jak i w realu. Jednak niektórym łatwiej jest coś napisać niż powiedzieć. I tu nie chodzi o to, że ktoś udaje kogoś kim nie jest, po prostu może być np. nieśmiały i nie odważy się powiedzieć komuś w cztery oczy tego co pisze na forum. Takie jest moje zdanie :) Ave
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Agressiva


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 31 May 2006
Posts: 14
Location: Uć

PostPosted: 31-05-2006, 21:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mabh wrote:
Jednak niektórym łatwiej jest coś napisać niż powiedzieć.

Oczywiście jest to naturalne, że ludzie są nieśmiali i wolą komunikować się z innym poprzez portale internetowe, sms i inne formy tekstowe.
Widać, że coraz więcej osób szuka sobie drugiej połówki przez internet (nie będę mówiła czy to dobrze czy źle, bo każdy może mieć apropo tego inne zdanie). Jednak z niesmiałością trzeba walczyć, nie jest to coś co zawsze i wszędzie musi nam towarzyszyć, trzeba przełamywać swoje lęki. | Ave ^^
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Tlen login
Mabh


Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 35
Zodiac: Aquarius
Joined: 01 Aug 2004
Posts: 112
Location: Poznań

PostPosted: 01-06-2006, 20:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak, trzeba przełamywać swoje lęki i nieśmiałość. Ale wyobraź sobie osobę, która próbuje to zrobić i kilka razy się już poślizgnęła. Została wyśmiana, bądź uznana za głupią, nienormalną itp. Takiej osobe z każdym razem będzie coraz trudniej. Współczuję im, jednak trzeba próbować dalej :) Ave
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tristancandance


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Aries
Joined: 02 Jan 2007
Posts: 391
Location: Poznań

PostPosted: 29-01-2007, 12:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

DeadMoon^ wrote:
Czy zastanawialiście się kiedyś, nawet w odniesieniu do tego forum, kto jest twoim rozmówcą, jaki on/ona jest w rzeczywistości


Tu jest problem. Net to nadal real. Nie dzieliłbym w ten sposób rzeczywistości na virtua/real. Nie ma różnicy - wypowiedzi w "realu" czy "virtualu" mają tą samą funkcję.

Za avatarem kryje się człowiek. No bo chyba nie "SI";)
A jak wygląda? Czemu mnie ma to obchodzić jakoś bardzo? Tym bardziej jak to np reprezentant płci męskiej? Albo kobieta (ale mieszkająca daleko)? Bez różnicy.
Jak gadam z kimś obcym w barze - nie zastanawiam się jakoś czy ten ktoś nie kryje czegoś "pod maską". No chyba że wyczuwam że chce żebym mu/jej postawił piwo;)
Lubie jak ktoś coś inteligentnego przywali na forum. Albo oryginalnego. Albo czegoś się dowiem od kogoś. Tak jak w realu - bez różnicy. Wtedy mam ochotę pogadać dłużej. Poznać tego kogoś może.
A avatary? Mogą sobie być - ale mówią tylko o człowieku "jaki ma gust do avatarów" i niewiele więcej.
Zdjęcia i takie tam - to chyba nie jest portal randkowy? Zresztą od czego jest fotka.pl?
Chociaż teraz nie jest trudno "odnaleźć" kogoś na necie - google.pl daje radę, bo prawie każdy ma jakąś stronę www, bloga albo konto ze zdjęciami.
Inna sprawa, że pewnie byłoby mi miło pogadać i wypić piwko z kilkoma osobami z forum;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Piottr


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 50
Zodiac: Aquarius
Joined: 09 Oct 2006
Posts: 124
Location: Warszawa

PostPosted: 29-01-2007, 13:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

tristancandance wrote:
Inna sprawa, że pewnie byłoby mi miło pogadać i wypić piwko z kilkoma osobami z forum;)

O, popieram ten pomysł. Jakiś "forumowy spot" wartoby zrobić.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ergo
Administrator

Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 41
Zodiac: Taurus
Joined: 11 Apr 2004
Posts: 1714

PostPosted: 29-01-2007, 14:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

czesc z nas sie zna lepiej lub gorzej na zywo i w necie, na zlot forumowiczow od tak sobie nie ma co liczyc, mailo byc , nie wypalilo, natomiast nie ma problemu zeby sie znalezc i napic na cp chociazby. z kilkoma osobami spotykamy sie bardziej lub mniej regularnie ;-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name Tlen login
Comtesse


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 30 Dec 2006
Posts: 101

PostPosted: 29-01-2007, 15:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja bym chciała kiedyś poznać tych, co się ukrywają za tymi avatarami. ;))
Back to top
View user's profile Send private message
ahenathon


Offline 



Joined: 08 Jan 2007
Posts: 182
Location: Barteinstein (Rosenthal)

PostPosted: 29-01-2007, 17:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Comtesse wrote:
Ja bym chciała kiedyś poznać tych, co się ukrywają za tymi avatarami. ;))


Bądź na tegorocznym CP to się spotkamy. A jeśli nie to na MetalManii. My Dying Bride i Zyklon zjerzdzają ale to chyba nikogo nie rusza.

A co do avatarów to wolę je niż gęby coniektórych. Nie to rzebym się śmiał. Nie rozumiem ludzi, którzy pokazują swoje gęby w sieci. Ja tak nie mogę. Chcą być sławni? Może. Rozpoznawalność jest nieprzyjemna.


Last edited by ahenathon on 30-01-2007, 09:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tomasz


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 40
Zodiac: Cancer
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 2571
Location: Bolesławiec

PostPosted: 29-01-2007, 19:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

Comtesse wrote:
Ja bym chciała kiedyś poznać tych, co się ukrywają za tymi avatarami. ;))
To jak wygladam możesz zobaczyć w avatarze! Niestety ja tak naprawde wyglądam:-)
Na pewno będziemy mogli spotkac się w większym gronie na CP, bo wyglada na to że sporo ludzi się tam wybiera:-)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Comtesse


Offline 
Gender: Gender:Female


Joined: 30 Dec 2006
Posts: 101

PostPosted: 29-01-2007, 19:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Proszę, nie dołujcie mnie, bo ja w tym roku na CP chyba nie pojadę. :((( I nie będę miała okazji Was poznać. No niestety...

Ja w sumie bez większego namysłu wybrałam avatar. Ot, tak sobie. Spodobał mi się.
Zresztą, może poszukam czegoś lepszego.
Back to top
View user's profile Send private message
Saga
Moderator

Offline 
Gender: Gender:Female
Age: 42
Zodiac: Sagittarius
Joined: 04 May 2004
Posts: 231
Location: Łódź

PostPosted: 29-01-2007, 20:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

ahenathon wrote:
Nie rozumiem ludzi, którzy pokazują swoje gęby w sieci. Ja tak nie mogę. Chcą być sławni? Może.

Odkąd jestem na tym forum, od kilku ładnych lat, na każdym avatarze byłam ja - mniej lub bardziej rozpoznawalna - i jakoś nie stałam się sławna buuuuuuuuuuuuu ;) (o przepraszam, raz na avatarze miałam fragment obrazu, ale też w jakiś sposób związanego ze mną, bo, ten tego, mojego)
Mogłabym sobie co prawda strzelić facjatę jakiejś mrocznej gotki, czym z pewnością mogłabym zdementować pogłoskę o mojej rzekomej pogoni za sławą za pomocą avatara ROTFL. Poza tym taki avatar według kryteriów znanych tylko specjalistom od avatarów byłby niewątpliwie o niebo lepszy.

No, ale mój avatar jest mój i jest w pewnym sensie podpisem pod moimi słowami - głupio było by mi widzieć w jego miejscu jakąś inną gębę.

Dla mnie nie ma różnicy co czy kto jest na avatarze, jak komuś odpowiada to jest ok.

Poza tym waćpan też pokazujesz swoją "gębę" w sieci, więc już nie udawaj świętego oburzenia ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Myst


Offline 
Gender: Gender:Male
Age: 44
Zodiac: Capricorn
Joined: 12 Aug 2004
Posts: 770
Location: Jelenia Góra

PostPosted: 30-01-2007, 04:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

A na moim avatarze jestem ja taki, jak w rzeczywistości. I ci, z którymi miałem przyjemnośc poznac się przy okazji CP wiedzą, że taka jest rzeczywistość.
Jakoś nigdy nie zastanawiałem się, żeby sie ukrywać pod obrazem (nie mówie, że to złe, to poprostu moje odczucia) i dlatego też moje zdjęcie jest moim avatarem.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ahenathon


Offline 



Joined: 08 Jan 2007
Posts: 182
Location: Barteinstein (Rosenthal)

PostPosted: 30-01-2007, 09:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Saga wrote:
Dla mnie nie ma różnicy co czy kto jest na avatarze, jak komuś odpowiada to jest ok.


A dla mnie tak. Jestem dość wrażliwym młodzieńcem i jak ktoś ma tam mangę lub coś równie paskudnego (w moim odczuciu oczywiście) to może mi zepsuć nastrój. Jestem również bardzo tolerancyjnym młodym człowiekiem i nie będę mu nakazywał zmiany avatara. To tylko kilka pikseli.

Saga wrote:
Poza tym waćpan też pokazujesz swoją "gębę" w sieci, więc już nie udawaj świętego oburzenia ;)


A przepraszam. Na digart użyłem starego fortelu nieśmiałych młodych ludzi i zasłoniłem się włosami a po za tym zniekrztałciłem moją physim piekielnym grymasem :) I kto mne teraz pozna?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Goto page « Previous  1, 2, 3, 4  Next »
Forum Index » Rozmowy » Pod osłoną Avatara...

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group